توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آزمایشی سوال چالش ايجاد كردن. فقط برخی از چیزهایی که شما را در دوره های تابستان ما تشویق می کنیم.

نوشته شده توسط تیم دوره ما، که در برنامه های دوره ای تمام وقت ما آموزش می دهد و توسط بازدید از معلمان، تکنسین های متخصص و فارغ التحصیلان دانش آموز پشتیبانی می کند، دوره های بسیار کاربردی ما اجازه می دهد تا شما را به کشف طیف وسیعی از رویکرد به تفکر خلاق و ساخت در انواع هنر تشکیل می دهد.

همچنین یادگیری تکنیک های خلاقانه و فرایندها، دوره های تابستانی ما به منظور افزایش اعتماد به نفس در توانایی های هنری خود، به شما فرصت می دهد تا تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد آینده خود را به دست آورید.

شما ممکن است ثبت نام کنید تا نمونه کارهای هنری خود را بهبود بخشد ، برای تکمیل درخواست دانشگاه خود یا به دلیل اینکه شما می خواهید CV یا علاقه خود را به دنیای خلاقانه غنی کنید.

دوره های ما دانشجویان جوان، متخصصان خلاق و مترجمان آزاد از انگلستان و سراسر جهان را از سنین مختلف، زمینه ها و تجارب، جذب می کنند.

دوره های سه هفته ای ما برای همه علاقه مندان به سن 16 سالگی باز است هیچ محدودیت سنی بالاتر وجود ندارد.

دوره های تابستانی ما این فرصت را به شما می دهد:

  • ایجاد مهارت ها و تکنیک های خلاقانه جدید
  • برای یک دوره هنری در دانشگاه آماده شوید
  • از کارشناسان خلاق یاد بگیرید
  • تجربه تحصیل در دانشگاه هنر بریتانیا
  • چشم اندازهای حرفه ای خود را افزایش دهید
  • ایده ها و مهارت های خود را با دانش آموزان از سراسر جهان به اشتراک بگذارید
  • گذراندن وقت در یکی از مقصدهای تابستانی بریتانیا
  • مشاوره نمونه کارها و پشتیبانی برنامه دانشگاه را دریافت کنید
  • گواهی حضور AUB

سوالات متداول

اگر سوال شما پوشش داده نشده باشد، با ما تماس بگیرید در summercourses@aub.ac.uk یا با شماره 44 1202 363831/363823 تماس بگیرید. شما همچنین می توانید اسکایپ ما: summercoursesAUB.

چه کسی می تواند در دوره تابستانی AUB شرکت کند؟

دوره های 3 هفته ای ما برای تمام علاقه مندان خلاق به سن 16 سالگی است و هیچ محدودیت سنی بالا وجود ندارد.

دانش آموزان جوان می توانند در مدرسه تابستانی خلاقیت ما شرکت کنند که برای طراحان مشتاق 14 و 15 ساله طراحی شده اند.

گرچه بسیاری از دانشجویان دوره تابستانی ما بین 16 تا 21 ساله هستند، این دوره ها دانشجویان، متخصصان خلاق و مترجمان آزاد در تمام سنین از انگلستان و در سراسر جهان را با زمینه های مختلف و تجربه جلب می کنند.

دوره های تابستانی ما از جمله ترکیبی از افرادی است که می توانند با هم یاد بگیرند و همکاری کنند.

آیا شرایط لازم برای ورود به دوره های تابستانی وجود دارد؟

شرایط ورود رسمی به دوره های تابستانی ما وجود ندارد، زیرا ما می خواهیم دانش آموزان و خلاقان برای به اشتراک گذاشتن و یادگیری بدون توجه به پس زمینه یا تجربه قبلی خود داشته باشند.

این دوره ها بسیار کاربردی هستند و برای کسانی که علاقمند به خلاقیت هستند علاقه مند هستند. ما به سادگی انتظار دانشجویان تابستان را با مشتاق و مشتاق به یادگیری به عنوان افراد و به عنوان بخشی از یک تیم.

