Carfax College Oxford

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره کالج ما

کالج خصوصی که در قلب آکسفورد واقع شده است، کالج کارفکس متخصص در ارائه بالاترین کیفیت یک به یک و کلاس درس گروهی است.

Carfax یک محیط یادگیری ساختار یافته و یک جامعه دوستانه و پاسخگو را ارائه می دهد. در اینجا، هر دانش آموز، نه تنها در پی دستیابی به اهداف دانشگاهی، بلکه از لحاظ رفاه شخصی خود، توجه، حمایت و تشویق فردی را نیز می پذیرد. این که آیا تحصیلات به سطح A، GCSEs یا سایر مدارک تحصیلی، تجدید نظر برای امتحان یا دوباره نشستن یکی، دانش آموزان از برنامه های شخصی با تدریس نزدیک به اهداف و نیازهای آنها، از جمله ارائه تخصصی برای کسانی که نیازهای آموزشی خاص دارند، بهره مند می شوند. دانش آموزان جوان برنامه درسی مستقل را دنبال می کنند که به طرز ماهرانه ای طراحی شده است تا آنها را برای پیشرفت به مدرسه عالی ارشد آماده کند.

Carfax با داشتن یک میراث فرهنگی غنی در آستانۀ خود، و جوامع ورزشی و فرهنگی در سراسر شهر شکوفا می شود، Carfax دانش آموزان را تشویق می کند تا در گستره فعالیت های فوق برنامه در جامعه شرکت کنند. طیف وسیعی از گزینه های اقامت نیز موجود است.

دوره های گروهی در ماه سپتامبر و فوریه آغاز می شود، اما دوره های فردی می توانند در هر زمانی از سال شروع شوند. دوره های کوتاه مدت و غیبت نیز در تمام طول سال، شامل تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ارائه می شود.

مکان ها

آکسفورد

Address
39-42 Hythe Bridge Street
OX1 2EP آکسفورد, انگلستان, بریتانیا