Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش و پرورش شما از خواب

CCSS افتخار به تعیین دستور کار آموزش و پرورش برای جوانان بلند پروازانه است. دستاوردهای دانش آموزان ما و موفقیت فارغ التحصیلان ما منعکس جاه طلبی ما برای تبدیل آسپیراسیون به دست آورد.

CCSS ... الهام بخش آموزش و پرورش.

دربارهی ما

کمبریج مرکز ششم به فرم تاسیس و پیشرو مستقل کالج ششم فرم ارائه با کیفیت بالا یک و دو سال GCSE و A سطح دوره.

در طول 35 سال گذشته CCSS ساخته است شهرت چشمگیر برای تحریک، آموزش موفقیت متمرکز، آماده کردن دانشجویان برای دانشگاه و برای زندگی است.

CCSS در قلب خیلی از دانشگاهی کمبریج واقع، احاطه شده توسط کالج از دانشگاه کمبریج است.

اندازه کوچک کلاس ما و اولین شهریه کلاس فعال دستیابی و تشویق جاه طلبی و اعتماد به نفس. با هر دو روز و مکان شبانه روزی و یک ترکیب دانشجوی بین المللی گسترده، انگلستان و دانشجویان خارج از کشور رشد و موفقیت است.

دانشجویان بین المللی مقدمه ای بر نظام آموزش و پرورش در انگلستان از طریق برنامه مدرسه تابستانی بین المللی ما و یا علمی دوره مقدماتی ما ارائه شده، و یا ممکن است انتخاب کنید برای پیوستن به GCSE دانشگاهی کامل و یک دوره سطح.

دانش آموزان بریتانیا همچنین می توانید یک "چشنده" از زندگی در CCSS تجربه، با پیوستن در هر دو دوره عید پاک ویرایشهای ما و یا یک دوره تابستان کوتاه - که هر دو طراحی شده اند برای کمک به دانش آموزان از مدارس مستقل و یا دولت به دست آوردن آن علائم اضافی است که باعث تفاوت در درجات.

به CCSS ... الهام بخش آموزش و پرورش خوش آمدید. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما.

آموزش و پرورش به شما با توجه

معلمان متخصص ما و یادگیری برجسته می کنند، در برخی از کوچکترین اندازه کلاس در هر نقطه در انگلستان، به معنای دانش آموزان ما باید در همه زمان ها و توجه آنها نیاز به مطالعه و به دست آوردن مهارت های یادگیری. جو منحصر به فرد حامی CCSS تضمین توانایی ها و افق دانش آموزان ما به طور مداوم در به چالش کشیده و گسترش یافته است.

CCSS - نظر بازرسان

"دانشگاه با هدف ارائه آموزش کمک می کند که همه دانش آموزان برای آماده سازی، داخل و خارج از برنامه درسی، برای مطالبات و امکانات زندگی بزرگسالی."

گزارش آی اس آی 2013

"از ویژگی های تعریف هماهنگی نزدیک و دوستی که در میان این جوانان توسعه یافته است. تنوع جشن و فرهنگ کالج است که به وضوح توسط احترام نشان داده شده است به یکدیگر نشان داده است. "

OFSTED 2010

مزیت CCSS

دوره ها و یادگیری خود را متناسب با توجه به سبک خود و جاه طلبی خود را.

معلمان الهام بخش، گروه آموزش کوچک، یک انتخاب بی نظیر از افراد، زمان شهریه اضافی و البته، دانش آموزان مشتاق همه کمک را به زمان خود را در CCSS یک تجربه یادگیری افسانه.

کلاس های کوچک (به طور متوسط ​​شش) مخلوط ملیت عالی (40٪ بریتانیا / 60٪ اتحادیه اروپا و بین المللی) تا 7.5 ساعت زمان در هر موضوع در هفته تدریس در سطح آموزش برجسته توسط کارکنان مجرب فرصت های شبکه های بی رقیب با مخاطبین علمی، اجتماعی و کسب و کار متنوع و آموزشی برنامه های فوق برنامه ورزش و فعالیت های فرهنگی پشتیبانی UCAS عالی و پیشرفت دانشگاه همه مرز در محل اقامت را به صورت زنده در CCSS مدیریت خوابگاه محیط حمایتی و مراقبت تشویق می کند که استقلال و بلوغ

"توجه فرد را از معلمان در کلاس جهانی برجسته است." هدلی فریمن، فارغ التحصیل از CCSS، در حال حاضر یک روزنامه نگار برای نگهبان.

