Olinda School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ایجاد مدرسه اولیندا در سال 2010 در نتیجه یک همکاری بین دو برزیلی و یک استرالیایی بود. معلم سابق، ارتباط با دانشجو یک سرمایه گذاری کسب و کار شد زمانی که آنها ترکیب برای ساخت تنها هدف ساخته شده مدرسه برای خارجی ها در برزیل. ما مفتخر به ارائه اولیندا پرتغالی مدرسه زبان هستند.

ما ارائه می دهیم دقت دانش آموزان ما در آموزش پرتغالی. ما غرور خودمان را در ارائه دانش آموزان ما یک تجربه است که بیش از انتظارات خود را. توجه ما را به نیازهای فردی دانش آموزان نگرانی بزرگتر است. مراقبت ما به دانش آموزان ما را چه مجموعه ما را از مدارس دیگر است. بازخورد رفاه و مثبت آنها این است که چه به ما انگیزه. صاحبان مدرسه در سایت زندگی می کنند، دانش آموزان ما دریافت پاسخ آنها می خواهند، زمانی که آنها آن را می خواهم.

این شهرستان از اولیندا یک شهرستان استعماری تاریخی با جاده ها پر از تپه های سنگفرش و خانه های رنگی است که محبوب با جامعه هنری، خلاقانه و موسیقی است.

یونسکو آن را به یک سایت تاریخی در سال 1982 اعلام کرد. به عبارت ساده، یک مکان زیبا آن است. برای کسانی که ترجیح می دهند دانش آموزان پالس از شهرستان های بزرگ، رسیف با سواحل زیبا آن است که فقط 10 دقیقه اتوبوس / تاکسی سوار به دور است.

مکان ها

اولیندا

Olinda Portuguese Language School

Address
R. Dr. Farias N Sobrinho, 163 - Bairro Novo, Olinda - PE,
53120-420 اولیندا, ایالت پرنامبوکو, برزیل
تلفن
+55 81 3429-6248

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: