Bosworth Independent College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا Bosworth را انتخاب کنید؟

امروزه در سال 1977 به عنوان یک کالج آموزشی کوچک تاسیس شده است، امروز Bosworth یکی از پیشگامان کالج مستقلی در انگلستان است. نتایج عالی دانشگاه ما، پیوندهای دانشگاهی و اخلاق مراقبانه و حمایتی، منجر به شهرت ماندگار شده است. تدریس در همه سطوح با شور و اشتیاق و شور و شوق شناخته می شود و ما به داشتن یک کالج غیر انتخابی با یک رکورد ثابت در هر دو کشور و خارج از کشور برای بالا بردن آرمان های دانشجویان افتخار می کنیم.

بوسورت دارای بیش از 310 دانش آموز است که هر کدام به دنبال دستیابی به توان بالقوه تحصیلی خود هستند. دانشجویان بوسورت در سالیان متمادی با ملیت گوناگون مخلوط می شوند و در کنار همکلاسی های مختلف فرهنگی، اجتماعی و مذهبی کار می کنند. این تضمین می کند که آنها کالج را به عنوان افراد پیچیده ترک می کنند و فرصتی عالی برای موفقیت در جهان وسیع دارند. Bosworth می تواند گستره ای از دانش و تجربه مورد نیاز برای دانش آموزان را به اکسل ارائه دهد.

ارائه برنامه های آموزشی برای سنین 14-19، بوسورت تضمین می کند که یک جدول زمانی سفارشی برای هر دانش آموز وجود دارد. محدودیت های بسیار زیادی در ترکیبات موضوعی در GCSE و A وجود دارد و با میانگین متوسط ​​کلاس هشت نفر هر یک از دانش آموزان توجه خاصی به آنها می کند تا بتوانند به توانایی های دانشگاهی خود دسترسی پیدا کنند. همانطور که کالج بر روی گذشته موفق عمل می کند، انتظار می رود آموزش دانشجویان بریتانیایی، اروپایی و بین المللی در زمینه فرهنگ خود را در آینده به دست آورد.

انجمن صنفی مستقل (ISA)

تا سال 2015 بوسورت توسط Ofsted، یک اداره دولتی مسئولیت بررسی استانداردهای مدارس را بررسی کرد. شما می توانید آخرین گزارش بازرسی خود را در وب سایت Ofsted بخوانید. ما اکنون به انجمن مدارس مستقل ملحق شده ایم، بنابراین هر گونه بازرسی های بعدی تحت ISI (Inspectorate Schools Independent) خواهد آمد. اعضای ISA ارزش نوآوری و الهام بخش، با ایجاد بهترین سنت های برای ارتقاء یکپارچگی، استانداردهای بالا، صنعت و مسئولیت.

فیونا پیکاک، رئیس، همچنین در هیئت مدیره IHE (آموزش عالی مستقل) نشسته است http://independenthe.com/about-us/our-board/

ارزشهای بوسورت

هدف ما پرورش و آموزش هر دانش آموز در جامعه ما به ويژه توانايي، فرهنگ، قوميت يا پيشينه اجتماعي است. ما قصد داریم تا هر دانش آموز را به اعتماد به نفس افزایش دهیم تا یک کنجکاوی طول عمر برای جهان اطرافمان داشته باشیم، برای برقراری ارتباط با شور و شوق، همکاری و مشارکت در جامعه ما با تعهد و خلاقیت. هدف ما ارتقاء سطح آکادمیک است که توسط مراقبت و نگرانی برای کسانی که در اطراف ما هستند، رعایت شده است.

پیام اصلی

این افرادی هستند که کالج مستقل بوسورو را منحصر به فرد می کنند. دانش آموزان، معلمان و کارکنان به عنوان یک تیم همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که بهترین نتایج علمی را در یک محیط مراقب، امن و شاد بدست آوریم. ما ساختار با قابلیت انعطاف پذیری را ارائه می دهیم، هدایت با درک و تشویق بی رحمانه، با گرما و خوش بینی ارائه می شود. هر یک از اعضای کالج باید با ارزش و احترام به ما یاد بگیرند و با همدیگر آموخته و رشد کنند.

دانش آموزان ما آرزوهای عالی و واقع بینانه ای را که برای آنها در اختیار دارند و در عین حال به رفاه جامعه جهانی ما کمک می کنند، به اشتراک می گذاریم. ما از یک هویت غنی و متنوع لذت می بریم که در آن ما برتری را ارتقا می دهیم و از دستاوردهای فردی، از جمله سرگرمی و اصالت، جشن می گیریم. دانش آموزان ما در محیط پرورش و محبت آمیز که پر از مثبت است، به خوبی عمل می کنند.

