Limerick City College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به لیمریک کالج شهر خوش آمدید

لیمریک کالج شهر یک نهاد مستقل برای دانش آموزان محلی و بین المللی است. دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود در لیمریک کالج شهر می تواند به تحصیلات عالی در دانشگاه ایرلندی، انگلیسی و آمریکایی پیشرفت و یا تضمین موفقیت در زمینه های مختلف. و همچنین حفظ استانداردهای بالای علمی و ارائه کمک درسی با کیفیت، لیمریک کالج شهر برای پاسخ سریع خود را به آموزش و پرورش و آموزش تحولات در بازار جهانی اشاره کرد.

استقرار کالج در سال گذشته شده است بسیار هیجان انگیز است، و محل مرکزی ایده آل در داخل شهرستان با دولت از هنر، امکانات و تجهیزات، تضمین می کند که دانش آموزان ما یک محیط یادگیری بزرگ و همه کاره است.

لیمریک کالج شهر است که در داخل یک مرکز مدرن که در خانه های مرکز کتابخانه و یادگیری منابع، یک آزمایشگاه اینترنت ده ترمینال و دولت از هنر، کلاس های درس قرار دارد. تعدادی از امکانات تفریحی در فاصله پیاده روی و همچنین کافه ها و تنقلات در دانشگاه ها و امکانات اتاق مشترک وجود دارد.

تمام دوره های دنبال الزامات مربوط به آزمون ایرلندی و انگلستان و منجر به مدارک اعطا شده توسط نهادهای حرفه ای و یا درجه اعطا شده توسط دانشگاه مربوطه. هر دوره به دقت برای ارتباط آن با تجارت و صنعت و برای به رسمیت شناختن بین المللی خود را به عنوان شواهدی از صلاحیت حرفه ای انتخاب شده است.

تمرکز دانش آموز است که یک چشم انداز واقعا ایرلندی است و ما منتظر استقبال از دانش آموزان از تمام نقاط جهان حصول اطمینان از محیط دانشگاهی متنوع است.

دانش آموزان از ورود به کالج لذت بردن از هر انگیزه عملی برای موفقیت. لیمریک کالج شهر است که توسط معلمان با بالاترین کیفیت کارکنان و همه دانش آموزان دسترسی به مجموعه ای قابل توجه از ایدز متخصص آموزش از جمله تجهیزات صوتی و تصویری و امکانات رایانه مدرن داشته باشد. استادان هستند و نه فقط برای مهارت های فنی خود بلکه برای توانایی خود را برای انتقال دانش خود را به دیگران انتخاب شده است. آنها سرگرم کننده و دوستانه، و همیشه بهترین کار خود را به اطمینان حاصل شود که این دوره به عنوان لذت بخش که ممکن است. در چنین محیط مترقی دانشجویان کشف علاقه جدید در یادگیری، و رسانه های جدید برای پتانسیل طبیعی خود است.

کالج مفتخر است به ارائه امکانات آن و تا اعلام کند که تمام کلاس های درس به طور مستقل کنترل گرمایش و تهویه مطبوع با وایت برد های هوشمند و پروژکتور های دیجیتالی (که به شبکه های کامپیوتری کالج مرتبط است)، یک اتاق کامپیوتر مجهز به آخرین فن آوری های صفحه تخت ، یک کتابخانه گسترده با اتاق مطالعه مجهز به ترمینال کامپیوتر برای یادگیری الکترونیکی، دسترسی به اینترنت و WiFi، افسر خدمات دانشجویی و اتاق عمومی دانش آموزان است.

مکان ها