Cambridge International Education Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما که هستیم

ما که هستیم

ما متخصص در کسب و کار و آموزش و پرورش مدیریت و انگلیسی آموزش زبان با مشخصات نشر جهانی نگارش و متون و سری برای ناشران بزرگ مانند پیرسون و کاپلان توسعه یافته با بیش از 10 میلیون فروش در سراسر جهان، از جمله متون اصلی در چینی، روسی و بسیاری از زبانهای دیگر .

ما تجربه زیادی در مشاوره و تحقیقات با بدن مانند OECD و شرکت های بزرگ چند ملیتی، و در اعتبار سنجی البته، بررسی های خارجی و در حال توسعه مواد آموزشی برای تعداد زیادی از انگلستان و دانشگاه های بین المللی.

CIEC همچنین دارای تجربه در سطح بالا در آموزش و پرورش اجرایی و در ارائه و ارزیابی طیف گسترده ای از شرایط زبان انگلیسی، از جمله تست انگلیسی پیرسون (PTE علمی) و IELTS. ما به عنوان کمبریج مرکز آزمون رسمی برای PTE علمی تعیین شده است. CIEC صاحب مشترک سمینارها دانشگاه کمبریج واقع در کمبریج، انگلستان، که در آن رئیس CIEC ما، استاد استوارت دیوار، اصلی است است.

چه کار می کنیم

چه ما انجام

ما توسعه و ارائه آموزش عالی برنامه مانند دوره های بنیاد، کارشناسی، قبل از استاد و برنامه کارشناسی ارشد در کسب و کار و مدیریت و همچنین انگلیسی آموزش برنامه.

برنامه های از پیش دانشگاه ما تجهیز دانشجویان به دانش، مهارت و توانایی زبان به موفقیت انجام درجه و برنامه های کارشناسی ارشد در دانشگاه انگلیسی زبان است.

ما همچنین توسعه، ارائه و ارزیابی ماژول در آن برنامه درجه و کارشناسی ارشد برای طیف وسیعی از موسسات آموزش عالی و دانشگاه در انگلستان و بین المللی. CIEC همچنین دارای تجربه گسترده در حال توسعه بر روی خط و مواد آموزش از راه دور در کسب و کار و مدیریت برای دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد، از جمله کسانی معتبر توسط پیرسون / Edexcel.

در ما انگلیسی آموزش برنامه ما ایجاد و ارائه آموزش سفارشی ساخته شده برای طیف وسیعی از نهادها و سازمان های دولتی در سراسر جهان است.

دفاتر ما

دفاتر ما در شهرستان تاریخی و زیبا از کمبریج، انگلستان واقع شده است. کمبریج مجاور به M11 و A14 جاده ها است، و در اطراف 49 دقیقه از لندن پادشاهان صلیب با قطار بدون توقف است، با لینک های راه آهن دیگر به Norwich، بیرمنگام و جاهای دیگر. نزدیک به فرودگاه استانستد لندن بین المللی است.

مکان ها

کمبریج

Address
Sheraton House
Castle Park


CB3 0AX کمبریج, انگلستان, بریتانیا