توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره لهجه بین المللی

لهجه بین المللی

آموزش اجرایی و حرفه ای

لهجه کوچک، سازمان متخصص است. اگر چه ما با شرکت های بزرگ کار می کنند، ما هرگز بیش از 25 شرکت کنندگان در دوره در دوره های آموزشی ما در کالج Bicton دارند. این عمدی است زیرا ما معتقدیم که ما نیاز به محدود کردن تعداد زیادی از مردم که ما را قادر به ارائه یک شخصی، ارائه خدمات مناسب و پاسخگویی به نیازهای از شرکت کنندگان.

مدیران و حرفه ای که نیاز به پیشرفت سریع در مناطق خاص - شرکت کنندگان ما بزرگسالان بالغ هستند.

برنامه های ما از مطالعه در انگلیسی عمومی، کسب و کار به زبان انگلیسی یا متخصص به زبان انگلیسی هستند.

عمومی انگلیسی می توانید اجتماعی، سفر، ارتباطات عمومی، اهداف مطالعه شامل.

کسب و کار انگلیسی می توانید در زبان عمومی کسب و کار و یا موضوعات workfocused مانند امور مالی، فروش، بازاریابی، منابع انسانی، تولید، تدارکات و غیره نگاه

متخصص انگلیسی می توانید زمینه هایی از قبیل حسابداری، بانکداری، ساخت و ساز، مهندسی، بیمه، حقوق، پزشکی، نفت، داروسازی، فناوری را بررسی کند.

مهارت های خاص را می جلسات، مذاکرات، ارائه، گزارش نویسی، آگاهی فرهنگی، شرکت در کنفرانس را پوشش میدهد.

مقدمه

لهجه در سال 1988 به عنوان یک مشاوره متخصص و سازمان های آموزش زبان انگلیسی برای شرکت ها، مدیران اجرایی، مدیران و حرفه ای تاسیس شد. از آن زمان، ما از نزدیک با مشتریان شرکت های بزرگ و افراد از سراسر جهان کار کرده به ارائه راه حل های آموزش برای مشکلات زبان و کمک به آنها برای بهره برداری از فرصت که در مقیاس جهانی در دسترس هستند.

انگلیسی است که بدون شک زبان ارتباطات بین المللی در کسب و کار و حرفه ای جهان. شرکت ها و افراد که به زبان انگلیسی اضافه به توانایی های دیگر خود را بطور ناگهانی قادر به انجام در سطح بین المللی - باز کردن بازارهای جدید، جهانی شدن فعالیت ها، ایجاد ارتباطات میان فرهنگی درست، یادگیری از کشور های دیگر و افزایش هر دو چشم انداز شرکت و نیز مشاغل.

لهجه کار در زمینه های متخصص آموزش زبان انگلیسی، در شرکت برنامه ها، دوره ها و غوطه وری، آموزش مدیریت، طرح درس، یک به یک، فرمت های گروه و آموزش ترکیبی کوچک، سمینارها متخصص، شبیه سازی، تجزیه و تحلیل و مشاوره نیاز دارد.

فلسفه

فلسفه لهجه می تواند به عنوان، "شخصی، حرفه ای، آموزش با کیفیت" خلاصه شده است.

شخصی - چرا که با وجود لهجه کار بین المللی، مرکز ما کوچک است و تعداد شرکت کنندگان با دقت محدود است. به این ترتیب، ما می توانیم توجه و طراحی دوره های شخصی ارائه با توجه به نیازهای فردی است.

PROFESSIONAL - به دلیل استفاده از لهجه مربیان مجرب و با تجربه که معمولا مدارک تحصیلی و تجربه در مناطق متخصص مانند کسب و کار، امور مالی، علوم فناوری - علاوه بر مدارک آموزش زبان دارد.

کیفیت - به دلیل لهجه است که به کیفیت متعهد - در آموزش، در مواد، در امکانات ما، در محل اقامت و در روابط مشتری از شرکت. ما باور داریم که تمام قسمت های یک برنامه آموزشی به همان اندازه مهم هستند - از تماس اولیه به گزارش نهایی.

آموزش - به دلیل لهجه به همکاری با تجار و بازرگانان، شرکت ها و حرفه ای استفاده می شود. همه از خدمات ما بر مفاهیم آموزش مبتنی بر آموزش. جو در دوره لهجه کاملا به یک مدرسه متفاوت است - رویکرد، روابط و محیط مناسب برای جدی، بزرگسالان بالغ با نیاز های حرفه ای برای زبان انگلیسی هستند.

تضمین کیفیت

که به طور منظم با ما بازرسی و تضمین می کند که استانداردهای بالای ادامه به ملاقات کرد - لهجه به عنوان کارآمد توسط شورای بریتانیا شناخته شده است. لهجه همچنین عضو انگلیسی UK، است که در آن بدن حرفه ای از انگلیسی زبان صنعت و مانیتور با کیفیت دیگر فراهم می کند. در نهایت، ما اعضای BusinessEnglishUK است که در آن سازمان متخصص برای ارائه دهندگان کسب و کار به زبان انگلیسی هستند.

این تضمین به رسمیت شناخته شده خود را از کیفیت هستند.

تضمین واقعی، با این حال، رضایت مشتریان ما و شرکت کنندگان در دوره، طول زمان ما با شرکت های و شرکت کنندگانی که برای آموزش بیشتر با لهجه بازگشت کار کرده است.

تمرکز بر تعالی آموزش

لهجه توسط یک مربی تاسیس شد - و برتری در آموزش است در قلب سازمان است. تیم ما از مربیان به شدت توسط کارکنان دفتر فراهم می کند که زیرساخت ها و پلت فرم برای فعال مربیان ما برای تولید برنامه هایی با کیفیت بالا برای هر و هر شرکت پشتیبانی می نماید.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Accent International

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ. ... [+]

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ.

دوره های آموزشی گروه کوچک

دوره های گروه های کوچک برای حداقل 2 و حداکثر 4 شرکت کنندگان در یک سطح مشابه هستند. گروه ها بر اساس اطلاعات دریافت شده را در قالب نرم افزار و نیازهای اولیه تجزیه و تحلیل پرورشی. گاهی اوقات، یکی از شرکت کنندگان خواهد شد تلفن برای بررسی سطح. در طی ارزیابی در روز اول، ترکیب البته تایید شده است و یا اصلاح شده توسط معلم دوره است.... [-]

بریتانیا بودلی شرقی
انگلیسی
تمام وقت
40 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accent International

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ. ... [+]

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ.

دوره های فشرده فردی

دوره های فشرده فردی شخصی ترین، برنامه های سفارشی ساخته شده و به صورت جداگانه طراحی شده آموزش زبان انگلیسی ارائه شده توسط لهجه فراهم می کند.

محتوای دوره

محتوای دوره در یک برنامه منحصر به فرد دقیقا همان چیزی است شرکت کنندگان دوره می خواهد! مربیان توصیه میشود، اما در پایان، تصمیم با شرکت کنندگان. در یک برنامه ndil.idual، شما می توانید هر دو عمومی و همچنین متخصص انگلیسی مطالعه است. عمومی انگلیسی در زبان شامل کار بر روی دقت و تسلط، گوش دادن، خواندن و نوشتن و یا هر یک از این. این می تواند در توانایی ارتباطی تمرکز و یا می توان آن را در دقت در درک و یا خواندن انگلیسی برای نیازهای فردی تمرکز کنید. تمام زمینه های کسب و کار، برای مثال، و یا مناطق و حرفه ای مانند پزشکی، حقوق، تبلیغات، داروسازی، مهندسی، و غیره - متخصص انگلیسی می تواند بسیاری از مناطق مختلف از کار eiclude علاوه بر این، بر مهارت های خاص مانند جلسات، مذاکرات کار. سخنرانیها، با تلفن و یا گزارش نوشتن-IG را می توان در دوره های فردی آموزش دیده - به عنوان بخشی از یک طرح گسترده تر یا به عنوان یک تمرکز خاص برای یک برنامه یک هفته. ... [-]

بریتانیا بودلی شرقی
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
40 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accent International

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ. ... [+]

طراحی شده برای نیازهای شما. تخصص از AZ.

دوره های ترکیبی

دوره های ترکیبی ارائه یک برنامه ترکیبی از برخی از آموزش های فردی و برخی از آموزش های گروه کوچک است.

جزء از دوره های ترکیبی

این جزء در نیازهای فردی از شرکت کنندگان دوره، تمرکز دارد. آن می تواند مشکلات دستوری شخصی اصلاح، تمرکز بر روی فرد و یا تلفظ بهبود سلامت روانی، برای مثال. این می تواند کار فشرده با تمرکز بر هر مهارت خاص به عنوان مثال مورد نیاز گوش دادن، خواندن و نوشتن فراهم می کند. در نهایت، می توان آن را اختصاص داده شده به بسیار خاص انگلیسی - برای امور مالی، بازاریابی، حقوق، مهندسی، پزشکی، و غیره دوره های ترکیبی ارائه طیف وسیعی از آموزش های فردی در روز است. ... [-]

بریتانیا بودلی شرقی
انگلیسی
تمام وقت
40 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accent International

زبان خاص برای نیازهای خاص ... [+]

زبان خاص برای نیازهای خاص

برنامه دو هفته

انگلیسی برای پزشکی

برای پزشکان و دانشجویان پزشکی، در این دوره به نظر می رسد در زبان عمومی و مناطق خاصی از پزشکی. از تمرین عمومی، از طریق تخصص مانند انکولوژی، پوست، زنان و زایمان، زنان، قلب،، Thoracic-، ENT- و عصبی، جراحی و بسیاری دیگر از زمینه زبان فنی، پیچیده و حساس است.

انگلیسی برای قانون

برای وکلا، ضمیمه، وکلا، محضر، وکلای دادگستری و دانشجویان حقوق، متخصص انگلیسی برای قانون یک مهارت پیچیده اما ضروری است. آیا تمرکز بر روی مدنی، جزایی، شرکت ها، خانواده، صدارت عظمی، مالی بین المللی، عمومی یا قانون حقوق بشر است، در این دوره کمک می کند تا با زبان خاص و مهارت های لازم. ... [-]

بریتانیا بودلی شرقی
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Accent International

اکثر مردم حضور در دوره های لهجه چرا که آنها در کار خود نیاز به زبان انگلیسی. در لهجه ما مردان و زنان دریافت از انواع بسیار زیادی از کسب و کار و حرفه ای - از بانکداری به د ... [+]

اکثر مردم حضور در دوره های لهجه چرا که آنها در کار خود نیاز به زبان انگلیسی. در لهجه ما مردان و زنان دریافت از انواع بسیار زیادی از کسب و کار و حرفه ای - از بانکداری به داروها، از مهندسی به پزشکی، از بیمه به راه آهن، از فضای شرکت به وکلا.

در واقع، از خودرو صنایع به جانورشناسان - ما به معنای واقعی کلمه از A تا Z. هر دوره متفاوت و خاص است کار می کنند و هر دو مدیران امور مالی، برای مثال، نیازهای متفاوتی دارند. وجود دارد، با این حال، تعدادی از رشته هایی که به نظر می رسد بیشتر در تقاضا از دیگران و این جزوه به شما یک ایده از آن است. این فهرست تنها یک نمونه است. همانطور که شما را در پشت این جزوه، ما معمولا می تواند در ارائه یک برنامه متخصص - هر آنچه که نیاز خاص خود را.... [-]

بریتانیا بودلی شرقی
انگلیسی
تمام وقت
1 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

A Quick Look - Accent International Language Consultancy

The Philosophy and The Reality - Accent International