Abbey College Manchester

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یک، کالج مستقل غیر انتخابی، شرکت آموزشی در قلب مرکز شهرستان منچستر. بسیاری از دانش آموزان ما 220 مطالعه سطح A، دیپلم و یا در برنامه بین المللی بنیاد ما. در دوستانه، امن، دانشجویان محیط حمایتی ما رسیدن به اهداف خود و با موفقیت حرکت به دانشگاه انتخاب خود را. پیشنهاد ما جایگزین منحصر به فرد به مدارس سنتی با برنامه های انعطاف پذیر و یادگیری شخصی در حالی که حفظ اخلاق علمی قوی.

تاریخ ما

ابی کالج منچستر در سال 1990 تاسیس شد و بخشی از آلفا به علاوه گروه از مدارس و کالج مستقل است.

ابی کالج منچستر در حال حاضر جشن 25 سالگرد خود را در طول سال 2015 و یک یک شهرت قوی محلی، ملی و بین المللی برای آموزش با کیفیت بالا، کلاس های کوچک و یک سیستم پشتیبانی قوی معلم.

طیف وسیعی از دوره را با توجه به نیازهای تک تک دانش آموزان ارائه می شوند: دو سال A-سطوح؛ یک سال پس گرفتن فشرده A-سطوح؛ یک سال کسب و کار BTEC؛ یک و دو سال بنیاد بین المللی برنامه (کسب و کار و مهندسی) و یک سال دیپلم.

این کالج در یک ساختمان پنج طبقه مدرن در قلب مرکز شهرستان منچستر واقع شده است. همه کلاس های درس، وسایل و آزمایشگاه به خوبی مجهز شده و منابع، و ارائه یک آموزش و محیط یادگیری برای کمک به دانشجویان آرمان های خود به انجام برسانند.

امکانات

ابی کالج منچستر دارای طیف وسیعی از تجهیزات و منابع مدرن برای کمک به ارائه با کیفیت بالا آموزش به دانش آموزان است.

همه کلاس های درس ما بهره مند از دولت از هنر و امکانات، دسترسی به فن آوری های مدرن از جمله تخته سفید تعاملی، لپ تاپ و صفحه نمایش لمسی. همه گروه ها با اتاق متخصص مجهز و کتاب های درسی برای تمام دوره های ارائه شده است.

دانش آموزان خود را وارد کامپیوتر شخصی خود و دسترسی به دانش آموز درایو به اشتراک گذاشته که در آن منابع آموزش ذخیره می شود. کار عملی و تحقیقات مرکزی به تدریس زیست شناسی، شیمی و فیزیک است، و بنابراین هر موضوع در یک، آزمایشگاه خاص موضوع مدرن تدریس می شود. هر اتاق شده است به بالاترین استانداردهای نصب است و به خوبی مجهز اجازه می دهد تحویل طیف گسترده ای از آزمایش و تظاهرات برای تحریک یادگیری دانش آموزان.

خلاقیت شکوفا در دانشگاه با هنر و طراحی و عکاسی تدریس در اختصاص داده شده، اتاق های مجهز شده است. دانش آموزان را تشویق به بیان خودشان با استفاده از تکنیک های مختلف از مدل سازی 3D، منسوجات، مجسمه سازی و عکاسی و همچنین نقاشی های معمولی و نقاشی. همچنین یک اتاق تاریک که در آن تصاویر را می توان افزایش یافته و توسعه یافته توسط دانش آموزان وجود دارد. یک مرکز مطالعه بزرگ در دسترس به عنوان یک منطقه مورد مطالعه ساکت و تحت نظارت است. در اینجا، دانش آموزان می توانند لپ تاپ خود و یا کالج خود را برای کار شخصی استفاده کنید. اتصال بی سیم در دسترس اینجا و در سراسر کالج وجود دارد.

آموزش و یادگیری

آموزش و یادگیری دقیق در حالی که خلاق و پاسخی است به نیاز دانش آموز بودن است.

کلاس های کوچک

ما باور داریم که کلاس های کوچک و آموزش با کیفیت بالا، کلید موفقیت است. این روش بسیار شخصی است و این معناست که دانشجویان در مطالعات خود تمرکز و تعداد زیادی از توجه را از معلمان داده می شود برای به حداکثر رساندن دستیابی و تحقق بالقوه. در کنار کلاس های کوچک ما یک محیط دوستانه پرورش با داشتن یک سیاست بدون لباس و ایجاد روابط که در آن همه است در شرایط نام.

معلمان متخصص

معلمان اختصاص داده شده ما باید دانش بسیار خوبی از افراد خود و مشخصات و به عنوان بازرسان برای تخته معاینه عمده آنها به خوبی می چرخاند به ارائه راهنمایی و پشتیبانی در حال توسعه روش معاینه. معلمان شکستن افراد به بخش های قابل مدیریت طوری که دانش آموزان به راحتی می توانید بیشتر به سمت نمرات آنها نیاز است. دانش آموزان به طور کامل برای امتحانات عمومی و کسب مهارت های مهم مطالعه آماده شده است.

تحصیل در کالج

همه دانش آموزان timetabled اند، مطالعه تحت نظارت ساخته شده را به برنامه های خود. در مرکز مطالعه ما دانش آموزان بی سر و صدا کار می کنند و این ایجاد یک فرهنگ غلظت و احترام به نیازهای یادگیری از دیگران است.

فرایند ارزیابی و نظارت

کلاس های کوچک معنی معلمان می توانند زمان بیشتری را صرف ارزیابی کار هر دانش آموز و دادن بازخورد کلامی و نوشتاری بر روی یک به یک پایه و اساس. معلمان ارزیابی تلاش دانش آموز و دستیابی به اغلب. گزارش ها به خانه فرستاده هر نیمه مدت و شامل نظرات نوشته شده و داده را پوشش حضور و غیاب، تحصیلی و تلاش دانش آموز هر دو در کلاس درس و در زمان خود. دانش آموزان و معلمان در کار فعلی منعکس و بهبود معیارهای موافقت اهداف در زمینه هایی مانند دانش موضوع، مدیریت زمان، تکنیک بازنگری و پیشرفت در ترم. این به نوبه خود ایجاد اعتماد به نفس را افزایش می دهد و استانداردهای.

حضور

حضور و غیاب از طریق ثبت نام روزانه و در آغاز هر درس تحت نظارت است. والدین / قیم تماس برقرار اگر یک دانش آموز است حاضر در کلاس نیست.

مکان ها

منچستر

Abbey College Manchester

Address
5-7 Cheapside
Off King Street

M2 4WG منچستر, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 161 817 2700