Cardiff Sixth Form College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

Cardiff Sixth Form College : آغاز

Cardiff Sixth Form College در سال 2004 تاسیس شد. به عنوان یک کالج آموزشی خصوصی کوچک، ما به پیشگامی رویکرد جدید اختصاص داده شد. ترکیب کلاس های کوچک، آموزش عالی و توجه فردی برای هر دانش آموز؛ ما به پرورش توانایی اعتقاد داشتیم - و نتایج اول کلاس بود.

از آن زمان، کالج از قدرت به قدرت رفته است. رشد سریع در تمام سطوح ضروری است. ما کالج را دو بار به عنوان کلمه در مورد دستاوردهای ما نقل مکان کردیم و اکنون در دادگاه تریتی، نیوپورت جاده اقامت داریم. در قلب شهر کاردیف، دانشگاه مدرن و بزرگ ما، محل خوبی برای جاه طلبی های ما است - و هنوز هم در حال گسترش است!

در سال 2009، دانشجویان Cardiff Sixth Form College اولین دانشجویان بین المللی را پذیرفتند. از آن زمان به بعد دانشجویان بیشتری را از خارج از کشور پذیرفته ایم، امکانات و امکانات صندوق های تفريحي و اولويت مراقبت های پرستاری را دريافت کرده ايم. Cardiff Sixth Form College یک محیط کاملا چند فرهنگی است. ما از تنوع ما افتخار می کنیم و اکنون دانش آموزان از بیش از 30 ملیت مختلف تحصیل کرده در کالج ما دارند.

ما در هر راه رشد کرده ایم - کارکنان بیشتر، آموزش بیشتر، موفقیت بیشتر! در حال حاضر، Cardiff Sixth Form College به هدف خود رسیده است - مدرک مستقل مستقل در انگلستان با نتایج سطح A! ما از ریشه های ما افتخار می کنیم، اما اکنون به دنبال آینده هستیم. هدف ما ادامه تلاش برای موفقیت است ایستادن در خط مقدم آموزش تدریجی و خلاقانه برای نسل های آینده.

رویکرد منحصر به فرد ما

چطوری انجامش میدیم؟

چگونه نمرات بالا را به دست آورید؟ کدام نوع از آموزش و پرورش، دانش آموزان را به خوبی درک می کند؟ کدام محیط یادگیری واقعا کار می کند؟ این ها سوالاتی است که ما هر روز در Cardiff Sixth Form College میپرسیم.

همانند دانش آموزان ما، در مطالعات ما سخت تلاش می کنیم. ما کلاس ها و سبک های آموزشی ما را تجزیه و تحلیل می کنیم؛ دائما به دنبال کامل است همیشه ممکن است بهبود یابد - یک علم برای آموزش وجود دارد. با ارزیابی جزئیات تحصیلات - بزرگ و کوچک - ما بهترین فضای ممکن را برای دانش آموزانمان برای یادگیری فراهم می کنیم.

سنت مهم است هر مدرسه نیاز به یک فرهنگ دارد با این حال، در Cardiff Sixth Form College ، فرهنگ ما کاملا در حال حاضر است. بسیاری از مدارس شبانه روزی انگلیسی به تاریخچه و میراث طولانی تکیه می کنند. در اینجا در کاردیف، ما منتظر است. ما می خواهیم برای آینده بسازیم و استاندارد باشد که همه مدارس مورد قضاوت قرار گیرد. و نتایج ما نشان می دهد ما در حال حاضر در راه ...

در سال 2017، 92٪ دانش آموزان A * -A نمرات را بدست آوردند، در حالی که 99٪ از دانش آموزان A * -B نمرات را بدست آوردند. در هشت سال گذشته، ما مدرک لیسانس مدرسه شبانه روزی خصوصی و همکاران و مدرک مستقل ششم را در جوایز مشاورین آموزشی اهدا کرده ایم. علاوه بر این، ما رتبه شماره یک را برای نتایج A-Level در جداول لیگ منتشر شده توسط The Telegraph و The Times برای پنج سال متوالی رتبه بندی کرده ایم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جوایز و اعتبارات ما، لطفا به صفحه جوایز ما مراجعه کنید.

شرق با غرب است

Cardiff Sixth Form College به معنای واقعی کلمه برای بهترین شیوه های آموزش و پرورش در جهان جستجو می کند. فلسفه تدریس ما از شرق و غرب است. همانند دانشجویان چند فرهنگی ما معتقدیم که روشهای یکپارچه ما از سایر کالجهای سوارکاری جدا شده است.

جوایز آموزش و پرورش شرقی دقت و نظم و انضباط و دانش آموزان درک اولیه از موضوعات اصلی در سراسر بدن دانش آموز دریافت می کنند، در حالی که روش های غرب ارزش خلاقیت فردی است. هر دانش آموز مراقبت از مراقبت از خود و مراقبت از استعدادهایی که برای آنها منحصر به فرد است تشویق می شود.

در Cardiff Sixth Form College ، ما معتقدیم که نباید انتخاب کنید. آموزش ما ترکیبی از نقاط قوت هر دو سیستم برای ایجاد یک روش آموزشی منحصر به فرد است. ما همه دانش آموزان را با یک برنامه درسی قوی و منظم از موضوعات اصلی، در حالی که نظارت و کمک به پیشرفت فردی را فراهم می کنیم. ما به سختی به نمرات کار می کنیم و هر دانش آموز را با مهارت و اعتماد به نفس در زندگی خود فراتر می بریم. دانشجویان ما آماده هستند برای پیوستن به دانشگاه های انگلستان، ایالات متحده آمریکا و یا هر جای دیگری در جهان! آموزش آنها با ما پایان نمی یابد، اما ما بر این باوریم که بهترین شروع ممکن است.

اعتبارنامه ها و جوایز

Cardiff Sixth Form College افتخار دارد که در هشتمین سال متوالی در بالای جدول لایحه مشاوران آموزش و پرورش قرار گیرد و در دو دسته قرار گیرد:

  • بالا خصوصی مدرسه شبانه روزی تعاونی
  • دانشکده فرم مستقل ششم

مشاوران آموزش انگلستان، یک مشاور تخصصی آموزش خصوصی که مشاوره را برای والدین از سراسر جهان ارائه می دهد، آمار مقیاس سطح داده شده به آنها را به طور مستقیم توسط مدارس در انگلستان جمع آوری می کند و جوایز سالانه را به موسسات عالی بر اساس A * -A در نظر می گذارد.

جوایز کریستال، همانطور که آنها شناخته شده بودند، به عنوان مدیر اصلی شانزده کاردیف، گارت کالیلر، توسط مشاور لوی وب و مدیر آموزش و پرورش، مشاور رایان، رایان کریتندن، ارائه شد. Cardiff Sixth Form College به لطف نتایج برجسته 2017 A سطح خود که در آن 99٪ A * - B به دست آورد، این جوایز را به دست آورد. 92٪ آن ها A * بودند - نمرات. برای دیدن یک گزارش کامل از نتایج ما، لطفا از بخش نتایج بخش A ما دیدن کنید.

اعتبار نامه ها

پس از آخرین بازرسی (2016)، بازرسان مدارس مستقل (ISI)، Cardiff Sixth Form College را "بیش از انتظارات برای کیفیت تحصیلات" می دانند.

این گزارش ادامه داد:

"کیفیت برنامه های درسی، تدریس و دستاوردهای یادگیرندگان عالی است. دانش آموزان آموزش عالی بسیار خوبی را مطابق با اهداف خود و اهداف کالج دریافت می کنند ... ترتیبات برای سلامتی، ایمنی و رفاه دانشجویان عالی هستند ... اثربخشی از حکومتداری، رهبری و مدیریت عالی است. "

مکان ها

کاردیف

Cardiff Sixth Form College

تلفن
(+44) 029 2049 3121

برنامه ها