​Bradford Dance Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره مرکز رقص برادفورد

مرکز رقص برادفورد در قلب مرکز شهرستان برادفورد واقع شده است. این در سال 2015 تاسیس شد به ارائه حرفه ای، اختصاص داده شده فضای رقص و مرکز خلاقیت برای مردم برادفورد و مناطق اطراف آن. محل برگزاری و رقص استودیو ما را به عموم مردم در اوت 2015 را باز کنید.

هدف اولیه از مرکز رقص برادفورد به پیشبرد، تشویق، ترویج و تسهیل یادگیری، آموزش و پرورش، آموزش و توسعه شخصی در رقص. ما به ایجاد فرصت های در رقص برای همه اعضای جامعه متعهد، بدون در نظر گرفتن سن، پس زمینه، تجربه یا توانایی. مرکز رقص برادفورد ارائه می دهد طیف وسیعی از دوره ها و فرصت های توسعه حرفه ای برای دانش آموزان رقص، رقص هنرمندان حرفه ای و اعضای جامعه محلی است.

مرکز رقص برادفورد یک شرکت اجتماعی نه برای سود و ثبت نام ارائه دهنده آموزش UK برخی از نهادهای اعطای محترم ترین بریتانیا است.

مرکز رقص برادفورد است که به راحتی نزدیک به تمام امکانات رفاهی در شهرستان واقع شده است و فقط یک پیاده روی کوتاه از ایستگاه های قطار و اتوبوس در برادفورد.

امکانات

مرکز رقص برادفورد است 4500 فوت مربع از فضای رقص اختصاص داده شده، با سه استودیو های حرفه ای رقص، امکانات در حال تغییر، آشپزخانه، دفتر و فضای اتاق جلسه و بزرگ، باز محوطه پذیرش اجتماعی، مناسب برای تجمعات غیر رسمی و شبکه.

استودیو رقص ما در دسترس به استخدام بر اساس ساعات روز از سپتامبر 2015 خواهد بود.

مکان ها

برادفورد

Bradford

Address
114 Sunbridge Rd
BD1 2NE برادفورد, انگلستان, بریتانیا