Cambridge Immerse

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40182_rsz_camb-feature.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

بررسی اجمالی

یک تجربه آموزشی بی نظیر در دانشگاه تاریخی کمبریج برگزار شد

 • جلسه 1: 8 جولای - 21 جولای 2018
 • جلسه 2: 22 جولای - 4 آگوست 2018
 • جلسه 3: 5 آگوست - 18 آگوست 2018
 • رهبری جهانی: 1 جولای - 7 جولای 2018


Cambridge Immerse یک برنامه دانشگاهی دو هفته ای است که دارای برنامه درسی متنوع و غنی است که برای دانش آموزان 16 تا 18 ساله طراحی شده است. آموزش ها و سمینارها توسط معلمان متخصص در یک محیط یادگیری مطلوب طراحی شده و آموزش داده می شود که تحریریه تحقیق علمی را تحریک می کند. و برنامه دقت برنامه ریزی شده ما را تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک تجربه منحصر به فرد از دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های فوق برنامه ای فراهم می کند./>

دانش آموزان در یکی از بزرگترین و زیبا ترین دانشگاه های مرکزی کمبریج اقامت دارند. در دیوارهای تاریخی کالج، ما از ارائه برنامه های الهام بخش برای شرکت کنندگان در ارائه تجربیات منحصر به فرد از رهبری و برتری تحصیلی غافل هستیم. این برنامه با برنامه درسی متنوع و غنی سازی خود، دانش آموزان را قادر می سازد تا دانش خود را از یک موضوع انتخاب شده در محیط دانشگاهی بی نظیر بیابند. دانش آموزان بیشتر با اعتماد به نفس و آماده بیان آنچه که آنها آموخته اند، با دانش زمینه های انتخاب شده خود را که بینش های دانشگاهی بی نظیر فراهم می کند - و البته، بسیاری از خاطرات فراموش نشدنی در طول راه.

تدریس فوق العاده

Cambridge Immerse teaching" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40173_teaching.jpg" alt="Cambridge Immerse teaching" />

ما شرکت کنندگان را انتخاب می کنیم مجموعه ای از موضوعات، از هنر به علوم. همه سوالات در Cambridge Immerse آموزش داده شده توسط معلمان فعلی یا گذشته از دانشگاه کمبریج و یا دانشگاه آکسفورد تدریس می شود. فرآیند دقیق بررسی ما اطمینان می دهد که تمام دانش آموزان توسط معلمانی که درگیر و حامی هستند - و بیشتر از همه، مشتاق به اشتراک گذاشتن تخصص خود هستند.

فلسفه ما این است که شرکت کنندگان باید با مفاهیم علمی جالب روبرو شوند؛ در حالی که معلمان ما یک محیط استقامتی و حمایتی ایجاد می کنند که در آن شرکت کنندگان ما راحت و رشد می کنند. تدریس شما تشویق خواهید شد تا در بحثهای فعلی و مسائل موجود در رشته انتخابی خود، با آموزش های دقیق برنامه ریزی شده که به سیستم منحصر به فرد دانشجویان و مشارکت دانشجویان و دانش آموزان شبیه سازی شده اند، علاقه مند شوید. این یک رویکرد است که فراتر از سطحی است و بینش منحصر به فردی را فراهم می کند که هر دو طراوت و فکری را تحریک می کنند.

آنچه مسلم است این است که شما بدون هیچ مشکلی در رشته انتخابی خود بیشتر متقاعد شده و شناخته میشوید، با مسائل چالشبرانگیز اما جالب که به امید امیدواری بیشتر به تحصیلات دانشگاهی خود است، بیرون بیایید. اکنون دانش آموزان می توانند در طول برنامه دو تا موضوع را مطالعه کنند. موضوعاتی که ما ارائه می دهیم عبارتند از:

 • دارو
 • قانون
 • مهندسی
 • فیزیک
 • ریاضیات
 • علم شیمی

Cambridge Assessments

ارزیابی شرکت کنندگان

در طول برنامه، آموزگاران ما از مشارکت دانشجویان با موضوعاتی که به آنها آموخته شده است، نظارت می کنند. پس از برنامه، ارزیابی شرکت کننده توسط مربی نوشته شده است، ارزیابی پیشرفت شرکت کنندگان و همچنین ارائه توصیه هایی در مورد چگونگی به طور موثر در درک و علاقه ی شرکت کنندگان در موضوعات مورد بررسی قرار می گیرد.

کارگاه های آموزشی مصاحبه (اختیاری)

Cambridge interviews

درون کارگاههای آموزشی مصاحبه با دقت طراحی شده، دانش آموزان درک مهارت های اصلی مورد نیاز برای موفقیت دیدگاه های خود را در یک محیط تحت فشار قرار می دهند. این کارگاه ها بر توسعه اعتماد به نفس و استحکام فکری متمرکز هستند که برای حل برخی از سوالات کلیدی که ممکن است در طی مصاحبه مطرح شود، علاوه بر بحث در مورد برخی از مسائل مربوط به درون رشته در حال حاضر مورد بحث قرار گیرد. کارگاه آموزشی Interview Qualities در هزینه برنامه گنجانده شده است، اما حضور در آن اختیاری است.

اظهارنامه شخصی مشاوره (اختیاری)

در طی مدت دوره Cambridge Immerse ، دانش آموزان فرصت توسعه پیش نویس اظهارات شخصی خود را برای دسترسی به دانشگاه ها در سراسر جهان با تخصص و کمک آموزگاران بسیار مورد توجه داشته باشند. دانش آموزان تکنیک ها را به طور خلاصه بیان می کنند که علاقه خود را به یک رشته خاص یاد می گیرند، و یک بیانیه شخصی شخصی را ارائه می دهند که دستاوردها و علاقه ی یک موضوع را نشان می دهد. مشاوره شخصی اعلامیه در هزینه برنامه، گنجانده شده است، اما حضور در اختیار است.

تنوع فوق العاده

Cambridge extracurricular

Cambridge Immerse فراهم می کند یک تجربه واقعا immersive از زندگی دانشگاه. شما نه تنها به دنبال یافتن علایق علمی خود خواهید بود، بلکه به طیف هیجان انگیز و اغلب شگفت انگیز فعالیت های فرهنگی موجود در کمبریج فرا خواهید رسید. فرصتی برای تجربه سفرهای منظم سازمان یافته به شما اجازه می دهد تا با همتایان همگرا از طیف وسیعی از زمینه ها، با هم آشنا شوید و به سرعت با شهر آشنا شوید.

فعالیت های سازماندهی شده به عنوان بخشی از برنامه عبارتند از:

 • بعد از ظهر تابستان، رودخانه بادامک، یکی از مهمترین مسائل کمبریج است.
 • سفر روزانه به آکسفورد، خانه رقیب کاخ دانشگاه کمبریج.
 • سالن غذا خوردن رسمی در سالن های مشهور قرون وسطی معروف کمبریج.
 • برای مشاهده طیف کاملی از موضوعاتی که ما ارائه می دهیم، صفحه فعالیت ما را ببینید.

جدول زمانی

برنامه Cambridge Immerse با طیف گسترده ای از فعالیت های دانشگاهی و فوق العاده منحصر به فرد بسته بندی شده است.

شرکت کنندگان از روز با صبحانه در سالن غذاخوری کالج شروع می کنند، با انواع گوناگون صبحانه قاره ای و گرم در دسترس است. این به دنبال اولین جلسه علمی روز است که در قالب سمینار یا سخنرانی برگزار می شود. سپس شرکت کنندگان به ناهار در بعضی از ساندویچ های زیبا و کافی شاپ کمبریج هدایت می شوند و می توانند برای کشف شهر در گروه های کوچک دعوت شوند. پس از ناهار، جلسات آکادمیک در قالب گروه های آموزش کوچک یا کارگاه های آموزشی ادامه می یابد. پس از تمام جلسات اصلی دانشگاهی، دانش آموزان به یکی از طیف گسترده ای از گشت و گذار و فعالیت های فرهنگی، از جمله پانتینگ، بازدید از موزه ها و فعالیت های ورزشی، رسیدگی می شود. شام سه وعده در سالن غذاخوری کالج بعد از یک رویداد اجتماعی شبانه به منظور کمک به شرکت کنندگان در تعطیلات و اجتماع شدن پس از روز بسته بندی شده دنبال می شود.

جدول زمان بندی نشان داده شده در طرف، بینش را به برنامه روزانه روزانه ارائه می دهد، گرچه این ممکن است بسته به رویدادهای برنامه ریزی شده در روز داده متفاوت باشد.

یک روز معمولی...

روز را با یک صبحانه قاره ای یا پخته شده در سالن غذاخوری کالج شروع کنید. طیف گسترده ای از اقلام صبحانه به شرکت کنندگان کمک می کند تا برای روز چالش برانگیز آماده شوند.

