Coventry University London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مرکز مطالعات بین المللی

این مرکز مطالعات بین المللی لوانتین دانشگاه لندن، بر مبنای مرکز کسب و کار لندن، دانشجویان بین المللی را با مسیر مستقیم در مقیاس های مختلف در دانشگاه فراهم می کند.

برنامه های ما شامل ماژول های آموزشی، مهارت های مطالعه و آموزش زبان انگلیسی می شود تا اطمینان حاصل شود که مهارت هایی را برای موفقیت در پیشرفت تحصیلی خود در برنامه تحصیلی خود انتخاب کنید.

در مرکز مطالعات بین المللی لندن دانشگاه کولتنی شما می توانید بین سه برنامه بسته به مهارت های خود، زمینه تحصیل و سن را انتخاب کنید:

سال تاسیس بین المللی در کسب و کار، مدیریت، حسابداری، مالی و مد

این دوره برای کمک به دانش آموزان بین المللی در محیط کلاس درس بریتانیا طراحی شده است و شرایط ورود به تحصیل در مقطع کارشناسی را برآورده می کند.

سال اول بین المللی در کسب و کار، مدیریت، حسابداری و امور مالی

این دوره برابر سال اول تحصیل در مقطع کارشناسی است و منجر به سال دوم تحصیل شما می شود.

قبل از کارشناسی ارشد در کسب و کار، مدیریت، حسابداری و امور مالی

این دوره به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان بین المللی طراحی شده است. شما مهارت ها و دانش های تخصصی را که می خواهید در مدرک کارشناسی ارشد خود موفق شوید، کسب خواهید کرد.

طعم زندگی دانشگاه

برنامه های مرکز مطالعات بین المللی شما را به شیوه آموزش و یادگیری معرفی می کند که در هنگام پیشرفت تحصیلی به تحصیل شما می رسد. شما از طریق آموزش یک به یک، سمینارهای کوچک و به عنوان بخشی از گروه های سخنرانی بزرگ تر یاد خواهید گرفت.

دسترسی به امکانات جهانی

همچنین به عنوان تحصیل در مرکز مجهز به مجهز، شما همچنین می توانید از امکانات گسترده ای در محوطه دانشگاه، از جمله کتابخانه ها و منابع پیشرفته تری برخوردار شوید.

در پایان برنامه انتخابی شما به طور کامل برای تحصیلات تکمیلی آماده خواهید شد و مهارت هایی را که لازم است برای موفقیت در دانشگاه به دست آورید.

چرا دانشگاه کوانتوری لندن را انتخاب کنید؟

تجربه کسب و کار واقعی در قلب لندن، با آموزش و برنامه های تمرکز حرفه ای است

موسسه به رسمیت شناخته شده جهانی

هنگام پیوستن به دانشگاه کولنتری لندن، می توانید اطمینان حاصل کنید که شما به یک موسسه کیفیتی شناخته شده در سطح جهانی پیوستهاید.

  • دانشگاه کولتینی در رتبه 15 دانشگاه بریتانیا (راهنمای دانشگاه گاردین 2017)
  • دانشگاه مدرن سال سه ساله (The Times and The Sunday Times Good University 2014، 2015 و 2016)
  • 91٪ از دانش آموزان با آموزش در دوره خود راضی (NSS 2014)
  • شماره 1 دانشگاه انگلستان برای رضایت بازخورد بر اساس بررسی ملی دانشجویی (جدول لیگ دانشگاه گاردین 2015)
  • دانشگاه سال برای تجربه دانشجویی (The Times and The Sunday Times Good University Guide 2015)
  • بهترین ابتکار کارآفرینی (جوایز دانشگاه گاردین 2015)
  • یکی از بزرگترین ارائه دهندگان برنامه های مربوط به کسب و کار در اروپا است

این دانشگاه به طور مداوم کیفیت در زمینه های مختلفی از قبیل رضایت دانشجویان، کیفیت تحقیقات، چشم انداز شغلی فارغ التحصیل، نتایج تحصیلی و میزان دانشجویان و کارکنان را ارائه می دهد.

دیدگاه بین المللی

واقع در نزدیکی قناری کاناری، مرکز تجارت و مالی جهانی، دانشگاه کولنتری لندن، فرصت های یادگیری مبتنی بر کار را در سازمان های جهانی و رویدادهای شبکه ای با رهبران صنعت فراهم می کند.

طیف منحصر به فرد برنامه های بین المللی دانشجویان را قادر می سازد مهارت ها و دانش مورد نیاز برای کار در مرزهای ملی و فرهنگی و موفقیت در سازمان های آینده کار کنند.

لینک صنعت

تخصص ما، درک عمیق از نیازهای صنعت و روابط نزدیک با کارفرمایان، یک برنامه درسی را که مرتبط و به روز است، اطلاع داده است. با استفاده از کارشناسان برجسته، ما برنامه های فشرده و سفارشی ایجاد کرده ایم که بر آمادگی دانش آموزان برای موفقیت تجاری بین المللی تمرکز دارند. طیف وسیعی از شرکای شامل Jaguar Land Rover، Deloitte و Lloyds Banking Group برای نامگذاری هستند.

تدریس متمرکز بر حرفه

دانشگاه کولتینی لندن اولین قدم به سوی حرفه آینده خود است. مشاغل دانشجویی اولویت ما است و ما متعهد به تولید فارغ التحصیلان بسیار کارآمد هستیم. منابع آموزشی در سطح جهانی اطمینان حاصل می کنند که شما می توانید آنچه را که به موضوعات واقعی کسب و کار و موفقیت در محیط کسب و کار بین المللی فردا آموخته اید اعمال کنید. ما همچنین کارآموزی و کار در انگلستان و خارج از کشور را ارائه می دهیم.

تحویل برنامه نوآورانه

برنامه های دانشگاه کولنتری لندن جالب، تعاملی و مرتبط با دنیای کسب و کار بین المللی هستند. امکانات و محیط آموزشی عالی شامل یک طبقه تجاری شبیه سازی منحصر به فرد است، توسعه یافته با رهبران صنعت مالی؛ تکنولوژی آموزش و یادگیری محیط زیست؛ و مرکز پیشرفته کتابخانه و مرکز مهارت های یادگیری. با طیف وسیعی از برنامه های متمرکز بین المللی در دسترس، شما دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در اقتصاد جهانی امروز به دست آورید.

مشاوران متخصص صنعت

ما از کارکنان متعهد و با تجربه ما افتخار می کنیم. از بیش از 20 کشور، آموزگار ما ثروت از تجربه جهانی از طیف وسیعی از صنایع. با استفاده از کارشناسان برجسته، ما برنامه های فشرده و قرار دادی است که بر روی آماده سازی دانش آموزان برای یک کار موفق کسب و کار بین المللی متمرکز ایجاد شده است.

حمایت از دانشجویان

کارکنان دوستانه ما برای پاسخ به سوالات شما در هنگام ورود به محوطه دانشگاه و در طول تحصیلات شما در دسترس خواهند بود. تجربه دانشگاه لندن در دانشگاه کومورنتس با برنامه الحاق و رسمی رسمی شروع می شود. کارکنان در اختیار شما قرار می گیرند تا به شما در مورد مسائل مانند مسکن، باز کردن حساب بانکی، پیوستن به باشگاه ها و رفتن به سفر مشاوره بدهید.

یک تیم خدمات آموزشی و دانشجویی اختصاصی وجود دارد که مشاوره مداوم را برای تمام دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. ما همچنین دارای یک تیم مشغول به کار اختصاصی هستیم که روی ارتباطات صنعت ساختمان تمرکز کرده و شما را برای تدارکات آماده می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید سال آماده سازی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

سال آماده سازی

سال تاسیس بین المللی

Campus تمام وقت October 2018 بریتانیا London

سال بین المللی بنیاد یک برنامه سه جانبه است که برای کمک به دانشجویان بین المللی در محیط زیست کلاس درس انگلستان و رعایت شرایط ورود برای تحصیل در مقطع کارشناسی طراحی شده است. [+]

این سال تاسیس بین المللی یک برنامه سه جانبه است که برای کمک به دانش آموزان بین المللی در محیط کلاس درس انگلستان و رعایت شرایط ورود برای تحصیل در مقطع کارشناسی طراحی شده است.

کلاس های شما از سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی تا فعالیت های تعاملی و جلسات با سخنرانان مهمان محدوده خواهد بود. شما درباره اهمیت مدیریت عملکرد برای دستیابی به موفقیت کسب و کار یاد خواهید گرفت و راه حل های سازمانی و خلاقانه برای مشاغل کسب و کار را کشف خواهید کرد. شما همچنین اصول، مفاهیم و مدل های تجزیه و تحلیل اقتصاد خرد و اقتصاد کلان را مطالعه خواهید کرد و مهارت های ریاضی کسب و کار و هسته مربوط به تحصیل در مقطع کارشناسی را در دانشگاه کولنتری لندن خواهید آموخت. این برنامه با ساختار مدون با موضوعات علمی، مهارت های مطالعه و آموزش زبان انگلیسی است. تدریس متخصص ما، اندازه های کوچک کلاس و محیط حمایتی، به شما اطمینان می دهد که مهارت ها و دانش های تخصصی شما را در مدرک تحصیلی خود در دانشگاه کولنتری لندن به دست بیاورید. ... [-]