توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به یکی از بهترین کالج های انگلستان خوش آمدید

خوش آمدید به بروکیک کالج پرطرفدار که در یک دوستانه قرار دارد پردیس 27 هکتار درون زیبایی پارک ملی جنگل جدید.

ملی شناخته شده است برای تعالی و نوآوری در آموزش عالی، بروکلنورست هست یک کالج بیوکون، جذب حدود 3000 دانش آموز ششم از هر سال در سراسر منطقه، همراه با ترکیبی از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان.

در سال گذشته، 57 درصد از دانشجویان بین المللی ما به دانشگاه های راسل گروه نخبگان پیشرفت کردند و در سال 2015 سه دانشجوی خارجی ما در کمبریج جای گرفتند. علاوه بر این، 85 درصد از دانشجویان بین المللی ما به 50 دانشگاه برتر انگلستان پیشرفت کرده اند.

ما از دانشجویان سراسر جهان برای مطالعه با ما استقبال می کنیم. بیش از 30 ملیت در میان حدود 130 دانشجوی بین المللی حضور دارند.

کالج Brockenhurst دارای شهرت عالی دانشگاهی است و متعهد به ارائه آموزش عالی برای همه است. ما اعتقاد داریم که کلید موفقیت ما اشتیاق ما برای یادگیری و تعهد ما به هر دانش آموز فرد است، هر چه آنها برای مطالعه با ما و هر مرحله ای که در زندگی ماست، انتخاب شوند. ارائه خدمات ما در یک محیط دوستانه، همهجانبه و تحریک آمیز است که در آن هر کس تشویق و فعالانه برای تحقق بخشیدن به توانایی خود و تحقق اهداف خود است.

ما برای انتخاب بیش از 3000 نفر از دانش آموزان مدارس در سراسر منطقه، ششمین فرم انتخاب ششم است. موفقیت آنها در حال پیشرفت است تا تحصیلات عالی و طیف وسیعی از حرفه ها، محلی، ملی و بین المللی. دانش آموزان ما به طور پیوسته نتایج بالا و پیشرفت به دانشگاه های برتر نشان می دهد به برتری تحصیلی ما.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

A-levels

Brockenhurst College

... [+]

[-]
بریتانیا Brockenhurst
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

سال آماده سازی

Brockenhurst College

... [+]

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به:

ارزیابی فرصت های پیشرفت شرایط ورود

[-]
بریتانیا Brockenhurst
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Brockenhurst College

این دوره مخصوصا برای دانشجویان بین المللی طراحی شده که زبان اول انگلیسی نیستند. این به شما در درک مفاهیم علمی و مهندسی کمک خواهد کرد و برای کمک به پذیرش دوره های کارشناسی ... [+]

این دوره مخصوصا برای دانشجویان بین المللی طراحی شده که زبان اول انگلیسی نیستند. این به شما در درک مفاهیم علمی و مهندسی کمک خواهد کرد و برای کمک به پذیرش دوره های کارشناسی به شما کمک آموزشی دانشگاهی بیشتری می دهد.

شما طیف وسیعی از مهارت های توضیحی و ارزیابی قابل انتقال را تمرین خواهید کرد. شما چگونگی اعمال این مهارت ها و مهارت های خود را در خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن تحصیلی خواهید آموخت.... [-]

بریتانیا Brockenhurst
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Location address
Lyndhurst Road
Brockenhurst, انگلستان, SO42 7ZE GB
Social Media