IED – Istituto Europeo di Design Sao Paulo

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سرمایه گذاری مستقیم خارجی در جهان و جهان در سرمایه گذاری مستقیم خارجی

O موسسه Europeo دی طراحی یک شبکه بین المللی آموزش در طراحی، مد، ارتباط تصویری و مدیریت رشته های خلاق است.

آنجا که افتتاح آن در سال 1966، حتی قبل از دانشگاه طراحی در ایتالیا به وجود آمد، سرمایه گذاری مستقیم خارجی به عنوان یک مرکز طرح های بسیار نوآورانه ارائه شده، با یک مدل آموزشی عملی و فرهنگی غنی. گرد هم آوردن بهترین ویژگی های مدارس حرفه ای و آکادمی، موسسه تحقق یک نهاد مدل، بر اساس سنتز فکر موسس آن و رییس جمهور فعلی، فرانچسکو Morelli است. "دانش و دانش" اصل راهنمای آموزش پروژه سرمایه گذاری مستقیم خارجی است.

در حال حاضر، موسسه شبکه در سطح دانشگاه بین المللی است. این دفاتر در ایتالیا، اسپانیا و برزیل، با شروع با چین، گسترش حضور بین المللی خود با توجه ویژه به کشورهای قهرمانان اقتصاد جدید، در ادامه به یک پروژه فرهنگی و کارآفرین دائما در حال تحول.

محیط زیست، پایداری، هنر، تعالی ساخته شده در ایتالیا و رسانه های دیجیتال هستند برخی از سناریوهای حرفه ای که رسیدگی به مسیرهای جدید آموزشی ارائه شده توسط این بمب دست ساز.

سرمایه گذاری مستقیم خارجی سائو پائولو

O موسسه Europeo دی طراحی - IED سائو پائولو، اولین واحد در خارج از اروپا، در سال 2005، زمانی که برزیل آغاز شد رشد اقتصادی خود را باز کرد. منابع طبیعی بزرگ از یک سو و تاکید بر ارزش های فرهنگی خود را از دیگر برزیل در اندازه از کشورهایی است که می تواند تفاوت در نظم اقتصادی جهانی جدید است که کشیده شده را، رای دادند.

ارزیابی، توسط برزیلی ها از خلاقیت ایتالیایی در زمینه مد و طراحی زمین برای کالج بارور و اجازه سرمایه گذاری مستقیم خارجی ردیابی یک دوره آموزشی قادر به آماده سازی حرفه ای با ارزش و توسط شرکت های برزیل بازی کرده است.

هر سال، سرمایه گذاری مستقیم خارجی منجر به موقعیت سائو پائولو به عنوان پایتخت مد آمریکای لاتین است. در زمینه طراحی، مدرسه را به رهایی از محصول برزیل در بازار خارجی کمک می کند. مدل آموزشی سرمایه گذاری مستقیم خارجی نیز تحقق برنامه های آموزشی برای توسعه بخش های مختلف تولید در برخی از کشورهای برزیل اجازه داده است، با مشارکت استراتژیک با بخش دولتی و خصوصی.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • Portuguese (Brazil)

از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید کارشناسی » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

سفر یک ساله در طراحی جواهرات

Campus تمام وقت 184  April 2019 برزیل São Paulo

دوره طراحي جواهراتي به دقت براي حرفه اي ها در صنعت مد، صنعتگران، طراحان و معماران طراحي شده است كه به دنبال تكنيك هاي ساخت، ساخت و طراحي هستند. [+]

این دوره در زبان پرتغالی آموزش داده شده است

چرا؟

این دوره یک دیدگاه سیستماتیک از بازار طلا و جواهر را ارائه می دهد و عوامل چشم انداز را که توانایی طراحی، طراحی استراتژیک را سازماندهی می کند و امکان پذیر می سازد، ارائه می دهد. این شرکت کننده تکنیک های جدید را برای ساخت جواهرات صنایع دستی و صنعتی یاد خواهد گرفت.

برای چه کسی؟

ایده آل برای حرفه ای ها یا علاقه مندانی که می خواهند بدانند و یا گسترش دانش خود را در جهان از جواهرات. این هدف در افرادی است که مایل به کار در مارک های ملی و بین المللی و همچنین کسانی هستند که مایل به انجام و یا بهبود کسب و کار خود هستند.... [-]


ویدئو ها

Nova Pós - IED São Paulo

Brazilian Design Mission Silicon Valley 2015

IED conecta você com as empresas

تماس

IED - Istituto Europeo di Design

آدرس Rua Maranhão 617 HIGIENÓPOLIS
01240-001 São Paulo, State of São Paulo, برزیل
وب سایت http://www.ied.edu.br/
تلفن +55 11 3660-8000