توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بخش بینالمللی می خواهم شما را دعوت به تحصیل در کالج چیچستر. بیش از یک مدرسه زبان، ما دانش آموزان از سراسر جهان در 30 سال گذشته استقبال کرده اند.

محدوده ما از برنامه های علمی، حرفه ای و پایه و اساس ارائه انواع بسیار عالی با موفقیت ثابت در تمام مناطق موضوع. ما افتخار بزرگی در پشتیبانی ما ارائه می دهیم دانشجویان بین المللی ما است. کالج چیچستر یک خانه از خانه است.

در محل اقامت راحت و امن وجود دارد. برنامه های اجتماعی پر جنب و جوش کمک می کند تا شما را ملاقات و دوستان جدید، شما را در خارج از خانه برای کشف این شهرستان فوق العاده از چیچستر و برجسته در این نزدیکی هست در طول اقامت خود را. لذت بردن از امکانات بسیار عالی عنوان شما را مطالعه و با دانش آموزان UK با منافع مشابه معاشرت.

ما مشتاقانه در انتظار استقبال شما به زودی!

کامل محل سکونت

چیچستر در ساحل جنوب انگلستان واقع شده است. شهرستان معروف برای زیبایی های طبیعی و مناظر تاریخی است. این شهرستان از چیچستر ارائه می دهد یک تجربه واقعی انگلیسی با معماری فوق العاده و یک فضای امن است. موقعیت مرکزی از دانشگاه اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به ایستگاه های قطار و اتوبوس محلی در عرض پنج دقیقه. چیچستر است ارتباط خوب به فرودگاه بین المللی و قطار مستقیم برایتون، پورتسموث و لندن. مسافران در سراسر بریتانیا آسان است که شما در چیچستر زندگی می کنند.

برنامه ارائه شده در چیچستر

در قلب شهر

مرکز شهرستان است تنها پنج دقیقه به دور از پردیس چیزهای زیادی برای دیدن و لذت بردن، مانند مغازه ها، سینماها، سالنهای تئاتر، سالن بولینگ، مرکز ورزشی و استخر شنا، باغ کلیسای جامع، گالری های هنری و خیلی بیشتر و.

امکانات فوق العاده

برای ارائه بهترین آموزش شما باید بهترین امکانات را داشته باشد. به همین دلیل است که ما به طور مستمر بهبود طیف گسترده ای از کلاس های درس با کیفیت بالا، منابع و خدمات به ارائه یک محیط آموزشی ایده آل است.

برنامه های اجتماعی

بهترین استفاده را از زمان خود را در تعطیلات آخر هفته و در شب. شرکت در گشت و گذار فرهنگی و فعالیت های شب. این راه مناسب برای معاشرت با تمام دوستان جدید خود را و به دیدار برخی از شهرستانها معروف انگلستان است.

حوادث عبارتند از:

  • روز سفر به مکان تاریخی و شهرستانها مانند آکسفورد، کمبریج، حمام، پورتسموث، اروندل و قلعه ویندسور
  • سفرهای سرگرم کننده را به هری پاتر جهانی و تورپ پارک
  • فعالیت های شب مانند بولینگ، شب فیلم ها، احزاب، شب مسابقه و غیره

فعالیت های اوقات فراغت

بهترین استفاده را از زمان خود را بعد از کلاس شرکت در فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت شما این شانس را به مخلوط، به اشتراک گذاری ایده ها و تمرین زبان انگلیسی خود را با دانش آموزان بریتانیا است. یادگیری یک مهارت جدید یا سعی کنید یک ورزش جدید در طول اقامت خود را.

رایگان به تمام دانش آموزان (فعالیت ها ممکن است متغیر باشد)

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Chichester College

تمرکز اصلی این دوره زبان انگلیسی برای ارتباطات است. ... [+]

تمرکز اصلی این دوره زبان انگلیسی برای ارتباطات است.

15 ساعت در هفته از کلاس های عمومی انگلیسی

موجود در سطح A1-C2 سن دانش آموزان 16+ حداکثر اندازه کلاس 16 شروع هر دوشنبه مدت زمان 15 ساعت در هفته اقامت حداقل 2 هفته مزایای مطالعه در دانشگاه با بیش از 3500 دانش آموزان انگلستان و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان لذت بردن از یک طیف گسترده ای از فعالیت های هیجان انگیز و باشگاه با ... [-]
بریتانیا پالبورو شیچستر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
2 - 24 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Chichester College

تمرکز اصلی این دوره این است که به شما حداکثر فرصت را به مطالعه زبان انگلیسی. ... [+]

21 ساعت در هفته از کلاس های عمومی انگلیسی

تمرکز اصلی این دوره این است که به شما حداکثر فرصت را به مطالعه زبان انگلیسی.

موجود در سطح A1-C2 سن دانش آموزان 16+ حداکثر اندازه کلاس 16 شروع هر دوشنبه مدت زمان 21 ساعت در هفته اقامت حداقل 2 هفته مزایای مطالعه در محوطه دانشگاه با 3500 دانش آموزان انگلستان و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان انتخاب یکی از سه گزینه بعد از ظهر به چالش کشیدن مهارت های انگلیسی خود را پس از کلاس با دانش آموزان فعالیت های انگلستان و برنامه های اجتماعی در طول سال برای دانشجویان بین المللی دسترسی به پورتال Chi365 خود مطالعه جدید و برنامه گزینه بعد از ظهر ... [-]
بریتانیا پالبورو شیچستر
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
پاره وقت
2 - 24 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Chichester College

بیش از یک دوره زبان، مطالعه سال در خارج از کشور اجازه می دهد تا شما را به مطالعه افراد دانشگاهی در کنار دانشجویان انگلستان است. مدت زمان: 1، 2، 3 و یا البته terms.This به ... [+]

بیش از یک دوره زبان، مطالعه سال در خارج از کشور اجازه می دهد تا شما را به مطالعه افراد دانشگاهی در کنار دانشجویان انگلستان است. مدت زمان: 1، 2، 3 و یا شرایط. این دوره بهترین فرصت برای یک تجربه سال فاصله در انگلستان است.

شما می توانید یک سطح و یا افراد حرفه ای با دانش آموزان UK مطالعه و بهبود مهارت های زبان خود را با دانشجویان بین المللی در کلاس های عمومی زبان انگلیسی.

علمی مطالعه در سال ... [-]
بریتانیا پالبورو شیچستر
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

What do our international students think of Chichester College?