Abbey College Cambridge

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بیش از 300 دانش آموز از 30 کشور با ما را مطالعه کنند. آنها توسط یک جاه طلبی متحد: برای ورود به یکی از دانشگاههای برتر در بریتانیا است. دانش آموزان ما، همکاری با خوبی قرار دارند، کارکنان حرفه ای ما، یک جامعه دانشگاهی است که برای همه به دستاوردهای برجسته اختصاص داده شده تشکیل می دهد.

دانش آموزان ما از محیط دانشگاهی مانند یک خانواده صحبت می کنند. از روز اول آنها ساخته شده است به احساس بسیار خوش آمدید در داخل و خارج از درس های خود را. در محل اقامت آنها را دوستان جدید و در یک محیط بین المللی واقعا فراگیر رشد.

سابقه دانش آموزان ما برای خود صحبت می، و نتایج خود را در کالج ما به عنوان یکی از بهترین در انگلستان تاسیس شده است. در سال 2015 از دانش آموزان سطح ما A / B نرخ عبور از 82٪ و حتی بیشتر خیره کننده، یک نرخ -A پاس از 61٪ به دست آورد.

مکان ما در شهرستان کمبریج تلفیقی از روزمره و فوق العاده است. این شهرستان است که تاریخ ما را شکل داده و همچنان به نشان خود را بر آینده ما است.

تاریخ ما

از آنجا که پایه و اساس ما در سال 1994 ابی کالج کمبریج تبدیل به یکی از بهترین کالج ششم برای دانشجویان بین المللی در انگلستان است.

ما را توسعه داده اند و حفظ سابقه برجسته موفقیت تحصیلی. استثنایی نرخ عبور از یک سطح دانش آموزان ما این معنی است که ما به طور مداوم در بالای جدول لیگ کالج از سال 1997 قرار داده شده است.

جامعه دانشگاهی ما به طور قابل توجهی در طول این زمان رشد کرده و ما در حال حاضر 340 نفر از دانش آموزان بیش از 30 کشور که به تدریس و 90 عضو از کارکنان پشتیبانی می شود.

برجسته موفقیت برای همه: در طول این رشد اخلاق آموزشی ما بسیار روشن باقی مانده است. ارائه های آموزشی ما از سال 1994 تغییر کرده است، از ابتدا برای یک سطح باز پس گیری دانش آموزان به حال یک GCSE، بنیاد و یک کالج سطح متخصص در رفع نیازهای دانشجویان بین المللی طراحی شده است.

کالج ما این است که به عنوان "مدرسه برجسته" توسط بازرسی مدرسه UK، OFSTED، به عنوان یک نتیجه از دستیابی به بالاترین درجه در تمام 12 قضاوت در تدریس و کیفیت شبانه روزی در کالج تعیین شده است.

در ماه جولای سال 2016 یک مرحله جدید در توسعه ما با حرکت به یک سایت جدید تک عهده گرفت، هدف دانشگاه ساخته شده است. دانشگاه جدید ما است توسط کارکنان ابی دانشگاه کمبریج طراحی شده است کاملا مناسب به نیازهای دانش آموزان ما است.

ابی دانشگاه کمبریج یک کالج تشکیل دهنده ابی DLD گروه از کالج ها، است که به نوبه خود بخشی از آلفا به علاوه گروه است.

اسکان

از سپتامبر 2016 اتاق هیئت مدیره کامل در دسترس در سایت بر روی پردیس جدید ما خواهد بود. این محل اقامت شبانه روزی به عنوان "ابی خانه" شناخته می شود و آن را به ارائه محل اقامت موجود ما را تکمیل.

ویژگی های کلیدی از محل اقامت ابی خانه ما عبارتند از:

120 اتاق جادار اختصاصی تنها برای دانش آموزان 13+ صبحانه سالم و خوشمزه، ناهار و شام وعده های غذایی در ما در غذاخوری دانشگاه خدمت کرده است، با یک انتخاب گسترده ای از گزینه های غذا در قهوه دانشگاه و نوار میان وعده 'برجسته' ارائه شبانه روزی امتیاز OFSTED دسترسی فای در سراسر (از جمله در هزینه محل اقامت) تعیین کف محل اقامت زن و مرد اتاق های مشترک و مناطق جمعی با kitchenettes امنیت سایت 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته دسترسی به کارت کلید بدان معنی است که کف محل اقامت تنها می تواند توسط دانش آموزان که در آنها زندگی می کنند دیده

زندگی دانشجویی

دانش آموزان ما بهترین نتایج علمی به دست آورید. ما رسیدن به این هدف از طریق جدی اما غیر رسمی تدریس، کلاس های کوچک، مکرر تست و استادان با تجربه که منافع هر یک از دانش آموزان ما در مرکز همه چیز را انجام داده است.

ما بر این باوریم که دانش آموزان، در هر سنی، دستیابی به چیزهای زیادی از طریق هوش خود، تخیل و ابتکار عمل خود را. اما ما همچنین بر این باورند که نقش ما این است برای ایجاد ساختارهای که در آن این اتفاق می افتد.

دانش آموزان ما دستیابی به نتایج فوق العاده خود را به خاطر معلمان ما در مورد رفاه و پیشرفت خود اهمیت می دهند. آنها کمک به توسعه اعتماد به نفس و نظم و انضباط و انگیزه لازم برای تبدیل تلاش های خود را به نتایج.

آموزگار شخصی نظارت پیشرفت تحصیلی؛ آنها به دانش آموزان دیدار را تحت مراقبت خود در هر هفته.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید سال آماده سازی » بازدید کنید سال مقدماتی » بازدید کنید Certificates » از دوره ها بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

علمی انگلیسی

Campus تمام وقت پاره وقت August 2019 بریتانیا Cambridge

ما ارائه طیف وسیعی از دوره های زبان انگلیسی علمی بر اساس نیازها و خواسته های فردی دانش آموزان. [+]

ما ارائه طیف وسیعی از دوره های زبان انگلیسی علمی بر اساس نیازها و خواسته های فردی دانش آموزان.

انگلیسی دانشگاهی چیست؟

انگلیسی زبان بین المللی اصلی کسب و کار، دانشگاه و روابط بین المللی است، آن را به زبان رایج جهانی است. دوره سطح در ابی کالج کمبریج و در سراسر انگلستان به زبان انگلیسی تدریس، آن را نیز زبان تدریس برای رشته است که شما را در رفتن به تحصیل در دانشگاه باشد.

چرا مطالعه زبان انگلیسی علمی؟... [-]


سال آماده سازی

برنامه بنیاد بین المللی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Cambridge

ما ارائه می دهیم دانش آموزان سه مسیر بنیاد به آنها آماده به تحصیل در دانشگاه های انگلستان است. در تمام 3 مسیر دانش آموزان کامل ماژول های مهارت های پایه در ریاضیات، فناوری اطلاعات، ارائه و مهارت های تحقیقات و انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی. [+]

ما ارائه می دهیم دانش آموزان سه مسیر بنیاد به آنها آماده به تحصیل در دانشگاه های انگلستان است.

در تمام 3 مسیر دانش آموزان کامل ماژول های مهارت های پایه در ریاضیات، فناوری اطلاعات، ارائه و مهارت های تحقیقات و انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی.

همه سه مسیر طراحی شده اند را به دانش آموزان یک پایه کامل در مفاهیم و نظریه های آنها را برآورده خواهد کرد کلیدی در طول مطالعات کارشناسی است.

... [-]

سال مقدماتی

سطح دوره

Campus تمام وقت 18 - 24  September 2019 بریتانیا Cambridge

دوره های سطح A ما بیش از 18 ماه یا دو سال تدریس کرده است. دوره دو سال در ماه سپتامبر شروع می شود و البته 18 ماه در ژانویه شروع می شود. دانش آموزان را چهار موضوع در سال اول خود و سه یا چهار نفر در سال دوم خود را. [+]

دوره های سطح A ما بیش از 18 ماه یا دو سال تدریس کرده است. دوره دو سال در ماه سپتامبر شروع می شود و البته 18 ماه در ژانویه شروع می شود. دانش آموزان را چهار موضوع در سال اول خود و سه یا چهار نفر در سال دوم خود را. دانش آموزان با IELTS (یا معادل آن) از زیر 6.5 نیز انگلیسی برای تحصیلات دانشگاهی در طول سال اول خود را از یک سطح مطالعه مطالعه.

موضوع ها:

هنر و طراحی زیست شناسی مطالعات بازرگانی علم شیمی اقتصاد ادبیات انگلیسی تاریخچه ریاضی و ریاضی علاوه بر مدرن زبان های خارجی روان شناسی ... [-]

گواهی

دوره GCSE

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2019 بریتانیا Cambridge

برنامه GCSE ابی کالج کمبریج ما این است که در طول دوره از یک سال، دو سال تدریس، و از ژانویه سال 2017، هجده ماه. نتایج GCSE دانش آموز ما در رتبه مداوم به مراتب بالاتر از متوسط ​​انگلستان است. [+]

برنامه GCSE ابی کالج کمبریج ما این است که در طول دوره از یک سال، دو سال تدریس، و از ژانویه سال 2017، هجده ماه. نتایج GCSE دانش آموز ما در رتبه مداوم به مراتب بالاتر از متوسط ​​انگلستان است.

دیپلم نشان دهنده اولین گام در مسیر به سمت یک دانشگاه انگلستان است. دوره های GCSE یک و دو سال ما هر دو در سپتامبر شروع می شود. دوره GCSE هجده ماه ما در ماه ژانویه سال 2017 آغاز خواهد شد.

دو دوره GCSE سال

هنر و طراحی زیست شناسی مطالعات بازرگانی علم شیمی اقتصاد زبان انگلیسی (زبان 1 و یا 2) تاریخچه ریاضیات فیزیک ... [-]

ویدئو ها

Why study at Abbey College Cambridge?