توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از طریق اصلی موندو

دربارهی ما

از طریق موندو یک سازمان برزیل متخصص در سفر و برنامه های آموزشی و کار فرهنگی است. این است که در Sao Luis در، مارانهائو، برزیل بر اساس، و در سال 1999 از ضرورت تشدید فعالیت ارز بین فرهنگی و همچنین ترویج برزیل و منطقه شمال شرقی آن به عنوان مقصدهای آموزشی و توریستی تاسیس شد.

سازمان ما ساخته شده است شهرت خود را به عنوان یکی از سازمان های پیشگام در مناطق شمال و شمال شرق کشور برای ارتباط مستقیم آن با سازمان های بین المللی، برای خلاقیت و حرفه ای خود را در کار با آموزش های بین المللی و برای کیفیت خوب از برنامه ها و خدمات آن است.

از آغاز، علاوه بر مشارکت با سازمان های بین المللی، از طریق موندو مشارکت محلی با مدارس ابتدایی و دبیرستان، موسسات زبان، و همچنین با کالج های خصوصی و دولتی و دانشگاه ها را توسعه داده است.

در سال 2001، از طریق موندو برنامه خود را به درون، "برنامه دبیرستان در برزیل" (Programa د Intercâmbio فرهنگی در برزیل) آغاز شده، تبدیل مارانهائو و منطقه شمال شرقی برزیل به مقصدهای فرهنگی برای دانش آموزان دبیرستان های خارجی است.

از سال 2006، ما نیز دانش آموزان آموزش عالی در کالج های خصوصی برزیل و دانشگاه ها، با هدف ترویج تبادل آموزشی در یک سطح بالاتر قرار داده است.

همه این برنامه ها به درون ترویج فرهنگ برزیل و زبان پرتغالی در سطح بین المللی، و در حال حاضر برزیل امکانات آموزشی و توریستی به جهان است.

یکی دیگر از موفقیت توسعه مشارکت با سازمان های در کشورهای دیگر برزیل، و همچنین این واقعیت از طریق موندو به عنوان انتخاب شده است که، علاوه بر دانش آموزان و حرفه ای را از دولت ما، بیشتر و بیشتر، مسافران از جاهای دیگر در برزیل، و از خارج از کشور، اند خود سازمان بورس اوراق بین فرهنگی است.

از طریق موندو Intercâmbio الکترونیکی توریسمو افتخار بودن محلی و در همان زمان سازمان جهانی، کمک به گسترش دانش آموزان و حرفه افق طریق برنامه های آموزشی فرهنگی با کیفیت در خارج از کشور و در برزیل است.

ماموریت ما

برای بهبود دانش آموزان و کیفیت زندگی حرفه ای را از طریق آموزش و پرورش فرهنگی و سفر و برنامه های کاری، قادر به ارائه غنی سازی تجارب رشد.

چشم انداز ما

بودن یک نوآور و به روز سازمان، متخصص در سفرهای فرهنگی آموزشی و کار و برنامه خارج از کشور و در برزیل، و همچنین به عنوان یک مرجع برای برتری در خدمت و کیفیت.

از طریق موندو ساخته شده شهرت خود به عنوان یکی از آژانس های پیشگام در مناطق Northeastem از کشور برای ارتباط مستقیم آن با سازمان های بین المللی، برای خلاقیت و professionalim آن است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Portuguese (Brazil)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Via Mundo

برنامه تجربه دانشجویی به شما امکان تجربیات دانشگاه برزیل برای یک ترم یا یک سال تحصیلی عالی را می دهد. ... [+]

چی؟

برنامه تجربه دانشجویی به شما امکان تجربیات دانشگاه برزیل برای یک ترم یا یک سال تحصیلی عالی را می دهد.

شما تبدیل به یک دانشجوی بازدید کننده می شوید و علاوه بر مطالعه برنامه درسی دوره انتخاب شده شما در ترم اول برنامه به شما آموزش خواهیم داد.

مدت زمان و شروع برنامه

شما می توانید تحصیل در برزیل را برای یک ترم (5 ماه) یا یک سال تحصیلی کامل (10 ماه) انتخاب کنید. شما می توانید برنامه خود را در اواسط / اواخر ژانویه یا اواخر ژوئیه (برای هر دو برنامه ترم یا سال) شروع کنید.... [-]

برزیل سائو لوئس
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
پاره وقت
5 - 10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Via Mundo

برنامه دبیرستان در برزیل (Programa de Ensino Médio no Brasil)، که در سال 2001 راه اندازی شد، دانشجویان جوان را از سراسر جهان فرصت تجربه زندگی ویژه ای از تبادل فرهنگی در ب ... [+]

چی؟

برنامه دبیرستان در برزیل (Programa de Ensino Médio no Brasil)، که در سال 2001 راه اندازی شد، دانشجویان جوان را از سراسر جهان فرصت تجربه زندگی ویژه ای از تبادل فرهنگی در برزیل می دهد.

مدت زمان و شروع برنامه

شما می توانید تحصیل در برزیل را برای یک دوره (3 ماه)، یک ترم (5 ماه) یا یک سال تحصیلی کامل (10 ماه) انتخاب کنید. شما می توانید برنامه خود را در اواسط / اواخر ژانویه یا اواخر ژوئیه شروع کنید. سال تحصیلی برزیل در اواسط ژانویه آغاز می شود و در پایان ماه نوامبر / آغاز دسامبر با تعطیلات در ماه ژوئیه و دسامبر / ژانویه پایان می یابد.... [-]

برزیل سائو لوئس
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
پاره وقت
3 - 10 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Via Mundo

مطالعه و یادگیری پرتغالی که در آن بهتر است در برزیل سخن گفته است: Sao Luis در انجام مارانهائو. ... [+]

چی؟

مطالعه و یادگیری پرتغالی که در آن بهتر است در برزیل سخن گفته است: Sao Luis در انجام مارانهائو.

مدت زمان و برنامه تاریخ

دوره های آموزشی ما بر نیازهای خود را متمرکز شده است. شما می توانید انتخاب چه مدت شما می خواهید به مطالعه از حداقل 2 تا 48 هفته است.

چرا؟

بر اساس برآوردهای یونسکو، پرتغالی یکی از زبان های سرعت در حال رشد است.

در امریکا لاتین، برزیل شریک تجاری بزرگ برای بسیاری از کشورها است. چند تن از دانش آموزان ما شغل و فرصت های شغلی با توجه به دانش خود را از پرتغالی پیدا کرده اند.... [-]

برزیل سائو لوئس
درخواست اطلاعات
Portuguese (Brazil)
تمام وقت
پاره وقت
2 - 48 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

The world meets in Brazil. Come celebrate life.