Celtic English Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سلتیک انگلیسی Academy یک شورای بریتانیا، مرکز زبان انگلیسی است.

ما پیشنهاد می دهیم کلاسهای زبان انگلیسی با یک دانش آموز کوچک بسیار عالی به کارکنان نسبت به عنوان کلاس ها به حداکثر فقط 10 دانشجو محدود شده است. این محیط یادگیری دانش آموز متمرکز پسند فراهم می کند، اطمینان حاصل کرد که هر دانش آموز مورد توجه است که او نیاز به موفقیت است.

آیا می دانستید؟

ما از شورای بریتانیا و ISI معتبر و اعضای انگلیسی انگلستان است. 98٪ از دانش آموزان ما می گویند که آنها آکادمی انگلیسی سلتیک به دوستان و خانواده خود را توصیه می کنم. در تابستان سال 2015، ما دانش آموزان تا 50 ملیت های مختلف مطالعه را با ما داشته است.

محل مناسب کاردیف نیز آن را آسان برای دانش آموزان برای کشف بیشتر از انگلستان با قطار یا اتوبوس است. این کم هزینه، شهرستان جهانی است که یکی از بزرگترین مراکز خرید در اروپا است، محل برگزاری سابق المپیک است و 2014 پایتخت اروپایی ورزشی است.

نام ما

که قبلا به عنوان مدرسه سلتیک شناخته شده است، ما نام خود را دوباره به مطابقت با هویت جدید ما: سلتیک منعکس کننده میراث فرهنگی از محل ما. ما این بخش از نام ما نگه داشته چرا که سلتیک انگلیسی آکادمی شهرت خوب از طریق دهان به دهان به عنوان مدرسه سلتیک به دست آورده است. ما می خواهیم نام تجاری تمدید ما به از این بهره مند شوند.

انگلیسی کالا ما در حال فروش است. کلمه قدرت است به عنوان یک محصول و نماد فرصت برای کسانی که مایل به آن را یاد بگیرند.

آکادمی یک کلمه معتبر بیشتر از مدرسه است. مدارس اغلب با مخاطبان جوان و حضور اجباری همراه است. آکادمی می دهد چشم انداز دانش آموزان در حال رشد و پیشرفت و بیشتر در همراهی با آموزش با کیفیت ما، به تمام سنین قابل دسترسی است.

ارزش های ما

ارزش پول اخلاقی شخصی PROFESSIONAL انعطاف پذیر مراقبت ایجاد اجتماعی گوناگون چند فرهنگی دانشجویی دوستانه بی خطر استقبال غنی سازی فرهنگی

مکان ها

کاردیف

Celtic English Academy

Address
18 Park Grove
CF10 3BN کاردیف, ولز, بریتانیا
تلفن
+44 29 2034 4805