توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تمام دوره اتفاق در Ditchley پارک در آکسفوردشایر، یکی از بهترین خانه های کشور جنوب انگلستان است.

شما نمی تواند برای محیط زیست بهتر برای یادگیری مهارت های butling خود را بپرسید. تعدادی از صحنه هایی از مجموعه تلویزیونی محبوب دانتون ابی در اینجا فیلم برداری بودند، و به شما احساس مثل شما مالش شانه با کسانی که شخصیت های عنوان یاد می گیرید که چگونه به کارشناسی کارشناسی ارشد تمام مهارت های معاصر ساقی مدرن است.

"ساخته شده در 1722، Ditchley پارک ارائه یک تکه از تاریخ انگلیسی کاملا حفظ آن زرق و برق دار، محل بی انتها است. شما به زیبایی از آن را باور نمی کند مگر اینکه شما آن را با چشمان خود ببینید."

  • دیمین مک مورن، مورخان آسایش و امکانات عالی آن را زمینه ای مناسب برای یادگیری همه چیز لازم برای تبدیل شدن به یک دوچرخهسواری یا کلاس اول کلاس می داند. هدف از این مدرسه است که به بالا استانداردها و دستور پیشخدمت کارآموز جدید در مورد چگونگی انجام وظایف خود با اعتماد به نفس، عشق و شور و استعداد.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Butler Valet School

ما را پوشش دقیقا همان موضوعها را به عنوان در این دوره 4 هفته اما در جزئیات کمتر و در یک سرعت سریع تر برای کسانی که به دانش آموزان که برخی از دانش اما مایل به تمرکز بر روی ... [+]

برنامه دوره 2 هفته

£ 5160 + مالیات بر ارزش افزوده (شامل محل اقامت، صبحانه، و تمام وعده های غذایی در مدرسه). برای نمایندگان با برخی از تجربه قبلی.

ما را پوشش دقیقا همان موضوعها را به عنوان در این دوره 4 هفته اما در جزئیات کمتر و در یک سرعت سریع تر برای کسانی که به دانش آموزان که برخی از دانش اما مایل به تمرکز بر روی مناطق خاص و توسعه مهارت های خاص است.

هفته 1

این هفته فراهم می کند ویژه دست در تجربه و عمل در وظایف باتلر است.... [-]

بریتانیا ویتنی
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Butler Valet School

این البته دقیق و فشرده شما می آموزد که چگونه می شود یک پیشخدمت در 4 هفته. شروع طور کامل از ابتدا، آقای فینک شخصا مهارت ها و دانش خود را به اشتراک بگذارید و آموزش شما به ی ... [+]

برنامه دوره 4 هفته

£ 7950 + مالیات بر ارزش افزوده (شامل محل اقامت، صبحانه، و تمام وعده های غذایی در مدرسه). این البته دقیق و فشرده شما می آموزد که چگونه می شود یک پیشخدمت در 4 هفته. شروع طور کامل از ابتدا، آقای فینک شخصا مهارت ها و دانش خود را به اشتراک بگذارید و آموزش شما به یک سطح کلاس جهانی است. این بسیار به کسانی که هیچ تجربه قبلی، یا از مهمان نوازی در حال تغییر به خدمات خصوصی توصیه می شود. ... [-]

بریتانیا ویتنی
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
4 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی