توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش شهروندان کارآفرینی، صالح در مدیریت و متعهد به توسعه پایدار جامعه.

آمادگی برای انجام دادن

با الهام از مدل اتریش و سازگاری با واقعیت برزیل، مدرسه آموزش مدیریت - EFG اولویت کیفیت و کیفیت آموزشی، آماده سازی دانش آموزان خود را برای فعالیت های کارآفرینی در بازار است.

علاوه بر دبیرستان ابتدایی، روش آن، آموزش جامع متمرکز بر مدیریت کسب و کار را فراهم می کند.

EFG BH تنها مدرسه ای در بلو Horizonte با روش شناسی است که ترکیبی از رشته های پایه ای از آموزش متوسطه با آموزش فنی در دولت است.

در طول 20 سال گذشته، این مدرسه بیش از 8000 کارآفرین جوان را آموزش داده است، که 71.9 درصد از آنها در بازار کار است و 53.8 درصد از مسئولیت های رهبری در شرکت هایی که در آنها کار می کنند، آموزش می دهد.

مدرسه که با یک واحد در بلو هوریزونته آغاز شده است، در 14 شهر دیگر در میناس گرایس حضور دارد و در حال حاضر واحد جدیدی در سن لوئیز، مارانائو دارد.

در عمل یک نفر یاد می گیرد

علاوه بر دوره های ارائه شده در مدرسه آموزش مدیریت، دانش آموزان این فرصت را دارند تا زندگی روزانه سازمان را از طریق توسعه پروژه هایی که بخشی از برنامه های دوره ای هستند، تجربه کنند: پروژه شرکت شبیه سازی شده و طرح کسب و کار.

دبیرستان

مدرسه آموزش مدیریت علاوه بر رشته های دبیرستان، دانش آموزان را فرصتی می داند تا زمینه های اصلی مدیریت را در سطح عملیاتی، مدیریتی و استراتژیک بدست آورند، او حتی بیشتر برای بازار کار آماده می کند.

دوره فنی در مدیریت

دوره فنی در مدیریت کسب و کار با تاکید در مدیریت کسب و کار به افرادی که به دنبال توسعه مشخصات کارآفرینی و برای حرفه ای ها که به دنبال بهبود مداوم و صلاحیت برای عمل صالح در بخش های مختلف کسب و کار است، هدایت می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Escola de Formação Gerencial Sebrae - EFG

این یک مدرسه آموزش و پرورش فنی در مدیریت متوسط ​​+ است، با تمرکز بر کارآفرینی و مدیریت، که دانش آموزان آماده به انجام آینده خود. ... [+]

این یک مدرسه آموزش و پرورش فنی در مدیریت متوسط ​​+ است، با تمرکز بر کارآفرینی و مدیریت، که دانش آموزان آماده به انجام آینده خود. فرایند انتخاب سالانه با پذیرش برای دانش آموزان ورود به سال 1 دبیرستان است.

پروژه های ساختمانی

پروژه مربی گری (1 سال): آن را فراهم می اولین تماس با دنیای کسب و کار، اجازه می دهد که دانش آموز به جذب مفاهیم اساسی مدیریت و کارآفرینی. این تجربه را از طریق ملاقات با کارآفرینان، بازدید فنی و فعالیت های میان رشته ای ساخته شده است.... [-]

برزیل Belo Horizonte
مارس 2020
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
3 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Processo Seletivo 2016