توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج ایرلندی زبان انگلیسی

کیفیت مدرسه زبان انگلیسی در دوبلین، ایرلند

بزرگسالان و تاریخ و زبان انگلیسی دوره های در زیبا مالاهاید در خط ساحلی دوبلین

کالج ایرلندی زبان انگلیسی

ارائه دهنده آموزش و پرورش کیفیت برنده جایزه، کالج ایرلندی مدرسه زبان انگلیسی در سال 1992 تاسیس شد.

ما از وزارت آموزش و پرورش به عنوان داشتن سال مدارس دور استثنایی زبان انگلیسی برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی شناخته شده. ما اعضای MEI، بدن ترویج آموزش و پرورش کیفیت در ایرلند و حفاظت یادگیرنده هستند.

در خط مقدم اخلاق مدرسه ما این است که دانش آموزان ما با تجربه دانش آموز مثبت انگلیسی یاد بگیرند. در سال 2014 ما با مالاهاید اتاق بازرگانی با "جایزه تعالی خدمات 'برای یک تظاهرات واضح و روشن از خدمات مشتری عالی و سازگار مورد تقدیر قرار گرفتند و در سال 2016 ما با" سازمان از سال' جایزه مفتخر شد. در سال 2015 ما اولین مدرسه زبان انگلیسی در ایرلند برای جایزه صنعت ستاره تاریخ و دوره مطالعه سفر جهانی شارت شود. در سال 2016 ما دوباره برای این جایزه و همچنین جایزه مدرسه زبان انگلیسی اروپا انتخاب شدند.

ما دو انگلیسی مدارس در دوبلین. مدارس ما در محل دوبلین ایده آل از جمله مالاهاید انگلیسی مدرسه، مدرسه انگلیسی Portmarnock را و یک انگلیسی کمپ مسکونی تابستان در ابی Glenstal، لیمریک هستند.

به عنوان کوچک حرفه ای را اجرا انگلیسی مدارس، دوره های با کیفیت انگلیسی ما برای تعالی و تمرکز بر پیشرفت خود ارائه ارزش زیادی برای پول شناخته شده است. ما کامل و بخشی دوره های زمان برای بزرگسالان در تمام طول سال و استقبال گروه های مدرسه در طول سال و در دوره های زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان از طریق تاریخ و زبان انگلیسی اردوهای تابستانی ما تخصص.

چرا انتخاب به تحصیل در مدرسه زبان انگلیسی ما؟

  • تجربه دانش آموز ممتاز - بردن جایزه مدرسه انگلیسی در دوبلین.
  • دوره های با کیفیت انگلیسی - شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش و اعضای MEI.
  • کامل مکان های ساحلی دوبلین مالاهاید و Portmarnock را - فرودگاه دوبلین (10 دقیقه)، مرکز شهر دوبلین (20 دقیقه).
  • مالاهاید - ایده آل برای کودکان و نوجوانان - مالاهاید یکی از ثروتمند ترین و امن شهرهای دوبلین است.
  • تجربه مشتری مثبت - بازخورد بسیار عالی ما "تجربه بهترین تازه وارد کمپ تابستانی در ایرلند.
  • راه رفتن به مدرسه - منحصر به فرد همه ما کیفیت خانواده میزبان اسکان در نزدیکی مدرسه.
  • مدرسه شبانه روزی معتبر - جدید برنامه مسکونی تاریخ و ما در ابی Glenstal.
کالج ایرلندی زبان انگلیسی

ما در سال 2017 اضافه کردن و تجربه یک مدرسه احساس کوچک و فضای دوستانه که در آن نیازهای فردی را می توان ملاقات کرد. ما تازه وارد اردوگاه در ماه ژوئن، ژوئیه و اوت 2017 کودکان و نوجوانان پیشنهاد متمرکز فرصت را به خود در زبان غوطه ور و بازگشت به خانه با تسلط بیشتر و عشق از زبان انگلیسی. این کمک خواهد کرد آنها را در دستیابی به اهداف مطالعه خود و افزایش فرصت های شغلی آینده. مکان ایده آل ما در مالاهاید ارائه می دهد یک محیط ساحلی امن و زیبا برای هر اقامت مطالعه است. ما در دسترسی آسان از همه از مناظر توریستی دوبلین در حال ساخت ما یک انتخاب عالی برای یک مدرسه زبان انگلیسی در دوبلین.کالج ایرلندی زبان انگلیسی توسط ACELS، یک سرویس از کیفیت و مدارک ایرلند، برای آموزش زبان انگلیسی (ELT) شناخته شده است.

کالج ایرلندی زبان انگلیسی
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Irish College of English

در کالج ایرلندی زبان انگلیسی، ما ارائه می دهیم در طول سال دوره های زبان انگلیسی فشرده در دوبلین در مدرسه مالاهاید ما است. انگلیسی ما زبان دانشکده توسط وزارت آموزش و پرورش ... [+]

تمام وقت دوره های زبان انگلیسی دوبلین دوره های آموزشی در طول سال بزرگسالان انگلیسی در دوبلین - مالاهاید ثبت نام امن با حفاظت یادگیرنده 15 - 25 (60 دقیقه) ساعت شهریه در هر هفته. انگلیسی عمومی، یکی به یکی کمک درسی. زیبا و پر جنب و جوش دوبلین ساحلی محل سکونت - مالاهاید - فقط 20 دقیقه از مرکز شهر دوبلین. سطح از قبل از متوسط ​​تا پیشرفته. ترکیب یک دوره زبان انگلیسی با کیفیت خانواده میزبان اسکان در راه رفتن فاصله. ... [-]
ایرلند Dublin
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
1 - 25 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Irish College of English

11-17 سال ژوئیه 2017 ... [+]

ابی Glenstal یکی از معتبر ترین مدارس شبانه روزی خصوصی ایرلند است و برتری در آموزش نزدیک به 100 سال فراهم کرده است. این مدرسه دارای شهرت علمی و ورزشی بسیار عالی و دانش آموزان جذب ملی و بین المللی. کالج ایرلندی زبان انگلیسی ممتاز به همکاری با ابی Glenstal است و دسترسی منحصر به فرد به دانشگاه و مستغلات.

[-]
ایرلند Dublin
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 - 6 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Irish College of English

تمام وقت و پاره وقت دروس ... [+]

پیشنهاد ما در طول سال دوره های بزرگسالان زبان انگلیسی در مدرسه مالاهاید ما در دوبلین، ایرلند. انگلیسی ما زبان دانشکده توسط وزارت آموزش و پرورش و مهارت های برای آموزش زبان انگلیسی (ELT) شناخته شده و ما عضو ارائه MEI اضافه شده حفاظت یادگیرنده. پیشنهاد ما دوره های تمام وقت انگلیسی (15 و 20 ساعت در هفته) و دوره های پاره وقت شب انگلیسی (5 ساعت در هفته). پیشرفت تمرکز ما این است و دانش آموزان با آزمون تعیین سطح در هنگام ورود مورد بررسی و قرار داده شده را به سطح درست است. ما ارائه می دهیم تمام سطوح از پیش، متوسط ​​تا پیشرفته، و همچنین کراوات و کمبریج تهیه دوره. پس از اتمام دوره، همه دانش آموزان فیدبک علمی فردی و یک گواهی از تهیه دریافت خواهید کرد. دانش آموزانی که نیاز به ویزا مطالعه را وارد کنید ایرلند می تواند برای یک دوره ثبت نام، از جمله 1 سال (25 هفته شهریه) ما تمام وقت انگلیسی البته، و ما را به اسناد و مدارک لازم برای درخواست ویزای مورد نیاز برای دوره زبان انگلیسی خود را در دوبلین فراهم می کند.... [-]

ایرلند Dublin
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 25 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی