Cambridge Marketing College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

چرا Cambridge Marketing College انتخاب کنید؟

اعتبار و تجربه

ما بیش از 21 سال تجربه در زمینه تدریس مدارک حرفه ای داریم و برای کیفیت و موفقیت شهرت ایجاد کرده ایم. در حال حاضر بیش از 1400 نماینده در سراسر دنیا تحصیل می کنیم. نرخ گذراندن ما بسیار عالی است و در سال گذشته 99 درصد از نمایندگان ما گفته اند که ما را توصیه می کنند.

محدوده دوره ها

ما ارائه می دهیم طیف گسترده ای از دوره های حرفه ای و معتبر CIM، CAM، MRS و CIPR. ما همچنین پیشگامی تعدادی از دوره های تخصصی از جمله گواهینامه ها و دیپلم برای هنر، B2B، خدمات حرفه ای و بازاریابان ورزشی، یک برنامه برای شرکت های فناوری پیشرفته و برنامه اجرایی کمبریج.

گزینه های مطالعه انعطاف پذیر

بین کلاسهای شبانه، آخر هفته اجرایی، سمینارهای شنبه یا آموزش از راه دور را انتخاب کنید. شما می توانید تحصیل در هر یک از مکان های ما در سراسر انگلستان یا ترکیب و مطابقت و حضور در دوره های مناسب برای شما.

هزینه تحصیلات عالی

ما از این واقعیت که آموزگاران ما حرفه ای بازاریابی یا PR را در اختیار ما قرار می دهند که مهارت های مرتبط و جاری را به دوره های ما ارائه می دهند، غافل می شویم. آنها مهارت های کسب و کار اثبات شده و همچنین توانایی های تدریس اثبات شده را به طور مداوم ارائه می دهند. ما در حال حاضر بیش از 60 آموزگار از طیف متنوعی از زمینه ها داریم که تجربه و مهارت های فراوانی در دوره های ما داریم. بسیاری از بازاریابان و امتحانکنندگان مجوز دارند.

به طور مداوم بالا نرخ پاس

نمایندگان ما به طور پیوسته به نتایج عالی دست یافته اند. سال گذشته ما 75 کلاس داشتیم که دارای امتیاز 100٪ بود، نتایج برجسته برای گواهی مقدماتی CIM، گواهی حرفه ای، دیپلم حرفه ای و دیپلم کارشناسی ارشد؛ و همچنین میزان صد در صد برای دیپلم CIM در مهمانداری

کیفیت و گسترده ای از مواد آموزشی و پشتیبانی

ما به طور مداوم مواد و منابع مطالعه جدیدی را برای نمایندگانمان مطالعه و بررسی می کنیم. علاوه بر پشتیبانی شخصی معلمان این موارد عبارتند از:

راهنمای جامع مطالعه برای هر دوره، با تمرینات خود آزمون، نمونه زندگی واقعی و سوالات امتحان نمونه

کتاب های انتخاب شده توسط آموزگاران ما بر اساس تجربه خود را از امتحانات گذشته و تکالیف

منابع وب سایت از جمله:

  • مدرس دوره یادداشت ها
  • مقالات امتحان گذشته، گزارش امتحانات، تکالیف و نمونه های نمونه پاسخ داده شده است
  • لینک به وب سایت های پشتیبانی
  • دسترسی به انجمن گفتگوی اینترنتی ما برای ایجاد بحث و تشکیل گروه های پشتیبانی محلی
  • وبینارهای زنده و قبل از ضبط
  • پادکست های سخنرانی

پشتیبانی با کیفیت بالا

همه کارمندان کالج مسئول پشتیبانی نمایندگان هستند. ما یک رویکرد یکپارچه برای پاسخ دادن به پرس و جو و ارائه راه حل برای مشکلات ارائه می دهیم. یک تماس می تواند تمام پاسخ های مورد نیاز شما را بدست آورد.

مکان ها

کمبریج

Address
Cambridge Marketing Colleges
Cygnus Business Park
Middlewatch
Swavesey

CB24 4AA کمبریج, انگلستان, بریتانیا