Direct English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

آیا می خواهید دوره های زبان انگلیسی را در یکی از زیباترین، پر جنب و جوش ترین و دوست ترین شهرهای ایرلند مطالعه کنید؟ سپس، به ایرلند Direct English خوش آمدید، واقع در قلب Cork City در جنوب غربی ایرلند. در ایرلند Direct English، شما کلاس های زبان انگلیسی با کیفیت بالا را از معلمان انگلیسی ممتاز انگلیسی دریافت خواهید کرد. از روز اول شما را در یک کلاس مناسب برای سطح خود قرار داده و اعتماد به نفس با زبان انگلیسی دریافت کنید. ما کلاسهای زبان انگلیسی را در 9 سطح مختلف از ابتدای تا پیشرفته ارائه می کنیم، همراه با فعالیت های اجتماعی / فعالیت های فرهنگی که هدفشان بهبود مهارت های زبان انگلیسی شماست، در عین حال به شما اجازه می دهد تجربه کنید که چه کشور و شهر فوق العاده ای را ارائه می دهد.

ما اولین شعبه مستقیم انگلیسی در ایرلند هستیم. انگلیسی مستقیم یکی از مزایای منحصر به فرد در صنعت ELT است، زبان انگلیسی مستقیم در بیش از 25 کشور جهان در حال اجرا است. دوره های ما توسط گروه آموزشی و INIS برای دانشجویان بین المللی تأیید شده است.

آنچه ما انجام می دهیم

انگلیسی مستقیم اعتماد به نفس خود را از روز اول ایجاد می کند و برای هر کسی که مایل به یادگیری زبان انگلیسی است، سیستم زبان مؤثرترین است. با 9 سطح برای انتخاب، English Direct English ارائه می دهد انتخاب بیشتر از هر سیستم آموزش زبان انگلیسی دیگر. ما شما را تشویق می کنیم که از نخستین کلاس خود به زبان انگلیسی صحبت کنید. کلاس انگلیسی نیست، بلکه زبان برای موقعیت های واقعی است.

ما همچنین به تسهیل حرکت شما در ایرلند کمک خواهیم کرد و اطمینان حاصل فرآیند صاف و آسان است. ما در انتخاب دوره، برنامه های کاربردی VISA و مدیریت، بیمه درمانی، حمل و نقل و مسکن کمک می کنیم. ما افتخار می کنیم که خدمات شخصی ما برای هر یک از دانش آموزان ما ارائه می شود و خوشحال خواهد شد که به شما در بهترین حالت ممکن برای هر دو قبل و در طول اقامت خود در ایرلند کمک کند.

منابع انگلیسی مستقیم

از روز اول، شما با یادگیری و تمرین مهارت های زبان انگلیسی خود را از طریق ترکیب منحصر به فرد از مطالعه شخصی، آموزش و کلاس های مکالمه. مطالب درس ما، سناریوهای روزمره را پوشش می دهد، بنابراین انگلیسی واقعی را برای دنیای واقعی یاد می گیرید. هر سطح دوره شما طیف گسترده ای از منابع یادگیرنده را پوشش می دهد تا علاقه و انگیزه شما را حفظ کند.

مواد دوره ای برای هر سطح عبارتند از:

  • یک کتاب مقدماتی
  • یک کتاب درس
  • یک کتاب همراه
  • دیسک ویدئو کامپیوتر
  • 9 CD صوتی
  • چندرسانه ای CD-ROM

ماموریت ما

یادگیری است و باید سرگرم کننده باشد! ما واقعا معتقدیم که اینجا در Direct English است. ما بهترین آموزش زبان انگلیسی را ارائه می دهیم، اما این کار را به گونه ای انجام می دهیم که دانش آموزان در این روند سرگرم کننده باشند. ما متعهد به توسعه تمامی چهار مهارت زبان (خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن) و همچنین معرفی و ترویج میراث فرهنگی و تاریخی جزیره ایرلند هستیم.

مکان ها

چوب پنبه

Address
9 St Patrick's Hill, Cork, T23 KNV9
T23 KNV9 چوب پنبه, چوب پنبه, ایرلند