ABLE English Language School in Manchester UK

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا انتخاب منچستر قادر به:

ایجاد یک قرار دادی دوره زبان انگلیسی!

ABLE منچستر ارائه می دهد یک روش منحصر به فرد توسعه زبان انگلیسی ارائه شده توسط هر دانش آموز فرصت برای ایجاد یک دوره قرار دادی که اجازه می دهد آنها را به رسیدن به اهداف آموزشی خود که آیا آنها حرفه ای، شخصی و یا دانشگاهی باشد.

من در اسکایپ اضافه کردن به بحث در مورد شروع امروز: اسکایپ: alicja_golub

-Affordable Courses-

ABLE منچستر به ارائه دانش آموزان نه تنها کلاس های زبان عالی بلکه ارزش برای پول است همین دلیل است که ما باید یک ساختار قیمت گذاری روشن و قیمت بسیار مقرون به صرفه با شروع از £ 5 ساعت متعهد است. هر دانش آموز فرصت برای ایجاد یک دوره قرار دادی که اجازه می دهد آنها را به رسیدن به اهداف آموزشی خود است.

-Experienced، حرفه ای Tutors-

ABLE منچستر به ارائه دانش آموزان نه تنها کلاس های زبان عالی بلکه ارزش برای پول است همین دلیل است که ما باید یک ساختار قیمت گذاری روشن و قیمت بسیار مقرون به صرفه با شروع از £ 5 ساعت متعهد است.

از زبان مشتریان دانشجو:

"رویکرد در ABLE منچستر فوق العاده است - در زمان کوتاه من در مدرسه من قادر به بهبود مهارت های کلی انگلیسی من در حالی که واقعا ساخت و ساز در کسب و کار من انگلیسی بود." رابرت Chojecki "با ترکیب دوره های منچستر ABLE با هم من به قادر بود رسیدن به هدف من از به دست آوردن یک گروه 7 در IELTS سریعتر از چیزی که من همیشه فکر می کردم ممکن است. "ناتالی -Diego

دوره های زبان انگلیسی در مرکز شهر منچستر:

هر دانش آموز فرصت برای ایجاد یک دوره قرار دادی که اجازه می دهد آنها را به رسیدن به اهداف آموزشی خود است.

منچستر همه را دارد و آن را به مراتب ارزان تر زندگی در لندن! دو جهان باشگاه های فوتبال کلاس، سه دانشگاه برجسته، مرکز انقلاب صنعتی، برخی از بهترین گروههای موسیقی بریتانیا در تمام دوران، خرید افسانه، شب زنده داری فراموش نشدنی ها، رستوران ها شگفت انگیز است و یک ترکیب کاملا منحصر به فرد از معماری مدرن و گوتیک. حمل و نقل آسان منچستر شهرستان جمع و جور که باعث می شود گرفتن در اطراف آسان با یکی از بهترین خدمات حمل و نقل عمومی در انگلستان است.

چند فرهنگی سرمایه منچستر یکی از صمیمی شهرستانها در انگلستان که ترکیبی از جذابیت شمالی با یک فضای چند فرهنگی پر جنب و جوش است. یک محل بزرگ در محل انگلستان منچستر بدان معنی است که شهرستانها عمده و جاذبه - لیورپول، لیدز، نیویورک، شمال ولز و منطقه دریاچه هستند کمتر از یک ساعت و نیم دور، که باعث می سفرهای یک روزه و دیدارهای آخر هفته آسان و ساده است.

دقیقه از فرودگاه منچستر لینک تنها فرودگاه سفر با قطار 20 دقیقه از مرکز شهرستان است و فرودگاه لیورپول کمتر از یک ساعت فاصله دارد.

ABLE منچستر می توانید انواع محل های اقامت ترتیب با توجه به نیاز و بودجه شما!

اقامتگاه

این یک فرصت فوق العاده برای تجربه زندگی در یک خانواده انگلیسی واقعی است. زندگی با یک خانواده انگلیسی بدان معنی است که شما می توانید یک تجربه واقعی غوطه وری انگلیسی را به عنوان فرصتی برای تمرین مهارت های زبان شما با زبان مادری در خارج از کلاس می کنید.

همه خانواده اقامتگاه ما به طور کامل بررسی و باید یک فرآیند مصاحبه گسترده منتقل می کند. در ABLE منچستر ما فقط خانواده های میزبان که مقدار زیادی از تجربه میزبانی دانشجویان بین المللی استفاده کنید. ما صرف مقدار زیادی از زمان تطبیق دانش آموزان با خانواده میزبان راست برای اطمینان دانش آموزان بهترین اقامت ممکن است.

استاندارد و اجرایی - - اقامتگاه است به دو دسته تقسیم و به طور تمام و یا نیمی از هیئت مدیره در دسترس است.

خوابگاه دانشجویی

این ایده آل برای کسانی که می خواهند در یک محیط پر جنب و جوش جوان و با دانش آموزان دیگر زندگی می کنند. خوابگاههای دانشجویی ما واقع شده است نزدیک به مرکز شهرستان پس از آن آسان برای رسیدن به مدرسه است. این نوع از محل اقامت ارائه می دهد ارزش بسیار خوبی برای پول به عنوان دانش آموزان نزدیک به بسیاری از امکانات رفاهی هستند و می توانند در هزینه های حمل و نقل را نجات دهد.

خوابگاههای دانشجویی ایده آل برای کسانی که می خواهند به برخی از آزادی، به عنوان شما می توانید آیند و می روند به عنوان شما لطفا و همچنین این فرصت به طبخ برای خودتان. زندگی در یک اقامت مناسب برای کسانی که عشق به معاشرت است، که شما به طور معمول با 5-6 نفر دیگر زندگی می کنند و اغلب آنها را از سراسر جهان، بنابراین شما در یک محیط بین المللی زندگی می کنند!

خوابگاههای دانشجویی که یک اتاق خواب خصوصی با حمام و آشپزخانه مشترک و اتاق نشیمن.

آپارتمان دانشجویی

ABLE منچستر تنها آکادمی زبان انگلیسی در منچستر قادر به ارائه به دانش آموزان استفاده منحصر به فرد خود را از یک آپارتمان دانشجوی. آپارتمان 20 دقیقه به دور از مدرسه واقع شده و شامل دو سه اتاق خواب با حمام و آشپزخانه امکانات مشترک. به تازگی بازسازی، آپارتمان یک گزینه بسیار مقرون به صرفه برای دانش آموزان آینده برای تحصیل در ABLE منچستر است.

این آپارتمان است تنها توسط دانش آموزان منچستر ABLE تحت اشغال، بنابراین شما می توانید به آپارمتانی خود را قبل از شما می رسد - ما نیز سعی کنید برای حفظ ترکیبی از ملیت در آپارتمان به طوری که شما می توانید فقط به زبان انگلیسی در خانه صحبت می کنند. این است ایده آل برای کسانی که به دنبال یک گزینه کم هزینه اما می خواهم امنیت اجاره از یک منبع قابل اعتماد است. آپارتمان های ABLE منچستر متعلق بنابراین می تواند در هر دو بلند مدت و کوتاه مدت اجاره.

اجاره خصوصی

اگر شما در حال برنامه ریزی برای در منچستر بماند برای یک دوره طولانی از زمان (یعنی بیش از شش ماه) و یا اگر می خواهید با یک دوست و یا شریک زندگی زندگی می کنند، پس از آن یک اجاره خصوصی می تواند پاسخ. هستند بسیاری از گزینه های موجود برای توجه به همه شرایط و بودجه وجود دارد. ABLE منچستر می تواند کمک و توصیه کسانی که به دنبال اجاره یک خانه یا آپارتمان از طریق یک صاحبخانه خصوصی. فقط کافیست با ما در هنگام رزرو اطلاع دهید. هتل ها و مهمانخانه به عنوان یک شهرستان بزرگ، تعدادی از هتل ها و مهمانخانه در دسترس در هر دو صورت طولانی و کوتاه مدت وجود دارد. در مرکز شهرستان Manchester در طیف گسترده ای از هتل ها را با توجه به همه وجود دارد - لوکس، کسب و کار و بودجه، و ما بیش از شاد برای توصیه و کتاب اقامت هتل خود را به عنوان بخشی از بسته مطالعه خود را. است یک خوابگاه بزرگ نزدیک به مدرسه ای که اتاق خصوصی و تخت در خوابگاه را می توان برای دوره های کوتاه مدت اجاره وجود دارد.

مکان ها

منچستر

ABLE Manchester

Address
ABLE Manchester
1st Floor
Swan Buildings
Swan Street

M4 5JW منچستر, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 161 637 3062