توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

کالج Cheshire - South

هدف ما این است که مهارت ها ، تجربه ها و مهارت های لازم را برای دانش آموزان خود فراهم آوریم که آنها را برای حرفه آینده یا تحصیلات بالاتر در کالج یا دانشگاه آماده کند. ما دانش آموزان خود را تشویق می کنیم تا به افرادی با اعتماد به نفس تبدیل شوند که در مشاغل آینده خود به مشاغل و اقتصاد محلی کمک های ارزنده ای خواهند کرد.

پیشنهاد ما

ما در دوره های مختلفی از دوره های مختلف را برای جوامع محلی ما از سطح ورود به سطح 7 در زیر ارائه می دهیم:

  • یک مرحله
  • دوره های تمام وقت
  • کارآموزی
  • دوره های پاره وقت برای بزرگسالان
  • دوره های دسترسی و آموزش عالی
  • آموزش موقت برای کارفرمایان
  • دوره های ریاضی ، انگلیسی ، IT و ESOL برای بزرگسالان
  • برنامه هایی برای دانشجویان بین المللی
  • برنامه آینده

پیوندهای محکم با مشاغل

ما به پیوندهای محکم خود با کسب و کارهای محلی در هر اندازه افتخار می کنیم که از آموزش های اختصاصی که در محل کار یا پردیس کالج ارائه می شود ، بهره مند می شوند و از ارائه طیف گسترده ای از کارآموزی مانند حسابداری ، پذیرایی ، ساخت و ساز ، مهندسی و دندانپزشکی بهره مند می شوند. ما با بسیاری از کارفرمایان اصلی محلی در سراسر مناطقی همچون بنتلی ، مبلمان براون ، اکلاب ، ووکسل موتور ، اسکاتلند پاور ، یونیلور ، Brunning و قیمت و شبکه ملی همکاری می کنیم.

تأییدکننده ارائه دهنده کارآموزی

ما به عنوان یک ارائه دهنده کارآموزی تأیید شده می توانیم از کارفرمایان محلی که از سیستم جدید Levy استفاده می کنند ، برای استخدام و آموزش کارآموزان در مشاغل خود پشتیبانی کنیم. تیم توسعه تجارت ما همچنین می تواند تجزیه و تحلیل نیازهای آموزشی را انجام داده و پیشنهاداتی را برای یک آموزش راهبردی و توسعه استراتژی توسعه برای سازمان ارائه دهد ، در حالی که می تواند به پشتیبانی مالی در دسترس مشاغل دسترسی پیدا کند.124013_boy-524512_960_720.jpg
TaniaVdB / Pixabay

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • English (UK)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

A-levels

Cheshire College - South & West

Cheshire College - South ... [+]

سطح

کالج Cheshire - South

سطح A صلاحیت های شناخته شده بین المللی برای ورود به دانشگاه می باشد. معمولاً دانش آموزان طی مدت دو سال 3 موضوع را انتخاب می کنند. در پایان تحصیلات ، تمام امتحانات مربوط به خود را می گذرانند.

در یکی از دانشگاه های هنر و یک دفتر بین المللی اختصاصی ، دانش آموزان تمام پشتیبانی لازم را برای اسکان سریع و راحت احساس می کنند.

455992 / Pixabay

ما طیف گسترده ای از موضوعات سطح A را ارائه می دهیم:هنر - مدهنر - هنر زیباهنرزیست شناسیمطالعات تجاریعلم شیمیتمدنهای کلاسیکعلوم کامپیوتررقص (گواهی BTEC)درام و تئاتراقتصادزبان انگلیسیادبیات انگلیسیفرانسویریاضیات بعدیجغرافیازمين شناسيآلمانیتاریخقانونریاضیاتمطالعات ریاضی (گواهی ریاضی اصلی)ریاضیات (گواهی سطح AQA سطح 3)مطالعات رسانه ایاجرای موسیقی (گواهی BTEC)فناوری موسیقی (گواهی BTEC)فلسفه ، اخلاقعکاسیتربیت بدنیفیزیکسیاستروانشناسیجامعه شناسیاسپانیاییتجلیل از نتایج برجسته!... [-]
بریتانیا کرو
سپتامبر 2020
English (UK)
تمام وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Cheshire College - South & West