Arts University Bournemouth - Summer Courses

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آزمایشی سوال چالش ايجاد كردن. فقط برخی از چیزهایی که شما را در دوره های تابستان ما تشویق می کنیم.

نوشته شده توسط تیم دوره ما، که در برنامه های دوره ای تمام وقت ما آموزش می دهد و توسط بازدید از معلمان، تکنسین های متخصص و فارغ التحصیلان دانش آموز پشتیبانی می کند، دوره های بسیار کاربردی ما اجازه می دهد تا شما را به کشف طیف وسیعی از رویکرد به تفکر خلاق و ساخت در انواع هنر تشکیل می دهد.

همچنین یادگیری تکنیک های خلاقانه و فرایندها، دوره های تابستانی ما به منظور افزایش اعتماد به نفس در توانایی های هنری خود، به شما فرصت می دهد تا تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد آینده خود را به دست آورید.

شما ممکن است ثبت نام کنید تا نمونه کارهای هنری خود را بهبود بخشد ، برای تکمیل درخواست دانشگاه خود یا به دلیل اینکه شما می خواهید CV یا علاقه خود را به دنیای خلاقانه غنی کنید.

دوره های ما دانشجویان جوان، متخصصان خلاق و مترجمان آزاد از انگلستان و سراسر جهان را از سنین مختلف، زمینه ها و تجارب، جذب می کنند.

دوره های سه هفته ای ما برای علاقه مندان از سنین 13 ، 15 و 18 سال برگزار می شود. محدودیت سنی بالایی وجود ندارد

دوره های تابستانی ما این فرصت را به شما می دهد:

  • ایجاد مهارت ها و تکنیک های خلاقانه جدید
  • برای یک دوره هنری در دانشگاه آماده شوید
  • از کارشناسان خلاق یاد بگیرید
  • تجربه تحصیل در دانشگاه هنر بریتانیا
  • چشم اندازهای حرفه ای خود را افزایش دهید
  • ایده ها و مهارت های خود را با دانش آموزان از سراسر جهان به اشتراک بگذارید
  • گذراندن وقت در یکی از مقصدهای تابستانی بریتانیا
  • مشاوره نمونه کارها و پشتیبانی برنامه دانشگاه را دریافت کنید
  • گواهی حضور AUB

سوالات متداول

اگر سوال شما پوشش داده نشده باشد، با ما تماس بگیرید در summercourses@aub.ac.uk یا با شماره 44 1202 363831/363823 تماس بگیرید. شما همچنین می توانید اسکایپ ما: summercoursesAUB.

چه کسی می تواند در دوره تابستانی AUB شرکت کند؟

دوره های تابستانی ما برای همه علاقه مندان خلاق باز است

دانش آموزان جوان می توانند در مدرسه تابستانی هنرهای خلاقانه ما ، که برای افراد خلاق مشتاق 14 تا 16 سال (دوره ژوئن) و 13 تا 14 سالگی (دوره ژوئیه) طراحی شده ، شرکت کنند.

این دوره ها دانشجویان ، متخصصان خلاق و آزاد کاران در هر سنی از انگلستان و سراسر دنیا را با سوابق مختلف و تجربه جذب می کنند.

دوره های تابستانی ما از جمله ترکیبی از افرادی است که می توانند با هم یاد بگیرند و همکاری کنند.

آیا شرایط لازم برای ورود به دوره های تابستانی وجود دارد؟

شرایط ورود رسمی به دوره های تابستانی ما وجود ندارد، زیرا ما می خواهیم دانش آموزان و خلاقان برای به اشتراک گذاشتن و یادگیری بدون توجه به پس زمینه یا تجربه قبلی خود داشته باشند.

این دوره ها بسیار کاربردی هستند و برای کسانی که علاقمند به خلاقیت هستند علاقه مند هستند. ما به سادگی انتظار دانشجویان تابستان را با مشتاق و مشتاق به یادگیری به عنوان افراد و به عنوان بخشی از یک تیم.

شما نیازی به مدارک قبلی برای پیوستن به دوره های ما ندارید.

چه زبان در دوره برگزار می شود؟ آیا من نیاز به یک گواهی نامه یا آزمون انگلیسی یا IELTS برای شرکت در آزمون؟

تمام دوره های تابستانی به زبان انگلیسی تدریس می شود.

هیچ شرایط ورودی به زبان انگلیسی وجود ندارد، اما ما توصیه می کنیم سطح متوسط ​​انگلیسی داشته باشید تا بتوانید به طور کامل از تجربه خود در دوره های تابستان خود بهره مند شوید و بتوانید با رهبر و دانش آموزان خود ارتباط برقرار کنید.

اگر مشکلی دارید که انگلیسی شما به اندازه کافی خوب باشد، لطفا برای مشاوره به ما در letter@cup.ac.uk ارسال کنید.

چند نفر در دوره من حضور خواهند داشت؟

با این حال، دوره های ما بسیار محبوب هستند، تا مطمئن شوید که تجربه خوبی داشته باشید و زمان کافی برای معلم خود داشته باشید، ما اندازه های کلاس هایمان را کوچک نگه می داریم.

تعداد کلاس ها بسته به موضوع دوره متفاوت است، با این حال، دوره های تابستانی معمولا بین 15 تا 25 دانش آموز در هر دوره، با رهبر دوره خود، دستیار دوره و سفیران دانشجویی AUB برای حمایت از شما است.

چگونه یک دوره تابستانی کتاب بخرم؟

تمام دوره های تابستانی را می توان به راحتی از طریق فروشگاه اینترنتی ما با کارت اعتباری یا اعتباری رزرو کرد.

اگر شما نمیتوانید به صورت آنلاین پرداخت کنید، از شما خواهش میکنیم فرم رزرو را تکمیل کنید و ما را با اطلاعات حساب بانکی ما به شما ارائه می دهیم تا بتوانید یک انتقال بانکی را ترتیب دهید (لطفا توجه داشته باشید که در صورت انتخاب این هزینه، هزینه های بانکی بیشتر خواهد بود روش).

برای یک فرم رزرواسیون به آدرس ایمیل Summercourses@aub.ac.uk ارسال کنید.

شما می توانید در مورد چگونگی رزرو اینجا بیشتر بدانید .

من یک دانشجوی بین المللی هستم - آیا به یک دوره تابستانی نیاز دارم؟

اگر شما پاسپورت UK / EU / EEA ندارید، به یک ویزا نیاز خواهید داشت که به شما امکان می دهد تا در یکی از دوره های خود به اینجا درس بخوانید.

اکثر دانشجویان بین المللی که قصد دارند یک دوره تابستان کوتاه در انگلستان مطالعه کنند ممکن است با استفاده از یک ویزا تحصیلی کوتاه مدت انجام دهند.

با این حال، مسئولیت شما این است که تعیین کنید آیا برای درخواست ویزا به صورت پیشنهادی نیاز دارید و به زمان کافی برای دریافت ویزا نیاز دارید.

قبل از حضور در دوره تابستون، باید زمان کافی برای دریافت ویزای لازم داشته باشید و دانشگاه پس از دریافت پرداخت کامل ویزا، تاییدیه ویزا را ارائه خواهد کرد.

لطفا به ویزا دولت بریتانیا مراجعه کنید

تمام ویزا و اسناد مسافرتی برای تأیید واجد شرایط بودن خواهد بود یا پس از ورود به خوابگاه دانشگاه و یا در اولین روز در ثبت نام. اگر ویزای صحیح نداشته باشید، قادر نخواهیم بود به شما اجازه می دهیم به دوره پیوستن و یا واجد شرایط دریافت هیچ گونه بازپرداخت نخواهیم شد.

اگر برای گرفتن ویزا درخواست ویزا دارید و نیاز به اسناد دارید تا ترتیب سفر و دوره خود را تأیید کنید، لطفا توجه داشته باشید که نامه تایید دوره برای درخواست ویزا تنها زمانی صادر می شود که هزینه های دوره و محل اقامت شما رزرو شده پرداخت شده باشد تمام و کمال.

چه چیز دیگری من باید برای پرداخت هزینه کنم؟

دوره های تابستانی ما به طور کامل شامل تمام مواد و منابع است.

برای کسانی که در محل اقامت ما اقامت دارند ، صبحانه و ناهار (دوشنبه - جمعه) ارائه می شود و به این ترتیب دانش آموزان فقط برای وعده های غذایی عصرانه و آخر هفته خود نیاز به پول بیشتری دارند. توصیه می شود اگر قصد خرید هدایا ، خریدهای شخصی ، میان وعده های اضافی و فعالیتهای آخر هفته را دارید ، شیرینی اضافی به همراه داشته باشید.

اگر شما به صورت محلی زندگی می کنید یا تصمیم گرفته اید تا فقط در تابستان کتاب بخرید و مسکن خود را به صورت جداگانه تنظیم کنید، باید مبلغ کافی برای ناهار و هر وعده های غذایی، فعالیت ها یا خرید شخصی مورد نیاز را بپردازید.

چه اتفاقی می افتد؟

پس از موفقیت آمیز بودن دوره، شما با گواهی حضور AUB اخذ می شود.

شما می توانید این کار را برای نشان دادن کار، که می تواند به نمونه کارها یا CV شما اضافه شود، استفاده کنید. شما همچنین واجد شرایط درخواست اعتبارات دانشگاهی دانشگاه هستید تا به هر مطالعه ای که در حال حاضر انجام می دهید اعمال شود (مثلا به عنوان یک دانشجوی تحصیل در خارج از کشور در دانشگاه دیگری یا یک دانشجو IB برای اعتبار CAS).

بسته به دوره تابستانی که شما گرفته اید، این فرصت را نیز دارید تا کار خود را در طول زمان خود انجام دهید.

به عنوان مثال، دانش آموزان آرایش، طرح های نوشتاری و مجموعه ای از چاپ دیجیتالی سبک های تکمیل شده از عکس های فتوشاپی، فیلم و انیمیشن، دانشجویان فیلم کوتاهی خواهند داشت، دانش آموزان مدرسه می توانند لباس مد به پایان برساند و همچنین فویل مد آنها و غیره.

مکان ها

بورنموث

Arts University Bournemouth - Summer Courses

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید