Bournemouth & Poole College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طیف گسترده ای از برنامه ها

کالج بورنموث و پوول یک موسسه دولتی بزرگ است که طیف گسترده ای از برنامه های آموزش عالی و تحصیلات عالی را ارائه می دهد. هر ساله حدود 300 دانشجوی خارج از کشور از زمینه های مختلف و کشورهای مختلف با ما مطالعه می کنند.

به عنوان یکی از بزرگترین کالج های تحصیلات تکمیلی دولتی در انگلستان، ما به شما امکانات و تدریس عالی را ارائه می دهیم و طیف وسیعی از دوره های حرفه ای و فنی ارائه می دهیم که ورود به دانشگاه، عضویت در سازمان های حرفه ای شناخته شده بین المللی و آماده سازی برای دنیای کار

شیوه زندگی و انتخاب

کالج بورنموث و پویل هر ساله حدود 20،000 دانش آموز را شامل می شود، از جمله دانشجویان بین المللی از سراسر خاورمیانه، اروپا، آسیا، آمریکای لاتین، آفریقا و اقیانوس آرام. این که آیا شما در حال آماده سازی برای دانشگاه هستید و یا مهارت های حرفه ای یا فنی خود را توسعه می دهید یا تحصیل می کنید، تحصیلات عالی و مدارک تحصیلی عالی دریافت می کنید که توسط دانشگاه ها و کارفرمایان در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است.

منطقه محلی انتخاب بسیار مهمی برای دانشجویان بین المللی است و شیوه زندگی عالی را ارائه می دهد؛ هنگامی که با ما مطالعه می کنید، شما یک تجربه با ارزش و به یاد ماندنی تضمین می کنید.

بهترین مراقبت برای دانشجویان بین المللی

از لحظه ای که در فرودگاه می روید، تا روزی که ما را ترک می کنید، می توانید از بهترین مراقبت و پشتیبانی اطمینان حاصل کنید. کالج جایزه معتبر Beacon برای حمایت دانشجویان بین المللی را به خود اختصاص داده است.

ارائه آموزش زبان انگلیسی و پشتیبانی از مهارت های مطالعه

کالج یکی از مراکز آموزش زبان انگلیس است. شما توسط کارشناسان برجسته تدریس خواهید شد و به برخی از بهترین امکانات آموزشی در کشور دسترسی خواهید داشت، از جمله کتابخانه های گسترده، کتاب های صوتی و مواد پشتیبانی. ما برنامه های زبان انگلیسی انعطاف پذیر را با تاریخ شروع منظم و پشتیبانی زبان انگلیسی در حالی که شما در یک دوره جریان اصلی مطالعه می کنید.

با دانش آموزان انگلستان مطالعه کنید

به عنوان بزرگترین کالج دولتی در منطقه، شما در کنار هزاران دانشجوی انگلستان تحصیل خواهید کرد. این یک فرصت عالی برای بهبود زبان انگلیسی و یادگیری در مورد زندگی و فرهنگ انگلیسی است.

محل بزرگ

منطقه محلی، از جمله شهرهای بورنموث و پول، مشهور به عنوان یکی از بزرگترین مقصد گردشگری انگلیس و تعطیلات ساحلی است. آب و هوای خوب است و فعالیت هایی برای لذت بردن از همه افراد از جمله خرید عالی، شب زنده داری، رستوران ها و البته 7 مایلی سواحل و انتخاب گسترده ای از ورزش های آبی وجود دارد.

قطارهای سریع به لندن در حدود یک ساعت و چهل دقیقه طول می کشد و موقعیت ما در جنوب انگلستان فرصت های عالی برای سفرهای فرهنگی به لندن، حمام، آکسفورد و تورپ پارک را برای چند نفر به ارمغان می آورد.

مکان ها

بورنموث

Address
International Operations
The Bournemouth and Poole College
The Lansdowne
Dorset

BH1 3JJ بورنموث, انگلستان, بریتانیا