شما نیازی به مدارک قبلی برای پیوستن به دوره های ما ندارید.

چه زبان در دوره برگزار می شود؟ آیا من نیاز به یک گواهی نامه یا آزمون انگلیسی یا IELTS برای شرکت در آزمون؟

تمام دوره های تابستانی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

هیچ شرایط ورودی به زبان انگلیسی وجود ندارد، اما ما توصیه می کنیم سطح متوسط ​​انگلیسی داشته باشید تا بتوانید به طور کامل از تجربه خود در دوره های تابستان خود بهره مند شوید و بتوانید با رهبر و دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر مشکلی دارید که انگلیسی شما به اندازه کافی خوب باشد، لطفا برای مشاوره به ما در letter@cup.ac.uk ارسال کنید.

چند نفر در دوره من حضور خواهند داشت؟

با این حال، دوره های ما بسیار محبوب هستند، تا مطمئن شوید که تجربه خوبی داشته باشید و زمان کافی برای معلم خود داشته باشید، ما اندازه های کلاس هایمان را کوچک نگه می داریم.

تعداد کلاس ها بسته به موضوع دوره متفاوت است، با این حال، دوره های تابستانی معمولا بین 15 تا 25 دانش آموز در هر دوره، با رهبر دوره خود، دستیار دوره و سفیران دانشجویی AUB برای حمایت از شما است.

چگونه یک دوره تابستانی کتاب بخرم؟

تمام دوره های تابستانی را می توان به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی ما با کارت اعتباری یا اعتباری رزرو کرد.

اگر شما نمیتوانید به صورت آنلاین پرداخت کنید، از شما خواهش میکنیم فرم رزرو را تکمیل کنید و ما را با اطلاعات حساب بانکی ما به شما ارائه می دهیم تا بتوانید یک انتقال بانکی را ترتیب دهید (لطفا توجه داشته باشید که در صورت انتخاب این هزینه، هزینه های بانکی بیشتر خواهد بود روش).

شما می توانید در مورد چگونگی رزرو اینجا بیشتر بدانید .

من یک دانشجوی بین المللی هستم - آیا به یک دوره تابستانی نیاز دارم؟

اگر شما پاسپورت UK / EU / EEA ندارید، به یک ویزا نیاز خواهید داشت که به شما امکان می دهد تا در یکی از دوره های خود به اینجا درس بخوانید.

اکثر دانشجویان بین المللی که قصد دارند یک دوره تابستان کوتاه در انگلستان مطالعه کنند ممکن است با استفاده از یک ویزا تحصیلی کوتاه مدت انجام دهند.

با این حال، مسئولیت شما این است که تعیین کنید آیا برای درخواست ویزا به صورت پیشنهادی نیاز دارید و به زمان کافی برای دریافت ویزا نیاز دارید.

قبل از حضور در دوره تابستون، باید زمان کافی برای دریافت ویزای لازم داشته باشید و دانشگاه پس از دریافت پرداخت کامل ویزا، تاییدیه ویزا را ارائه خواهد کرد.

لطفا به ویزا دولت بریتانیا مراجعه کنید

تمام ویزا و اسناد مسافرتی برای تأیید واجد شرایط بودن خواهد بود یا پس از ورود به خوابگاه دانشگاه و یا در اولین روز در ثبت نام. اگر ویزای صحیح نداشته باشید، قادر نخواهیم بود به شما اجازه می دهیم به دوره پیوستن و یا واجد شرایط دریافت هیچ گونه بازپرداخت نخواهیم شد.

اگر برای گرفتن ویزا درخواست ویزا دارید و نیاز به اسناد دارید تا ترتیب سفر و دوره خود را تأیید کنید، لطفا توجه داشته باشید که نامه تایید دوره برای درخواست ویزا تنها زمانی صادر می شود که هزینه های دوره و محل اقامت شما رزرو شده پرداخت شده باشد تمام و کمال.

چه چیز دیگری من باید برای پرداخت هزینه کنم؟

دوره های تابستانی ما به طور کامل شامل تمام مواد و منابع است.

برای کسانی که در محل اقامت ما قرار دارند، تمام وعده های غذایی ارائه می شود و بنابراین دانش آموزان فقط برای خرید خود مانند هدیه، خرید شخصی، اسنک اضافی و فعالیت های آخر هفته نیاز به پول اضافی دارند.

اگر شما به صورت محلی زندگی می کنید یا تصمیم گرفته اید تا فقط در تابستان کتاب بخرید و مسکن خود را به صورت جداگانه تنظیم کنید، باید مبلغ کافی برای ناهار و هر وعده های غذایی، فعالیت ها یا خرید شخصی مورد نیاز را بپردازید.

چه اتفاقی می افتد؟

پس از موفقیت آمیز بودن دوره، شما با گواهی حضور AUB اخذ می شود.

شما می توانید این کار را برای نشان دادن کار، که می تواند به نمونه کارها یا CV شما اضافه شود، استفاده کنید. شما همچنین واجد شرایط درخواست اعتبارات دانشگاهی دانشگاه هستید تا به هر مطالعه ای که در حال حاضر انجام می دهید اعمال شود (مثلا به عنوان یک دانشجوی تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه دیگری یا یک دانشجو IB برای اعتبار CAS).

بسته به دوره تابستانی که شما گرفته اید، این فرصت را نیز دارید تا کار خود را در طول زمان خود انجام دهید.

به عنوان مثال، دانش آموزان آرایش، طرح های نوشتاری و مجموعه ای از چاپ دیجیتالی سبک های تکمیل شده از عکس های فتوشاپی، فیلم و انیمیشن، دانشجویان فیلم کوتاهی خواهند داشت، دانش آموزان مدرسه می توانند لباس مد به پایان برساند و همچنین فویل مد آنها و غیره.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Arts University Bournemouth - Summer Courses

این دوره مخصوصا برای دانش آموزان جوان طراحی شده است که علاقمند به هنر، طراحی و رسانه ای هستند که مایل به توسعه استعدادهای هنری خود هستند. بیش از دو هفته، مدرسه تابستانی، ... [+]

در باره

دوشنبه پانزدهم ژوئن - 7 اگوست 2020 (2 هفته) سنین 14-17

نقشه برداریتصویرطراحی گرافیکروشعکاسی دیجیتالطراحی 3D / مدل سازیانیمیشنساخت چاپرسانه های مخلوطبسته های Adobeتهیه نمونه کارها

این دوره مخصوصا برای دانش آموزان جوان طراحی شده است که علاقمند به هنر، طراحی و رسانه ای هستند که مایل به توسعه استعدادهای هنری خود هستند. بیش از دو هفته، مدرسه تابستانی، دوره ای هیجان انگیز را فراهم می کند که آموزش خلاقانه را با کارگاه های تحریک آمیز و جلسات عملی ترکیب می کند تا دانش آموزان بتوانند Pathways خلاقانه را Pathways و مهارت های خود را برای آینده به Pathways بیاورند. شما تشویق خواهید شد تا با موضوعات مختلف هنر تجربه کنید و به شما فرصتی برای کشف سبک خلاقانه خود و درک خود از روند خلاق، از پیشرفت ایده تا قطعه به پایان برسانید.... [-]

بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره های تابستانی

Arts University Bournemouth - Summer Courses

بیش از 3 هفته شما برای نمونه کارهای فیزیکی و دیجیتالی خود که شامل موارد زیر است: طراحی و تصویرسازی، طراحی گرافیک، مد، عکاسی، فیلم، معماری، رسانه های مخلوط و چاپ. ... [+]

در باره

21 ژوئیه - 7 آگوست 2020 (3 هفته)

