Alpha Gateway College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به آلفا دروازه کالج خوش آمدید

کالج Alpha Gateway - که قبلا به عنوان آلفا مراقبت اداره شناخته شده بود در جولای 2000 ثبت شد و از 5 Blackhorse Lane London E17 6DS اداره می شد. ما با یک اتاق اداری و یک اتاق آموزشی در مرکز کسب و کار جنگل Waltham آغاز کردیم که اکنون تخریب شده است.

ما شروع کردیم:

مدیران

آدری سایام، دانیل مگییل، آنتونی فوموسو

کالج Alpha Gateway در Waltham Forest مستقر است و از سال 2003 در امر ارائه آموزش های معتبر و توسعه حرفه ای بزرگسالان و جوانان مشغول به فعالیت بوده است. با توجه به کیفیت تحویل در طول سال، ما بیش از 5000 فراگیر را برای کسب مدارک معتبر و گواهینامه از مدارک تحصیلی ملی به دیپلم و دیپلم های ملی بالاتر از سطوح 1 تا 5 حمایت کرده ایم.

ما خودمان را تحویل آموزش های انعطاف پذیر و انعطاف پذیر داده ایم که متناسب با نیاز کارفرمایان، یادگیرندگان، دانشجویان و ذینفعان اصلی ما باشد. ما در Waltham Forest مستقر هستیم تا بتوانیم از یک جامعه چند فرهنگی متنوع حمایت کنیم. این راه طولانی برای افزایش توانایی ما در درک تنوع و مدیریت برنامه هایی است که برای رفع نیازهای مختلف و متنوع کاربران خدمات ما تنظیم شده اند. این در کالیبر و کیفیت یادگیرندگان و کارکنانی که در طول سالها استخدام شده اند، منعکس می شود.

60340_60313_4.jpg

در آخرین سال تحصیلی گذشته ما بیش از 250 دانش آموز واجد شرایط برای فارغ التحصیلی در رشته های زیر بودیم:

 • کسب و کار و سطح مدیریت 3
 • سطح خدمات مشتریان 3
 • بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی سطح 3، 5
 • CYPWF سطح 3، 5
 • سطح مدیریت 3، 5

در حال حاضر دوره های زیر تأیید شده زیر را اجرا می کنیم:

 • کارآموزی در سطح بهداشت و درمان و مراقبت های اجتماعی 2، 3، 5
 • دوره کارآموزی در مراقبت از کودکان و نوجوانان سطح 2، 3، 5
 • سطوح مدیریت 3، 5
 • کارآموزی در سطوح کسب و کار و مدیریت 2، 3
 • دوره کارآموزی در سطح خدمات مشتریان 2، 3
 • کارآموزی در سطح تیم 2 پیشرو

ما در حال حاضر با شرکای اصلی زیر قرارداد مشارکت داریم:

 • کالج شهر جدید
 • در آموزش (NCG)
 • ESFA

همه دوره های بالا ما یادگیری مبتنی بر کار با بیشتر تحویل در محل کار ما کارفرمایان است. ما در حال کارگاه آموزشی مهارت های کاربردی در کالج Alpha Gateway College و همچنین در بخش های مختلف دانش در اینجا قرار می دهیم.

خدمات پشتیبانی عبارتند از:

 • برای همه دانش آموزان یک تا یک حمایت می شود
 • آموزش پشتیبانی
 • پشتیبانی ایمیل
 • کارگاه های آموزشی
 • مجموعه ای از ICT
 • پشتیبانی دفتر اداری

60339_60311_3.jpg

ما در ارائه آموزش بهداشت و درمان پیشرفت کردیم

امتیاز کلی موفقیت در تمام مدارک تحصیلی

ما یک پیروزی اثبات شده از استخدام، تحویل و تکمیل موفقیت آمیز ما با قراردادی های بالا داریم. میزان موفقیت ما در سال 2015/2016 در چارچوب کارآموزی 91 درصد است و میزان موفقیت در زمان موفقیت به میزان 67.5 درصد در مقایسه با میانگین ملی 58 درصد است.

ما در ارائه خدمات بهداشتی و اجتماعی، نیروی کار کودکان و جوانان، کسب و کار و مدیریت، برنامه های مراقبت از مشتری و حسابداری تخصص داریم. معیارهای فوق کلی و موفقیت در زمان موفقیت همیشه بالاتر از 90٪ است.

