Churchill Square Training And Development

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ما چگونه می توانیم به شما کمک کنیم

مشاوران بسیار با تجربه ما را قادر می سازد تا بهترین باشید که می توانید با دوره های شتاب دهنده شخصی ما داشته باشید. ما همچنین مجموعه ای از بسته های آموزش تخصصی شرکت های بزرگ را ارائه می دهیم که مزایای بتن برای فرد و سازمان را فراهم می کند.

با استفاده از تکنیک های نوآورانه از جمله ابزارهای روان سنجی شناخته شده در جهان برای بهبود خودآگاهی و افزایش روابط تیم، آیا برای تولید تیم های با کارایی بالا و یا برخورد با درگیری، ما یک دوره آموزشی و مجموعه ای از تکنیک های پیشگام برای استفاده است. ما همچنین کارکنان فوق العاده "کارمندان دور روز" خود را اجرا می کنیم، جایی که یک روز سرگرم کننده با یک عنصر آموزش ویژه طراحی شده همراه است.

ما که هستیم

در میدان چرچیل ، به عنوان یک ارائه کننده آموزش، ما معتقدیم که ترکیبی قوی از مهارت ها و تجربه های علمی، عملی، سازمانی و رهبری، چیزی است که ما را منحصر به فرد می کند. تمام تیم مشاوران ما و همکاران دارای مدرک ثابت شده به عنوان یک ارائه دهنده آموزش در زمینه خود هستند و می توانند بلافاصله مجموعه ای از کادو، آموزش و یا مشاوره مدیریت برای نیازهای کسب و کار شما را ارائه دهند. تمام محصولات و خدمات ما قیمت رقابتی هستند و راه حل های طولانی مدت را به شما ارائه می دهند.

آموزش و توسعه

راه حل های آموزش کیفی برای افزایش پتانسیل فردی یا تیمی و ایجاد مهارت های جدید. خاموش قفسه یا راه حلهای آموزش های سفارشی.

الهام بخش، انگیزشی، پرشور!

سوزان لوید، مشاور مدیریت

سوزان کار خود را به عنوان یک افسر ارشد در نیروی دریایی سلطنتی آغاز کرد، با کسب مدارک تحصیلی MBA و روان سنجی، او شروع به کار حرفه ای طولانی مدت، کار در دولت مرکزی، وایتهول، ناتو، بخش خصوصی و دولتی و سازمان های خیریه جهانی کرد. حرفه ای با تجربه در آموزش و توسعه، روان سنجی، ارتباطات او قادر به دست خود را به تقریبا هر چیزی را به نوبه خود، با توجه به آنچه سازمان ها می خواهند در قیمت مناسب است.

مکان ها

پورتسموث

Address
Churchill Square Consulting Ltd
Gatcombe House
Copnor Rd, Portsmouth

PO3 5EJ پورتسموث, انگلستان, بریتانیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: