توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یک، کالج مستقل غیر انتخابی، شرکت آموزشی در قلب مرکز شهرستان منچستر. بسیاری از دانش آموزان ما 220 مطالعه سطح A، دیپلم و یا در برنامه بین المللی بنیاد ما. در دوستانه، امن، دانشجویان محیط حمایتی ما رسیدن به اهداف خود و با موفقیت حرکت به دانشگاه انتخاب خود را. پیشنهاد ما جایگزین منحصر به فرد به مدارس سنتی با برنامه های انعطاف پذیر و یادگیری شخصی در حالی که حفظ اخلاق علمی قوی.

تاریخ ما

ابی کالج منچستر در سال 1990 تاسیس شد و بخشی از آلفا به علاوه گروه از مدارس و کالج مستقل است.

ابی کالج منچستر در حال حاضر جشن 25 سالگرد خود را در طول سال 2015 و یک یک شهرت قوی محلی، ملی و بین المللی برای آموزش با کیفیت بالا، کلاس های کوچک و یک سیستم پشتیبانی قوی معلم.

طیف وسیعی از دوره را با توجه به نیازهای تک تک دانش آموزان ارائه می شوند: دو سال A-سطوح؛ یک سال پس گرفتن فشرده A-سطوح؛ یک سال کسب و کار BTEC؛ یک و دو سال بنیاد بین المللی برنامه (کسب و کار و مهندسی) و یک سال دیپلم.

این کالج در یک ساختمان پنج طبقه مدرن در قلب مرکز شهرستان منچستر واقع شده است. همه کلاس های درس، وسایل و آزمایشگاه به خوبی مجهز شده و منابع، و ارائه یک آموزش و محیط یادگیری برای کمک به دانشجویان آرمان های خود به انجام برسانند.

امکانات

ابی کالج منچستر دارای طیف وسیعی از تجهیزات و منابع مدرن برای کمک به ارائه با کیفیت بالا آموزش به دانش آموزان است.

همه کلاس های درس ما بهره مند از دولت از هنر و امکانات، دسترسی به فن آوری های مدرن از جمله تخته سفید تعاملی، لپ تاپ و صفحه نمایش لمسی. همه گروه ها با اتاق متخصص مجهز و کتاب های درسی برای تمام دوره های ارائه شده است.

دانش آموزان خود را وارد کامپیوتر شخصی خود و دسترسی به دانش آموز درایو به اشتراک گذاشته که در آن منابع آموزش ذخیره می شود. کار عملی و تحقیقات مرکزی به تدریس زیست شناسی، شیمی و فیزیک است، و بنابراین هر موضوع در یک، آزمایشگاه خاص موضوع مدرن تدریس می شود. هر اتاق شده است به بالاترین استانداردهای نصب است و به خوبی مجهز اجازه می دهد تحویل طیف گسترده ای از آزمایش و تظاهرات برای تحریک یادگیری دانش آموزان.

خلاقیت شکوفا در دانشگاه با هنر و طراحی و عکاسی تدریس در اختصاص داده شده، اتاق های مجهز شده است. دانش آموزان را تشویق به بیان خودشان با استفاده از تکنیک های مختلف از مدل سازی 3D، منسوجات، مجسمه سازی و عکاسی و همچنین نقاشی های معمولی و نقاشی. همچنین یک اتاق تاریک که در آن تصاویر را می توان افزایش یافته و توسعه یافته توسط دانش آموزان وجود دارد. یک مرکز مطالعه بزرگ در دسترس به عنوان یک منطقه مورد مطالعه ساکت و تحت نظارت است. در اینجا، دانش آموزان می توانند لپ تاپ خود و یا کالج خود را برای کار شخصی استفاده کنید. اتصال بی سیم در دسترس اینجا و در سراسر کالج وجود دارد.

آموزش و یادگیری

آموزش و یادگیری دقیق در حالی که خلاق و پاسخی است به نیاز دانش آموز بودن است.

کلاس های کوچک

ما باور داریم که کلاس های کوچک و آموزش با کیفیت بالا، کلید موفقیت است. این روش بسیار شخصی است و این معناست که دانشجویان در مطالعات خود تمرکز و تعداد زیادی از توجه را از معلمان داده می شود برای به حداکثر رساندن دستیابی و تحقق بالقوه. در کنار کلاس های کوچک ما یک محیط دوستانه پرورش با داشتن یک سیاست بدون لباس و ایجاد روابط که در آن همه است در شرایط نام.

معلمان متخصص

معلمان اختصاص داده شده ما باید دانش بسیار خوبی از افراد خود و مشخصات و به عنوان بازرسان برای تخته معاینه عمده آنها به خوبی می چرخاند به ارائه راهنمایی و پشتیبانی در حال توسعه روش معاینه. معلمان شکستن افراد به بخش های قابل مدیریت طوری که دانش آموزان به راحتی می توانید بیشتر به سمت نمرات آنها نیاز است. دانش آموزان به طور کامل برای امتحانات عمومی و کسب مهارت های مهم مطالعه آماده شده است.

تحصیل در کالج

همه دانش آموزان timetabled اند، مطالعه تحت نظارت ساخته شده را به برنامه های خود. در مرکز مطالعه ما دانش آموزان بی سر و صدا کار می کنند و این ایجاد یک فرهنگ غلظت و احترام به نیازهای یادگیری از دیگران است.

فرایند ارزیابی و نظارت

کلاس های کوچک معنی معلمان می توانند زمان بیشتری را صرف ارزیابی کار هر دانش آموز و دادن بازخورد کلامی و نوشتاری بر روی یک به یک پایه و اساس. معلمان ارزیابی تلاش دانش آموز و دستیابی به اغلب. گزارش ها به خانه فرستاده هر نیمه مدت و شامل نظرات نوشته شده و داده را پوشش حضور و غیاب، تحصیلی و تلاش دانش آموز هر دو در کلاس درس و در زمان خود. دانش آموزان و معلمان در کار فعلی منعکس و بهبود معیارهای موافقت اهداف در زمینه هایی مانند دانش موضوع، مدیریت زمان، تکنیک بازنگری و پیشرفت در ترم. این به نوبه خود ایجاد اعتماد به نفس را افزایش می دهد و استانداردهای.

حضور

حضور و غیاب از طریق ثبت نام روزانه و در آغاز هر درس تحت نظارت است. والدین / قیم تماس برقرار اگر یک دانش آموز است حاضر در کلاس نیست.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

A-levels

Abbey College Manchester

بیش از 130 دانش آموز در سال ششم وجود دارد، که اکثر آنها در حال بدست گرفتن سه یا چهار A-سطح در یک برنامه دو سال از AS و A2. ورود وابسته به نمرات GCSE رضایت بخش معمولا جمله ... [+]

بیش از 130 دانش آموز در سال ششم وجود دارد، که اکثر آنها در حال بدست گرفتن سه یا چهار A-سطح در یک برنامه دو سال از AS و A2. ورود وابسته به نمرات GCSE رضایت بخش معمولا جمله طیف وسیعی از A *، A، B و C نمرات همراه با یک مرجع خوب از مدرسه قبلی است.

اگر شما به عنوان سطوح دیگر را بررسی و آرزو به ما برای سطح A2 پیوستن به، ما بهترین توصیه ما در مورد آن دوره را به من بدهید. گاهی اوقات شما ممکن است نیاز به انتقال تخته معاینه. این است که معمولا یک کار ساده و ما می توانیم شما بیشتر در این زمینه راهنمایی کند. این کالج دارای تجربه در موفقیت را قادر می سازد انتقال دانش آموزان در سال ششم بالا.... [-]

بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های آموزشی

Abbey College Manchester

انگلیسی زبان بین المللی اصلی کسب و کار، دانشگاه و روابط بین المللی است، آن را به زبان رایج جهانی است. دوره سطح در ابی کالج کمبریج و در سراسر انگلستان به زبان انگلیسی تدری ... [+]

انگلیسی دانشگاهی چیست؟

انگلیسی زبان بین المللی اصلی کسب و کار، دانشگاه و روابط بین المللی است، آن را به زبان رایج جهانی است. دوره سطح در ابی کالج کمبریج و در سراسر انگلستان به زبان انگلیسی تدریس، آن را نیز زبان تدریس برای رشته است که شما را در رفتن به تحصیل در دانشگاه باشد.

چرا مطالعه زبان انگلیسی علمی؟

در حالی که منافع کلی که تسلط بر زبان انگلیسی به ارمغان می آورد بزرگ هستند، اگر هدف اصلی شما این است که به دانشگاه انتخاب خود را در انگلستان و یا دیگر کشور انگلیسی زبان پذیرفته شود، به شما خواهد شد نیاز برای نشان دادن یک سطح مشخص تسلط به زبان انگلیسی. این است که معمولا توسط یک امتیاز در یک آزمون زبان انگلیسی به رسمیت شناخته شده، مانند IELTS نشان داده است.... [-]

بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Abbey College Manchester

این یک دوره تمام وقت طراحی برای آماده سازی دانشجویان بین المللی برای ورود مستقیم به بیشتر دانشگاههای بریتانیا است. این دانشگاه ها عبارتند از بریستول، حمام، منچستر، شفیلد، ... [+]

این یک دوره تمام وقت طراحی برای آماده سازی دانشجویان بین المللی برای ورود مستقیم به بیشتر دانشگاههای بریتانیا است. این دانشگاه ها عبارتند از بریستول، حمام، منچستر، شفیلد، لیدز، بیرمنگام، استون، ناتینگهام، نیویورک، ساوتهمپتون، دانشگاه کالج لندن، سالفورد و کوئین مری. این است که معمولا بیش از یک سال ارائه می شود. با این حال، آن را نیز می بیش از 18 ماه یا دو سال برای کسانی که دانش آموزان را با سرعت آهسته تر با توجه به و یا معادل سطح 3 مورد مطالعه قرار نگرفته انجام می شود (به عنوان مثال سطح A) قبل از.... [-]

بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

گواهی

Abbey College Manchester

این کالج ارائه می دهد یک برنامه GCSE یک سال منحصر به فرد و بسیار موفق برای دانش آموزانی که مایل به انتقال اواسط GCSE را به سال 11. دانش آموزان می توانند به تا 6 نفر و الب ... [+]

این کالج ارائه می دهد یک برنامه GCSE یک سال منحصر به فرد و بسیار موفق برای دانش آموزانی که مایل به انتقال اواسط GCSE را به سال 11. دانش آموزان می توانند به تا 6 نفر و البته در تمامیت خود را در یک سال ارائه می شود. انتظار می رود که در شرایط عادی دانش آموزان خواهد شد 16 و یا در زیر در 1ST سپتامبر سال یا مطالعه پیشنهاد ساله.

دانش آموزان باید یک اتاق پایه و یک سر اختصاص داده شده و با تجربه از سال را برای نظارت بر اتمام موفقیت آمیز این دوره است. دانش آموزان از سن مدرسه قانونی شخصی، اجتماعی و آموزش بهداشت (PSHE) و ورزش timetabled اند.... [-]

بریتانیا منچستر
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Abbey College Manchester - The Gold Standard in Education