نتایج و مقصد

تا به 200 دانش آموز از انگلستان و سراسر جهان را به CCSS آمده در هر سال به تکمیل تحصیلات متوسطه خود را قبل از پیشرفت بر روی دانشگاه. در تمام موارد، نتایج ما نشان می دهد که دانش آموزان تا حد زیادی از اندازه کوچک کلاس، آموزش با تجربه و تحریک کننده، و آموزش شخصی فرد بهره مند شوند. اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان CCSS را انتخاب کنید برای ادامه یادگیری خود را در دانشگاه در انگلستان و یا خارج از کشور. بسیاری از موفقیت در دانشگاه های برتر انگلستان، از جمله کمبریج، آکسفورد، LSE، امپریال و دیگران لذت می برد.

با افراد درجه اعم از بین المللی کسب و کار به حقوق و پزشکی پیشرفت تحصیلی ما روشن است. در هنر ما نیز اکسل، با فارغ التحصیلان CCSS به طور منظم بودن مکان ارائه شده در موسسات رهبری خلاق، برای مثال مرکزی سنت مارتین لندن.

بسیاری از دانشجویان ما دستیابی به نتایج فراتر از انتظارات اصلی خود را، و "ارزش افزوده" آمار واقعا قابل توجه است. ما می تواند مطمئن باشد که آنها ما را ترک قادر به دنبال جاه طلبی های خود، داشتن با بسیاری از دستیابی به نمرات * مورد نیاز برای دانشگاه رقابتی ترین در جهان به دست آورد خود را به بهترین.

به عنوان مثال در سال 2015، پنج دانش آموز پیشنهادات کالا از آکسفورد و کمبریج، از آنها سه در زمان مکان خود را در ماه سپتامبر دریافت کرد، یکی پایین کمبریج به نفع دورهام تبدیل شده است، و یکی به ادینبورگ رفت.

CCSS یکی از مدارس موفق ترین و کالج ها در این کشور در دستیابی به آکسفورد و کمبریج محل است، به عنوان یک درصد بالاتر از دانش آموزان ما رسیدن به موفقیت آکسبریج از هر یک از مدارس مشابه و یا کالج ما می دانیم. برای جزئیات بیشتر در مورد همه 2015 نتایج و مقصدهای لطفا به لینک زیر (یک لیست کامل از نتایج آزمون برای سال تحصیلی گذشته به درخواست از دفتر مدرسه اصلی در دسترس است) کلیک کنید.

امکانات

CCSS دو سایت آموزش مرکزی و پنج خوابگاه شبانه روزی. همه حق دارند در سمت راست قلب کمبریج در عرض چند دقیقه از یکدیگر و کمبریج مرکز شهر (با پای پیاده یا دوچرخه کمی طولانی تر در یک ماشین، اما!) در واقع دانشگاه ما نشان دهنده سبک و اخلاق ما: کیفیت بالا، هدفمند و یک میلیون مایل به دور از محیط مدرسه سنتی است. دانشگاهی تنظیم کردن ما را تشویق می کند دانش آموزان ما به بهترین استفاده را از امکانات آموزشی کلاس اول، اتاق مطالعه آرام و مجهز و فضاهای اجتماعی مدرن و به خوبی منصوب کرد.

تعلیم

ساختمان آموزشی ما شامل آزمایشگاههای تخصصی علوم، مجهز، اتاق مطالعه روشن و یک مجموعه کامل برای هنرهای تجسمی. ارائه آن است که ما به هیچ یک دوم، با پهنای باند فوق سریع عامل بر روی شبکه های سخت سیمی و WiFi و محدودیت های دانلود منحصر به فرد سخاوتمندانه.

پانسیون

خانه های شبانه روزی ما ارائه 130 جذاب، به طور کامل پشتیبانی تک اتاق، همه از یک استاندارد بالا و یک "خانه از خانه" است. بسیاری از اتاق ما امکانات حمام خصوصی و یک انتخاب خوب از سبک های مختلف با توجه به سلیقه فردی وجود دارد.

خانه های شبانه روزی نیز از پهنای باند فوق سریع که لینک با خانه و بهترین دسترسی به منابع علمی از بهره مند شوند.

فعالیت

همه دانش آموزان را تشویق به تجربه طیف گسترده ای از ورزش، هنر، فرهنگی و فعالیت های اوقات فراغت. ما تیم با کلید همکاران فرهنگی ما زمانی که این می افزاید: ارزش برای دانش آموزان ما. زمین فوتبال خانه ما است در کالج پمبروک در آن دانش آموزان امکانات با کیفیت بالا و همچنین به عنوان یک بینش به زندگی دانشگاهی را تجربه: به عنوان مثال ما امکانات ورزشی با دانشگاه کمبریج به اشتراک بگذارید.

کمبریج است چیزهای زیادی برای ارائه و تدریس و سایت های مسکونی ما در عرض چند دقیقه از دادگاه های داخلی تنیس، زمینهای ورزشی طبقه بالا، استخر المپیک به اندازه و سالن های ورزشی می باشد.

معلمان و کارکنان

سیستم CCSS

زیر بنای سبک منحصر به فرد از یک سیستم CCSS معنوی که برقراری ارتباط موثر بین همه کارکنان، دانش آموزان و والدین تشویق می کند. هر دانش آموز اختصاص داده یک معلم خصوصی که از نزدیک کار می کند با آنها و والدین، معلمان و کارکنان شبانه روزی در طول زمان خود را در CCSS. ما یک هدف مشترک را به اشتراک بگذارید: به اطمینان حاصل شود که دانش آموزان را یک انتقال موثر برای استقلال و مسئولیت. در طی این مدت خود را در CCSS، دانش آموزان خواهد شد در دستیابی به موفقیت تحصیلی، توسعه شخصی و یک تجربه فرهنگی و فوق برنامه غنی پشتیبانی می شود.

کار با هر فرد

آموزش تیم متشکل از بیش از 20 پرسنل مجرب و اختصاص داده شده که tutees خود به صورت جداگانه دیدار به صورت هفتگی. "آموزش" فراهم محافظت به در نظر گرفتن مسائلی مانند:

کمک کند با مطالعه، مدیریت زمان و مهارت های تجدید نظر نظارت بر پیشرفت و ارائه بازخورد پشتیبانی در ارتباط با کارکنان آموزش برای کمک به شما در غلبه بر مشکلات خاص موضوع فرصت برای بحث در مورد هر گونه نگرانی شخصی معارفه ها به بخش ارسال ما باید مشکلات خاص با فرایند یادگیری بوجود می آیند راهنمایی در انتخاب رشته مناسب با فرصت های شغلی متخصص پروفایل کمک های فشرده با روند درخواست UCAS و آماده سازی وضعیت شخصی برنامه های کاربردی برای اطلاعات دانشگاه مناسب و چشنده روز به عنوان مثال مهندسی دادن تجربه / سایه کار پزشکی / کارگاه های آموزشی حقوق و دوره های HEADSTART تشویق شما را به بهترین استفاده را از فرصت های آموزشی و فرهنگی در کمبریج به عنوان مثال دانشگاه کمبریج باز برنامه سخنرانی عمومی و موسسه سخنرانی های عمومی نجوم.

شرایط ورود

اگر شما امتحانات GCSE، نیاز استاندارد برای ما 2 سال برنامه سطح است برای دانش آموزان به نمرات به C در حداقل پنج نفر از جمله انگلیسی و ریاضی دست یافته اند A * تکمیل کرده اند. اگر شما در حال مطالعه دیپلم شده ما درخواست شما را بررسی صورت جداگانه.

همانطور که هر کشور در خارج از کشور نظام آموزش و پرورش خود را بدون نیاز ورود به تک وجود دارد. تجربه ما در ارزیابی ریز نمرات مدرسه در خارج از کشور و صدور گواهینامه معاینه (از اروپا، آسیا، آفریقا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، آمریکا، و غیره) بدان معنی است که ما قادر به تصمیم گیری آگاهانه کاملا به سرعت، بر اساس گذشته خود و یا مدارک آینده خواهد بود. گزارش و رونوشت از مدارس فعلی یا قبلی خود را مهم خواهد بود. ما همیشه تشویق به آمدن به مصاحبه در CCSS، اگر در همه ممکن است، و اگر شما نمی توانید در فرد می آیند ما با اسکایپ لینک ویدئو به شما صحبت خواهد کرد.

آنچه در سطح زبان انگلیسی نیاز دارم برای پیوستن به CCSS؟

آن است که لازم نیست به یک مدرک زبان رسمی انگلیسی هنگامی که شما پیوستن CCSS، اما برای مقابله با مطالعه سطح شما نیاز به یک سطح زبان انگلیسی حداقل معادل IELTS 5.0. برای یک سال برنامه سطح سطح انگلیسی حداقل IELTS 6.0 نیاز است، با حداقل 6.0 در جزء نوشته شده است. برای GCSE شما نیاز به حداقل IELTS 4.5، و برای ما پیش برنامه حداقل 4.0 مورد نیاز است.

ما یک ارزیابی از صحبت به زبان انگلیسی خود را در مصاحبه به دلیل آن را برای یادگیری خود را که شما قادر به شرکت به درستی در درس بسیار مهم است. اگر زبان اول شما انگلیسی نیست ما شما را با یک برنامه از درس ESL ارائه، به عنوان مورد نیاز ما این است که شما را وادار به سطح بالایی از زبان انگلیسی برای موفقیت در دانشگاه.

مکان ها

کمبریج

Cambridge Centre for Sixth-form Studies

Address
4-5 Bene’t Place, Lensfield Road
CB2 1EL کمبریج, انگلستان, بریتانیا
تلفن
+44 1223 716890