Chef Academy London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Chef Academy London در سال 2007 تاسیس شد. پس از موفقیت بزرگی در ایتالیا، ما اولین مدرسه ای در بریتانیا را در مرکز لندن مستقر کردیم. هدف ما آموزش دانش آموزان ما برای تبدیل شدن به سرآشپزهای حرفه ای است.

ما یک برنامه آموزشی عملی موثر ارائه می دهیم که به دانش آموزان ما تمام ابزار و مهارت ها را برای شروع کار حرفه ای به عنوان سرآشپز حرفه ای می دهد. در طول دوره، شما در یکی از رستوران های شریک ما با یکی از مربیان آشپز ما تمرین می کنید. شما مشغول به کار در یک آشپزخانه حرفه ای زندگی می کنید و در نظر داخلی از کسب و کار رستوران. شما با هر جنبه ای از روال سرآشپز، از انتخاب محصولات تازه تا تعادل هزینه های مواد غذایی برخوردار خواهید شد. شما در حال یادگیری تمام تکنیک های مورد نیاز برای شروع کار به زودی خواهید بود. مهمترین جنبه و به همین دلیل است که ما معتقدیم که در موثرترین شکل آموزش، این است که شما از حرفه ای ها در یک محیط حرفه ای یاد می گیرید. ما تنها مدرسه ای است که این نوع آموزش را ارائه می دهد و این به این دلیل است که دانش آموزان ما چنین نرخ موفقیت بالایی دارند.

ما در حال حاضر ارائه دوره های زیر: مدیریت مهمانداری

پس از اتمام یکی از دوره های ما، شما باید تمام ابزار مورد نیاز برای شروع کار خود را بلافاصله. شما HACCP را تایید خواهید کرد، دیپلم خود را از Chef Academy London که به صورت بین المللی توسط ASIC (اعتبار بخشی برای کالج بین المللی) شناخته شده است. شما با اعتماد به نفس خود را در اطراف آشپزخانه می دانید و تمام تکنیک ها را به شما اجازه می دهد تا وارد یک آشپزخانه شوید به عنوان یک عضو فعال تیپ.

در آکادمی آشپزخانه، ما برای آینده دانشجویان ما بهترین ها را می خواهیم. هنگامی که دوره خود را به اتمام می رسانید، یک عضو تیم حرفه ای ما کار کامل خود را برای شما پیدا خواهد کرد و مصاحبه ها را برای شما برای شرکت در مسابقات انجام خواهد داد. ما در حال حاضر نرخ اشتغال 100٪.

دوره های جدید و هیجان انگیز!

دوره ی تجاری جدید خود را بررسی کنید و مدیریت دانش و مدیریت مواد غذایی پیشرفته را تجربه کنید. یاد بگیرید که تبدیل به یک آشپز حرفه ای شوید و چگونه آشپزخانه خود را با موفقیت و کارآمد مدیریت کنید.

آیا شما رویایی از اشتیاق شما برای تغذیه را به یک کسب و کار یا حرفه ای جدید هیجان انگیز می آورید؟

برای یکی از دوره های ما به ما بپیوندید و آینده خود را در زمینه آشپزی بگذارید!


اهداف دوره

دانش آموزان آکادمی آشپز از هنر پخت و پز از پلت فرم حرفه ای برای کسب تجربه در این زمینه یاد می گیرند. ما دوره های سفارشی، عملی و موثر ارائه می دهیم که نه تنها بر تدریس تکنیک های اصلی پخت و پز تمرکز می کنند، بلکه به معنای آن چیزی است که سرآشپز در آشپزخانه حرفه ای کار می کند.

دانشجویان ما این فرصت را دارند تا در کنار بهترین سرآشپزهای لندن، از ناهار خوری از سطح بالا تا سطح ستاره میشلین، در آشپزخانه رستوران خود، آموزش ببینند. آنها آماده بلافاصله پس از اتمام موفقیت آمیز دوره آماده خواهند بود. آنها تمام مهارت های عملی و نظری را با اطمینان به آشپزخانه حرفه ای وارد می کنند.

سرآشپز آکادمی یک مدرسه معتبر است که بین المللی شناخته شده است. این آکادمی در ایتالیا تاسیس شد و به علت موفقیت های بزرگی، مدرسه دیگری در مدت کوتاهی پس از آن در لندن افتتاح شد که یکی از معتبر ترین کشورهای انگلستان است. فارغ التحصیل از آکادمی آشپز به دنیای حرفه ای آشپزی دسترسی خواهید داشت. مدرسه ما همچنین توسط موسسه ASIC (اعتباربخشی برای کالج های بین المللی) شناخته شده است.


گواهینامه آکادمی آشپز

Chef Academy London یک موسسه آموزشی معتبر و مشهور بین المللی است. هر روز کاندیداهای بیشتر و بیشتر مایل به ثبت نام برای یکی از دوره های حرفه ای ما هستند، Chef Academy London یکی از مراکز آموزشی تحسین برانگیز ترین در لندن است. ما افتخار می کنیم که دوره های کیفیت و بهترین سرآشپز حرفه ای را در این زمینه آماده کنیم!

مدرسه ما در سطح بین المللی توسط ASIC (خدمات اعتباربخشی برای کالج های بین المللی) شناخته شده است، این امر دانش آموزان ما را قادر می سازد تا حرفه ای را در سرتاسر قلمرو ملی یا بین المللی دنبال کنند.

مکان ها

میفیر

Address
Hanover Square,17
W1S 1BN میفیر, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: