Via Mundo

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از طریق اصلی موندو

دربارهی ما

از طریق موندو یک سازمان برزیل متخصص در سفر و برنامه های آموزشی و کار فرهنگی است. این است که در Sao Luis در، مارانهائو، برزیل بر اساس، و در سال 1999 از ضرورت تشدید فعالیت ارز بین فرهنگی و همچنین ترویج برزیل و منطقه شمال شرقی آن به عنوان مقصدهای آموزشی و توریستی تاسیس شد.

سازمان ما ساخته شده است شهرت خود را به عنوان یکی از سازمان های پیشگام در مناطق شمال و شمال شرق کشور برای ارتباط مستقیم آن با سازمان های بین المللی، برای خلاقیت و حرفه ای خود را در کار با آموزش های بین المللی و برای کیفیت خوب از برنامه ها و خدمات آن است.

از آغاز، علاوه بر مشارکت با سازمان های بین المللی، از طریق موندو مشارکت محلی با مدارس ابتدایی و دبیرستان، موسسات زبان، و همچنین با کالج های خصوصی و دولتی و دانشگاه ها را توسعه داده است.

در سال 2001، از طریق موندو برنامه خود را به درون، "برنامه دبیرستان در برزیل" (Programa د Intercâmbio فرهنگی در برزیل) آغاز شده، تبدیل مارانهائو و منطقه شمال شرقی برزیل به مقصدهای فرهنگی برای دانش آموزان دبیرستان های خارجی است.

از سال 2006، ما نیز دانش آموزان آموزش عالی در کالج های خصوصی برزیل و دانشگاه ها، با هدف ترویج تبادل آموزشی در یک سطح بالاتر قرار داده است.

همه این برنامه ها به درون ترویج فرهنگ برزیل و زبان پرتغالی در سطح بین المللی، و در حال حاضر برزیل امکانات آموزشی و توریستی به جهان است.

یکی دیگر از موفقیت توسعه مشارکت با سازمان های در کشورهای دیگر برزیل، و همچنین این واقعیت از طریق موندو به عنوان انتخاب شده است که، علاوه بر دانش آموزان و حرفه ای را از دولت ما، بیشتر و بیشتر، مسافران از جاهای دیگر در برزیل، و از خارج از کشور، اند خود سازمان بورس اوراق بین فرهنگی است.

از طریق موندو Intercâmbio الکترونیکی توریسمو افتخار بودن محلی و در همان زمان سازمان جهانی، کمک به گسترش دانش آموزان و حرفه افق طریق برنامه های آموزشی فرهنگی با کیفیت در خارج از کشور و در برزیل است.

ماموریت ما

برای بهبود دانش آموزان و کیفیت زندگی حرفه ای را از طریق آموزش و پرورش فرهنگی و سفر و برنامه های کاری، قادر به ارائه غنی سازی تجارب رشد.

چشم انداز ما

بودن یک نوآور و به روز سازمان، متخصص در سفرهای فرهنگی آموزشی و کار و برنامه خارج از کشور و در برزیل، و همچنین به عنوان یک مرجع برای برتری در خدمت و کیفیت.

از طریق موندو ساخته شده شهرت خود به عنوان یکی از آژانس های پیشگام در مناطق Northeastem از کشور برای ارتباط مستقیم آن با سازمان های بین المللی، برای خلاقیت و professionalim آن است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • Portuguese (Brazil)

از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

البته پرتغالی - برنامه تجربه دانشگاه در برزیل

Campus تمام وقت پاره وقت 5 - 10  July 2018 برزیل São Luís + {تعداد} بیشتر

برنامه تجربه دانشگاه امکان تجربه دانشگاه در برزیل برای یک ترم یا یک سال تمام دانشگاهی شما ارائه می دهد. [+]

چی؟

برنامه تجربه دانشگاه امکان تجربه دانشگاه در برزیل برای یک ترم یا یک سال تمام دانشگاهی شما ارائه می دهد.

شما تبدیل به یک دانشجوی بازدید کننده و، علاوه بر تحصیل در رشته برنامه درسی مقطع خود را انتخاب، به شما خواهد شد آموزش پرتغالی در طول ترم اول برنامه ارائه شده است.

مدت زمان و شروع برنامه

شما می توانید تصمیم به تحصیل در برزیل برای یکی یک ترم (5 ماه) و یا یک سال تحصیلی کامل (10 ماه). شما می توانید برنامه خود را یا در اواسط / اواخر ژانویه یا در اواخر ژوئیه (برای هر دو ترم و یا برنامه سال) شروع می شود.... [-]


البته پرتغالی - برنامه مدرسه در برزیل

Campus تمام وقت پاره وقت 3 - 10  July 2018 برزیل São Luís + {تعداد} بیشتر

برنامه دبیرستان در برزیل (Programa د Ensino مدیو در برزیل)، در سال 2001 راه اندازی شد، دانش آموزان جوان پیشنهادات کالا از سراسر جهان این فرصت را از زندگی یک تجربه ویژه ای از تبادل فرهنگی در برزیل. [+]

چی؟

برنامه دبیرستان در برزیل (Programa د Ensino مدیو در برزیل)، در سال 2001 راه اندازی شد، دانش آموزان جوان پیشنهادات کالا از سراسر جهان این فرصت را از زندگی یک تجربه ویژه ای از تبادل فرهنگی در برزیل.

مدت زمان و شروع برنامه

شما می توانید تصمیم به تحصیل در برزیل برای یک ترم (3 ماه)، یک ترم (5 ماه) و یا یک سال تحصیلی کامل (10 ماه). شما می توانید برنامه خود را یا در اواسط / اواخر ژانویه یا در اواخر ژوئیه شروع می شود. سال تحصیلی برزیل در اواسط ژانویه شروع می شود و پس از اتمام در پایان ماه نوامبر / آغاز ماه دسامبر، با تعطیلات در جولای و دسامبر / ژانویه.... [-]


دوره زبان پرتغالی در برزیل

Campus تمام وقت پاره وقت 2 - 48  January 2019 برزیل São Luís + {تعداد} بیشتر

مطالعه و یادگیری پرتغالی که در آن بهتر است در برزیل سخن گفته است: Sao Luis در انجام مارانهائو. [+]

چی؟

مطالعه و یادگیری پرتغالی که در آن بهتر است در برزیل سخن گفته است: Sao Luis در انجام مارانهائو.

مدت زمان و برنامه تاریخ

دوره های آموزشی ما بر نیازهای خود را متمرکز شده است. شما می توانید انتخاب چه مدت شما می خواهید به مطالعه از حداقل 2 تا 48 هفته است.

چرا؟

بر اساس برآوردهای یونسکو، پرتغالی یکی از زبان های سرعت در حال رشد است.

در امریکا لاتین، برزیل شریک تجاری بزرگ برای بسیاری از کشورها است. چند تن از دانش آموزان ما شغل و فرصت های شغلی با توجه به دانش خود را از پرتغالی پیدا کرده اند.... [-]


ویدئو ها

The world meets in Brazil. Come celebrate life.

تماس

آدرس São Luís (headquarters) Rua do Ipês, Qd.50, Casa 07 Renascença I - São Luís, Maranhão - Brasil CEP: 65075-200
São Luís, Maranhão, برزیل
تلفن undefined