Newcastle University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دقیقا کجا می خواهید باشید

آیا می خواهید در یک دانشگاه برتر در یکی از هیجان انگیزترین شهرهای انگلستان تحصیل کنید؟ Newcastle University توسط دانشجوی بین المللی دانشجویان سال 2016 در انگلستان در رتبه پنجم قرار گرفته و بخشی از راسل گروه بین المللی مشهور است. INTO Newcastle University درست در قلب دانشگاه قرار دارد. همانطور که در امکانات پیشرفته ای فوق العاده آن یاد می گیرید، بخشی از این شلوغ و شکوفایی صحنه دانشگاه را احساس خواهید کرد. شما آموزش تدریس در دانشگاه را با سخنرانی ها، آموزش ها و مطالعه خصوصی حمایت خواهید کرد. تیم پشتیبانی دوستانه ما نزدیک است، بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که یک سال ساده، آرام و الهام بخش است.

قلب تجربه یادگیری شما

آیا می خواهید در قلب یک شهر پر رونق مطالعه کنید؟ مرکز INTO در Newcastle University فقط این را ارائه می دهد. این یک مرکز مدرن و ایمن با دسترسی کامل به امکانات و امکانات برای زندگی و یادگیری است.

با تشکر از امکانات پیشرفته تحصیلی، محل اقامت در محل و امکانات فراوان برای استراحت و تعطیلات، همه چیز را در یک مکان پیدا کنید.

مرکز آموزش های چندرسانه ای، مرکز منابع زبان و کتابخانه ای وسیع و همچنین کلاس های آموزشی معاصر و امکانات فوق العاده IT. و شما توسط معلمان و کارکنان اختصاص داده شده ما حمایت می شود که اطمینان می دهد که شما بیشترین وقت خود را در Newcastle University .

کتابخانه

سه کتابخانه در محوطه دانشگاه وجود دارد. کتابخانه رابینسون که هفت روز هفته در 24 ساعت شبانه روز باز است، کتابخانه اصلی دانشگاه است. در اینجا شما بیش از یک میلیون کتاب، بیش از 100،000 منابع الکترونیکی و هزاران مجله را خواهید یافت.

دو کتابخانه تخصصی دیگر وجود دارد - کتابخانه قانون و کتابخانه پزشکی و دندان پزشکی والتون. نمی توانید آنچه را دنبال می کنید پیدا کنید؟ کارکنان دوستانه در کنار هم هستند تا شما را در پیدا کردن چیزی که نیاز دارید پیدا کنید.

 • 1،300 رایانه های شخصی شبکه، برخی با دسترسی 24 ساعته
 • نوشتن توسعه، کمکهای ریاضی و کمک های کتابخانه عمومی در دسترس است
 • پرداخت دی وی دی و سی دی برای یادگیری زبان

امکانات

هنگامی که برای مطالعه می آید، مرکز INTO دارای همه چیزهایی است که شما نیاز دارید. ترکیبی از فضاهای اجتماعی و نقاط آرام برای مطالعه خصوصی وجود دارد. مرکز منابع یادگیری به خوبی ذخیره شده است با کتاب ها، منابع آنلاین و دوره های آموزشی برای افزایش مطالعات شما بسته است. مرکز منابع یادگیری از دوشنبه تا جمعه، 8 صبح تا 6 بعدازظهر است.

میخواهید آنلاین مطالعه کنید؟ شما به Blackboard، یک محیط یادگیری مجازی دسترسی خواهید داشت که در آن شما قادر به دانلود یادداشت های سخنرانی و محتوای دوره خواهید بود، همچنین در گفتگو با همکلاسی های خود و معلمان شرکت کنید.

نیاز به مشاوره دارید؟ این مرکز از لحظه ای که می رسد، پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می دهد. از ویزا و پشتیبانی مهاجرت به فرودگاه برداشت، یک برنامه جهت گیری و دستیارهای مسکونی در محل اقامت، شما باید تمام کمک هایی را که لازم است برای حل آن داشته باشید.

زندگی در محوطه دانشگاه فقط در مورد تحصیل است شما همچنین می توانید به برخی از امکانات عالی دسترسی پیدا کنید که در آن شما می توانید با دوستان جدید خود در ارتباط باشید. کافه ها، رستوران ها و امکانات ورزشی همه در محوطه دانشگاه یافت می شود. یا به اتحادیه دانشجویان سر بزنید، که در آن بیش از 200 باشگاه و جوامع را برای انتخاب انتخاب کنید.

غذا

یک مکان عالی برای تعطیل کردن با دوستان و تفریح ​​کردن بین کلاس ها، کافه را می توان در مرکز دانشگاه یافت. این مکان بسیار خوبی است که صبحانه، ناهار یا نوشیدنی بین کلاسها را انتخاب کنید. گزینه های گیاهخواری و حلال اغلب در دسترس هستند و همچنین یک کارت وفاداری برای صرفه جویی در هزینه شما وجود دارد.

امکانات باور نکردنی و یک مکان فوق العاده

شما به تمام امکانات شگفت انگیز Newcastle University دسترسی خواهید داشت. کتابخانه رابینسون و مرکز منابع زبان وجود دارد - هر دو مکان های عالی برای تحصیل و همچنین یک محیط یادگیری مجازی عالی هستند. اما Newcastle University در مورد کالس ها و تحصیلات بیش از حد، با یک اتحادیه دانشجویی عالی و یک مرکز ورزشی فوق العاده است.

دانشگاه برتر جهان

Newcastle University چشم انداز فرصت های شغلی عالی، یک تجربه دانشجوی فراموش نشدنی را فراهم می کند و عضو موسس گروه راسل است که شامل 24 دانشگاه برتر دانشگاهی با شدت مورد توجه انگلستان است. رتبه بندی در 1٪ از دانشگاه های جهان و 23 در انگلستان، Newcastle University نیز رتبه 12 در جهان برای رضایت دانشجویان بین المللی است.

تحصیل در اینجا به این معنی است که شما به بیش از 23،000 دانش آموز از بیش از 120 کشور و یک جامعه قوی دانشجویی پیوست خواهید کرد که الهام بخش و تشویق یادگیری شما خواهد شد.

حفظ یک سنت عالی

Newcastle University یکی از دانشگاه های برتر انگلستان و شهرت خوبی برای آموزش عالی و تحقیقات پیشرفته است و انتخاب دانشجویان و کارفرمایان یکسان است.

شما اینجا را با اتصال دانشگاهی به دانشگاه خواهید آموخت، این دانشگاه گزینه هایی برای افزایش مطالعات خود را ارائه می دهد از جمله:

 • قراردادهای تحصیل در خارج از کشور با بیش از 250 دانشگاه در سراسر جهان، و همچنین تحصیلات بین المللی در خارج از کشور، مدرسه تابستانی و برنامه های کاری یکپارچه به مدارس
 • بودجه برای سفرهای پژوهشی دانشجویی در سراسر جهان
 • مشارکت با بیش از 400 موسسه جهانی
 • دسترسی رایگان برای همه دانش آموزان به امکانات برای یادگیری یک زبان دیگر
 • مدارک تحصیلی در سنگاپور و مدرسه پزشکی در مالزی
 • یک محوطه با نام تجاری جدید در لندن ارائه طیف وسیعی از دوره های درجه، استاد کلاس، و کارفرمایان و رویدادهای فارغ التحصیلان
 • رشته های متنوع، با 27 نفر در انگلستان بالای 20 قرار دارد

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Undergraduate Pathways » بازدید کنید دانشنامه های فارغ التحصیلی » بازدید کنید سال آماده سازی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Undergraduate Pathway

International Year One in Architecture

Campus تمام وقت 9 - 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

[+]

من کجا میروم؟

[-]

سالانه بین المللی در کسب و کار

Campus تمام وقت 9 - 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

آماده شدن برای ورود به سال دوم دوره کارشناسی در مدرسه کسب و کار دانشگاه نیوکاسل. این دوره دانش خود را در مهارت های مدرن کسب و کار و مدیریت افزایش خواهد داد، به شما این امکان را می دهد که به طور موفقیت آمیز به طور مستقیم در سال دوم پیشرفت تحصیلی پیشرفت کنید. [+]

آماده شدن برای ورود به سال دوم دوره کارشناسی در مدرسه کسب و کار دانشگاه نیوکاسل.

چرا برای برنامه سال جهانی اول درخواست می شود؟ قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه دانشگاهی مطمئن با کیفیت وضعیت دانشگاه کامل

[-]

دانشنامه فارغ التحصیلی

Graduate Diploma in Architecture with Pre-sessional English

Campus تمام وقت 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

[+]

آکادمی: مدرک کارشناسی یا دیپلم 3 ساله

[-]

دیپلم فارغ التحصیل در معماری

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

[+]

[-]

دیپلم فارغ التحصیل در کسب و کار و علوم انسانی

Campus تمام وقت September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

زبان و مهارت های علمی خود را برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه نیوکاسل بهبود دهید. این مسیر پیشرفت شما را به طیف وسیعی از مدرک کارشناسی ارشد در زمینه کشاورزی، تجارت، ارتباطات، میراث، حقوق، رسانه، علوم اجتماعی و حمل و نقل در دانشگاه نیوکاسل ارائه می دهد. [+]

زبان و مهارت های علمی خود را برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه نیوکاسل بهبود دهید

این مسیر پیشرفت شما را به طیف وسیعی از مدرک کارشناسی ارشد در زمینه کشاورزی، تجارت، ارتباطات، میراث، حقوق، رسانه، علوم اجتماعی و حمل و نقل در دانشگاه نیوکاسل ارائه می دهد.

چرا برای برنامه دیپلم فارغ التحصیل درخواست می شود؟ قرار دادن دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه دانشگاهی مطمئن با کیفیت وضعیت دانشگاه کامل ... [-]

فارغ التحصیل دیپلم در کسب و کار و علوم انسانی با پیش جلسه انگلیسی

Campus تمام وقت 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

این برنامه شامل یک دوره اضافی است، به طور خاص اختصاص داده شده به بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه نیوکاسل. پیشرفت در رشته های تحصیلات تکمیلی در کسب و کار، ارتباطات، میراث، حقوق، رسانه، علوم اجتماعی و حمل و نقل در دانشگاه نیوکاسل. [+]

زبان و مهارت های علمی خود را برای ورود مستقیم به مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه نیوکاسل بهبود دهید. این دوره شامل یک ماژول زبان انگلیسی قبل از جلسه است که برای کمک به شما برای تحصیل در انگلستان آماده می شود.

دیپلم فارغ التحصیل با دوره پیش دانشگاهی انگلیسی شما را قادر می سازد تا یک دوره ی از زبان انگلیسی را بخوانید و سپس تحصیلات دانشگاهی در کسب و کار و علوم انسانی را مطالعه کنید.

... [-]

سال آماده سازی

International Foundation in Architecture

Campus تمام وقت 9 - 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

[+]

زبان انگلیسی: IELTS 5.0 - 5.5 یا معادل آن

[-]

International Foundation in Business and Management

Campus تمام وقت 9 - 12  January 2019 بریتانیا Newcastle upon Tyne

[+]

موفقیت آمیز مصاحبه؛ قبلا یک رشته مربوطه مطالعه کرده است؛ داشتن مدرک تحصیلی قبلی یا با داشتن IELTS 6.0 یا معادل آن در زبان انگلیسی.

7 در انگلستان برای کشاورزی

(The Times and The Sunday Times Good University Guide 2017)

رهبری به انواع تحصیلات تکمیلی در دانشگاه نیوکاسل در زمینه هایی مانند:

حسابداری، امور مالی و اقتصاد

علاوه بر سخنرانی ها، شما سمینارها، کار گروهی، جلسات رایانه ای و همچنین مطالعه در کلینیک ها را خواهید داشت، جایی که شما یک معلم را به یکی از آنها دریافت خواهید کرد. کارشناسان در زمینه کسب و کار، مطالعات خود را با ارائه سخنرانی ها افزایش می دهند. شما همچنین از استفاده از مطالعات موردی از سری Financial Times 100 بهره مند خواهید شد.... [-]


بنیاد بین المللی در علوم انسانی و علوم انسانی

Campus تمام وقت 9 - 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

ارائه یک دوره مقدماتی در مقطع تحصیلات تکمیلی از قانون به رسانه ها در یک دانشگاه برتر در بریتانیا. [+]

ترکیب مطالعات علمی، آموزش فشرده زبان انگلیسی و مهارت های مطالعه برای آماده شدن برای ورود به سال اول در سیاست و جامعه شناسی در دانشگاه نیوکاسل

INTO دانشگاه نیوکاسل بهترین آمادگی برای ورود مستقیم به سال اول مدرک کارشناسی خود را در طیف وسیعی از افراد از قانون تا رسانه به سیاست ارائه می دهد.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ تضمین میزبانی دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه دانشگاهی با کیفیت مطمئن وضعیت دانشجویان کامل و دسترسی به امکانات دانشگاه ... [-]

بنیاد بین المللی در علوم فیزیکی و مهندسی

Campus تمام وقت 9 - 12  September 2018 بریتانیا Newcastle upon Tyne

پیشنهاد شما ورود به سال یکی از مقطع کارشناسی در رشته های مهندسی و علوم در یک دانشگاه انگلستان پیشرو است. [+]

برای مقطع کارشناسی خود در مقاطع تحصیلی مانند علوم و مهندسی در دانشگاه نیوکاسل مطالعه کنید

یک دوره با کیفیت با کیفیت فراهم می کند ورود مستقیم به سال اول از مدرک کارشناسی خود را در محدوده موضوعات مهندسی و علوم در دانشگاه بریتانیا پیشرو است.

چرا برای برنامه بنیاد بین المللی درخواست می شود؟ تضمین میزبانی دانشگاه برای همه دانشجویان موفق یک برنامه دانشگاهی با کیفیت مطمئن وضعیت دانشجویان کامل و دسترسی به امکانات دانشگاه ... [-]

تماس

INTO Newcastle University

آدرس The INTO Building
NE1 7RU Newcastle upon Tyne, England, بریتانیا
وب سایت http://www.intostudy.com/en-gb/universities/newcastle-university