توسعه حرفه ای مداوم برای کارکنان (CPD)

ما فعالانه فعالیت های حرفه ای مداوم را برای همه کارکنان و مشاورانمان که با ما کار می کنند، ترویج و نظارت می کنیم. مشاوران و یا همکاران خود را به صورت مستقل ارائه می دهد به روز رسانی های سه ماهه در مورد فعالیت های خود را به CPD

CPD می تواند هر گونه فعالیت یادگیری مرتبط، چه رسمی و ساختار یافته، یا غیر رسمی و خود هدایت شده است. ما بر این باوریم که این وسیله ای است که مردم از دانش و مهارت های مربوط به زندگی حرفه ای خود حمایت می کنند و می توانند با تغییرات و به روز رسانی در بخش مربوطه خود به طور خلاصه با هم در ارتباط باشند.

مراقبت های پستانداران و حمایت از دانشجویان ما

در کالج Alpha Gateway، ما در تلاش برای اطمینان از رضایت دانشجویان از طریق سفر دوره خود و حتی فراتر از آن با دادن اطلاعات و راهنمایی مشاوره. ما از مسائل دانشجویان استقبال می کنیم و توانایی درک این موضوع داریم که تجربیات آنها برای تأمین مؤثر بودن آن ها از طریق مشکلات آنها بسیار مهم است.

ما تعهدی برای اطمینان از اینکه دانش آموزان از تبعیض و آزار و اذیت محافظت می شوند و اصلاحات معقولی برای دادن دانش آموزان معلول برابری دسترسی در تمام جنبه های مطالعات آنها صورت گرفته است، تعهد می کنیم. ما از طریق تشویق و یادآوری از اهمیت داشتن مدارک و حمایت از دانش آموزان در طول دوره، از دانش آموزان حمایت می کنیم تا بتوانیم آنها را برای رسیدن به صلاحیت خود به دست آوریم.

60342_60314_5.jpg

توسعه کارکنان در سازمان

در کالج Alpha Gateway College یکی از نقاط قوت اصلی ما سرمایه گذاری ما در توسعه و آموزش کارکنان است. بخش انکشاف منابع انسانی ما در ابتدای هر سال، یک بسته توسعه کارکنان را برای هر عضو کارکنان براساس عملکرد آنها در سال گذشته، نیازهای جدید و در حال ظهور سازمان و همچنین بر اساس قوانین جدید و به روز رسانی در بخش طراحی می کند.

این بسته ها با اهداف و اهداف سازمان ها مطابقت دارد که توسط هیئت مدیره در جلسه عمومی دوساله آنها مورد توافق قرار گرفته است. هر عضو کارکنانی که در کالج Alpha Gateway College کار می کند از یک بسته آموزشی سالانه بر اساس کلیه موارد فوق و در راستای برنامه توسعه شخصی و حرفه ای خود بهره می گیرد.

ایجاد و حفظ مشارکت

ما همیشه به دنبال ایجاد و حفظ همکاری هایی هستیم که هدف ما ارائه دوره های بودجه ای را برای تمامی دانشجویان ما در تمام بخش ها، در میان تمام گروه های سنی و در سراسر جریان بودجه از مقامات محلی به صندوق های ESF حمایت می کند.

هدف ما شناسایی و کار با شرکایی است که مایل به همکاری با ما برای تأمین بودجه برای همه دانشجویان ما هستند. ما در حال حاضر بیش از 10 شرکای مختلف در پروژه های مختلف تامین مالی داریم.

ما با همکارانمان ملاقات منظم داریم تا به طور فعال در مورد موفقیت برنامه های ما بحث و اطمینان حاصل شود که کیفیت مورد نیاز پیمانکار اصلی ما، سازمان های اعطاء شده و سیستم کیفیت داخلی خود ما پیروی می کنند.

رضایت و رضایت کارفرما

ما با حدود 150 کارفرمای لندن مشغول به کار هستیم و به منظور تأیید ارزش آن برای ما و ارتقاء یک روابط کار قوی، بررسی های رضایت کارفرمایان دو بار در سال انجام می شود.

از این نظرسنجی ها، آمار ما در سطح معینی از رضایت کلی گزارش شده است. با این وجود، به دنبال رضایت بالاتر و حفظ و نگهداری مطلوب کارفرمایان، ما به خودمان چالش داریم تا کیفیت هر دوره ای را که ارائه می دهیم، با توجه به نیازهای کارفرمایان ارائه دهیم.

درگیر شدن و حفظ همکاری های جدید کار

ما همیشه به دنبال شرکای جدید و پیمانکاران اصلی هستیم که دارایی هایی دارند که می توانند در اختیار آموزگاران قرار بگیرند. ما به تامین منابع مالی از طریق تمام کانال های موجود از مقامات محلی، سازمان تامین مالی مهارت و یا صندوق های اجتماعی اجتماعی اعتقاد داریم. اینها به آموزگاران ما منتهی می شود که ذینفع نهایی هستند.

