Abbey Road Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به ابی موسسه.

جاده موسسه ابی زمین تمرین برای نسل بعدی از تولید کننده های موسیقی و مهندسان صدا است.

با بهره برداری از تخصص و نوآوری در ابی رود استودیوز و همکاری با کارشناسان در صنعت ما آموزش حرفه ای یک سال دیپلم پیشرفته در موسیقی تولید و مهندسی صدا.

ما با مهندسان و تولید کنندگان برای ایجاد یک گسترده، دست به دست در و برش لبه برنامه درسی از نزدیک کار. این دانشجویان ما برای راه اندازی یک حرفه ای در صنعت موسیقی عنوان منحصر به فرد هستند. چه متحد می سازد دانش آموزان و تیم ما، عشق به موسیقی و شور و شوق برای ایجاد.

حک کردن تولید موسیقی خود را و صدا مهندسی حرفه ای با ایالات متحده است.

دانشجویان ما از خلاق برش تولید لبه، کارشناسان فنی، حرفه ای کسب و کار و نام تاسیس و با تجربه در سراسر صنعت موسیقی یاد بگیرند. انتخاب برای تحصیل در جاده موسسه ابی تصمیم زندگی در حال تغییر و یک بار در زندگی تجربه است.

فارغ التحصیلان ما در آینده از موسیقی و ضبط صنعت.

نگاهی به درون استودیوی ما

مدرسه ما گل سرسبد، ابی لندن موسسه، بر اساس در ابی رود استودیوز در شمال غرب لندن، در ماه سپتامبر سال 2015 راه اندازی. مدرسه به داخل ساختمان ابی رود استودیوز یکپارچه و یک فضای آموزشی اختصاص داده شده و فضای استودیو قرار دادی به کار در 7 روز هفته ارائه می دهد دانش آموزان ما. ما افتخار می کنیم به میزبان مدرسه ما در یک فضای آموزشی پویا است که پشتیبانی از تمام زمینه های دوره است. شما با بالای محدوده، تجهیزات صنعت استاندارد در استودیو های حرفه ای ما کار می کنند.

بررسی اجمالی از فضای

در طول این دوره به شما دسترسی به هر دو آموزش و استودیوهای تجاری در مراحل مختلف دارند، بسته به ماژول های شما در حال کار بر روی. امکانات هدف ساخته شده ما شامل یک فضای زندگی می کنند ضبط و اتاق کنترل حرفه ای استاندارد، دو اتاق تولید، یک اتاق مخلوط کردن و اتاق سخنرانی با ایستگاه های کاری فردی است.

دانشجویان به استودیو مؤسسه هر دو به عنوان بخشی از آموزش timetabled و همچنین زمان خارج از کلاس برای مستقل مدیریت ضبط، تولید و مخلوط کردن. هر دانش آموز دسترسی به یک ایستگاه کاری کامپیوتر قدرتمند در دسترس قبل، در طی و بعد از کلاس است.

شما می توانید پروژه خود را در استودیو شروع و ادامه ضبط، ویرایش و میکس در ایستگاه های کاری کلاس درس و یا سوئیت تولید و یا اتاق مخلوط کردن. دانشجویان ابی موسسه می توانید مطمئن باشید که در حال یادگیری بر روی بهترین تجهیزات استاندارد صنعت در کلاس درس و استودیو. استودیوهای ما از ویژگی های یک آرایه وسیعی از نرم افزار و سخت افزار اجازه می دهد برای یو پی اس های مختلف مجموعه ای ترکیبی است که هر دو عملی و مناسب برای محیط تولید روز های صوتی مدرن هستند.

زمان عملی است به صورت فردی اختصاص داده شده و به طور کامل توسط پرسنل مجرب ما تحت نظارت. جلسات عملی را می توان با دانش آموزان به صورت هفتگی و یا ماهانه در طول ساعت های عامل از موسسه رزرو. هیچ محدودیتی برای مقدار زمان عملی دانش آموز می تواند در طول / البته خود کتاب، موضوع تنها به در دسترس بودن وجود دارد.

مکان ها

لندن

Abbey Road Institute

Address
Abbey Road Institute London
Abbey Road Studio
3 Abbey Road

NW8 9AY لندن, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 20 7266 7397