توضیحات رسمی را مطالعه کنید

110930_Social_Media-8.jpg

بررسی اجمالی

یک تجربه آموزشی بی نظیر در دانشگاه تاریخی کمبریج برگزار شد

 • جلسه 1: 7 تا 20 ژوئیه
 • جلسه 2: 21 جولای - 4 آگوست
 • جلسه 3: 28 ژوئیه - 10 آگوست
 • جلسه 4: 4 تا 17 آگوست
 • جلسه 5: 11 تا 24 آگوست

آموزش غواصی دو هفته ای برنامه آموزشی دانشگاهی است که دارای برنامه درسی متنوع و غنی است که برای دانش آموزان 11 تا 18 ساله طراحی شده است. آموزش و سمینارها توسط آموزگاران متخصص در یک محیط یادگیری مطلوب طراحی و آموزش داده می شود که باعث تحریک پژوهش های دانشگاهی می شود. و برنامه دقت برنامه ریزی شده ما را تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک تجربه منحصر به فرد از دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های فوق العاده ای فراهم می کند.

دانش آموزان در یکی از بزرگترین و زیبا ترین دانشگاه های مرکزی کمبریج اقامت دارند. در دیوارهای تاریخی کالج، ما از ارائه برنامه های الهام بخش برای شرکت کنندگان در ارائه تجربیات منحصر به فرد از رهبری و برتری تحصیلی غافل هستیم. این برنامه با برنامه درسی متنوع و غنی سازی خود، دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش خود را از یک موضوع انتخاب شده در محیط دانشگاهی بی نظیر بیابند. دانش آموزان بیشتر با اعتماد به نفس و آماده بیان آنچه که آنها آموخته اند، با دانش زمینه های انتخاب شده خود را که بینش های دانشگاهی بی نظیر فراهم می کند - و البته، بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی در طول راه.

تدریس فوق العاده

Cambridge Immerse teaching" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40173_teaching.jpg" alt="Cambridge Immerse teaching" />

ما شرکت کنندگان را انتخاب می کنیم مجموعه ای از موضوعات، از هنر به علوم. همه سوالات در Immerse آموزش داده شده توسط معلمان فعلی یا گذشته از دانشگاه کمبریج و یا دانشگاه آکسفورد تدریس می شود. فرآیند دقیق بررسی ما اطمینان می دهد که تمام دانش آموزان توسط معلمانی که درگیر و حامی هستند - و بیشتر از همه، مشتاق به اشتراک گذاشتن تخصص خود هستند.

فلسفه ما این است که شرکت کنندگان باید با مفاهیم علمی جالب روبرو شوند؛ در حالی که معلمان ما یک محیط استقامتی و حمایتی ایجاد می کنند که در آن شرکت کنندگان ما راحت و رشد می کنند. تدریس شما تشویق خواهید شد تا در بحثهای فعلی و مسائل موجود در رشته انتخابی خود، با آموزش های دقیق برنامه ریزی شده که به سیستم منحصر به فرد دانشجویان و مشارکت دانشجویان و دانش آموزان شبیه سازی شده اند، علاقه مند شوید. این یک رویکرد است که فراتر از سطحی است و بینش منحصر به فردی را فراهم می کند که هر دو طراوت و فکری را تحریک می کنند.

آنچه مسلم است این است که شما بدون هیچ مشکلی در رشته انتخابی خود بیشتر متقاعد شده و شناخته میشوید، با مسائل چالشبرانگیز اما جالب که به امید امیدواری بیشتر به تحصیلات دانشگاهی خود است، بیرون بیایید. اکنون دانش آموزان می توانند در طول برنامه دو تا موضوع را مطالعه کنند. موضوعاتی که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

 • دارو
 • قانون
 • مهندسی
 • فیزیک
 • ریاضیات
 • علم شیمی

Cambridge Assessments

ارزیابی شرکت کنندگان

در طول برنامه، آموزگاران ما از مشارکت دانشجویان با موضوعاتی که به آنها آموخته شده است، نظارت می کنند. پس از برنامه، ارزیابی شرکت کننده توسط مربی نوشته شده است، ارزیابی پیشرفت شرکت کنندگان و همچنین ارائه توصیه هایی در مورد چگونگی به طور موثر در درک و علاقه ی شرکت کنندگان در موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد.

کارگاه های آموزشی مصاحبه (اختیاری)

Cambridge interviews

درون کارگاههای آموزشی مصاحبه با دقت طراحی شده، دانش آموزان درک مهارت های اصلی مورد نیاز برای موفقیت دیدگاه های خود را در یک محیط تحت فشار قرار می دهند. این کارگاه ها بر توسعه اعتماد به نفس و استحکام فکری متمرکز هستند که برای حل برخی از سوالات کلیدی که ممکن است در طی مصاحبه مطرح شود، علاوه بر بحث در مورد برخی از مسائل مربوط به درون رشته در حال حاضر مورد بحث قرار گیرد. کارگاه آموزشی Interview Qualities در هزینه برنامه گنجانده شده است، اما حضور در آن اختیاری است.

اظهارنامه شخصی مشاوره (اختیاری)

در طول مدت برنامه Immerse، دانش آموزان فرصت توسعه پیش نویس اظهارات شخصی خود را برای دسترسی به دانشگاه های سراسر جهان با تخصص و کمک آموزگاران بسیار مورد توجه قرار خواهند داد. دانش آموزان تکنیک ها را به طور خلاصه بیان می کنند که علاقه خود را به یک رشته خاص یاد می گیرند، ایجاد یک بیانیه شخصی قابل تحسین است که دستاوردها و علاقه به یک موضوع را نشان می دهد. مشاوره شخصی اعلامیه در هزینه برنامه شامل می شود، هرچند حضور در آن اختیاری است.

تنوع فوق العاده

Cambridge extracurricular

غوطه دادن یک تجربه واقعا عمیق در زندگی دانشگاه را فراهم می کند. شما نه تنها به دنبال یافتن علایق علمی خود خواهید بود، بلکه به طیف هیجان انگیز و اغلب شگفت انگیز از فعالیت های فرهنگی موجود در کمبریج فرا خواهید رسید. فرصتی برای تجربه سفرهای منظم سازمان یافته به شما اجازه می دهد تا با همتایان همگرا از طیف متنوعی از زمینه ها با دیگران آشنا شوید و به سرعت خود را با شهر آشنا کنید.

فعالیت های سازماندهی شده به عنوان بخشی از برنامه عبارتند از:

 • بعد از ظهر تابستان، رودخانه بادامک، یکی از مهمترین مسائل کمبریج است.
 • سفر روزانه به آکسفورد، خانه رقیب کاخ دانشگاه کمبریج.
 • سالن غذا خوردن رسمی در سالن های مشهور قرون وسطی معروف کمبریج.
 • برای مشاهده طیف کاملی از موضوعاتی که ما ارائه می دهیم، صفحه فعالیت ما را ببینید.

جدول زمانی

برنامه غواصی با طیف گسترده ای از فعالیت های علمی و فوق العاده منحصر به فرد بسته بندی می شود.

شرکت کنندگان از روز با صبحانه در سالن غذاخوری کالج شروع می کنند، با انواع گوناگون صبحانه قاره ای و گرم در دسترس است. این به دنبال اولین جلسه علمی روز است که در قالب سمینار یا سخنرانی برگزار می شود. سپس شرکت کنندگان به ناهار در بعضی از ساندویچ های زیبا و کافی شاپ کمبریج هدایت می شوند و می توانند برای کشف شهر در گروه های کوچک دعوت شوند. پس از ناهار، جلسات آکادمیک در قالب گروه های آموزش کوچک یا کارگاه های آموزشی ادامه می یابد. پس از تمام جلسات اصلی دانشگاهی، دانش آموزان به یکی از طیف گسترده ای از گشت و گذار و فعالیت های فرهنگی، از جمله پانتینگ، بازدید از موزه ها و فعالیت های ورزشی، رسیدگی می شود. شام سه وعده در سالن غذاخوری کالج بعد از یک رویداد اجتماعی شبانه به منظور کمک به شرکت کنندگان در تعطیلات و اجتماع شدن پس از روز بسته بندی شده دنبال می شود.

جدول زمان بندی نشان داده شده در طرف، بینش را به برنامه روزانه روزانه ارائه می دهد، گرچه این ممکن است بسته به رویدادهای برنامه ریزی شده در روز داده متفاوت باشد.

یک روز معمولی...

روز را با یک صبحانه قاره ای یا پخته شده در سالن غذاخوری کالج شروع کنید. طیف گسترده ای از اقلام صبحانه به شرکت کنندگان کمک می کند تا برای روز چالش برانگیز آماده شوند.

Cambridge a typical day

سیستم پشتیبانی بی نظیر

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40178_rsz_studentsbreak-e1477319276223.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

ما تأکید زیادی بر ایجاد یک محیط حمایتی و قابل دسترس در Immerse می گذاریم. مربیان ما یک تیم از فارغ التحصیلان و متخصصان آموزش دیده و دانشجویان دانشگاه کمبریج هستند که به شرکت کنندگان کمک می کنند تا به سرعت در برنامه شرکت کنند. مربیان تجربه دست اول را با مسائل مختلف تحصیلی و غیر آکادمیک دارند و از این رو در بهترین موقعیت ممکن برای ارائه مشاوره محرمانه به یک دوست، محرمانه هستند. این یک شبکه پشتیبانی بی نظیر است که ما به شدت افتخار می کنیم.

مربیان طیف وسیعی از رشته ها را مطالعه کرده اند، به طوری که آنها می توانند بینش و تجربیات خود را از حرفه های دانشگاهی خود به اشتراک بگذارند. هر مشارکت کننده نیز یک مربی، در نسبت شش دانشجو به یک مربی، هرکدام از آنها مشتاق کمک به شرکت کنندگان برای کمک به ایجاد «خانه دور از خانه» است.

محل اقامت

Cambridge Mentors

غواصی در کالج های بسیار جذاب و تاریخی دانشگاه کمبریج واقع شده است. برای پیدا کردن کالجهایی که در آن قرار دارید، با ما تماس بگیرید.

تمام شرکت کنندگان در اتاق های مجلل شخصی خود، مجهز به دسترسی به اینترنت با سرعت بالا خواهند بود. راهروها یا راه پله ها دانشجویان مرد و زن را جداگانه می بینند و حمام های مجزا و یا فقط چند شرکت کننده اشتراک دارند. سایت کالج در همه زمان ها محافظت شده و نظارت می شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه "Campus" ما مراجعه کنید.

اطلاعات کاربردی

اطلاعات سفر:

هزینه مهاجرت شامل سفر به کمبریج نیست. چندین گزینه حمل و نقل وجود دارد، از جمله وارد شدن به کمبریج توسط راه آهن، مربی یا پرواز. لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک به برنامه ریزی سفر خود را به کمبریج.

برای شرکت کنندگان بین المللی، ما یک سرویس انتقال فرودگاه مشترک را از فرودگاه لندن هیترو به کمبریج ترتیب می دهیم. اعضای هیئت داوران با شرکت کنندگان در ترمینال فرودگاه از زمان ورود خود ملاقات می کنند. شرکت کنندگان می توانند پس از اینکه مکان خود را در برنامه تأمین کردند، این سرویس را رزرو کنند.

پزشکی و رژیم غذایی مورد نیاز:

ما قادر به تامین بیشتر نیازهای غذایی (گیاه خواری، ویگان، آلرژی های مهره، حلال، کوشر) هستیم. لطفا با ما تماس بگیرید اگر مطمئن نیستید اگر بتوانیم نیازهای غذایی خود را تامین کنیم. صبحانه وعده های غذایی در Immerse گنجانده شده است، و انتظار می رود شرکت کنندگان برای تنظیم ناهار خود را در ناهارخوری های مختلف خوشمزه در اطراف کمبریج.

سایر اطلاعات:

دانش آموزان باید بین سال های 13-18 ساله در زمان حضور در سال 2019 باشند. انتظار می رود از دانش آموزان به زبان انگلیسی مسلط باشند.

شرکت در سال 2019

Immerse یک دوره تابستانی مسکونی است که شامل کلاس های آکادمی برجسته، کارگاه های آموزشی عالی و فعالیت های فوق العاده هیجان انگیز در دانشگاه تاریخی کمبریج می باشد. غوطه دادن در دو جلسه 2 هفته ای اجرا می شود:

 • جلسه 1: 7 جولای - 20 جولای 2019
 • جلسه 2: 21 جولای - 3 آگوست 2019
 • جلسه 3: 28 ژوئیه - 10 آگوست 2019
 • جلسه 4: 4 آگوست - 17 آگوست 2019
 • جلسه 5: 11 آگوست - 24 آگوست 2019

قبل از رزرو مکان، ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه تابستان دانشکده ادبیات انگلیسی کمبریج

برنامه آموزش مدرسه تابستانی ادبیات غم انگیز از شرکت کنندگان بخاطر دقت در نظر میگیرد که چه چیزی کارهای عالی نوشتن را از بقیه جدا میکند. پس از همه، برای هر شکسپیر، میلتون و جک رولینگ از جهان، تعداد زیادی دیگر از نزدیک به دنبال نوشتن خود، با دقت تفسیر آن و تجزیه و تحلیل اینکه چرا کار می کند وجود دارد. شرکت کنندگان در این برنامه تابستان می توانند با دو هفته در شهر تاریخی کمبریج، خواندن، نوشتن و بحث در مورد بعضی از بزرگترین آثار ادبی انگلیسی را یاد بگیرند. ... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه

قبل از تصمیم به خرید چیزی، اغلب از تجزیه و تحلیل سود هزینه استفاده می کنید تا تصمیم بگیرید که ارزش آن چیست. این نوع ارزیابی یکی از اصول اصلی اقتصاد است و نشان می دهد که چگونه این رشته بر تقریبا هر جنبه ای از زندگی مدرن تاثیر می گذارد. در برنامه Immerse تابستان اقتصاد، شرکت کنندگان به مبانی موضوع، پایه ای قوی از دانش کلیدی را بنیان می بندند و عوامل موثر بر تاثیرات، اقدامات و رفتار افراد و بازارهای جهانی را تجزیه و تحلیل می کنند. ... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

دوره تاریخچه دوره های آموزشی دانشکده

از ماهیت تکراری قضات اروپایی قرون وسطایی، برای ارائه اختلافات اجتماعی و سیاسی، شرکت کنندگان در برنامه تابستان تاریخ غوطه وری، تمایلات تاریخی جذاب و مفاهیم بهترین عمل تاریخی را بررسی خواهند کرد. این برنامه مناسب کسانی است که با مطالعه تاریخ و رشته های مرتبط در سطح دانشگاه هستند. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح سطح و سطح IB مورد مطالعه قرار می گیرند، شرکت کنندگان همچنین موضوعات پیشرفته تر در سطح دانشگاه را کشف کرده و به شیوه ای قابل دسترسی و آسان درک می کنند.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه مدرسه تابستانی بین المللی کمبریج

روابط بین الملل یک رشته دانشگاهی است که بر بررسی تعامل بین بازیگران در سیاست های بین المللی، از جمله دولت ها و بازیگران غیر دولتی تمرکز دارد. مطالعه IR موجب بروز چنین مسائلی می شود: چه نیروهایی در سازمان ملل وجود دارد؟ شورای امنیت چه تأثیری بر سایر نقاط جهان دارد؟ کدام معاهدات و توافقنامه های تجاری روابط بین کشورهای که چند دهه پیش در جنگ بودند، شکل گرفته است؟ این سوالات و دیگران مانند آنها در طی دو هفته در برنامه تابستان بین المللی Immerse بررسی خواهند شد.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس ش ... [+]

خلاصه مدرسه تابستان ریاضیات

ریاضی یک ابزار قدرتمند است و نفوذ آن در زمینه های مختلف یافت می شود. از مهندسی، پزشکی و علوم برای امور مالی، اقتصاد و کسب و کار، ریاضی یک موضوع وسیع است که بسیاری از راه های موفق را ارائه می دهد.

بعضی از متفکرترین متفکرین جهان و نظریه های برجسته، ریاضیات خود را پایه گذاری می کنند. با انتخاب به مطالعه ریاضیات، دانش آموزان در موقعیت عالی خود قرار می گیرند تا کار حرفه ای را به چالش بکشند اما بسیار با ارزش.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

اسرار پشت هر چیز را از کوچکترین میکروارگانیسم ها در جهان به بزرگترین اکوسیستم های شناخته شده برای انسان رها کنید. در طی برنامه زیست شناسی دو هفته ای غرق شدن، شرکت کنندگان ... [+]

این برنامه به شرکت کنندگان کمک می کند تا به طور هماهنگی کار کنند، زیرا مکانیسم های پشت بلوک های ساختمان را کشف می کنند، دانش جدید را از طریق یک سری فعالیت های برنامه ریزی شده تقویت می کنند و به موضوعات پیشرفته ای که معمولا در یک برنامه درسی مدارس متوسطه پوشش داده نمی شوند. برنامه درسی قبل از کشف دنیای بیماری های عفونی، با فرو رفتن عمیق در نظریه سلول، شروع به حرکت می کند و به طیف گسترده ای از مواد چالش برانگیزتر ادامه می دهد.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه

هنگامی که به علم می آید، ذهن کنجکاو پایه و اساس موفقیت است. این به ویژه در برنامه Chemie Immerse مربوط می شود که در آن شرکت کنندگان باید فرآیندهای پیچیده را ارزیابی کنند، پیش بینی های آگاهانه و فرضیه های آنها را با آزمایش هایی که نتایج آن هیجان انگیز نیست، اما همچنین کنجکاوی آنها را ارضا کند. همراه با شور و شوق برای تحقیق، تمایل به دیدن نتایج کارهای خود در دنیای واقعی است. در این برنامه، دانش آموزان دو هفته به یادگیری نحوه استفاده عملی از نظریه مهم می پردازند. ... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

برنامه تابستانی Immerge Computer Sciences به شرکت کنندگان کمک می کند بینش هیجان انگیز را در مورد آنچه که در مورد تحصیل در علوم کامپیوتر در دانشگاه می باشد، ارائه می دهد. از طریق یک برنامه درسی که توسط کارشناسان از دانشگاه های برجسته جهان توسعه یافته است، برنامه دانش کامپیوتر به دانش آموزان مدارس راهنمایی در مورد برخی از موضوعات هیجان انگیز و اساسی مورد بررسی در یک مدرک کارشناسی معمولی علوم کامپیوتر می آموزد. در اینجا دانش آموزان 16 تا 18 ساله یاد خواهند گرفت که ایده های خود را به زندگی تبدیل کنند، برنامه های جدیدی ایجاد کنند و بحث های احتمالی کار در زمینه ای را که به سرعت سازگار است، بحث کنند.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه سخنرانی تابستان فلسفه کمبریج

فلسفه موضوعی وسیع است که در بسیاری از زمینه های علوم انسانی و علوم انسانی نفوذ می کند، بعضی از دانش آموزان مدارس متوسطه فرصت این را ندارند. دوره ی مدرسه ی تابستان تابستان در کمبریج به دانش آموزان اجازه می دهد بینش هایی را در مورد آنچه فلسفه در سطح دانشگاه به دست می دهد، از طریق معرفی مواد جدید، نوشتن مقالات خوب، تشکیل و دفاع از یک بحث.

برای بسیاری از دانش آموزان دبیرستان، مطالعه فلسفه در دانشگاه جدید و بالقوه دلهره آور است. از طریق برنامه تابستان تحصیلات فلسفه آموزش و پرورش، توسط کارشناسان از دانشگاه های برجسته در جهان طراحی شده و آموزش داده می شود، شرکت کنندگان نه تنها به موضوعات اصلی و زمینه های بحث فلسفی، بلکه همچنین به نظریه های فیلسوفان مشهور که به چنین بحث هایی کمک کرده اند معرفی شده است. علاوه بر این، صرف نظر از میزان تجربه گذشته دانشجویان فلسفه، اندازه های کوچک کلاس در برنامه تابستانی فلسفه ما، اطمینان حاصل خواهد کرد که آنها در کلاس های دقیق برنامه ریزی شده که باعث تشویق تعامل معلمان و دانش آموزان می شوند، به آنها متضرر می شوند و از آنها پشتیبانی می شود.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه دوره فیزیک تابستان

هدف از مطالعه فیزیک این است که به ما در درک بیشتر در مورد جهان اطراف ما و فراتر از آن کمک کنیم. این رشته به بررسی طبیعت می پردازد و به دنبال توضیح اینکه چرا جهان به نحوی عمل می کند، از موضوعاتی که از مطالعه ی کهکشان های بزرگ، سیاهچاله ها و Big Bang گرفته تا بررسی ذرات کوچکی از ذرات زیر اتمی. فیزیک یک رشته گسترده و فوق العاده متنوع است و مسئولیت برخی از چیزهایی است که ما برای زندگی مدرن ضروری است، از جمله ابزار پزشکی مانند اشعه ایکس و اولتراسوند، سیگنال های ماهواره ای برای تماشای تلویزیون و استفاده از تلفن های همراه؛ و مسئول اینترنت است.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه مدرسه تابستانی کمبریج

برنامه مکتب تابستانی Immerse Law برای دانشجویان تحصیل کرده در مقطع کارشناسی که در سن 16-18 سالگی هستند طراحی شده است و به دانشجویان حقوق دانشگاهی فرصت های شگفت انگیزی می دهد. در طول برنامه تابستانی قانون، شرکت کنندگان به قانون به عنوان یک رشته دانشگاهی معرفی می شوند، در حالی که به بررسی واقعیت روزمره سیستم حقوقی فعلی انگلستان و ولز می پردازند.

برای اکثر شرکت کنندگان مطالعه حقوق کاملا جدید است. برنامه های درسی متوسطه به ندرت در این موضوع چالش برانگیز قرار می گیرند، به این معنی که سال اول مطالعات کارشناسی می تواند در ابتدا به چالش کشید. این قانون دوره تابستانی تابستانی به منظور پر کردن این شکاف کمک می کند تا دانش آموزان یک پایه جامد از دانش، نظریه ها و مفاهیم ضروری را در یک برنامه طراحی و آموزش داده شده توسط کارشناسان برخی از دانشگاه های برجسته در جهان ایجاد کند. در پایان برنامه مدرسه قانون تابستانی، شرکت کنندگان در برنامه درسی جامع که شامل مقررات قانون اساسی، جنایی، حقوق بشر و قانون اتحادیه اروپا است، شرکت خواهند کرد.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

از طراحی جامد، طراحی Brutalist از کتابخانه بریتانیا، تا سبک سازی آینده از مرکز فضایی ملی در لستر و زیبایی کاربردی ترمینال هیترو 3 - هر یک از این ساختمان های برجسته طراحی ... [+]

ما متوجه می شویم که تنظیم کردن به محوطه دانشگاه، پیگیری برنامه های دقیق مطالعه و یادگیری برای زندگی به طور مستقل می تواند برای بسیاری از زبان آموزانی که بیشتر در معرض آن هستند، غرق شود. به همین دلیل، در برنامه تابستان دوجانبه Immerse Architecture، هدف ما ارائه تجربه ای است که به شرکت کنندگان کمک می کند تا آنچه را که ممکن است در سطح تحصیلی مطالعه کنند، تصور کنید. شرکت کنندگان قادر خواهند بود با مواد معماری سال اول شرکت کنند، در یک کالج دانشگاه کمبریج اقامت کنند و مهارت های جدیدی را از طریق یک برنامه درسی با دقت ایجاد کنند.... [-]

بریتانیا Cambridge
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس ش ... [+]

خلاصه

مهندسی رشته ای در رشته نوآوری و حل مسئله است. با استفاده از اصول پیچیده ریاضی و علمی، مهندسان مسئول حل ساختار و تکنولوژی مشکلات از ایجاد فنجان کامل قهوه برای ساخت یک ساختار است که آزمون زمان ایستاده است. در دو هفته برنامه Immers Engineering، شرکت کنندگان در سن 16 تا 18 سال مهارت های لازم برای خلاقیت و استفاده از تخیل خود را برای طراحی راه حل های ظریف و قوی برای چالش بردن مشکلات واقعی یاد خواهند گرفت. شرکت کنندگان مقیاس متنوعی از موضوعات مهندسی در مقطع کارشناسی را کشف خواهند کرد، و در عین حال از اینکه چگونگی مطالعه رشته در سطح دانشگاه را می آموزند، به چالش کشیدند.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse

Immerse یک ارائه دهنده برنده جایزه دو هفته تجربه تحصیلی مسکونی با یک برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط آموزگاران متخصص از دانشگاه های برتر جهان طراحی و تدریس می شود. ... [+]

خلاصه

برنامه نویسی خلاق نوشتن فرصتی برای نویسندگان جوان برای ایجاد مهارت های خود را در محیط فرهنگی تحریک دانشگاه کمبریج - خانه دانشگاهی به برخی از بزرگترین ذهن های ادبی جهان ارائه می دهد. برنامه دو هفته ای که برای مشتاقان نویسندگان 16 تا 18 ساله طراحی شده است، مشارکتکنندگان را تشویق می کند تا محدودیت های توانایی های نوشتاری خود را تحت فشار قرار دهند، با کارآموزان کارشناسان دانشگاهی کار کنند و یاد بگیرند که کار خود را با انتقاد کردن از ادبیات عالی انجام دهند.... [-]

بریتانیا Cambridge London
ژوئیه 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Cambridge Immerse
Address
Cambridge Immerse 23 King Street Cambridge CB1 1AH United Kingdom
Cambridge, England, بریتانیا
وب سایت
Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX London, England, بریتانیا
تلفن
undefined