من بسیار امیدوارم که شما فرصت دیدن کالج مستقل بوسور را داشته باشید. من عاشق شما هستم که فضای استقامتی که دانشجویان در آن رشد می کنند تجربه کنند.

فیونا پوکک MA PGCE

اصلی

زندگی دانشجویی

سالن بوسورث و سه سوئیت تحت نظارت ما، پارک پنج عدد به نام The Racecourse را نادیده می گیرند. این ایده آل برای ورزش های فضای باز است که محبوب ترین فوتبال است. در همان مجاورت، از یک سالن ورزشی استفاده می کنیم که در اواخر و تعطیلات آخر هفته، دانش آموزان می توانند در تعدادی از ورزش های داخل سالن شرکت کنند: بدمینتون، بسکتبال، والیبال، تنیس روی میز و 5 طرف فوتبال.

هر هفته یک جلسه غنی سازی ارائه می کنیم و دانشجویان می توانند در طیف وسیعی از فعالیت های مختلف شرکت کنند. اینها در هر اصطلاح متفاوت هستند اما شامل فعالیت هایی مانند: یوگا، فوتبال، عکاسی، هنر، پخت و پز، بافندگی، ماندارین، صنایع دستی عروس، اجرا، یوگا، بحث، بازی گیتار و شطرنج.

شورای دانشجویی بوسورث به شدت در تنظیم توپ های زمستانی و تابستانی و همچنین برگزاری رویدادهای جمع آوری کمک های مالی سالانه شرکت می کند. کسانی که در شورای دانشجویی شرکت می کنند بسیار سرگرم کننده هستند. دیگر فعالیت های شبانه و تعطیلات آخر هفته برای دانشجویان برای پیوستن به این گروه در نظر گرفته شده است و شامل مدارس راک، پیلاتیز، کلاس های دفاع شخصی و همچنین سفرهای شنبه به مناطق مورد علاقه انگلیس مانند آکسفورد و کمبریج می باشد.

ما می توانیم درس های فردی را در کالج برای انواع ابزارهای مختلف از مبتدی تا سطح دیپلم ترتیب دهیم. معاینات درجه ای را می توان در دانشکده موسیقی نورثمپتون برگزار کرد. دانشجویان راک همچنین همیشه در کنسرت های کریسمس و تابستان، همراه با هر دانشجوی دیگر با استعداد که مایل به شرکت در آن هستند، شرکت می کنند.

هر ساله رویدادها و فعالیت های جدید تکامل می یابند؛ اینها اغلب توسط منافع دانشجویان جدید مطرح می شوند که تشویق به انتخاب شدن در شورای دانشجویی هستند. وب سایت ما جزئیات بیشتر در مورد فعالیت های دانشجویی و رویدادهایی که ما در آن شرکت می کنیم یا شرکت می کنیم، ارائه می دهیم.

نتایج یک سطح در 2017 روز

ما خوشحال هستیم که نتایج این سال را گزارش دهیم و دوباره میانگین میانگین ملی انگلستان را با 74.6٪ از نمرات A * تا B بدست آوریم و 89.4٪ از کلاس A * تا C داشته باشیم.

فیونا پیک، مدیر کل در ایالات بوسورت،

"ما خوشحال هستیم که بسیاری از دانش آموزان ما به دلیل کار سخت خود از چنین نتایج دلخوشی برخوردار بوده اند، فراموش نکنند حمایت والدین و هدایت تیم در اینجا در Bosworth. در تابستان امسال انتظار صعودی نگران کننده ای را تجربه کردیم زیرا این اولین چرخه استفاده از مشخصات تجدید نظر در بسیاری از موضوعات، به ویژه علوم بود. این نشان می دهد که برنامه های اختصاص داده شده توسط معلمان ما و عزم استثنایی دانش آموزان ما این است که نتایج بسیار خشنود هستند. ما از غرور و افتخار هم می ترسیم! "

ما همۀ دانش آموزانمان که اکنون می توانند به مرحله بعدی حرفه های دانشگاهی خود برگردند، افتخار می کنیم که در آن ما آرزوی موفقیت و کنجکاوی خود را برای ادامه تحصیل فراهم می کنیم. ما می دانیم که می توانیم به آنها اعتماد کنیم تا ما را به خوبی نشان دهند.

مکان ها

نورثمپتون

Address
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF نورثمپتون, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها