توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به انگلیسی زبان ایرلند - یک مدرسه معتبر MEI در آفتابی جنوب شرقی ایرلند. ما آماده برای به اشتراک گذاشتن کیفیت ما هستیم کلاسهای زبان انگلیسیفرهنگ ما و مراقبت و توجه ما در یک محیط شگفت انگیز روستایی با برخی از حواس پرتی از شهر مانند - اگر شما به دنبال برخی از آنها هستید!

با کوه ها، حومه های شگفت انگیز و دره های رودخانه همه نزدیک در دست، شهرستان کارلو ارزش کشف و کاوش است. در مقابل بازدیدکنندگان منظره زیبای Carlow در جنوب شرقی آفتابی ایرلند، یک تجربه تعطیلات عالی، ماجراجویی در فضای باز، زندگی روستایی سنتی، خرید پر جنب و جوش و میراث فرهنگی غنی را کشف خواهد کرد.

در سال 2000 تأسیس شد توسط معلمان و والدین، روث و تری کوفی؛ انگلیسی زبان ایرلند (ELI) هست یک امکانات آموزش زبان در سطح جهانی تکمیل شده توسط 300 خانواده خانوادگی میزبان محلی اختصاص داده شده به کمک هر دانش آموز به رسیدن به پتانسیل کامل خود را از طریق یادگیری غواصی و راه هدایت به موسسات آموزش عالی است.

دانشگاه ELI مربیان فارغ التحصیل یک تجربه یادگیری شخصی را ایجاد می کنند که دانشجویان را در روش های فعال یادگیری مشغول به کار می کند که باعث افزایش اعتماد به نفس، اعتماد به نفس، توانایی انتقاد و تفکر خلاقانه می شود.

شور و شوق ما این است که یک یادگیری بهتر و تجربه فرهنگی را برای یک عمر با حس گرمای ایرلندی، دوست داشتنی و سرگرم کننده ارائه دهیم.

همه معلمان فارغ التحصیلان دانشگاه هستند که واجد شرایط برای تدریس زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی هستند. بسیاری از آنها در خارج از کشور تحصیل کرده و طیف وسیعی از تجربیات تحصیلی و زندگی را در کلاس درس به ارمغان آورده اند. تمرکز آنها بر یادگیری کیفی در فضای شخصی، آرام و دوستانه است.

روش تدریس

آموزش ELI بر نیازهای یادگیرنده متمرکز است و دوره های خاصی ساخته شده است. کلاس ها برای ایجاد مهارت های ارتباطی خوب از طریق ترکیبی از رویکردهای تعاملی و ساختاری طراحی شده اند. ما خودمان را در روش ارتباطی ما آموزش می دهیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

English Language Ireland

در دوره انگلیسی به طور کلی، شما قصد صحبت زیادی دارید! این کلاس ها برای دانشجویان و برای حرفه ای ها عالی است. شما هر هفته 20 ساعت دارید تا بر نیازهایتان تمرکز کنید. بهبود ... [+]

در دوره انگلیسی به طور کلی، شما قصد صحبت زیادی دارید! این کلاس ها برای دانشجویان و برای حرفه ای ها عالی است. شما هر هفته 15 ساعت دارید تا بر نیازهایتان تمرکز کنید. بهبود سطح خود را، ایجاد دوستان جدید بین المللی و لذت بردن از نوشیدنی های رایگان در صبح بخیر. گروه های کوچک ما توجه همه افراد یادگیر ما را تضمین می کنند. بنابراین، انگلیسی خود را در Carlow، یک شهر شگفت انگیز ایرلندی در شرق باستانی ایرلند، تمرین کنید. ... [-]

ایرلند کارلو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 25 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
The Schoolhouse,
46 Idrone Park,
O'Brien Road

Carlow, شهرستان کارلو, IE
Social Media