توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آکادمی پشت صحنه بهترین آموزش ممکن را برای شکوفایی صنعت رویدادهای زنده با لینک صنعت فوق العاده و دسترسی به امکانات تولید برای آموزش و یادگیری فراهم می کند.

در جولای 2009 تاسیس شده، ما به سرعت به دست آورده شهرت به عنوان یک مرکز عالی برای آموزش پشت صحنه، و متخصص در رشته، دوره های کوتاه مدت و برنامه های آموزشی قرار دادی برای دانش آموزان جوان، حرفه ای تاسیس و گروه های اجتماعی.

ما در ویکفیلد، غرب یورکشایر بر اساس، در بزرگترین تولید هدف ساخته شده پیچیده تمرین عرصه در اروپا، LS-زنده، که شمارش جی Z، گل سنگ، Dizzee Rascal به، لیدی گاگا، رابی ویلیامز، خبرنگار بی بی سی، ITV و هیولا انرژی در میان مشتریان آن است.

به عنوان یک سازمان خصوصی تامین می شود، ما شکاف بین صنعت و آموزش و پرورش، همکاری نزدیک با متخصصان منجر به پاسخ سریع به کمبود مهارت های فعلی و ارسال برنامه های آموزشی در راستای خواسته های خاص.

ما با ارائه مربوطه، تا به تاریخ آموزش به طوری که دانش آموزان درجه یک طعم و مزه واقعی برای چه زندگی است مانند در صنعت سرگرمی پشت صحنه، با تمرکز بر استخدام.

فارغ التحصیلان ما در رفته برای به دست آوردن اشتغال با تور جهانی جی Z، بازی های المپیک زمستانی است، مامفورد و پسران تور، سایت دفتر Glastonbury را، جشنواره لیدز، LS-زنده، برج آلتون، رویدادها خشنود و تئاتر پیدایش.

از timthumb

صنعت ما

یک طیف متنوعی از اشتغال در بخش حوادث زندگی می کنند، از تور مدیر، مدیر خلاق و هنرمند رابط، به نورپردازی برنامه نویس، تکنسین محل برگزاری و مهندس صدا وجود دارد، فقط به نام چند. هر رویداد، که آیا آن یک فرفره موسیقی، مد نشان می دهد، رویداد ورزشی، رویداد شرکت ها، جشنواره و یا تئاتر تولید است، نیاز به یک تیم از افراد مشغول به کار در همکاری، با استفاده از skillsets های مختلف خود را برای تولید یک نتیجه نهایی موفق است. برای قرار دادن آن در آینده، این بون جووی "از آنجا که ما می توانیم 'جهان تور ثبت 250000 تن از عناصر تولید در پنج مرحله تور، 200 پرسنل، شش اتوبوس تور و بیش از 80 کامیون ها که تسهیل اروپا، تاریخ های تور آمریکایی و استرالیایی. بریتانیا رویدادها بخش (کنفرانس ها، نمایشگاه ها، نشان می دهد تجارت، مهمان نوازی و رویدادهای ورزشی) تولید در بیش از هر سال 33 میلیارد £، با پیش بینی که این تا سال 2020 به 40 £ میلیارد پوند افزایش خواهد یافت. منبع: بریتانیا برای رویدادها بخش حوادث مشاغل جذاب، برای پیر و جوان، زن و مرد، ماهر و ماهر کمتر، در تمام فرهنگ ها ایجاد می کند. آن را حداکثر طیف گسترده ای از استعدادهای خلاق، فنی و شخصی خود را به تولید حوادث الهام بخش و جهان در حال تغییر. منبع: رویدادها بریتانیا، گزارش بازدید از کسب و کار و رویدادها مشارکت (BVEP) مارس 2014 به عنوان یک صنعت، حوادث منجر به ارائه بیش از 530،000 (تمام وقت معادل آن) شغل از سطح کارآموزی به سمت بالا ... مهمتر از همه، آرمان صنعت برای گسترش توسط £ 12bn تا سال 2020 پشتیبانی از دستور کار رشد برای انگلستان. منبع: همه حزب گروه پارلمانی بریتانیا رویداد را گزارش صنعت تحقیق در «رقابت بین المللی از انگلستان رویدادهای صنعت ممکن است - اوت 2013

ourfacilities

امکانات ما

پشت صحنه آکادمی است برخی از بهترین امکانات در کشور برای آموزش حرفه پشت صحنه. مستقر در پارک تولید در Wakefield، خانه کسب و کار از جمله Litestructures، مراحل درخشان، پری منظره خلاق، LS-زنده عرصه پیچیده تمرین، و KB رویدادها، دانش آموزان از دسترسی به دولت از هنر، فضای استودیو بهره مند شوند، برگزاری بخش اجاره، مجموعه ساختمان ها و فضاهای یادگیری واقعی زندگی.

تمرین آرنا

یکی از چیزهایی که باعث می شود ما را منحصر به فرد لینک ما را با LS-زنده عرصه تمرین در مقر ما، که ما برای جلسات آموزشی دست در عملی استفاده است. این یک فضای هدف ساخته شده و بسیار انعطاف پذیر که به طور معمول برای تمرین تور نشان می دهد، شاخه های فیلم، راه اندازی محصول استفاده می شود، آزمون ایجاد و حوادث.

32M طولانی توسط 42M استودیو گسترده ای دارای ظرفیت سقف 128 تن از 18.2m پرتوهای تقلب بالا، 1200A (3 فاز) قدرت، و چهار بارگذاری خلیج، به معنی آن می توانید هر تولید در مقیاس بزرگ خود جای دهد. استودیو ممکن است برای آموزش تقلب، practicals روشنایی، مرحله ایجاد و دیگر جلسات عملی استفاده می شود. دانش آموزان ممکن است این فرصت به انجام تجربه کار بر روی محصولات که به استودیو آمده داده می شود.

این سخت است تصور کنید چقدر وسیع از امکانات استودیو است که در اینجا، به طوری که ما به شدت توصیه آینده در یکی از روزهای باز ما را به نگاه دور اگر شما با توجه به آمدن به اینجا به مطالعه!

مشخصات

 • منطقه: 1،641 متر مربع (17،664 فوت مربع)
 • طول: 42M (138ft)
 • عرض: 39M (128ft)
 • قد:
  • 16.5m (54ft) برای زیرین زیر بشکهای
  • 18.2m (60ft) ارتفاع پرتو مهندسی
  • 19.8m (تصویر 65ft) حداکثر ارتفاع کار
 • دروازه ای: 128 تن ظرفیت سقف
 • قدرت: 1200A (3 فاز)
 • پوشش کف ساخته شده از کاشی های R-تک 5mm و همسان است به هم پیوسته

پارک تولید

پارک تولید پیش تولید و رویدادهای زندگی می کنند کامل مرکز انگلستان، و خانه را به دانشگاه اصلی پشت صحنه آکادمی است که آن را با یک ترکیب التقاطی از حوادث زندگی می کنند کسب و کار از جمله پری منظره خلاق، مراحل درخشان، Litestructures و LS-زنده سهام است.

آیا پنج استودیو تمرین در محل آوردن انواع تورهای جهانی و تولیدات به پارک، از جمله: میوز، نگاهی که، فلورانس و ماشین و فو فایترز.

پارک تولید کاملا منحصر به فرد، واقعی محیط وقایع زندگی می کنند برای دانش آموزان در حالی که آنها مطالعات خود را در آکادمی پشت صحنه کامل فراهم می کند.

همه امکانات موجود به استخدام برای کنفرانس ها، رویدادها و احزاب است. لطفا LS-زنده پاسخ برای اطلاعات بیشتر: 01977 659888 یا ایمیل sales@ls-live.com یا برای پیدا کردن بازدید بیشتر وب سایت تولید پارک.

وحدت آثار

به تازگی ترمیم شده، درجه II ذکر شده محل برگزاری موسیقی زنده، وحدت نسخهها کار میکند در ویکفیلد در سپتامبر 2014 افتتاح شد و پایه ای برای مدرک کارشناسی ویژوال تولید ما، و همچنین فراهم محیط آموزشی برای رشته های دیگر ما است.

وحدت Works شامل:

 • محل برگزاری 600 نفره (800 ایستاده)
 • 100 نفره اتاق عمل
 • با تکنولوژی بالا آزمایشگاه کامپیوتر با ایستگاه های کاری Z400 HP، با ادوبی کریتیو ابر، دریافت رمز عبور، اتوکد، 3DS MAX، D3 و WYSIWYG
 • پنج فضاهای کلاس درس انعطاف پذیر فضای عملی برای کاوش تجسم و فن آوری
 • ایستگاه های کاری 4K

سوئیت فناوری

فایل های پیوست شده به عرصه امکانات مدرن پشت صحنه آکادمی هستند، از جمله اپل مک بوک نرم افزار بر اساس مجموعه آن در حال اجرا طیف وسیعی از برنامه های استاندارد صنعت، تجسم D3 کامل و ویرایش مجموعه شامل طرح ریزی HD و صدای فراگیر، یک سیستم طرح ریزی 3D برجسته و طیف وسیعی از کلاس درس و فضاهای سمینار به جای کار تحصیلی و عملی.

