Brockenhurst College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به یکی از بهترین کالج های انگلستان خوش آمدید

خوش آمدید به بروکیک کالج پرطرفدار که در یک دوستانه قرار دارد پردیس 27 هکتار درون زیبایی پارک ملی جنگل جدید.

ملی شناخته شده است برای تعالی و نوآوری در آموزش عالی، بروکلنورست هست یک کالج بیوکون، جذب حدود 3000 دانش آموز ششم از هر سال در سراسر منطقه، همراه با ترکیبی از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان.

در سال گذشته، 57 درصد از دانشجویان بین المللی ما به دانشگاه های راسل گروه نخبگان پیشرفت کردند و در سال 2015 سه دانشجوی خارجی ما در کمبریج جای گرفتند. علاوه بر این، 85 درصد از دانشجویان بین المللی ما به 50 دانشگاه برتر انگلستان پیشرفت کرده اند.

ما از دانشجویان سراسر جهان برای مطالعه با ما استقبال می کنیم. بیش از 30 ملیت در میان حدود 130 دانشجوی بین المللی حضور دارند.

کالج Brockenhurst دارای شهرت عالی دانشگاهی است و متعهد به ارائه آموزش عالی برای همه است. ما اعتقاد داریم که کلید موفقیت ما اشتیاق ما برای یادگیری و تعهد ما به هر دانش آموز فرد است، هر چه آنها برای مطالعه با ما و هر مرحله ای که در زندگی ماست، انتخاب شوند. ارائه خدمات ما در یک محیط دوستانه، همهجانبه و تحریک آمیز است که در آن هر کس تشویق و فعالانه برای تحقق بخشیدن به توانایی خود و تحقق اهداف خود است.

ما برای انتخاب بیش از 3000 نفر از دانش آموزان مدارس در سراسر منطقه، ششمین فرم انتخاب ششم است. موفقیت آنها در حال پیشرفت است تا تحصیلات عالی و طیف وسیعی از حرفه ها، محلی، ملی و بین المللی. دانش آموزان ما به طور پیوسته نتایج بالا و پیشرفت به دانشگاه های برتر نشان می دهد به برتری تحصیلی ما.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید A-Levels » بازدید کنید سال آماده سازی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

A-levels

A Level Courses

Campus تمام وقت 1 - 2  September 2019 بریتانیا Brockenhurst

[+]

[-]

سال آماده سازی

International Foundation Year Business and Finance

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Brockenhurst

[+]

در پایان این دوره شما قادر خواهید بود به:

ارزیابی فرصت های پیشرفت شرایط ورود

[-]

سالن بین المللی علوم و مهندسی

Campus تمام وقت September 2019 بریتانیا Brockenhurst

این دوره مخصوصا برای دانشجویان بین المللی طراحی شده که زبان اول انگلیسی نیستند. این به شما در درک مفاهیم علمی و مهندسی کمک خواهد کرد و برای کمک به پذیرش دوره های کارشناسی به شما کمک آموزشی دانشگاهی بیشتری می دهد. [+]

این دوره مخصوصا برای دانشجویان بین المللی طراحی شده که زبان اول انگلیسی نیستند. این به شما در درک مفاهیم علمی و مهندسی کمک خواهد کرد و برای کمک به پذیرش دوره های کارشناسی به شما کمک آموزشی دانشگاهی بیشتری می دهد.

شما طیف وسیعی از مهارت های توضیحی و ارزیابی قابل انتقال را تمرین خواهید کرد. شما چگونگی اعمال این مهارت ها و مهارت های خود را در خواندن، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن تحصیلی خواهید آموخت.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Lyndhurst Road
Brockenhurst, England, SO42 7ZE GB
رسانه های اجتماعی