تجربه در زمینه های مختلف هنر، تجربه خلاقیت خود را بیاموزید و یک مجموعه جامع از کارهای خود را برای نشان دادن توانایی های هنری خود به دست آورید.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

کارگاههای عملی و پروژه های مضمونیSketchbooks: توسعه ایده های خلاقانهتایپوگرافی و طراحی، آزمایش در ترکیب و کلاژطراحی و تصویرسازی، طراحی گرافیکمد و پارچهعکاسیمعماری و طراحی سه بعدیرسانه های مخلوط و چاپطرح بندی و نمایشگاه نمونه کارهابررسی نمونه کارها... [-]
بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

بورنموث یک مکان محبوب برای گردشگران و بازدید کنندگان است ، به خصوص در ماه های شلوغ تابستان ، با هتل های زیادی که در هر شب حدود 100 پوند برای اقامت شارژ می شوند ، این شامل ... [+]

در باره

اقامت ، غذا ، فعالیت های اجتماعی و موارد دیگر را بسیار کمتر از قیمت هتل دریافت کنید.

بورنموث مکان مهمی برای گردشگران و بازدیدکنندگان است، مخصوصا در ماه های تابستان پر مشغله، با بسیاری از هتل ها برای اقامت در حدود 100 پوند هزینه می کند که شامل غذا یا هزینه های دیگر نمی شود.

برنامه مسکونی ما ارزش پولی عالی برای پول فراهم می کند تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز مراقبت از زمان خود را حفظ می کند در حالی که در حال مطالعه درس تابستان خود با ما هستیم.... [-]

بریتانیا بورنموث
آگوست 2020
انگلیسی
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

شما این فرصت را دارید که با تجهیزات استاندارد صنعتی در استودیو های انیمیشن اختصاصی خود، از جمله استاندارد های معماری استاندارد و جعبه های نور، کار کنید. استادان ما شما را ... [+]

در باره

21 ژوئیه - 7 آگوست 2020 (3 هفته)

فیلم فرایند انیمیشن و فیلم کوتاه متحرک خود را کاوش کنید.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

12 اصول انیمیشنروایت داستان و داستانتکنیک های طراحی و توسعهنوشتن اسکریپت و Storyboardingتکنیک های برشتوقف حرکت پاپت هاPixilationسنتی 2D انیمیشنچیدمان و پس زمینهویرایش خلاق ارسال تولیدنمایش فیلم و نقد

به دست آوردن بینش به جهان از انیمیشن و طراحی تولید با کشف تکنیک های دست کشیده، برش و توقف حرکت، و همچنین ایجاد مهارت های مشاهده و طراحی از طریق تمرینات در طرح، داستان سرایی سینمایی، داستان افسانه ای، scriptwriting و ایده ققنوس.... [-]

بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

از طریق ترکیبی از کارگاه های عملی ، تظاهرات و تحقیقات ، می توانید آرایش و طراحی مو را برای درام های تاریخی و معاصر کشف کنید. شما با جلوه های ویژه و آرایش پروتز برای فیلم ... [+]

27 ژوئیه - 7 آگوست 2020در باره

کشف چگونگی برنامه ریزی، ایجاد و اعمال انواع مختلف آرایش و جلوه های ویژه برای فیلم، تلویزیون و تئاتر.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

تکنیک های کلیدی و فرایندهای آرایش خلاق را بیاموزیدآزمایش آوانگاردآرایش شبیه سازی تلفاتدر حال توسعه یک شخصیتکارگاه زامبی: لاتکس و جلوه های ویژهسبک های آرایشی 1920s، 1940s، and 1960sکارگران کلاه گیس و مو دورهاثرات پیریاز تجهیزات استاندارد صنعت در استودیو های آرایش حرفه ای استفاده کنیدسری photoshoots برای ضبط سبک های ایجاد شده خود را برای اضافه کردن به نمونه کارها... [-]
بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

این دوره عکاسی به گونه ای طراحی شده است که شما و دوربین شما را از حالت خودکار ، به استودیو و کنترل دوربین و محیط اطراف خود منتقل کند. طراحی شده برای کمک به شما در ایجاد ی ... [+]

در باره

27 ژوئیه - 7 آگوست 2020

این دوره عکاسی به گونه ای طراحی شده است که شما و دوربین شما را از حالت خودکار ، به استودیو و کنترل دوربین و محیط اطراف خود منتقل کند.

طراحی شده برای کمک به شما در ایجاد یک جهش بزرگ در عکاسی خود ، این دوره درک شما را از فرآیندهای خلاق لازم برای ایجاد عکس های استودیویی خیره کننده ، و دانش شما در زمینه ترکیب ، فریم ، سوژه و روشنایی توسعه می دهد.

عملکردهای دوربین ، تجهیزات ، رنگ ، مدیریت گردش کار و روشنایی استودیو را کاوش کنید. در حالی که خلاقیت و ایده های خود را توسعه می دهید ، یک آزمایش در عکس های پرتره ، زنده ماندن و عکاسی از محصولات است.... [-]

بریتانیا بورنموث
ژوئیه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

از طریق ترکیبی از تئوری ، کارگاه های آموزشی و پروژه های عملی ، شما را با اصول طراحی شامل خط ، لحن ، تئوری رنگ ، طراحی چیدمان ، ترکیب ، نوع و تصویر در قالب های دیجیتال و م ... [+]

در باره

27 ژوئیه - 7 آگوست 2020

از طریق ترکیبی از تئوری ، کارگاه های آموزشی و پروژه های عملی ، شما را با اصول طراحی شامل خط ، لحن ، تئوری رنگ ، طراحی چیدمان ، ترکیب ، نوع و تصویر در قالب های دیجیتال و مبتنی بر کاغذ آشنا می کنید. با تأکید بر حل مسئله مبتنی بر ایده ها ، شما آگاهی انتقادی خود را از ارتباطات بصری و مقابله با پروژه های طراحی و طراحی تایپی می کنید. شما همچنین می توانید انواع روش ها و تکنیک های تصویرگری را برای تقویت درک خود از روند طراحی و ارتباط موثر افکار در فرم های 2D و 3D کشف کنید.... [-]

بریتانیا بورنموث
ژوئیه 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

صنعت فیلم بریتانیا همچنان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان سرگرمی های سینمایی در جهان است و از اشتیاق، خلاقیت، توانایی فنی، بینایی، تحقیق و تعهد خواسته است. ایده آل برای کسا ... [+]

در باره

21 ژوئیه - 7 آگوست 2020 (3 هفته)

از فیلمنامه تا فیلم به پایان رسید، فرصتی برای یادگیری در مورد مبانی فیلمسازی.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

یک فیلم کوتاه از ایده اولیه تا تولید پس از آن ایجاد کنیداصول فیلم سازی را بیاموزیدطرح بندی داستان: تکنیک های روایینوشتن اسکریپت و ایجاد طرحهای آمادهطراحی تولیدریخته گری و تمریناتهنر هدایت؛ کار با بازیگرانروشنایی یک صحنهزاویه دوربین و انتخاب شاتفیلمبرداری 2 - 3 روزه فیلمدر حال ویرایش و ارسال تکنیک های تولیدویرایش صدانمایش فیلم با انتقاد گروهی... [-]
بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

این دوره ایده آل برای کسانی که در حال مطالعه بیشتر یا مدرن هستند، این مفاهیم کلیدی را در طراحی مد ها معرفی می کند و شما را تشویق می کند تا هویت مد خود را توسعه دهید، به چ ... [+]

در باره

27 ژوئیه - 7 اوت 2020 (2 هفته)

مفاهیم کلیدی را در طراحی مد و منسوجات با فرصتی برای آزمایش طیف گسترده ای از پارچه ها و تکنیک ها کشف کنید.

از طرح طراحی و تحقیقات مد گرفته تا درک پالت های رنگی ، ضبط شکل های مد و درک دستکاری پارچه ، یک سری کارگاه های عملی و جلسات مطالعه الهام بخش باعث افزایش دانش طراحی ، آگاهی انتقادی و توسعه مهارت های تصویرسازی مد شما می شوند. شما در فرایند طراحی خلاق راهنمایی خواهید شد و به سبک خود ترغیب می شوید.... [-]

بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
3 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

توسط کارکنان دانشگاه متخصص ما ، طیف وسیعی از تکنیک ها و فرآیندهای مختلف مرتبط با طراحی لباس و عملکرد از طریق جلسات کارگاهی هدایت می شوید. با کار در استودیوهای اختصاصی Cos ... [+]

در باره

15 تا 26 ژوئن 2020

تأکید بر توسعه تفسیر طراحی و تفکر مفهومی به منظور ترجمه موفقیت آمیز یک شخصیت از طریق طراحی فردی خواهد بود.

بازدیدهای مطالعاتی مجانی به مکانهایی مانند Berington Hall ، The Globe Theatre و Angel Costumiers زمینه کارگاه های عملی را اضافه خواهد کرد که دو اقامت یک شبه و یک نمایش تئاتر نیز در آن گنجانده شده است. مذاکرات مصور توسط متخصصان صنعت به شرکت کنندگان امکان می دهد دانش و درک خود را در مورد این موضوع جالب تر گسترش دهند.... [-]

بریتانیا بورنموث
ژوئن 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

معرفی ایده آل برای معماری و طراحی بریتانیا، این دوره بر اساس فرآیندهای خلاقانه "تفکر و ساخت" است تا درک خود را از طراحی معماری افزایش دهد. ... [+]

در باره

بیست و یکم ژوئیه - 7 آگوست 2020 (3 هفته)

یک دوره بسیار عملی که شامل یک سری سفرهای تحصیلی برای معرفی اصول معماری و طراحی بریتانیا می شود.

برجسته ترین دوره ها عبارتند از:

اصول طراحی معماریآگاهی فضاییبرنامه ریزی شهریسفرهای آموزشی دوره ای از جمله استون هنج، حمامپروژه: باستان و مدرنجلسات تحقیق و طرحپاسخ به مختصر معماریطراحی تجربی و تاسیسات بزرگ در مقیاسمصالح معماری، سازه ها و ساخت و سازنقشه برداری دیجیتالبرش لیزری و نرم افزار CADتوسعه یک مدل سه بعدی... [-]
بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses

طراحی بخش مهمی از هر تخصص و تخصص طراحی و همچنین کسانی است که مایل به کار در صنایع خلاق هستند و در قبال آنچه که ما در AUB انجام می دهیم، هستیم. ... [+]

27 ژوئیه - 7 آگوست 2020

طراحی بخش مهمی از هر تخصص و تخصص طراحی و همچنین کسانی است که مایل به کار در صنایع خلاق هستند و در قبال آنچه که ما در AUB انجام می دهیم، هستیم.

این که شما یک تصویرگر جوان و جوان هستید ، یا به سادگی می خواهید مهارت های ترسیم خود را برای پشتیبانی از کارهای خلاقانه دیگر بهبود بخشید ، این دوره جدید این فرصت را به شما می دهد که با طیف وسیعی از رسانه های مختلف گیر بیفتید ، کارهای جالب و اصلی را تهیه کنید و طراحی خود را توسعه دهید. تکنیک. شما فرصتی برای شرکت در طیف گسترده ای از کارگاه های نقاشی به رهبری طیف گسترده ای از مربیان الهام بخش خواهید داشت. شما را به آزمایش وادار می كنند تا از اشتباهات خود بیاموزید و درک انتقادی از كار خود بسازید.... [-]

بریتانیا بورنموث
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
14 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Arts University Bournemouth - Summer Courses