60341_60310_1.jpg

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Certificates - AcademicDoreh » از دوره ها بازدید کنید » بازدید کنید Diplomas » بازدید کنید Certificates - HealthcareStudies »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Functional Skills Course Level 1 and 2 Maths

Campus تمام وقت 12 - 16  January 2019 بریتانیا London

[+]

دوره های ما مخصوصا برای طراحی طراحی شده اند

کارگران شب مادران با بچه های کوچک

آنها در مورد کمک به شما و حمایت از شما برای ایجاد مهارت های رهبری جامع و رسیدن به صلاحیت رسمی خود پرشور هستند.

بعدش چکار کنم

شما برای ارزیابی لازم است که اطمینان حاصل کنید که ما را به کلاس مناسب برای سطح زبان انگلیسی ارجاع می دهیم. بدون قرار ملاقات مورد نیاز است، فقط به خانه Sutherland می آیند و یکی از ما یک چت اولیه با شما داشته و سپس قرار ملاقات را برای دیدن یک معلم تعیین کنید.... [-]


سطح مهارت های کاربردی سطح 1 و 2 انگلیسی

Campus تمام وقت 12 - 16  January 2019 بریتانیا London

در کالج Alpha Gateway ما معتقدیم دوره های مهارت های زبان انگلیسی (FSE) فرصتی برای اعتماد به نفس بیشتری در زبان انگلیسی و بهبود چشم انداز شغلی خود و پیشرفت حرفه ای شما را فراهم می کند. FSE همچنین می تواند شما را برای دوره های دیگر آماده کند یا برای کسب مدرک تحصیلی (از جمله افرادی که در سناریوی بالغ و سواد آموزی) هستند. این دوره ها می توانند به شما در توسعه مهارت های عملی در زبان انگلیسی کمک کنند که شما باید زندگی، تحصیل و کار کنید. شما یاد خواهید گرفت که از طریق خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به وظایف، مهارت های انگلیسی را در شرایط واقعی زندگی تسلط دهید. [+]

چرا مهارت های کاربردی انگلیسی

در کالج Alpha Gateway ما معتقدیم دوره های مهارت های زبان انگلیسی (FSE) فرصتی برای اعتماد به نفس بیشتری در زبان انگلیسی و بهبود چشم انداز شغلی خود و پیشرفت حرفه ای شما را فراهم می کند.

FSE همچنین می تواند شما را برای دوره های دیگر آماده کند یا برای کسب مدرک تحصیلی (از جمله افرادی که در سناریوی بالغ و سواد آموزی) هستند. این دوره ها می توانند به شما در توسعه مهارت های عملی در زبان انگلیسی کمک کنند که شما باید زندگی، تحصیل و کار کنید. شما یاد خواهید گرفت که از طریق خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن به وظایف، مهارت های انگلیسی را در شرایط واقعی زندگی تسلط دهید.... [-]


گواهی

گواهینامه سطح 2 برای نیروی کار کودکان و نوجوانان

Campus تمام وقت 12 - 14  January 2019 بریتانیا London

این مدرک مهارت و تجربه را برای توسعه حرفه ای خود در مراقبت از کودک در طیف وسیعی از تنظیمات فراهم می کند. مناطق تحت پوشش عبارتند از: درک توسعه کودک و نوجوان، زمینه و اصول برای ارائه خدمات سالخوردگی، ارتقاء رفاه و انعطاف پذیری کودکان و نوجوانان و حمایت از کودکان و نوجوانان برای دستیابی به توانایی های آموزشی آنها. [+]

چرا CYPW

این مدرک مهارت و تجربه را برای توسعه حرفه ای خود در مراقبت از کودک در طیف وسیعی از تنظیمات فراهم می کند. مناطق تحت پوشش عبارتند از: درک توسعه کودک و نوجوان، زمینه و اصول برای ارائه مراقبت های اولیه، ارتقاء سلامت و انعطاف پذیری کودکان و نوجوانان و حمایت از کودکان و نوجوانان برای دستیابی به توانایی های آموزشی آنها.

مربوط به

سطح 2 برای افرادی که در حال کار هستند و یا در حال کار کردن هستند، به عنوان دستیار مهد کودک، کارگر بچه یا نیازهای ویژه آموزشی مورد نیاز است. شما می خواهید با فرزندان کار کنید، اما معمولا به طور نظارتی کار می کنید.... [-]