توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

ایجاد مدرسه اولیندا در سال 2010 در نتیجه یک همکاری بین دو برزیلی و یک استرالیایی بود. معلم سابق، ارتباط با دانشجو یک سرمایه گذاری کسب و کار شد زمانی که آنها ترکیب برای ساخت تنها هدف ساخته شده مدرسه برای خارجی ها در برزیل. ما مفتخر به ارائه اولیندا پرتغالی مدرسه زبان هستند.

ما ارائه می دهیم دقت دانش آموزان ما در آموزش پرتغالی. ما غرور خودمان را در ارائه دانش آموزان ما یک تجربه است که بیش از انتظارات خود را. توجه ما را به نیازهای فردی دانش آموزان نگرانی بزرگتر است. مراقبت ما به دانش آموزان ما را چه مجموعه ما را از مدارس دیگر است. بازخورد رفاه و مثبت آنها این است که چه به ما انگیزه. صاحبان مدرسه در سایت زندگی می کنند، دانش آموزان ما دریافت پاسخ آنها می خواهند، زمانی که آنها آن را می خواهم.

این شهرستان از اولیندا یک شهرستان استعماری تاریخی با جاده ها پر از تپه های سنگفرش و خانه های رنگی است که محبوب با جامعه هنری، خلاقانه و موسیقی است.

یونسکو آن را به یک سایت تاریخی در سال 1982 اعلام کرد. به عبارت ساده، یک مکان زیبا آن است. برای کسانی که ترجیح می دهند دانش آموزان پالس از شهرستان های بزرگ، رسیف با سواحل زیبا آن است که فقط 10 دقیقه اتوبوس / تاکسی سوار به دور است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Olinda School

ما دوره های منظم در آموزش زبان پرتغالی برای خارجی ها در درس های هر دو گروه و خصوصی، برای مبتدی، متوسط، و دانش آموزان پیشرفته. برای بهترین تجربه یادگیری، دوره های گروه به ... [+]

آموزش زبان پرتغالی برای اتباع بیگانه شرح دوره

ما دوره های منظم در آموزش زبان پرتغالی برای خارجی ها در درس های هر دو گروه و خصوصی، برای مبتدی، متوسط، و دانش آموزان پیشرفته. برای بهترین تجربه یادگیری، دوره های گروه به حداکثر 6 نفر در هر کلاس محدود است، و کلاس در دیدار دوشنبه تا جمعه.

درس خصوصی برای جدید و یا پیشرفته دانش آموزان، و حرفه ای که تمرکز خاص در هر دو تم ها و واژگان خاص کلامی و یا ارتباط نوشتاری، و یا در هستند. درس های خصوصی مناسب برای افرادی که فقط یک زمان کوتاه برای آموزش زبان هستند. در این کلاسها هم از دوشنبه تا جمعه دیدار خواهد کرد.... [-]

برزیل اولیندا
زمان ثبت نام باز است
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Olinda School Student review: Tom from London, UK

Olinda School Student review: Candyce from USA

Olinda School Student review: Brian from Oklahoma City, USA

Olinda School Student review: Anja from Germany

Olinda School