Bifröst University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به دانشگاه بیفروست خوش آمدید

دانشگاه بیفروست در ریکیاویک در سال 1918 بر اساس مدل کالج راسکین تاسیس شد. در سال 1955، مدرسه 110km شمال پایتخت منتقل شد. دانشگاه بیفروست هست تنها دانشگاه علوم انسانی در کشور. آن را به عنوان یک دانشگاه در سال 1988، برای اولین بار تنها در کسب و کار معتبر بود، در نهایت ارائه درجه در قانون سال 2002 و در علوم اجتماعی از سال 2005.

دانشگاه بیفروست خصوصی، خودگردانی، موسسه غیر انتفاعی، که حدود 40 درصد از درآمد خود را از دولت دریافت می کند ایسلندی، 40٪ از شهریه و 20 درصد از منابع دیگر. فارغ التحصیلان از شامل بسیاری از کارآفرینان برجسته و رهبران کسب و کار در ایسلند و سیاست، از جمله نخست وزیر این کشور است.

دانشگاه بیفروست نیز ارائه می دهد یک سال سطح پیش دانشگاهی برنامه مطالعه مقدماتی برای دانشجویان فاقد صلاحیت ورود به دانشگاه کامل، و همچنین به عنوان زندگی طولانی مختلف برنامه های آموزشی از جمله برنامه های موفق برای مدیریت خرده فروشی، برای گردشگری و یکی برای افراد شاغل در دولت محلی. بسیاری از دانش آموزان در مقطع کارشناسی یک یا چند عبارت صرف خارج از کشور در دانشگاه های همکار در امریکا، آسیا و قاره اروپا.

دانشگاه بیفروست یک عضو فعال جامعه پژوهش ایسلندی و بین المللی است و خود را برای استخدام اعضای هیات علمی با پروفایل های پژوهش های گسترده در علوم اجتماعی می بالد. میزبان دانشگاه بسیاری از مراکز تحقیقاتی مستقل، برای مثال مرکز مطالعات اروپا، مرکز مطالعات خرده فروشی و مرکز تحقیقات مدیریت فرهنگی. بیفروست بسیاری از پروژه های تحقیقاتی توسط شورای تحقیقات ایسلندی علاوه بر پروژه های برنامه EC تحقیقات چارچوب بودجه منجر شده است. بیفروست نیز همچنین در بسیاری از شبکه های علمی از برنامه های هزینه و اراسموس، و همچنین به عنوان برنامه شمالی لوازم شرکت کردند.

سیاست آموزش دانشگاه بیفروست است

این سیاست دانشگاه به ارائه آموزش و پرورش برجسته، که دانش آموزان را قادر می سازد برای به دست آوردن دانش گسترده ای در رشته خود است، افزایش شرح صدر خود، و تقویت خلاقیت خود را. استرس بر تقویت توانایی دانش آموزان برای اتخاذ و اعمال روش های کار حرفه ای، به اعمال نظریه ها و مفاهیم در راه حل انتساب، و تقویت توانایی خود را برای حل و فصل چالش های عملی گذاشته شد. به این ترتیب دانشگاه با هدف ارائه دانش آموزان با بهترین آمادگی ممکن است برای شرکت در جامعه دموکراتیک و اقتصاد یا برای مطالعات بیشتر است. دانشگاه بیفروست برآورده مورد نیاز برای مطالعات در رشته های که در دانشگاه است معتبر است.

چرا دانشگاه بیفروست را انتخاب کنید؟

دانشگاه پردیس کوچک با یک تعهد به نوآوری علمی

معلمان برجسته، توجه شخصی و تکالیف مکرر

مطالعه و یادگیری عالی امکانات

تضمین در دانشگاه مسکن برای همه دانش آموزان

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید MAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

نیمه دوره ایسلند

Campus تمام وقت July 2019 ایسلند Borgarnes

یک ترم در ایسلند یک گزینه برای دانشجویان راننده آزاد است که از یکی از دانشگاههای همکار دانشگاه Bifröst University و مایل به تحصیل و ماجراجویی در ایسلند هستند. [+]

خوش آمدید به Bifröst University Adventurous Bifröst University در ایسلند

احاطه شده توسط یخچال ها، آتشفشان ها، آفتاب نیمه شب، دریاچه ها، آبشارها و طبیعت است که برای پیاده روی غیر قابل مقاومت است. یک نیمه در ایسلند گزینه ای برای دانشجویان راننده آزاد است که از یکی از دانشگاه های همکار دانشگاه Bifröst University و مایل به تحصیل و ماجراجویی در ایسلند هستند. این برنامه فرصتی برای تحصیل در یک دانشگاه بلندپایه و پویا فراهم می کند که در یک محیط کاملا منحصر به فرد واقع شده است. Bifröst University Bifroest در دره "Norrurarrdalur" در Borgarfjörður واقع شده است، تقریبا. 100 کیلومتر از ریکیاویک. آن را در گدازه با شکوه و زیبا زیبا قرار می دهد، ارائه فرصت های بی پایان برای تجربه طبیعت بی اثر در بهترین حالت. در پردیس، دانش آموزان یک مینی مارکت، کافه / بار، ورزشگاه، زمین فوتبال، کلوپ های بسکتبال، لباسشویی، ATM و مهد کودک را پیدا خواهند کرد.... [-]


دوره های تابستانی

مدرسه تابستانی در ایسلند 2019

Campus تمام وقت July 2019 ایسلند Borgarnes

مدرسه تابستانی در بهشت ​​طبیعی Bifr واقع شده است

[+]

برنامه تابستان 2019

مدرسه تابستانی در بهشت ​​طبیعی روستای Bifröst واقع در غرب ایسلند، درست بین یک آتشفشان و یخچال قرار دارد. دانش آموزان در یک اتاق راحت و یک نفره در محوطه زیبای برنامه در ساحل دریاچه Hreararatn قرار می گیرند.

برنامه سه هفته ای (8 ECTS / 4 US Credits) ارائه مطالعات رهبری در سطح بالا با تاکید بر پایداری است.

مدرسه تابستانی از 13 ژوئیه تا 3 آگوست 2019 برگزار خواهد شد.

مدرسه تابستانی به دانشجویان آموزش رهبری می دهد و آنها را برای چالش هایی که رهبران آینده با آن مواجه هستند آماده می کند.... [-]


ویدئو ها

International Summer School in Iceland

International Students at Bifröst University

Open Day 2016

تماس

Bifrost University (Háskólinn á Bifröst)

آدرس Bifröst, 311
Borgarnes, ایسلند
وب سایت http://www.bifrost.is/english/
تلفن +354 433 3000