British School of Marketing International

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درخواست کمک هزینه تحصیلی در اینجا!

ماموریت ما

BSMI دوره های حرفه ای و آکادمیک در زمینه کسب و کار و بازاریابی را فراهم می کند که برای اطمینان از اینکه جوانان و متخصصان موجود برای تحصیلات دانشگاهی و حرفه ای در اقتصاد جهانی دیجیتال در حال توسعه آماده می شوند، طراحی شده است.

بیانیه چشم انداز

چشم انداز ما در BSMI این است که دوره های بازاریابی و تجاری دانشگاهی را به عنوان آمادگی برای دانشگاه و تحصیلات عالی و دوره های حرفه ای برای افرادی که در حرفه ها هستند، فراهم کنیم. ما خواهان رشد مدرسه با افزایش همکاری های تحصیلی دانشگاهی و ارتباط بیشتر با دانشگاه های سراسر جهان هستیم. با هدف اعلام شده ما برای تبدیل شدن به مدرسه سطح بالا 4 UKMI، BSMI همچنان به تبدیل دانش آموزان و متخصصان به مارکتین های جهانی و رهبران کسب و کار از طریق مطالعه از بنیاد به سطح کارشناسی ارشد.

BSMI با استقبال دانشجویان از تمامی نقاط جهان برای پیشبرد اهداف شغلی خود ادامه می دهد. دانش آموزان می توانند از دوره های حرفه ای در مدیریت کسب و کار، بازاریابی دیجیتال، خدمات مشتری، رهبری و مدیریت و حرفه های حرفه ای برنامه های حرفه ای را انتخاب کنند.

106052_pexels-photo-785667.jpeg

دربارهی ما

British School of Marketing International یک کسب و کار و بازاریابی مدارس تخصصی، ارائه می دهد که دانش آموزان است Pathway برنامه به دانشگاههای انگلستان، دوره های حرفه ای و برنامه های حرفه ای در کسب و کار و رشته های مربوط به بازاریابی، و همچنین دوره های زبان انگلیسی. ما یک رابطه قوی با دانشگاه های انگلستان داریم که دانش آموزان را قادر می سازد تا سال اول یا آخر سال تحصیلی را در دانشگاه پیشرفت دهند.

دانشکده بازاریابی بریتانیا یک مدرسه جوان و پویا است. ما خود را در فضای آرام و دوست داشتنی خود غرور داریم و بر این باوریم که دانش آموزان نیز از یادگیری خاطرات خود با یادگیری خاطرات شگفت انگیزی برخوردار خواهند شد. این محیط خانواده ما را قادر می سازد تا در حال پیشرفت دانش آموزان در حین تحصیل با ما، نظارت داشته باشیم.

این مدرسه به طور منظم توسط شورای بریتانیا بررسی و مطابق با استانداردهای مورد نیاز برای اعتباربخشی برای آموزش زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی است.

BSMI به دانشجویان گزینه های کارآموزی ارائه می دهد که در آن آنها می توانند زبان انگلیسی خود را بهبود بخشیده و بر مهارت های حرفه ای که از برنامه های متمرکز بر شغلی BSMI به دست آورده اند، استفاده کنند. British School of Marketing International در قلب بورنموث مستقر است. این مدرسه شامل دو کلاس درس است که بر اساس طبقه دوم است و برای پانزده دانشجو بهمراه مناسب است. هر دو کلاس درس شامل تخته سفید و یک کامپیوتر و پروژکتور است. با توجه به گسترش از اوایل سال 2019، BSMI چهار طبقه بیشتر در طبقه بالا ساختمان خواهد داشت.

BSMI دارای یک اتاق کامپیوتر برای دانش آموزان برای استفاده در طول روز است. رایانه ها MS Word، PowerPoint و Excel را اجرا می کنند و برای دانشجویان برای انجام کار پروژه و ارائه ها ایده آل هستند.

بورنموث یک شهر ساحلی پر جنب و جوش است که چندین دهه از دانشجویان بین المللی استقبال می کند. BSMI از باغهای مرکزی بورنموث بیرون می آید، که راهشان را تا ساحل شنی کمتر از یک کیلومتر دور می کند. در فاصله پیمایشی از مدرسه سینما، مغازه ها، تئاتر، سالن های ورزشی و همچنین اتوبوس های محلی، ایستگاه راه آهن بورنموث یک سفر اتوبوس کوتاه است. ساحل بورنموث جوایز متعددی را برای شن و ماسه و آب پاک می کند. بورنموث تقریبا دو ساعت از لندن با قطار، مربی یا ماشین و حدود همان فاصله از آکسفورد و طراح برچسب های روستای بیترست است.

ما منتظر استقبال دانشجویان از همه گوشه های جهان به BSMI هستیم.

مکان ها

بورنموث

Address
4 Westover Rd
BH1 2BY بورنموث, انگلستان, بریتانیا