CAE

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تقاضا برای خلبانان جدید هرگز بزرگتر نبوده است. انتظار میرود که در طول 20 سال آینده با هوانوردی تجاری دو برابر شود، فرصتی هیجان انگیز برای مردان و زنان جوان که در تلاشند تا یک ابرقدرت را به عنوان خلبانان هواپیمایی در نظر بگیرند، وجود دارد.

CAE برآورد می کند 255،000 خلبان هواپیمایی جدید در 10 سال آینده مورد نیاز است تا رشد صنعت حمل و نقل هوایی تجاری را حفظ کند. گسترش سریع ناوگان و نرخ بالای بازنشستگی مجدد، نیاز بیشتری به توسعه 180،000 افسر اول برای شرکت های هواپیمایی جدید می دهد که بیشتر از هر دهه گذشته است. این تعداد به این معنی است که بیش از 50٪ از خلبانانی که طی 10 سال هواپیمای تجاری جهان پرواز می کنند هنوز آموزش خود را آغاز نکرده اند. نیاز به 70 خلبان نوع جدید ارزیابی می شود که هر روز برای 10 سال آینده کار خود را با خطوط هوایی آغاز می کنند!

CAE چه کسی است؟

70 سال برتر
یاد بگیرید با CAE پرواز کنید و رویای خود را برای تبدیل شدن به خلبان یک واقعیت کنید. CAE یک رهبر جهانی در زمینه آموزش هواپیمایی، دفاع و امنیت و بازارهای سلامت است. ما با حمایت یک رکورد 70 ساله از صنایع اصلی، شریک آموزشی انتخاب خطوط هوایی جهان و رهبر جهانی در تولید شبیه ساز پرواز می باشد. با ما یاد بگیرید و یک خلبان CAE برای زندگی باشید!
برنامه های آموزشی CAE شامل کل دوره زندگی یک خلبان حرفه ای می شود، بنابراین ما قادر به ارائه آموزش هایی می باشیم که در طول زندگی حرفه ای خود، از کادت به کاپیتان نیاز دارید. بخشی از این است که چرا هر ساله بیش از 120،000 خلبان با ما آموزش می دهند. با 50 مکان آموزشی در سراسر جهان، CAE دارای بزرگترین مرکز آموزش هواپیمایی مدنی در جهان است و آموزش هایی را در زمینه وسیع ترین پوشش مدل های تولیدی و تولیدی ارائه می دهد.
CAE منجر به صنعت در قرار دادن آزمایشی می شود
ملاقات با نیازهای آموزشی بیش از 300 خطوط هوایی در سراسر جهان، بسیاری از ما به دنبال استخدام بهترین استعداد برای خطوط هوایی خود هستند. با آکادمی های متعدد هواپیمایی در سراسر جهان و خدمات استخدام هوایی ما، هیچ سازمان دیگری خلبانان بیشتری را با خطوط هوایی بیشتر از CAE .

CAE بزرگترین مرکز آموزشی آموزشی پرواز در جهان با مدارس پرواز جهانی در مکان های زیر است:

 • بروکسل، بلژیک
 • گندیا، هند
 • مادرید، اسپانیا
 • ملبورن، استرالیا
 • آکسفورد، انگلستان
 • پرت، استرالیا
 • ققنوس - فالکون فیلد، ایالات متحده آمریکا
 • رائه بارلی، هند

برنامه های آموزشی CAE Cadet Pilot Training بر اساس بیش از 85 سال تجربه مهارت آموزش خلبان، تمرینات آموزشی اولیه را برای خلبانان مشتاق در سراسر جهان فراهم می کنند. طیف وسیعی از برنامه ها شامل مسیرهای آموزشی CPL، ATPL و MPL است که همه آنها شامل دوره های آموزشی اولیه برتر با دستورالعمل پرواز با کیفیت بالا مطابق با الزامات اقتدار ملی می باشد. CAE دارای ناوگان بیش از 170 هواپیما، دارای منابع و تخصص برای آموزش تا 2،000 خلبان دانشجویی سالانه است.

چرا CAE

 • زندگی پرجمعیت Campus
 • جامعه محکم
 • مکان های آموزشی پرواز بزرگ
 • آخرین ناوگان هواپیما
 • هزاران نفر از دانشجویان رضایت بخش
 • پشتیبانی شغلی در حال انجام
 • یادگیری تعاملی
 • CAE آموزش شبکه جهانی
 • CAE پارک منابع خلبان

تجربه آموزش CAE

مربیان پرواز ما

ارائه دانشجویان با دانش و مهارت لازم برای کمک به آنها در زمینه ایمن و کارآمد در پرواز هواپیماهای تجاری، برنامه های ما توسط دستیار، مربیان پرواز حرفه ای که سال ها تجربه تجربه دنیای واقعی را در محیط یادگیری کلاس درس به ارمغان می آورد، آموزش داده می شود.

ایمنی

امکانات ما با آخرین فن آوری، با استفاده از آخرین دستورالعمل های صنعت و مقررات مجهز شده است. CAE اولین آکادمی حمل و نقل هوایی در جهان است که با هواپیماهای مجهز به سیستم های مدیریت داده های پرواز سفارشی و تکنولوژی آگاهی رسانی ترافیک کار می کند. این سیستم ها در حین پرواز اطلاعات، صوتی و تصویری را ثبت می کند، دانش آموزان را بلافاصله پس از یک پرواز رونویسی می کند و CAE را قادر می سازد تا روندهای آماری را برای مزایای ایمنی و عملکرد درازمدت جمع آوری کند.

احساس خانواده

دانش آموزان ما به ما می گویند که خانواده احساس می کند که در آکادمی های ما خلاف است، واقعا ما را از دیگر آکادمی های حمل و نقل جدا می کند. تیم ما از خدمات مشتریان و کارکنان مربیان، شما را در خانه احساس می کند و در طول آموزش خود با مراقبت از مراقبت از خود، و شخصی را در یک درس تدریس حمایت می کند. ما در مورد آنچه ما انجام می دهیم پرشور هستیم و متعهدیم خلبان خلبان خود را یک واقعیت بسازیم.

مکان ها

آکسفورد

CAE Oxford Aviation Academy

Address
CAE Oxford Aviation Academy HQ
Oxford Airport,Kidlington,

OX5 1QX آکسفورد, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1865 841234

استنوکرکرزل

Address
CAE Oxford Aviation Academy Brussels
Brussels Airport - Building 201
Tervuursesteenweg

1820 استنوکرکرزل, فلاندرها, بلژیک

گوندیا

Address
CAE Oxford Aviation Academy Gondia
National Flying Training Institute (NFTI)
c/o Airport Authority of India
Birsi Airport
PO Paraswada

441-614 گوندیا, ماهاراشترا, هندوستان

مادرید

Address
Polígono Industrial N°2
La Muñoza, Barajas Madrid
Spain

28042 مادرید, جامعه مادرید, اسپانیا

ققنوس

Address
ققنوس, آریزونا, آمریکا