توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما یک مدرسه انگلیسی در قلب شرق لندن، یک منطقه پر جنب و جوش و دمدمی ارائه یک تجربه چند فرهنگی است.

ما ارائه طیف وسیعی از دوره های زبان انگلیسی طراحی شده اند که با توجه به نیازهای خود را و تهیه کردن به توانایی های خود را. درس پویا و ارتباطی هستند، بنابراین شما می توانید به همه چیز عمل به شما در یادگیری قرار داده و از آن استفاده کنید به صورت روزانه.

حرفه ای، معلمان تلاشگر و نزدیک ما به شما کمک خواهد رسیدن به اهداف زبان انگلیسی خود را و همیشه شما را در طول زمان خود را با ما برای کمک به بهترین استفاده را از تجربه یادگیری خود را پشتیبانی می کند.

کارکنان ما در اینجا برای پاسخ هر گونه نمایش داده ممکن است شما و راهنمای شما در طول زمان خود را در مدرسه. در حال حاضر کارکنان چند زبانه که همیشه در دسترس است برای کمک به شما و اقامت خود را ساده تر خواهد شد.

ما امیدواریم که شما لذت بردن از وقت خود را در لندن و که شما از همه چیز این شهرستان را ارائه کرده است بهره مند شوند.

چه چیزی شما را رسیدن به زمانی که شما با ما مطالعه؟

  • بهبود مهارت های زبانی و سطح زبان انگلیسی خود را از طریق تمرین مداوم و فعالیت های جذاب.
  • استفاده از زبان انگلیسی با دقت با تلفظ صحیح و دستور زبان.
  • تبدیل اعتماد به نفس بیشتری در زندگی علمی و حرفه ای خود را.
  • اطلاعات در مورد فرهنگ های دیگر. با تشکر به فضای بین المللی ما، شما قادر به پیدا کردن دوستان جدید از کشورهای مختلف خواهد بود.
  • یادگیری مهارت های زندگی خواهد شد که روز به روز با ارزش، بهبود چشم انداز شغلی خود و رسیدن به اهداف خود را.
  • تواند توسط معلمان با تجربه و حرفه ای، همیشه وجود دارد برای کمک به شما آموزش داده بهبود زبان انگلیسی خود را.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Bethnal Student Academy

دوره های عمومی زبان انگلیسی ما برای دانش آموزان از تمام سطوح در دسترس هستند: از مبتدی (A1) به مهارت (C2). دوره های ما کمک خواهد کرد که شما برای توسعه مهارت های زبان انگلی ... [+]

عمومی انگلیسی دوره دوره های عمومی زبان انگلیسی ما برای دانش آموزان از تمام سطوح در دسترس هستند: از مبتدی (A1) به مهارت (C2). دوره های ما کمک خواهد کرد که شما برای توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود را به طوری که شما می توانید صحبت کردن و تسلط خود را بهبود بخشد. هدف ما این است برای تمرین مهارت های ارتباطی، با تمرکز بر صحبت کردن، گوش دادن و تلفظ. روش تدریس ما تضمین می کند که شما مقدار زیادی از فرصت به استفاده از زبان انگلیسی خود را دریافت کنید و ما به شما در دسترس عمل اضافی همیشه. ما می خواهیم شما را به لذت بردن از تجربه یادگیری خود را، و همچنین به اطمینان حاصل شود که آنچه که ما شما را در درسهای مرتبط و مفید در خارج از کلاس درس است. ما قبول دانش آموزان 16 و یا بیش از سال *. دوره های زبان انگلیسی را اجرا می کنیم در تمام طول سال *. BSA حفظ حداکثر تعداد 20 دانش آموز در هر کلاس، با اندازه های کلاس متوسط ​​12 دانش آموزان است. شما می توانید انتخاب کنید چه مدت می خواهید به مطالعه. ما به شما گزینه های مختلف با شروع از 1 هفته از درس ها را به عنوان بسیاری از هفته به عنوان شما می خواهید. شما می توانید انتخاب کنید به مطالعه 9 **، 15، 20، 25 و یا 30 ساعت در هفته. ... [-]
بریتانیا London
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
9 - 30 ساعت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی