City College Brighton & Hove

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج شهرستان وعده یک تجربه یادگیری بسیار عالی در یک فضای حمایتی دوستانه با روح جامعه بزرگ و امکانات فوق العاده که دوباره ایجاد محیط کار واقعی است.

دانشگاه مرکزی دانشگاه شهرستان است در وزوز برایتون، مد روز منطقه شمال لین و در هر سال، حدود 7،000 دانشجو محلی و بین المللی کالج را به عنوان گام بعدی آنها را به یک حرفه و یا بر روی دانشگاه را انتخاب نمایید. این کالج ارائه می دهد بیش از 700 دوره، از آموزش های حرفه ای اساسی برای مطالعه سطح دانشگاه، و همچنین طیف گسترده ای از دوره های زبان انگلیسی.

دانش آموزان لذت بردن از یک محیط یادگیری منحصر به فرد که بخشی از جامعه گسترده تر در کنار دانشجویان کالج بریتانیا می شوند.

ما درک می کنیم که انتخاب که در آن به مطالعه یک تصمیم مهم است، به ویژه برای یک دانشجوی بین المللی از خارج از کشور.

دلیل برای انتخاب کالج شهر برایتون - کیفیت: ما یک مرکز معتبر شورای بریتانیا و اعضای انگلیسی انگلستان است. - اعتماد: ما یک UKVI تایید درجه 4 حمایت. - ایجاد: ما بیش از 100 سال پیش تاسیس شد و دارای سابقه طولانی از دانشجویان بین المللی استقبال. - اختصاصی: A محل اقامت اختصاص داده شده و خدمات رفاهی برای دانشجویان بین المللی. - PROFESSIONAL: آموزگار حرفه ای که به شما کمک خواهد برای رسیدن به اهداف خود را. - مدرن: امکانات عالی، از جمله کتابخانه و مرکز کامپیوتر، کافه تریا و سالن بدنسازی رایگان. - برگزیده: طیف گسترده ای از دوره ها از طریق عمومی انگلیسی به سطح دانشگاه. - فراگیر: غوطه وری در یک محیط دانشگاهی در انگلستان اجازه می دهد فرصت را به تعامل با فراگیران بریتانیا است. - سرگرمی: رویدادهای اجتماعی به طور منظم به تعامل دانش آموز را ارتقا دهد.

مکان ها

براون

Address
City College Brighton and Hove
Pelham Street, Brighton

BN1 4FA براون, انگلستان, بریتانیا