توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آزمایشی سوال چالش ايجاد كردن. فقط برخی از چیزهایی که شما را در دوره های تابستان ما تشویق می کنیم.

نوشته شده توسط تیم دوره ما، که در برنامه های دوره ای تمام وقت ما آموزش می دهد و توسط بازدید از معلمان، تکنسین های متخصص و فارغ التحصیلان دانش آموز پشتیبانی می کند، دوره های بسیار کاربردی ما اجازه می دهد تا شما را به کشف طیف وسیعی از رویکرد به تفکر خلاق و ساخت در انواع هنر تشکیل می دهد.

همچنین یادگیری تکنیک های خلاقانه و فرایندها، دوره های تابستانی ما به منظور افزایش اعتماد به نفس در توانایی های هنری خود، به شما فرصت می دهد تا تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد آینده خود را به دست آورید.

شما ممکن است ثبت نام کنید تا نمونه کارهای هنری خود را بهبود بخشد ، برای تکمیل درخواست دانشگاه خود یا به دلیل اینکه شما می خواهید CV یا علاقه خود را به دنیای خلاقانه غنی کنید.

دوره های ما دانشجویان جوان، متخصصان خلاق و مترجمان آزاد از انگلستان و سراسر جهان را از سنین مختلف، زمینه ها و تجارب، جذب می کنند.

دوره های سه هفته ای ما برای همه علاقه مندان به سن 16 سالگی باز است هیچ محدودیت سنی بالاتر وجود ندارد.

دوره های تابستانی ما این فرصت را به شما می دهد:

  • ایجاد مهارت ها و تکنیک های خلاقانه جدید
  • برای یک دوره هنری در دانشگاه آماده شوید
  • از کارشناسان خلاق یاد بگیرید
  • تجربه تحصیل در دانشگاه هنر بریتانیا
  • چشم اندازهای حرفه ای خود را افزایش دهید
  • ایده ها و مهارت های خود را با دانش آموزان از سراسر جهان به اشتراک بگذارید
  • گذراندن وقت در یکی از مقصدهای تابستانی بریتانیا
  • مشاوره نمونه کارها و پشتیبانی برنامه دانشگاه را دریافت کنید
  • گواهی حضور AUB

سوالات متداول

اگر سوال شما پوشش داده نشده باشد، با ما تماس بگیرید در summercourses@aub.ac.uk یا با شماره 44 1202 363831/363823 تماس بگیرید. شما همچنین می توانید اسکایپ ما: summercoursesAUB.

چه کسی می تواند در دوره تابستانی AUB شرکت کند؟

دوره های 3 هفته ای ما برای تمام علاقه مندان خلاق به سن 16 سالگی است و هیچ محدودیت سنی بالا وجود ندارد.

دانش آموزان جوان می توانند در مدرسه تابستانی خلاقیت ما شرکت کنند که برای طراحان مشتاق 14 و 15 ساله طراحی شده اند.

گرچه بسیاری از دانشجویان دوره تابستانی ما بین 16 تا 21 ساله هستند، این دوره ها دانشجویان، متخصصان خلاق و مترجمان آزاد در تمام سنین از انگلستان و در سراسر جهان را با زمینه های مختلف و تجربه جلب می کنند.

دوره های تابستانی ما از جمله ترکیبی از افرادی است که می توانند با هم یاد بگیرند و همکاری کنند.

آیا شرایط لازم برای ورود به دوره های تابستانی وجود دارد؟

شرایط ورود رسمی به دوره های تابستانی ما وجود ندارد، زیرا ما می خواهیم دانش آموزان و خلاقان برای به اشتراک گذاشتن و یادگیری بدون توجه به پس زمینه یا تجربه قبلی خود داشته باشند.

این دوره ها بسیار کاربردی هستند و برای کسانی که علاقمند به خلاقیت هستند علاقه مند هستند. ما به سادگی انتظار دانشجویان تابستان را با مشتاق و مشتاق به یادگیری به عنوان افراد و به عنوان بخشی از یک تیم.

شما نیازی به مدارک قبلی برای پیوستن به دوره های ما ندارید.

چه زبان در دوره برگزار می شود؟ آیا من نیاز به یک گواهی نامه یا آزمون انگلیسی یا IELTS برای شرکت در آزمون؟

تمام دوره های تابستانی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

هیچ شرایط ورودی به زبان انگلیسی وجود ندارد، اما ما توصیه می کنیم سطح متوسط ​​انگلیسی داشته باشید تا بتوانید به طور کامل از تجربه خود در دوره های تابستان خود بهره مند شوید و بتوانید با رهبر و دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر مشکلی دارید که انگلیسی شما به اندازه کافی خوب باشد، لطفا برای مشاوره به ما در letter@cup.ac.uk ارسال کنید.

چند نفر در دوره من حضور خواهند داشت؟

با این حال، دوره های ما بسیار محبوب هستند، تا مطمئن شوید که تجربه خوبی داشته باشید و زمان کافی برای معلم خود داشته باشید، ما اندازه های کلاس هایمان را کوچک نگه می داریم.

تعداد کلاس ها بسته به موضوع دوره متفاوت است، با این حال، دوره های تابستانی معمولا بین 15 تا 25 دانش آموز در هر دوره، با رهبر دوره خود، دستیار دوره و سفیران دانشجویی AUB برای حمایت از شما است.

چگونه یک دوره تابستانی کتاب بخرم؟

تمام دوره های تابستانی را می توان به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی ما با کارت اعتباری یا اعتباری رزرو کرد.

اگر شما نمیتوانید به صورت آنلاین پرداخت کنید، از شما خواهش میکنیم فرم رزرو را تکمیل کنید و ما را با اطلاعات حساب بانکی ما به شما ارائه می دهیم تا بتوانید یک انتقال بانکی را ترتیب دهید (لطفا توجه داشته باشید که در صورت انتخاب این هزینه، هزینه های بانکی بیشتر خواهد بود روش).

شما می توانید در مورد چگونگی رزرو اینجا بیشتر بدانید .

من یک دانشجوی بین المللی هستم - آیا به یک دوره تابستانی نیاز دارم؟

اگر شما پاسپورت UK / EU / EEA ندارید، به یک ویزا نیاز خواهید داشت که به شما امکان می دهد تا در یکی از دوره های خود به اینجا درس بخوانید.

اکثر دانشجویان بین المللی که قصد دارند یک دوره تابستان کوتاه در انگلستان مطالعه کنند ممکن است با استفاده از یک ویزا تحصیلی کوتاه مدت انجام دهند.

با این حال، مسئولیت شما این است که تعیین کنید آیا برای درخواست ویزا به صورت پیشنهادی نیاز دارید و به زمان کافی برای دریافت ویزا نیاز دارید.

قبل از حضور در دوره تابستون، باید زمان کافی برای دریافت ویزای لازم داشته باشید و دانشگاه پس از دریافت پرداخت کامل ویزا، تاییدیه ویزا را ارائه خواهد کرد.

لطفا به ویزا دولت بریتانیا مراجعه کنید

تمام ویزا و اسناد مسافرتی برای تأیید واجد شرایط بودن خواهد بود یا پس از ورود به خوابگاه دانشگاه و یا در اولین روز در ثبت نام. اگر ویزای صحیح نداشته باشید، قادر نخواهیم بود به شما اجازه می دهیم به دوره پیوستن و یا واجد شرایط دریافت هیچ گونه بازپرداخت نخواهیم شد.

اگر برای گرفتن ویزا درخواست ویزا دارید و نیاز به اسناد دارید تا ترتیب سفر و دوره خود را تأیید کنید، لطفا توجه داشته باشید که نامه تایید دوره برای درخواست ویزا تنها زمانی صادر می شود که هزینه های دوره و محل اقامت شما رزرو شده پرداخت شده باشد تمام و کمال.

چه چیز دیگری من باید برای پرداخت هزینه کنم؟

دوره های تابستانی ما به طور کامل شامل تمام مواد و منابع است.

برای کسانی که در محل اقامت ما قرار دارند، تمام وعده های غذایی ارائه می شود و بنابراین دانش آموزان فقط برای خرید خود مانند هدیه، خرید شخصی، اسنک اضافی و فعالیت های آخر هفته نیاز به پول اضافی دارند.

اگر شما به صورت محلی زندگی می کنید یا تصمیم گرفته اید تا فقط در تابستان کتاب بخرید و مسکن خود را به صورت جداگانه تنظیم کنید، باید مبلغ کافی برای ناهار و هر وعده های غذایی، فعالیت ها یا خرید شخصی مورد نیاز را بپردازید.

چه اتفاقی می افتد؟

پس از موفقیت آمیز بودن دوره، شما با گواهی حضور AUB اخذ می شود.

شما می توانید این کار را برای نشان دادن کار، که می تواند به نمونه کارها یا CV شما اضافه شود، استفاده کنید. شما همچنین واجد شرایط درخواست اعتبارات دانشگاهی دانشگاه هستید تا به هر مطالعه ای که در حال حاضر انجام می دهید اعمال شود (مثلا به عنوان یک دانشجوی تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه دیگری یا یک دانشجو IB برای اعتبار CAS).

بسته به دوره تابستانی که شما گرفته اید، این فرصت را نیز دارید تا کار خود را در طول زمان خود انجام دهید.

به عنوان مثال، دانش آموزان آرایش، طرح های نوشتاری و مجموعه ای از چاپ دیجیتالی سبک های تکمیل شده از عکس های فتوشاپی، فیلم و انیمیشن، دانشجویان فیلم کوتاهی خواهند داشت، دانش آموزان مدرسه می توانند لباس مد به پایان برساند و همچنین فویل مد آنها و غیره.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Arts University Bournemouth - Summer Courses

این دوره مخصوصا برای دانش آموزان جوان طراحی شده است که علاقمند به هنر، طراحی و رسانه ای هستند که مایل به توسعه استعدادهای هنری خود هستند. بیش از دو هفته، مدرسه تابستانی، ... [+]

در باره

روز اول ماه جولای - پانزدهماه اوت 2019 (2 هفته)

نقشه برداریتصویرطراحی گرافیکروشعکاسی دیجیتالطراحی 3D / مدل سازیانیمیشنساخت چاپرسانه های مخلوطبسته های Adobeتهیه نمونه کارها

این دوره مخصوصا برای دانش آموزان جوان طراحی شده است که علاقمند به هنر، طراحی و رسانه ای هستند که مایل به توسعه استعدادهای هنری خود هستند. بیش از دو هفته، مدرسه تابستانی، دوره ای هیجان انگیز را فراهم می کند که آموزش خلاقانه را با کارگاه های تحریک آمیز و جلسات عملی ترکیب می کند تا دانش آموزان بتوانند Pathways خلاقانه را Pathways و مهارت های خود را برای آینده به Pathways بیاورند. شما تشویق خواهید شد تا با موضوعات مختلف هنر تجربه کنید و به شما فرصتی برای کشف سبک خلاقانه خود و درک خود از روند خلاق، از پیشرفت ایده تا قطعه به پایان برسانید.... [-]

بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

Arts University Bournemouth - Summer Courses

بیش از 3 هفته شما برای نمونه کارهای فیزیکی و دیجیتالی خود که شامل موارد زیر است: طراحی و تصویرسازی، طراحی گرافیک، مد، عکاسی، فیلم، معماری، رسانه های مخلوط و چاپ. ... [+]

در باره

تجربه در زمینه های مختلف هنر، تجربه خلاقیت خود را بیاموزید و یک مجموعه جامع از کارهای خود را برای نشان دادن توانایی های هنری خود به دست آورید.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

کارگاههای عملی و پروژه های مضمونیSketchbooks: توسعه ایده های خلاقانهتایپوگرافی و طراحی، آزمایش در ترکیب و کلاژطراحی و تصویرسازی، طراحی گرافیکمد و پارچهعکاسیمعماری و طراحی سه بعدیرسانه های مخلوط و چاپطرح بندی و نمایشگاه نمونه کارهابررسی نمونه کارها... [-]
بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

بورنموث مکان مهمی برای گردشگران و بازدیدکنندگان است، مخصوصا در ماه های تابستان پر مشغله، با بسیاری از هتل ها برای اقامت در حدود 100 پوند هزینه می کند که شامل غذا یا هزینه ... [+]

در باره

مسکن، غذا، فعالیت های اجتماعی و غیره فقط برای 65 پوند در روز دریافت کنید.

بورنموث مکان مهمی برای گردشگران و بازدیدکنندگان است، مخصوصا در ماه های تابستان پر مشغله، با بسیاری از هتل ها برای اقامت در حدود 100 پوند هزینه می کند که شامل غذا یا هزینه های دیگر نمی شود.

برنامه مسکونی ما ارزش پولی عالی برای پول فراهم می کند تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز مراقبت از زمان خود را حفظ می کند در حالی که در حال مطالعه درس تابستان خود با ما هستیم.... [-]

بریتانیا Bournemouth
Arts University Bournemouth - Summer Courses

از طریق ترکیبی از کارگاه های آموزشی، تظاهرات و تحقیقات، شما آرایش و طراحی مو برای نمایش های تاریخی و معاصر را خواهید آموخت. شما با جلوه های ویژه و آرایش پروتز برای فیلم و ... [+]

در باره

کشف چگونگی برنامه ریزی، ایجاد و اعمال انواع مختلف آرایش و جلوه های ویژه برای فیلم، تلویزیون و تئاتر.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

تکنیک های کلیدی و فرایندهای آرایش خلاق را بیاموزیدآزمایش آوانگاردآرایش شبیه سازی تلفاتدر حال توسعه یک شخصیتکارگاه زامبی: لاتکس و جلوه های ویژهسبک های آرایشی 1920s، 1940s، and 1960sکارگران کلاه گیس و مو دورهاثرات پیریاز تجهیزات استاندارد صنعت در استودیو های آرایش حرفه ای استفاده کنیدسری photoshoots برای ضبط سبک های ایجاد شده خود را برای اضافه کردن به نمونه کارها... [-]
بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

صنعت فیلم بریتانیا همچنان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرگرمی های سینمایی در جهان است و از اشتیاق، خلاقیت، توانایی فنی، بینایی، تحقیق و تعهد خواسته است. ایده آل برای کسا ... [+]

در باره

از فیلمنامه تا فیلم به پایان رسید، فرصتی برای یادگیری در مورد مبانی فیلمسازی.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

یک فیلم کوتاه از ایده اولیه تا تولید پس از آن ایجاد کنیداصول فیلم سازی را بیاموزیدطرح بندی داستان: تکنیک های روایینوشتن اسکریپت و ایجاد طرحهای آمادهطراحی تولیدریخته گری و تمریناتهنر هدایت؛ کار با بازیگرانروشنایی یک صحنهزاویه دوربین و انتخاب شاتفیلمبرداری 2 - 3 روزه فیلمدر حال ویرایش و ارسال تکنیک های تولیدویرایش صدانمایش فیلم با انتقاد گروهی... [-]
بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

این دوره ایده آل برای کسانی که در حال مطالعه بیشتر یا مدرن هستند، این مفاهیم کلیدی را در طراحی مد ها معرفی می کند و شما را تشویق می کند تا هویت مد خود را توسعه دهید، به چ ... [+]

در باره

23 جولای - 9 اوت 2019

توسعه مهارت ها و دانش های کلیدی در مورد صنعت مد.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

کاوش مفاهیم کلیدی در طراحی و ارتقاء مدنمونه کارهای مد خود را توسعه دهیدسفر تحصیلی لندن: sketchbooks سبک خیابان، بازدید از مجموعه مد هاکارگاه های تحقیقاتی: آزمایش های 3D، پالت های رنگی، آگاهی پارچهتصویر مد: طراحی مد شکلکارگاههای عملی در نقاشی، نقاشی، طراحی لباس، دوخت ماشینمقدمه ای بر صنعت مد، از جمله وبلاگ نویسی و تبلیغاتقطعه مد خود را ایجاد کنیدهویت مدیتان را توسعه دهیدعکس های حرفه ای از لباس طراحی شده خود را.... [-]
بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

معرفی ایده آل برای معماری و طراحی بریتانیا، این دوره بر اساس فرآیندهای خلاقانه "تفکر و ساخت" است تا درک خود را از طراحی معماری افزایش دهد. ... [+]

در باره

23 جولای - 9 اوت 2019

یک دوره بسیار عملی که شامل یک سری سفرهای تحصیلی برای معرفی اصول معماری و طراحی بریتانیا می شود.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

اصول طراحی معماریآگاهی فضاییبرنامه ریزی شهریسفرهای آموزشی دوره ای از جمله استون هنج، حمامپروژه: باستان و مدرنجلسات تحقیق و طرحپاسخ به مختصر معماریطراحی تجربی و تاسیسات بزرگ در مقیاسمصالح معماری، سازه ها و ساخت و سازنقشه برداری دیجیتالبرش لیزری و نرم افزار CADتوسعه یک مدل سه بعدی... [-]
بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

شما این فرصت را دارید که با تجهیزات استاندارد صنعتی در استودیو های انیمیشن اختصاصی خود، از جمله استاندارد های معماری استاندارد و جعبه های نور، کار کنید. استادان ما شما را ... [+]

در باره

فیلم فرایند انیمیشن و فیلم کوتاه متحرک خود را کاوش کنید.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

12 اصول انیمیشنروایت داستان و داستانتکنیک های طراحی و توسعهنوشتن اسکریپت و Storyboardingتکنیک های برشتوقف حرکت پاپت هاPixilationسنتی 2D انیمیشنچیدمان و پس زمینهویرایش خلاق ارسال تولیدنمایش فیلم و نقد

به دست آوردن بینش به جهان از انیمیشن و طراحی تولید با کشف تکنیک های دست کشیده، برش و توقف حرکت، و همچنین ایجاد مهارت های مشاهده و طراحی از طریق تمرینات در طرح، داستان سرایی سینمایی، داستان افسانه ای، scriptwriting و ایده ققنوس.... [-]

بریتانیا Bournemouth
July 2019
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

طراحی بخش مهمی از هر تخصص و تخصص طراحی و همچنین کسانی است که مایل به کار در صنایع خلاق هستند و در قبال آنچه که ما در AUB انجام می دهیم، هستیم. ... [+]

طراحی بخش مهمی از هر تخصص و تخصص طراحی و همچنین کسانی است که مایل به کار در صنایع خلاق هستند و در قبال آنچه که ما در AUB انجام می دهیم، هستیم.

این که آیا شما یک تصویرگر تازه کار هست یا مایل به بهبود مهارت های نقاشی خود برای حمایت از کار خلاقانه دیگران هستید، این دوره جدید به شما امکان می دهد تا با طیف وسیعی از رسانه های مختلف، کارهای هیجان انگیز و اصلی انجام دهید و نقاشی خود را گسترش دهید تکنیک. شما فرصتی برای شرکت در یک طیف وسیعی از کارگاه های طراحی که توسط طیف وسیعی از آموزگاران الهام بخش هدایت می شوند، خواهید داشت. شما را تحت آزمایش قرار خواهد داد تا از اشتباهات خود یاد بگیرد و به درک انتقادی از کار شما کمک کند.... [-]

بریتانیا Bournemouth
July 2019
تمام وقت
18 
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses