Miami Ad School - Rio de Janeiro

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مختلف: میامی آگهی مدرسه / ESPM یک مدرسه به دانش آموزان خود ایجاد برابر است.

مختلف چون ما یک مدرسه از ایده ها.

در سال 2002، از طریق همکاری با ESPM، مدرسه آگهی میامی در برزیل وارد شدند. در آن زمان برخی از فن آوری به تصویب رسید، دیگر وارد شده است. فقط یک چیز را انجام نمی دهد: ایده های خوب.

در حال حاضر، بیش از هر زمان، آنها نیاز به در تمام معنی است. چاپ می توانید پست را روشن کنید. یک پست می توانید فیلم تبدیل شود. فیلم صدای جیر جیر می توانید تبدیل شود. و این همه می تواند کلاس را روشن کنید.

در میامی آگهی / کلاس های ESPM به شرح زیر است: همه با پسر در زندگی واقعی یکپارچه شده است.

ایجاد منطقه دوره های copywriting است، کارگردانی هنری و طراحی گرافیک، همه با مدت زمان 2 سال است. دوره برنامه ریزی ارتباطات اردوی آموزشی - اولین مورد از نوع خود در ایالات متحده و برزیل - سخت یک چهارم. آژانس های خدمات Bootcamp و شبکه های اجتماعی Bootcamp و تعامل با مصرف کننده: ما همچنین دو بیشتری داشته باشد. حرفه ای ها که می خواهند به درک بیش از یک موضوع، نرم افزار میامی / ESPM میامی ارائه می دهد دوره ها، دوره های کوتاه تر در زمینه های ایجاد، طراحی، رسانه ها، خدمات به مشتریان و برنامه ریزی است.

میامی آگهی مدرسه / ESPM یک مدرسه بدون معلم است.

ما در بازار حرفه ای: بهترین، راه. فکر ذهن که در عمل فرآیند خلاق از سازمان های عمده ای آموزش می دهند. پس از رفتن را از طریق اینجا، دانش آموز بهترین آماده برگ، و: احترام است. آموزش حرفه ای در اینجا به عنوان آژانس: F / نازکا، AlmapBBDO، اوگیلوی، DM9DDB، Neogama / BBH، A10، اوز طراحی، سانتا کلارا، استعدادهای درخشان، Publicis در، آفریقا و دیگران است.

کپی رایتر، مدیران هنری و طراحان آمده برای تدریس. کپی رایتر، مدیران هنری و طراحان بیرون آمدن آماده به کار.

میامی آگهی مدرسه / ESPM یک محل برای کنجکاو است، برای ناراضی، به خستگی ناپذیر. برای کسانی که می خواهند بیشتر.

خوش آمدید بورس جهان ایده های خود را نیاز دارد.

انگلیسی عجیب و غریب؟ باید نیست. میامی آگهی مدرسه / ESPM یک مدرسه جامع که در آن دانش آموزان خود می تواند جهان را اجرا و یادگیری از بهترین آژانس های در مکان هایی مانند نیویورک، لندن، هامبورگ و بسیاری دیگر است. و بر خلاف آنچه بسیاری فکر می کنم، به یک ایده خوب بدون نیاز به یادگیری، شما باید یاد بردن.

ما اولین مدرسه در جهان است که در آن از روش های اصلی است به از یاد بردن.

در حالی که دیگران زیر قوانین آموزش، ما آنها را به شکستن قوانین. در حالی که دیگران آموزش برای یک زاویه نگاه کنید، ما تدریس به نگاه کردن به همه.

هیچ فرمول وجود دارد، فرمول مخالف. و بنابراین ایجاد ارزشمند ترین مدرسه. در حال حاضر برنده CLIO، جشنواره کن، یک نشان می دهد، D & AD، اسلحه جوان، در میان دیگران.

میامی آگهی مدرسه / ESPM یک مدرسه است که به ایجاد خون برای کسانی که در چشم خود خون است. در اینجا جای مناسب به بی قرار، ناراضی، کنجکاو است.

تنها پس از آن می تواند تکامل و ایده های به همان اندازه خوب: منحصر به فرد.

A میامی آگهی / ESPM این ارائه می دهد دوره در سائو پائولو و ریو! اما هیچ چیز مانع شما از تحصیل در هر گوشه ای از جهان که در آن مدرسه شاخه ها و مشارکت ها. اگر شما می خواهید برای تحصیل در شاخه میامی / ESPM در اروپا پیدا مدارس در مادرید، هامبورگ و برلین. در ایالات متحده می تواند در شهرستانها از میامی، مینیاپولیس، نیویورک و سان فرانسیسکو مطالعه است. فرصت برای دیدار با فرهنگ جدید و مردم و سنگ تیز کردن مهارت های خلاق خود است حق در اینجا! دانش آموزان از برزیل و از همه جا سفر در جهان تحصیل و کار در سازمان های شناخته شده و ترین اعطا در جهان است.

A میامی آگهی / ESPM ارائه می دهد محله دور برنامه، شما می توانید مقصد خود را انتخاب و در کشتی سوار در سفر خود را سر! با استفاده از این برنامه، دانش آموزان باید این فرصت را به مطالعه در سازمان های همکار (از سه ماهه 6 البته) و یا انجام تبادل کارآموزی (از سه ماهه 7).

مکان ها

ریودوژانیرو

R. da Alfândega, 115

Address
MIAMI AD SCHOOL|ESPM - Rio de Janeiro
Rua da Alfândega, 115

20070-006 ریودوژانیرو, ایالت ریو دوژانیرو, برزیل
تلفن
+55 21 2216-2119