Accent International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره لهجه بین المللی

لهجه بین المللی

آموزش اجرایی و حرفه ای

لهجه کوچک، سازمان متخصص است. اگر چه ما با شرکت های بزرگ کار می کنند، ما هرگز بیش از 25 شرکت کنندگان در دوره در دوره های آموزشی ما در کالج Bicton دارند. این عمدی است زیرا ما معتقدیم که ما نیاز به محدود کردن تعداد زیادی از مردم که ما را قادر به ارائه یک شخصی، ارائه خدمات مناسب و پاسخگویی به نیازهای از شرکت کنندگان.

مدیران و حرفه ای که نیاز به پیشرفت سریع در مناطق خاص - شرکت کنندگان ما بزرگسالان بالغ هستند.

برنامه های ما از مطالعه در انگلیسی عمومی، کسب و کار به زبان انگلیسی یا متخصص به زبان انگلیسی هستند.

عمومی انگلیسی می توانید اجتماعی، سفر، ارتباطات عمومی، اهداف مطالعه شامل.

کسب و کار انگلیسی می توانید در زبان عمومی کسب و کار و یا موضوعات workfocused مانند امور مالی، فروش، بازاریابی، منابع انسانی، تولید، تدارکات و غیره نگاه

متخصص انگلیسی می توانید زمینه هایی از قبیل حسابداری، بانکداری، ساخت و ساز، مهندسی، بیمه، حقوق، پزشکی، نفت، داروسازی، فناوری را بررسی کند.

مهارت های خاص را می جلسات، مذاکرات، ارائه، گزارش نویسی، آگاهی فرهنگی، شرکت در کنفرانس را پوشش میدهد.

مقدمه

لهجه در سال 1988 به عنوان یک مشاوره متخصص و سازمان های آموزش زبان انگلیسی برای شرکت ها، مدیران اجرایی، مدیران و حرفه ای تاسیس شد. از آن زمان، ما از نزدیک با مشتریان شرکت های بزرگ و افراد از سراسر جهان کار کرده به ارائه راه حل های آموزش برای مشکلات زبان و کمک به آنها برای بهره برداری از فرصت که در مقیاس جهانی در دسترس هستند.

انگلیسی است که بدون شک زبان ارتباطات بین المللی در کسب و کار و حرفه ای جهان. شرکت ها و افراد که به زبان انگلیسی اضافه به توانایی های دیگر خود را بطور ناگهانی قادر به انجام در سطح بین المللی - باز کردن بازارهای جدید، جهانی شدن فعالیت ها، ایجاد ارتباطات میان فرهنگی درست، یادگیری از کشور های دیگر و افزایش هر دو چشم انداز شرکت و نیز مشاغل.

لهجه کار در زمینه های متخصص آموزش زبان انگلیسی، در شرکت برنامه ها، دوره ها و غوطه وری، آموزش مدیریت، طرح درس، یک به یک، فرمت های گروه و آموزش ترکیبی کوچک، سمینارها متخصص، شبیه سازی، تجزیه و تحلیل و مشاوره نیاز دارد.

فلسفه

فلسفه لهجه می تواند به عنوان، "شخصی، حرفه ای، آموزش با کیفیت" خلاصه شده است.

شخصی - چرا که با وجود لهجه کار بین المللی، مرکز ما کوچک است و تعداد شرکت کنندگان با دقت محدود است. به این ترتیب، ما می توانیم توجه و طراحی دوره های شخصی ارائه با توجه به نیازهای فردی است.

PROFESSIONAL - به دلیل استفاده از لهجه مربیان مجرب و با تجربه که معمولا مدارک تحصیلی و تجربه در مناطق متخصص مانند کسب و کار، امور مالی، علوم فناوری - علاوه بر مدارک آموزش زبان دارد.

کیفیت - به دلیل لهجه است که به کیفیت متعهد - در آموزش، در مواد، در امکانات ما، در محل اقامت و در روابط مشتری از شرکت. ما باور داریم که تمام قسمت های یک برنامه آموزشی به همان اندازه مهم هستند - از تماس اولیه به گزارش نهایی.

آموزش - به دلیل لهجه به همکاری با تجار و بازرگانان، شرکت ها و حرفه ای استفاده می شود. همه از خدمات ما بر مفاهیم آموزش مبتنی بر آموزش. جو در دوره لهجه کاملا به یک مدرسه متفاوت است - رویکرد، روابط و محیط مناسب برای جدی، بزرگسالان بالغ با نیاز های حرفه ای برای زبان انگلیسی هستند.

تضمین کیفیت

که به طور منظم با ما بازرسی و تضمین می کند که استانداردهای بالای ادامه به ملاقات کرد - لهجه به عنوان کارآمد توسط شورای بریتانیا شناخته شده است. لهجه همچنین عضو انگلیسی UK، است که در آن بدن حرفه ای از انگلیسی زبان صنعت و مانیتور با کیفیت دیگر فراهم می کند. در نهایت، ما اعضای BusinessEnglishUK است که در آن سازمان متخصص برای ارائه دهندگان کسب و کار به زبان انگلیسی هستند.

این تضمین به رسمیت شناخته شده خود را از کیفیت هستند.

تضمین واقعی، با این حال، رضایت مشتریان ما و شرکت کنندگان در دوره، طول زمان ما با شرکت های و شرکت کنندگانی که برای آموزش بیشتر با لهجه بازگشت کار کرده است.

تمرکز بر تعالی آموزش

لهجه توسط یک مربی تاسیس شد - و برتری در آموزش است در قلب سازمان است. تیم ما از مربیان به شدت توسط کارکنان دفتر فراهم می کند که زیرساخت ها و پلت فرم برای فعال مربیان ما برای تولید برنامه هایی با کیفیت بالا برای هر و هر شرکت پشتیبانی می نماید.

مکان ها

بودلی شرقی

Address
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

بودلی شرقی, انگلستان, بریتانیا