وسایل تکنولوژی ما از نرم افزار های زیر نصب شده

 • فتوشاپ
 • ابزارهای نرم افزار
 • برش نهایی
 • مجموعه Adobe Creative Suite
 • WYSIWYG
 • دریافت رمز عبور سوئیت
 • D3
 • ایزادورا
 • Vectorworks
 • دیدگاه ESP

کلاس درس و سمینار فضاهای

در حال حاضر طیف از کلاس درس و سمینار فضاهای مدرن به جای هر دو کار علمی و عملی است.

فضاهای کارگاه

در حال حاضر تعدادی از فضاهای انعطاف پذیر است که می تواند برای طیف وسیعی از مختلف خلاق استفاده می شود، کارگاه های عملی. بسیاری از آنها با یک منبع تغذیه 3 فاز، تهویه هوا و پرده خاموشی مجهز شده است.

تظاهرات محصول

ما نه تنها شما را در مورد انواع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت وقایع زندگی می کنند و .... ما نشان می دهد آنچه که می تواند انجام دهد.

در حال حاضر انواع فضاهای که می تواند برای تظاهرات محصول استفاده می شود، اجازه می دهد شما را به دیدن تکنولوژی در عمل نزدیک و حتی یک به خودتان.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Backstage Academy

این دوره دوره آموزشی در عمق نظری و عملی طراحی شده برای مردم در تمام سطوح از تجربه است. این با استفاده از یک دستگاه خرپا منظوره طراحی شده و طیف گسترده ای از تجهیزات ایمنی ... [+]

این دوره دوره آموزشی در عمق نظری و عملی طراحی شده برای مردم در تمام سطوح از تجربه است. این با استفاده از یک دستگاه خرپا منظوره طراحی شده و طیف گسترده ای از تجهیزات ایمنی ارائه می شود.

این همچنین شامل محل اقامت در محل یک شب است.

موضوعات تحت پوشش مقررات، راهنمایی، استانداردها و کار در ارتفاع بازرسی PPE و سوابق بازرسی اصول اساسی بلند کردن اجسام سخت افزار تقلب - عوامل ایمنی، حالت از عوامل استفاده نظریه خرپا، تیرها، توزیع بار، لگامهای، و بارهای زاویه دار عملی (تقلب بالابر و آسانسور از لگامهای، قاپ شناور، ضبط و پرواز خرپا جعبه، ropework از جعبه پرواز، د، تقلب و بسته بندی دور با خیال راحت) انتخاب رام کردن از برآورد، اندازه گیری و محاسبه محاسبه بار از آنالیز برداری (متوازی الاضلاع نیروهای) گره - BOWLINE و میخک دردسر، و در پایان با طناب سبد و خفه کردن تکنیک ها، انواع دست بند ضبط خرپا عملیات بلند و ایمنی الکتریکی برنامه ریزی نجات چه کسی باید شرکت ... [-]
بریتانیا Wakefield
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Backstage Academy

این دوره طراحی شده است به یک مرور کلی به مدیریت سیستم های الکتریکی موقت برای رویدادهای زندگی می کنند، بر اساس BS 7909 کد از عمل. ... [+]

صنعت رویداد را توسعه داده است طیف گسترده ای از تجهیزات توزیع برق به منظور تسهیل نصب و راه اندازی در یک پلاگین و بازی، مد. در حالی که این سیستم بسیار قوی هستند، آنها را به یک سطح از خوشنودی با توجه به طراحی الکتریکی، که دیده است افزایش در خطر برق گرفتگی و آتش منجر شده است. در صورت چنین حادثه، BS 7909 به خوبی ممکن است در یک روند بررسی اشاره کرد.

این دوره طراحی شده است به یک مرور کلی به مدیریت سیستم های الکتریکی موقت برای رویدادهای زندگی می کنند، بر اساس BS 7909 کد از عمل.... [-]

بریتانیا Wakefield
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 روز
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی