Bifröst University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه بیفروست خوش آمدید

دانشگاه بیفروست در ریکیاویک در سال 1918 بر اساس مدل کالج راسکین تاسیس شد. در سال 1955، مدرسه 110km شمال پایتخت منتقل شد. دانشگاه بیفروست هست تنها دانشگاه علوم انسانی در کشور. آن را به عنوان یک دانشگاه در سال 1988، برای اولین بار تنها در کسب و کار معتبر بود، در نهایت ارائه درجه در قانون سال 2002 و در علوم اجتماعی از سال 2005.

دانشگاه بیفروست خصوصی، خودگردانی، موسسه غیر انتفاعی، که حدود 40 درصد از درآمد خود را از دولت دریافت می کند ایسلندی، 40٪ از شهریه و 20 درصد از منابع دیگر. فارغ التحصیلان از شامل بسیاری از کارآفرینان برجسته و رهبران کسب و کار در ایسلند و سیاست، از جمله نخست وزیر این کشور است.

دانشگاه بیفروست نیز ارائه می دهد یک سال سطح پیش دانشگاهی برنامه مطالعه مقدماتی برای دانشجویان فاقد صلاحیت ورود به دانشگاه کامل، و همچنین به عنوان زندگی طولانی مختلف برنامه های آموزشی از جمله برنامه های موفق برای مدیریت خرده فروشی، برای گردشگری و یکی برای افراد شاغل در دولت محلی. بسیاری از دانش آموزان در مقطع کارشناسی یک یا چند عبارت صرف خارج از کشور در دانشگاه های همکار در امریکا، آسیا و قاره اروپا.

دانشگاه بیفروست یک عضو فعال جامعه پژوهش ایسلندی و بین المللی است و خود را برای استخدام اعضای هیات علمی با پروفایل های پژوهش های گسترده در علوم اجتماعی می بالد. میزبان دانشگاه بسیاری از مراکز تحقیقاتی مستقل، برای مثال مرکز مطالعات اروپا، مرکز مطالعات خرده فروشی و مرکز تحقیقات مدیریت فرهنگی. بیفروست بسیاری از پروژه های تحقیقاتی توسط شورای تحقیقات ایسلندی علاوه بر پروژه های برنامه EC تحقیقات چارچوب بودجه منجر شده است. بیفروست نیز همچنین در بسیاری از شبکه های علمی از برنامه های هزینه و اراسموس، و همچنین به عنوان برنامه شمالی لوازم شرکت کردند.

سیاست آموزش دانشگاه بیفروست است

این سیاست دانشگاه به ارائه آموزش و پرورش برجسته، که دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن دانش گسترده ای در رشته خود است، افزایش شرح صدر خود، و تقویت خلاقیت خود را. استرس بر تقویت توانایی دانش آموزان برای اتخاذ و اعمال روش های کار حرفه ای، به اعمال نظریه ها و مفاهیم در راه حل انتساب، و تقویت توانایی خود را برای حل و فصل چالش های عملی گذاشته شد. به این ترتیب دانشگاه با هدف ارائه دانش آموزان با بهترین آمادگی ممکن است برای شرکت در جامعه دموکراتیک و اقتصاد یا برای مطالعات بیشتر است. دانشگاه بیفروست برآورده مورد نیاز برای مطالعات در رشته های که در دانشگاه است معتبر است.

چرا دانشگاه بیفروست را انتخاب کنید؟

دانشگاه پردیس کوچک با یک تعهد به نوآوری علمی

معلمان برجسته، توجه شخصی و تکالیف مکرر

مطالعه و یادگیری عالی امکانات

تضمین در دانشگاه مسکن برای همه دانش آموزان

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

ترم در ایسلند

Campus تمام وقت July 2018 ایسلند Borgarnes

یک ترم در ایسلند یک گزینه برای دانش آموزان محرک رایگان که از یکی از دانشگاه های همکار دانشگاه بیفروست نیست و می خواهم به ماندن در ایسلند برای مطالعه و ماجراجویی است. [+]

به دانشگاه ماجراجو بیفروست در ایسلند خوش آمدید

توسط یخچالهای طبیعی، آتشفشان ها، خورشید نیمه شب ها، دریاچه ها، آبشارها و طبیعتی که غیر قابل مقاومت برای پیاده روی احاطه شده است. ترم در ایسلند یک گزینه برای دانش آموزان محرک رایگان که از یکی از دانشگاه های همکار دانشگاه بیفروست نیست و می خواهم به ماندن در ایسلند برای مطالعه و ماجراجویی است. این برنامه یک فرصت برای تحصیل در یک دانشگاه بلند پروازانه و پویا، واقع در یک محیط منحصر به فرد ارائه می دهد. دانشگاه بیفروست در دره'Norðurárdalur' در Borgarfjörður واقع، تقریبا. 100 کیلومتر از Reykjavik. این در گدازه با شکوه و بسیار زیبا لانه، ارائه فرصت های بی پایان به تجربه طبیعت دست نخورده در بهترین حالت آن. در محوطه دانشگاه، دانش آموزان یک مغازه کافه / بار، سالن بدنسازی، زمین فوتبال، حلقه بسکتبال، laundrette، ATM و یک مهد کودک پیدا کنید.... [-]


دوره های تابستانی

مدرسه تابستانی در ایسلند 2017

Campus تمام وقت July 2018 ایسلند Borgarnes

مدرسه تابستانی در بهشت ​​طبیعت بیفروست روستا در غرب ایسلند واقع، درست بین آتشفشان و یخچال های طبیعی. دانش آموزان در اتاق راحت یک و دو در program's پردیس زیبا در ساحل دریاچه Hreðarvatn جایگزین. [+]

این برنامه سه هفته (6 ECTS / 3 واحد US) ارائه می دهد مطالعات رهبری سطح بالا با تاکید بر نوآوری، راه اندازی و توسعه پایدار.

مدرسه تابستانی برگزار خواهد شد از ژوئیه 8 به 2017 ژوئیه 29 را.

مدرسه تابستانی می دهد آموزش دانش آموزان رهبری و آنها را برای چالش هایی که رهبران آینده روبرو خواهد شد آماده می کند.

در اینجا شما می توانید یک مقاله در مورد مدرسه تابستانی در سال 2016، نوشته شده توسط یکی از دانش آموزان را بخوانید: http://www.mladiinfo.eu/2016/09/07/irelandsummerschool/... [-]


ویدئو ها

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

تماس

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)

آدرس Bifröst, 311
Borgarnes, ایسلند
وب سایت http://www.bifrost.is/english/
تلفن +354 433 3000