City Colleges - Online Learning

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به کالج آموزش الکترونیک در شهر کالج خوش آمدید

در کالج آموزش الکترونیک، ما ارائه می دهیم همان دوره کالج شهر اما در یک قالب آنلاین. دانش آموزان لذت بردن از مزایای کلاس جهانی منابع اینترنتی، بهترین و بیشتر تا به روز مواد مطالعه، و تعهد بی امان به توجه شخصی. کالج شهرستان دانشگاهها از آموزش الکترونیک نشان دهنده یک رویکرد کاملا جدیدی را برای آموزش حرفه ای سطح سوم و آماده سازی آزمون در وب است.

بسیاری از استادان برجسته ایرلند در زمینه های حقوق، حسابداری، رسانه، سرگرمی و روزنامه نگاری، کسب و کار، رایانه و IT، هنر، جرم شناسی و روانشناسی گرد هم آمده اند به ارائه به دانش آموزان یک نوع متفاوت از تجربه آموزشی، که در آن نیازهای یادگیرنده هستند پارامونت، و انتظارات خود را به طور مداوم پیشی گرفته است.

چگونه کار می کند

آموزش الکترونیکی اثبات شده است به یک روش بسیار موثر آموزش. این میلیون ها آموزان با فرصت های ارزشمند را فراهم کرده است به پیشرفت مطالعات خود را به شیوه ای مناسب، مقرون به صرفه تر و کارآمد است. گزارش راه اندازی شده توسط وزارت آموزش و پرورش (بررسی شیوه های مبتنی بر شواهد در آموزش آنلاین (2010)) نشان داد که "کلاس با آموزش آنلاین (چه به طور کامل آنلاین و یا مخلوط تدریس) به طور متوسط ​​تولید نتایج قوی تر یادگیری دانش آموزان نسبت به کلاس با تنها چهره به چهره آموزش "، و" .. که به طور متوسط، دانش آموزان در شرایط یادگیری آنلاین فروتنی بهتر از آن دریافت دستور العمل چهره به چهره انجام می شود. "مصرف یک دوره با دانشکده آموزش الکترونیک در شهر کالج نمی تواند آسان تر. ، مواد درسی استثنایی در قالب دانلود، و شخصی یک به یک پشتیبانی، از معلم دوره خود را - به شما امکان دسترسی به مکمل کاملی از سخنرانی (انتخاب با شما است زنده و یا ضبط) داشته باشد.

مکان ها

ایرلند آنلاین

Address
College of e-Learning, City Colleges,
South Great George's Street,
Dublin 2

ایرلند آنلاین, ایرلند

UK آنلاین

Address
UK آنلاین, بریتانیا

ایالات متحده آنلاین

Address
ایالات متحده آنلاین, آمریکا

استرالیا آنلاین

Address
استرالیا آنلاین, استرالیا

کانادا آنلاین

Address
کانادا آنلاین, کانادا

آلمان آنلاین

Address
آلمان آنلاین, آلمان

فرانسه آنلاین

Address
فرانسه آنلاین, فرانسه

سنگاپور آنلاین

Address
سنگاپور آنلاین, سنگاپور

امارات متحده عربی آنلاین

Address
امارات متحده عربی آنلاین, امارات متحده عربی

ایتالیا آنلاین

Address
ایتالیا آنلاین, ایتالیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: