Brookfield Aviation

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

که ما که هستیم و چه کار کنیم؟

بروکفیلد حمل و نقل هوایی منبع پیشرو در جهان از خلبانان، مهندسان، و راه حل های منابع انسانی به صنعت حمل و نقل هوایی در سراسر جهان است.

ما از زمان تأسیس در سال 1993 سابقه ما را برای پاسخ سریع و تحویل مهارت های تخصصی در اطلاع بسیار کوتاه است به هیچ یک دوم و خدمات ما توسط خطوط هوایی، شرکت لیزینگ هواپیما، آموزش و سازمان نگهداری در سراسر جهان استفاده می شود. ما به طول های بزرگ برای پاسخگویی به هرگونه نیاز است که مشتریان ما در حال حاضر، یا در کوتاه مدت، میان یا بلند مدت انتساب.

با توانایی ما برای ارائه در کوتاه مدت متوجه، طیف گسترده ای از پرسنل پرواز خدمه / تعمیر و نگهداری و واجد شرایط و بسیار با تجربه برای اکثر هواپیماهای غربی، ما کمک مکمل کارکنان دائم مشتریان ما، در حالی که هواپیمای جدید به ناوگان و یا آموزش تبدیل نوع اجرا به اتمام است . این اجازه می دهد تا مشتریان را به فرصت مربوط به حجم کار برنامه ریزی و تقاضا برای کارکنان اضافی در طول عملیات اوج فصل.

ما همچنین با اپراتورهای تازه تاسیس تامین آنها را با خدمه مجرب و با تجربه، مربیان و ممتحن، بسیار ماهر و پرسنل مهندسی مجرب، ارائه و کمک با تمام documentation.We مربوطه در ارائه خدمات به مشتریان عالی با مراقبت های مناسب و توجه به مشتریان کار می کرد غرور خودمان و پرسنل به طور یکسان. ما ارائه مشاوره های صوتی، ارائه تکالیف جالب و چالش انگیز، در زمان پرداخت، توجه شخصی و تداوم کار به خلبانان فردی و پرسنل تعمیر و نگهداری.

گذشته ما شاهد رشد فوق العاده و آینده ما به نظر می رسد روشن تر به عنوان هر سال می گذرد. ما به طور مستمر حرکت بیشتر را به جهان، و بهتر شناخته شده ما تبدیل، خطوط هوایی مشتری بیشتر تمایل به استفاده از خدمات ما، متناظر با خدمه پرواز بیشتر / پرسنل تعمیر و نگهداری که مایل به برای us.Longevity کار به ارمغان می آورد ثبات، و آن این است ثبات است که بیشتر و بیشتر مشتریان، خدمه پرواز و پرسنل نگهداری آمده اند به تکیه بر.

مکان ها

اپسوم

Brookfield Aviation International

Address
Brookfield Aviation International
P.O. Box 279, Epsom, Surrey
KT19 8YX, England

اپسوم, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1372 747044