Anglolang Academy of English

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

محل سنتی بریتانیا

Anglolang یک مدرسه انگلیسی زبان انگلیسی است که در سال 1985 در اقامتگاه تفریحی تاریخی Scarborough در ساحل زیبا یورکشایر شمالی تأسیس شد. مدرسه فقط 15 دقیقه پیاده روی از ساحل و بیشترین محل اقامت است. این مکان سنتی انگلیس برای تحصیل و دسترسی آسان به شهرهای اصلی انگلستان و اسکاتلند را ارائه می دهد.

مدرسه زبان انگلیسی با کیفیت خوب

این مدرسه یک خانه مجسمه ی قرن نوزدهم با یک باغ بزرگ است. امکانات ارائه شده عبارتند از: وای فای، تخته سفید تعاملی، سینما، کافی نت بزرگ، کتابخانه و سالن دانشجویی.

طیف گسترده ای از دوره های سال، از جمله دوره های اراسموس

دوره های زبان انگلیسی Anglolang مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط با زبان انگلیسی را با اطمینان توسعه می دهد. ما طیف گسترده ای از دوره های سالم برای بزرگسالان، از جمله آموزش معلم، آماده سازی آیلتس و انگلیسی حرفه ای ارائه می دهیم. ما در طول تابستان برای خانواده ها و دانشجویان جوان تر پیشنهاد می کنیم.

Anglolang آنلاین

همه دانش آموزان Anglolang می توانند به Anglolang آنلاین دسترسی پیدا کنند - منطقه دانشجویی ما که 24 ساعته دسترسی به درس رایگان و همچنین لینک ها به وب سایت های مفید ارائه می دهد.

پذیرش محل اقامت

ما هنگام انتخاب اقامت خود مراقب ما هستیم و می توانیم برای اقامت با یک خانواده انگلیسی، در خانه مهمان، محل اقامت هتل یا پذیرایی خودمان، ترتیب دهیم.

مکان ها

اسکاربرو

Anglolang Academy Of English Language

Address
Anglolang Academy of English
20 Avenue Road

YO12 5JX اسکاربرو, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1723 367141