Cambridge a typical day

سیستم پشتیبانی بی نظیر

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40178_rsz_studentsbreak-e1477319276223.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

ما در Cambridge Immerse تاکید زیادی بر ایجاد یک محیط حمایتی و قابل دسترسی داریم. مربیان ما یک تیم از فارغ التحصیلان و متخصصان متخصص و متخصص در دانشگاه کمبریج هستند که به شرکت کنندگان کمک می کنند تا به سرعت در برنامه شرکت کنند. مربیان تجربه های دست اول را با مسائل مختلف تحصیلی و غیر آکادمیک تجربه می کنند و در نتیجه بهترین موقعیت را برای ارائه مشاوره محرمانه به یک دوست دارند. این یک شبکه پشتیبانی بی نظیر است که ما به شدت افتخار می کنیم.

مربیان طیف وسیعی از رشته ها را مطالعه کرده اند، به طوری که آنها می توانند بینش و تجربیات خود را از حرفه های دانشگاهی خود به اشتراک بگذارند. هر مشارکت کننده نیز یک مربی، در نسبت شش دانشجو به یک مربی، هرکدام از آنها مشتاق کمک به شرکت کنندگان برای کمک به ایجاد «خانه دور از خانه» است.

محل اقامت

Cambridge Mentors

Cambridge Immerse در کالج های بسیار جذاب و تاریخی دانشگاه کمبریج واقع شده است. برای پیدا کردن کالج هایی که در آن قرار دارید، با ما تماس بگیرید.

تمام شرکت کنندگان در اتاق های مجلل شخصی خود، مجهز به دسترسی به اینترنت با سرعت بالا خواهند بود. راهروها یا راه پله ها دانشجویان مرد و زن را جداگانه می بینند و حمام های مجزا و یا فقط چند شرکت کننده اشتراک دارند. سایت کالج در همه زمان ها محافظت شده و نظارت می شود. برای اطلاعات بیشتر به صفحه "Campus" ما مراجعه کنید.

اطلاعات کاربردی

اطلاعات سفر:

هزینه Cambridge Immerse شامل سفر به کمبریج نیست. چندین گزینه حمل و نقل وجود دارد، از جمله وارد شدن به کمبریج توسط راه آهن، مربی یا پرواز. لطفا با ما تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک به برنامه ریزی سفر خود را به کمبریج.

برای شرکت کنندگان بین المللی، ما یک سرویس انتقال فرودگاه مشترک را از فرودگاه لندن هیترو به کمبریج ترتیب می دهیم. اعضای هیئت داوران با شرکت کنندگان در ترمینال فرودگاه از زمان ورود خود ملاقات می کنند. شرکت کنندگان می توانند پس از اینکه مکان خود را در برنامه تأمین کردند، این سرویس را رزرو کنند.

پزشکی و رژیم غذایی مورد نیاز:

ما قادر به تامین اکثر الزامات رژیم غذایی (گیاهخواری، گیاهخواری، روغن آلرژی، حلال، کوشر) هستیم. لطفا با ما تماس بگیرید اگر مطمئن نیستید که بتوانیم برای نیازهای غذایی خود آماده شویم. تعطیلات صبحانه و عصر در Cambridge Immerse شامل می شود و انتظار می رود شرکت کنندگان ناهار خود را در غذاهای خوشمزه مختلف در اطراف کمبریج تهیه کنند.

سایر اطلاعات:

دانش آموزان باید بین سال های 16-18 ساله در زمان حضور در سال 2017 باشند. انتظار می رود از دانش آموزان به زبان انگلیسی مسلط باشند.

شرکت در سال 2018

Cambridge Immerse یک دوره تابستانی مسکونی است که شامل کلاس های آکادمیک برجسته، کارگاه های آموزشی عالی و فعالیت های فوق العاده هیجان انگیز در دانشگاه تاریخی کمبریج می باشد. Cambridge Immerse در جلسات 2 هفته ای اجرا می شود:

 • جلسه 1: 8 جولای - 21 جولای 2018
 • جلسه 2: 22 جولای - 4 آگوست 2018
 • جلسه 3: 5 آگوست - 18 آگوست 2018
 • رهبری جهانی: 1 جولای - 7 جولای 2018

قبل از رزرو مکان، ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های تابستانی » بازدید کنید Health Courses »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های تابستانی

ادبیات انگلیسی

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره ادبیات Cambridge Immerse انگلیسی Cambridge Immerse هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان همچنین موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک است، تدریس می کنند. دوره ادبیات Cambridge Immerse انگلیسی Cambridge Immerse مناسب کسانی است که در نظر گرفتن انگلیسی در سطح دانشگاه هستند. این دوره تمرکز بر تجهیز دانش آموزان به مهارت هایی است... [-]


اقتصاد

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره موضوعی خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره اقتصاد Cambridge Immerse است هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان همچنین موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک است، تدریس می کنند. علاوه بر تحکیم درک موجود دانش آموزان در اقتصاد، این دوره دانشجویان را به موضوعات و بحث های پیشرفته تر تبدیل می کند که نه تنها باعث ایجاد کنجکاوی فکری می... [-]


تاریخ

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره Cambridge Immerse History هر دو به چالش کشیدن و درگیر شدن با دانش آموزان در گروه های کوچک آموزش می دهد تا اطمینان حاصل شود که نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان همچنین موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک است، تدریس می کنند. البته دوره تاریخچه Cambridge Immerse است مناسب برای کسانی که در نظر گرفتن مطالعه تاریخ و رشته های مرتبط در سطح دانشگاه. این دوره به شرکت کنندگان... [-]


روابط بین المللی

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره روابط بین الملل Cambridge Immerse هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گیرد. دانش آموزان به موضوعاتی در سطح دانشگاه تدریس می شود که به راحتی قابل درک و قابل درک است. دوره روابط بین الملل Cambridge Immerse مناسب برای کسانی است که با مطالعه روابط بین الملل، علوم سیاسی، علوم اجتماعی و رشته های مرتبط در سطح دانشگاه است. این دوره دانشجویان را به موضوعات و بحث های کلیدی درون رشته می دهد که نه تنها باعث... [-]


ریاضیات

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکت

خلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. البته دوره ریاضیات Cambridge Immerse هم چالش انگیز و هم جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر یک از دانش آموزان است. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان همچنین موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک است، تدریس می کنند. علاوه بر تقویت درک دانش آموزان از ریاضیات، این دوره دانش آموزان را به موضوع های پیشرفته تر و بحث ها می رساند که نه تنها باعث ایجاد کنجکاوی فکری می شود، بلکه... [-]


زیست شناسی

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018

---

مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد را در دانشگاه به وسیله فراوانی فعالیت های اضافی ارائه می دهد. دوره زیست شناسی Cambridge Immerse هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان همچنین موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک است، تدریس می کنند. علاوه بر تقویت درک موجود دانش آموزان از زیست شناسی، این دوره دانشجویان را به موضوعات و بحث های پیشرفته تر تبدیل می کند که نه تنها باعث ایجاد کنجکاوی فکری... [-]


علم شیمی

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018

---

مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. به منظور تمرکز کردن در مورد چگونگی مطالعه در سطح دانشگاه، دانش آموزان کلاس ها را در محیط یادگیری مطلوب آموزش می دهند که مطالعات فکری را تحریک می کنند. برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها به نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان پاسخ می دهد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را نیز فراهم می کند که از طریق فراوانی فعالیت های تحصیلی اضافی صورت می گیرد. دوره Cambridge Immerse Chemistry هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از اینکه نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان نیز موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک هستند، تدریس می کنند. علاوه بر تقویت درک دانش آموزان از شیمی، این دوره دانشجویان را به موضوعات و بحث های پیشرفته معرفی... [-]


علوم کامپیوتر

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018

---

مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره Cambridge Immerse Computer Science هر دو به چالش کشیدن و تعامل با دانش آموزان در گروه های کوچک آموزش می دهد تا اطمینان حاصل شود که نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار می گیرند. دانش آموزان به موضوعاتی در سطح دانشگاه تدریس می شود که به راحتی قابل درک و قابل درک است. دوره Cambridge Immerse Computer Science مناسب برای کسانی است که با مطالعه علوم رایانه در دانشگاه و هیچ تجربه تحصیلی رسمی در زمینه علوم رایانه ای ندارند. این دوره دانشجویان را به مباحث اساسی تبدیل می کند که نه تنها به درک... [-]


فلسفه

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره Cambridge Immerse فلسفه هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر یک از دانش آموزان است. دانش آموزان به موضوعاتی در سطح دانشگاه تدریس می شود که به راحتی قابل درک و قابل درک است. دوره Cambridge Immerse Philosophy مناسب است برای کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات جالب توجه هستند که می توانند در یک دوره فلسفی دوره کارشناسی یافت شوند. این دوره دانشجویان را به موضوعات و بحث هایی که نه تنها باعث ایجاد کنجکاوی فکری می شود... [-]


فیزیک

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. البته دوره فیزیک Cambridge Immerse هر دو به چالش کشیدن و درگیر شدن با دانش آموزان در گروه های کوچک آموزش می دهد تا اطمینان حاصل شود که نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر پوشش موادی که در سطوح A و IB مورد مطالعه قرار می گیرند، دانش آموزان همچنین موضوعات پیشرفته دانشگاهی را به نحوی که قابل درک و قابل درک است، تدریس می کنند. علاوه بر تثبیت درک موجود دانش آموزان از فیزیک، این دوره دانشجویان را به موضوعات و بحث های پیشرفته تر تبدیل می کند که نه تنها... [-]


قانون

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره Cambridge Immerse Law Cambridge Immerse هر دو چالش انگیز و جذاب است، با دانش آموزان در گروه های کوچک یادگیری برای اطمینان از نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گیرد. دانش آموزان به موضوعاتی در سطح دانشگاه تدریس می شود که به راحتی قابل درک و قابل درک است. دوره Cambridge Immerse Law Cambridge Immerse برای افرادی که قانون یا فقه را در سطح دانشگاه می دانند مناسب است و هیچ تجربه تحصیلی رسمی در قانون ندارند. علاوه بر فراهم آوردن دانش آموزان در زمینه های اصلی نظری و عملی قانون، این دوره تمرکز بر... [-]


معماری

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البته8 جولای - 21 جولای 201822 جولای - 4 آگوست 20185 اوت - 18 آگوست 2018

---

مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره موضوعی خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند. دوره Cambridge Immerse Architecture هم چالش انگیز و هم جذاب است، و دانش آموزان در گروه های کوچک درس می آموزند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای هر دانش آموز مورد توجه قرار گرفته است. دانش آموزان به عنوان مقدمه ای برای یک مدرک دانشگاهی در معماری طراحی شده اند، دانش آموزان موضوعات جالب و جذاب دانشگاه را به طریقی قابل دسترسی و آسان درک می کنند. دوره Cambridge Immerse Architecture مناسب کسانی است که با مطالعه معماری در دانشگاه و کسانی که مایلند در مورد چگونگی مطالعه این موضوع خوششان بیاید. این برنامه برای... [-]


مهندسی

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو هفته ای در زمینه مسکونی با برنامه آموزشی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البتهجلسه 1: 23 جولای 2017 - 5 اوت 2017جلسه 2: 6 اوت 2017 - 19 اوت 2017مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند.... [-]


نوشتن خلاق

Campus تمام وقت July 2019 بریتانیا Cambridge London + {تعداد} بیشتر

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. [+]

بازبینی البتهجلسه 1: 23 جولای 2017 - 5 اوت 2017جلسه 2: 6 اوت 2017 - 19 اوت 2017

---

مسکونی در کالج مرکزی دانشگاه کمبریجکلاس های طراحی شده و آموزش داده شده توسط معلمان دانشگاهانواع کارگاه های آموزشی با دقت برنامه ریزی شدهاختصاصی دانشگاه و مشاوره خاصشامل تمام سفرهای تفریحی و تحصیلات فوق لیسانسگستره وسیعی از شرکت کنندگان بین المللیارزیابی شرکت کنندهگواهی مشارکتخلاصه

Cambridge Immerse یک Cambridge Immerse منحصر به فرد دو ساله آموزشگاه های مسکونی با برنامه درسی متنوع و غنی است که توسط دانشجویان دانشگاه کمبریج و آکسفورد طراحی و تدریس شده است. آموزش ها و سمینارها توسط متخصصان در یک محیط یادگیری مطلوب آموزش داده می شود که باعث تحریک مطالعات علمی می شود. با این حال، برنامه دقیق برنامه ریزی شده، تضمین می کند که برنامه نه تنها با نیازهای دانشگاهی شرکت کنندگان مطابقت دارد، بلکه یک بینش منحصر به فرد در دانشگاه را از طریق فراوانی فعالیت های اضافی فراهم می کند.... [-]


ویدئو ها

Cambridge Immerse

People I Met

People I Met

تماس

Cambridge Immerse

آدرس Cambridge Immerse 23 King Street Cambridge CB1 1AH United Kingdom
Cambridge, England, بریتانیا
وب سایت https://www.cambridgeimmerse.com/

آدرس London, England, بریتانیا
تلفن undefined