Chichester College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بخش بینالمللی می خواهم شما را دعوت به تحصیل در کالج چیچستر. بیش از یک مدرسه زبان، ما دانش آموزان از سراسر جهان در 30 سال گذشته استقبال کرده اند.

محدوده ما از برنامه های علمی، حرفه ای و پایه و اساس ارائه انواع بسیار عالی با موفقیت ثابت در تمام مناطق موضوع. ما افتخار بزرگی در پشتیبانی ما ارائه می دهیم دانشجویان بین المللی ما است. کالج چیچستر یک خانه از خانه است.

در محل اقامت راحت و امن وجود دارد. برنامه های اجتماعی پر جنب و جوش کمک می کند تا شما را ملاقات و دوستان جدید، شما را در خارج از خانه برای کشف این شهرستان فوق العاده از چیچستر و برجسته در این نزدیکی هست در طول اقامت خود را. لذت بردن از امکانات بسیار عالی عنوان شما را مطالعه و با دانش آموزان UK با منافع مشابه معاشرت.

ما مشتاقانه در انتظار استقبال شما به زودی!

کامل محل سکونت

چیچستر در ساحل جنوب انگلستان واقع شده است. شهرستان معروف برای زیبایی های طبیعی و مناظر تاریخی است. این شهرستان از چیچستر ارائه می دهد یک تجربه واقعی انگلیسی با معماری فوق العاده و یک فضای امن است. موقعیت مرکزی از دانشگاه اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به ایستگاه های قطار و اتوبوس محلی در عرض پنج دقیقه. چیچستر است ارتباط خوب به فرودگاه بین المللی و قطار مستقیم برایتون، پورتسموث و لندن. مسافران در سراسر بریتانیا آسان است که شما در چیچستر زندگی می کنند.

برنامه ارائه شده در چیچستر

در قلب شهر

مرکز شهرستان است تنها پنج دقیقه به دور از پردیس چیزهای زیادی برای دیدن و لذت بردن، مانند مغازه ها، سینماها، سالنهای تئاتر، سالن بولینگ، مرکز ورزشی و استخر شنا، باغ کلیسای جامع، گالری های هنری و خیلی بیشتر و.

امکانات فوق العاده

برای ارائه بهترین آموزش شما باید بهترین امکانات را داشته باشد. به همین دلیل است که ما به طور مستمر بهبود طیف گسترده ای از کلاس های درس با کیفیت بالا، منابع و خدمات به ارائه یک محیط آموزشی ایده آل است.

برنامه های اجتماعی

بهترین استفاده را از زمان خود را در تعطیلات آخر هفته و در شب. شرکت در گشت و گذار فرهنگی و فعالیت های شب. این راه مناسب برای معاشرت با تمام دوستان جدید خود را و به دیدار برخی از شهرستانها معروف انگلستان است.

حوادث عبارتند از:

  • روز سفر به مکان تاریخی و شهرستانها مانند آکسفورد، کمبریج، حمام، پورتسموث، اروندل و قلعه ویندسور
  • سفرهای سرگرم کننده را به هری پاتر جهانی و تورپ پارک
  • فعالیت های شب مانند بولینگ، شب فیلم ها، احزاب، شب مسابقه و غیره

فعالیت های اوقات فراغت

بهترین استفاده را از زمان خود را بعد از کلاس شرکت در فعالیت های ورزشی و اوقات فراغت شما این شانس را به مخلوط، به اشتراک گذاری ایده ها و تمرین زبان انگلیسی خود را با دانش آموزان بریتانیا است. یادگیری یک مهارت جدید یا سعی کنید یک ورزش جدید در طول اقامت خود را.

رایگان به تمام دانش آموزان (فعالیت ها ممکن است متغیر باشد)

مکان ها

شیچستر

Address
Westgate Fields,
PO19 1SB شیچستر, انگلستان, بریتانیا

پالبورو

Address
North Heath,
RH20 1DL پالبورو, انگلستان, بریتانیا