توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تحصیل در برزیل و دریافت Diploma بریتانیا

Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) یک مرکز آموزش نوآورانه است که دوره های آموزشی خلاقانه با استاندارد جهانی را ارائه می دهد. EBAC همکاری با دانشگاه هرتفوردشایر (انگلستان) و کنسرسیوم مدرسه مسکو، شامل مدرسه عالی هنر و طراحی بریتانیا، مدرسه معماری مسکو مارس، دانشکده فیلم مسکو و دانشکده گرافیک رایانه ای است. مدارس جامعه ای از دانشجویان و معلمان را تشکیل می دهند که همکاری و تبادل اطلاعات و دانش را ایجاد می کنند و فضای منحصر به فرد آموزش را ایجاد می کنند.

این مدرسه به دانشآموزان فرصتی برای تحصیل در برزیل در یک دوره مشابه به انگلستان ارائه می دهد و همچنین تنها موسسه در آمریکای لاتین است که مدرک لیسانس بریتانیایی را که توسط دانشگاه هرتفوردشایر صادر شده و معتبر در انگلستان، اتحادیه اروپا و ایالات متحده.

EBAC یک موسسه خلاق و کارآفرین است که دوره های کارشناسی، ابتکار و تخصص در حوزه هنر و طراحی، گرافیک های تصویری و رایانه ای را با تمرکز بر توسعه کامل دانش آموزان، در بر می گیرد. این مدرسه در محله Vila Madalena، قلب صنعت خلاق سائوپائولو واقع شده است و این مدرسه دارای بهترین زیرساخت ها و جدیدترین تجهیزات موجود در بازار است تا دانش آموزان آن را از آنچه نوآورانه تر می دانند یاد بگیرند.

کورس های پیشنهادی

این مدرسه در رشته های خلاق، در دوره های کارشناسی و تخصصی، با استادانی که حرفه ای برجسته در زمینه های خود هستند، ارائه می دهد. دانش آموزانی که فارغ التحصیل می شوند - واجد شرایط مدرک لیسانس بریتانیا، از 3 تا 4 سال تحصیل، بسته به شرایط و تجربه آنها. راه دیگری برای تحصیل در EBAC، همچنین با کیفیت بین المللی، انتخاب یکی از دوره های تخصصی است یا برای متخصصان در بازار و یا کسانی که مایل به تغییر شغل خود هستند. علاوه بر این، دوره های فشرده، شروع و دوره های ویژه برای نوجوانان وجود دارد.

آموزش عالی بین المللی

اباک مدل جدیدی از آموزش رشته های خلاق را با دیپلم بین المللی ارائه می دهد، از بهترین تکنولوژی های موجود استفاده می کند و دانش آموزان را در ورود به بازار شغلی تضمین می کند.

استراتژی

ارائه کیفیت بین المللی در تدریس آموزش های خلاق، با اساتید مشهور در بازار و منابع پیشرفته فنی، توانمند سازی دانش آموزان برای بهترین فرصت های شغلی.

مأموریت

ارائه آموزش رشته های خلاق با کیفیت بین المللی و تحریک رشد اقتصاد خلاق در برزیل.

همکاری با دانشگاه هتروردسیر

از زمان ایجاد آن، دانشکده هنرهای خلاق بریتانیا با دانشگاه هرتفوردشایر (انگلستان) همکاری کرده است. این در سال 1952 تأسیس شد و اکنون یکی از موسسات عالی عالی انگلیس است. محوطه دانشگاه در یک منطقه فانکشن قرار دارد که 40 دقیقه از لندن است.

خدمات و منابع

با استفاده از جدیدترین تجهیزات موجود، دانش آموزان EBAC می توانند ایده های خود را بیان کنند و در تقاطع هنر و تکنولوژی بالا کار کنند. آزمایشگاه ها در کلاس ها، استاد کلاس ها و سمینارها، و همچنین برای کار فردی استفاده می شود.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Escola Britânica de Artes Criativas

یک فرصت منحصر به فرد برای روبرو شدن با جهان گرافیکی کامپیوتری و به دست آوردن دانش عمومی در بخش های مختلف آن مانند: انیمیشن، مفهوم هنر، جلوه های ویژه (VFX)، بازی و واقعیت ... [+]

درباره ویکی

یک فرصت منحصر به فرد برای روبرو شدن با جهان گرافیکی کامپیوتری و به دست آوردن دانش عمومی در بخش های مختلف آن مانند: انیمیشن، مفهوم هنر، جلوه های ویژه (VFX)، بازی و واقعیت مجازی (VR). یادگیری اتفاق می افتد در طول یک سری از پروژه ها، یعنی، دانش آموز "با انجام" یاد می گیرد، در روش 100٪ عملی و بین رشته ای. این برنامه برای دانشجویانی که در این موضوع علاقه مند هستند ایجاد شده است، اما تجربه کمی دارد یا هیچ تجربه ای ندارد و مایل به حرفه ای شدن یا تغییر حرفه ای می شود.... [-]

برزیل Pinheiros
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil),انگلیسی
5 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escola Britânica de Artes Criativas

برنامه برای دانش آموزانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در آموزش با کیفیت بالا و توسعه دانش در زمینه طراحی گرافیک و ارتباطات بصری هستند طراحی شده است. ... [+]

درباره ویکیTURKS NEXT با شروع در ماه اوت 2018.

برنامه برای دانش آموزانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در آموزش با کیفیت بالا و توسعه دانش در زمینه طراحی گرافیک و ارتباطات بصری هستند طراحی شده است.

هدف از این دوره، آماده سازی متخصصان قادر به انجام برنامه های تصویری ژانرها و فرمت های مختلف، ایجاد و استفاده از عناصر زیبایی شناختی فرآیند ارتباطات بصری، ایجاد تصاویر، استفاده از تایپ و بازتولید سایر عناصر هویت بصری، مدیریت کل روند ارتباطات بصری، و پیشنهاد راه حل های عملی برای مشکلات واقعی.... [-]

برزیل Pinheiros
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil),انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Escola Britânica de Artes Criativas

هدف از این دوره، ایجاد ویراستاران واقعی است، نه تنها اپراتورهای نرم افزاری را ویرایش کنید. ایده آل برای حرفه ایانی که در حال کار در بخش های سمعی و بصری هستند و نیاز به تق ... [+]

درباره ویکیTURKS NEXT با شروع در ماه اوت 2018.

هدف از این دوره، ایجاد ویراستاران واقعی است، نه تنها اپراتورهای نرم افزاری را ویرایش کنید. ایده آل برای حرفه ایانی که در حال کار در بخش های سمعی و بصری هستند و نیاز به تقویت دانش و مهارت های خود دارند، یا برای دانش آموزانی که علاقه مند به آموزش با کیفیت بالا هستند و کسانی که فارغ التحصیل می شوند در منطقه همدلی هستند.

دانش آموزان به شدت به پایه های اصلی سینما، مانند اسکریپت، بازیگری، زبان سینمایی، ژانر، صدا و تولید پس از تولید، حساسیت و حساسیت را از طریق تشکیل پرونده و تجزیه و تحلیل فیلم مطالعه می کنند. در بخش عملی، دانش آموزان با فیلم های خام ساخته شده توسط تولیدکنندگان شریک ساخته می شوند که به آنها تجربه ای نزدیک تر از زندگی روزمره ویراستاران می دهد و نمونه هایی از کارهای واقعی را ایجاد می کند. در نتیجه، این دوره، متخصصین روایتگرانه است که می توانند خلاقانه به مدیر در جزیره ویرایش، به تقویت حرفه ای ناشر به عنوان یک داستان نویسان واقعی کمک کنند.... [-]

برزیل Pinheiros
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil),انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Escola Britânica de Artes Criativas

هنر بنیاد ... [+]

درباره ویکی

هنر بنیاد این دوره به عنوان یک تقویت حرفه ای موفق در صنایع خلاق، کمک به دانش آموزان در جهت مسیر خود، توسعه مهم ترین مهارت های مورد نیاز برای به طور کامل در طول دوره های ویژه در انگلستان است. در همکاری با Cultura Inglesa، EBAC نیز کلاس های انگلیسی را به عنوان بخشی از آموزش دانش آموزان ارائه می دهد.

اهداف برنامه

این دوره در سه بخش مجزا برای توسعه دانش آموزان ساخته شد: تحقیق، تلفیق و طراحی. دانش آموزان با تمام جنبه های کار طراح معاصر آشنایی پیدا می کنند تا دوره های کارشناسی آینده را تعریف کنند و نمونه کارهای خود را طراحی کنند که مورد نیاز برای پذیرش دوره بوروکراسی بریتانیا است. اتمام موفقیت آمیز هنر بنیاد... [-]

برزیل Pinheiros
درخواست اطلاعات
انگلیسی,Portuguese (Brazil)
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی