Ashburton Chefs Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هنگامی که شما انتخاب یک درس پخت مطمئن شوید که شما بهترین مدرسه برای آموزش پخت خود را انتخاب کنید. Ashburton سرآشپزان آکادمی شهرت دارد دوره الهام بخش پخت، آموزگار آشپز بسیار عالی، مواد طبقه بالا و یک محل خیره کننده. به همین دلیل ما به عنوان "مدرسه آشپزی از سال" در غذا و سفر مجله خوان جوایز برای 3 سال گذشته نامزد دریافت جایزه شده است.

سابقه موفقیت ما شده اند با موفقیت در حال اجرا کلاس آشپزی 7 روز هفته، 350 روز در سال برای 10 سال گذشته، و به عنوان یکی از مدارس پخت موفق ترین در کشور امتیاز. ما بیش از 5000 دانش آموز به مدرسه پخت ما یک سال خوش آمدید.

ما با جوایز زیر شناخته شده است:

محصولات غذایی و سفر مجله - برنده مدرسه آشپزی از سال 2013 کسب و کار کوچک از سال - برنده WMN جوایز کسب و کار 2013 انتخاب جایزه بهترین مدرسه آشپزی آشپزی بریتانیا مدرسه جوایز -People 2013 بریتانیا آشپزی جوایز مدرسه -Winner بهترین انگلیسی آشپزی مدرسه 2012 بریتانیا آشپزی جوایز مدرسه -Winner بهترین آشپزی مدرسه بزرگ 2012 محصولات غذایی و سفر مجله - برنده مدرسه آشپزی از سال 2012

مهمتر این است که بازخورد از دانش آموزان ما است. دانش آموزان دعوت به رای دادن به عملکرد ما در پایان هر دوره آنها را - بیش از 3 سال ما یک 99٪ مشتری مثبت امتیاز رضایت با بیش از 80 درصد از دانش آموزان کلاس کلاس ما 5 از 5 ستاره.

دامنه وسیعی از دوره برنامه ریزی ما ارائه می دهیم بیش از 40 کلاس آشپزی برنامه ریزی شده از دوره های نیم روز و معافیت های آخر هفته به شرایط آشپزی حرفه ای است. شما مطمئن برای پیدا کردن یک دوره برای دیدار با سطح مهارت خود را، و منطقه خود از علاقه می باشد. چه چیزی بیشتر، به دلیل برنامه های ما منتشر شده است و به مدت 6 ماه حداقل بعد ثابت، شما می توانید کلاس آشپزی خود را با اعتماد به نفس برنامه ریزی.

PATH آموزشی قابل انعطاف را با توجه به شما در حال حاضر ایجاد دامنه منحصر به فرد از دوره های با سطوح مهارت های تعریف شده را به شما با توجه به هر تجربه پخت قبلی خود را. این که آیا شما تازه به پخت هستند، آشپز خانه مشتاق و یا یک آشپز حرفه ای، شما یک سطح پخت و مسیر آموزش است که مناسب برای شما پیدا کنید.

آموزگار آشپز حرفه ای هنگامی که شما یک مدرسه پخت را انتخاب کنید شما باید مطمئن شوید که که آموزش می خواهید برای دریافت به بالاترین استاندارد. در آکادمی Ashburton سرآشپزان، همه معلمان آشپز ما سرآشپزها حرفه ای با تجربه گسترده در غذا، کار به عنوان سرآشپزها سر در رستوران ها بسیار امتیاز می باشد.

آنها تمام وقت کار می کنند برای مدرسه پخت و آنها دائما در حال توسعه دوره به بالاترین سطح. ما اعتقاد داریم که کیفیت آموزش های ارائه شده توسط آموزگار آشپز حرفه ای ما بی نظیر در میان مدارس پخت است، و دلیل بسیاری از دانش آموزان ما دوباره به ما است.

کوچک گروه اندازه اندازه کلاس ما به طور متوسط ​​10 دانش آموزان است. آموزگار آشپز با تجربه ما می دانیم که هر کسی نمی در سرعت یکسان می آموزد، و یا در همان راه، و به همین ترتیب در حالی که شما با هم به عنوان یک گروه و به صورت جفت کار می کنند، شما نیز توجه فردی زیادی از معلمان از آشپز خود دریافت می کنید.

آموزش عملی در Ashburton سرآشپزان آکادمی ما معتقدیم بهترین راه برای یادگیری طبخ است در واقع پخت و پز تماشای نیست. دوره ما به حداکثر رساندن مقدار پخت عملی شما در طول هر روز انجام بشود. تمام مواد از پیش آماده هستند برای شما برای شروع هر روز، شستشو است گرفته مراقبت از، و یک دستیار آشپزخانه کار می کند برای کمک به آشپز و دانش آموزان در طول روز.

آشپزخانه ما طراحی شده اند به احساس به عنوان نزدیک به یک آشپزخانه خانه به عنوان امکان پذیر است و شما می توانید مطمئن باشید که هیچ گونه مهارت و یا دستور العمل های شما با ما یادگیری می تواند به راحتی در خانه تکرار در یک آشپزخانه حرفه ای است.

پایدار، اخلاقی، LOCAL، آلی از روز اول ما باید به استفاده از بهترین کیفیت، اخلاقی تولید ما می توانیم منابع متعهد شده است. کیفیت مواد تشکیل دهنده در دوان برجسته است و ما خوش شانس به برخی از تامین کنندگان فوق العاده سمت راست در آستان ما در Ashburton می باشد.

مواد غذایی ما است رشد کرده و به صورت محلی منابع تا حد امکان برای کاهش 'مایل مواد غذایی و حمایت از تولید کنندگان محلی. ما در دانستن منشا مواد غذایی ما اصرار دارند، و آن را پایدار و اخلاقی تولید می شود. تفاوت در کیفیت را می توان در هر ظرف طعم.

آشپزی عملی شما استفاده خواهد کرد همه از دوره های ما طراحی شده اند به عنوان در دسترس و عملی که ممکن است برای آماده سازی در خانه.

مواد تشکیل دهنده استفاده می کنیم می توان به راحتی از تامین کنندگان منابع روزمره، و شما معتاد تمرکز بر مواد تشکیل دهنده کمیاب یا عجیب و غریب است که اغلب بیشتر طول بکشد برای پیدا کردن از به دستور خود را پیدا کنید.

برای هر مواد تشکیل دهنده 'خارج از عادی "، ما همیشه جایگزین دیگری که شما به راحتی می توانید پیدا توصیه می شود. ما آگاهانه است که بودجه مواد غذایی لازم برای رفتن بیشتر این روزها، و توسعه دستور العمل های ما را به عنوان مقرون به صرفه و خوشمزه هستند نیز می باشد.

محل عالی برای یادگیری دانش آموزان به ما بگویید که آنها محیط گرم و دوستانه در Ashburton سرآشپزان آکادمی لذت ببرید و آنها مانند حس را مالک از فضای آنها در حال کار در و اقامت در. وجود دارد مقدار زیادی از مناطق ساکت و آرام، در داخل و خارج برای استراحت در طول و بعد از خود، و در پایان یک روز هیجان در آشپزخانه، شهر زیبا از Ashburton ارائه می دهد برخی بارها خوب، رستوران ها و مغازه ها به اکتشاف.

مکان ها

اکستر

Address
Old Exeter Road
Ashburton
Devon TQ13 7LG

اکستر, انگلستان, بریتانیا