Conde Nast College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج مد و طراحی کاله نست


کالج مد و طراحی Condé Nast یک آموزش مد در سطح جهانی را در قلب لندن به دانشجویان ارائه می دهد.

دوره های ما یادگیری دانشگاهی هیجان انگیز و فشرده را با دسترسی بی نظیر به بهترین و درخشانترین ذهن در صنعت ، از جمله تیم های Vogue ، LOVE ، Glamour ، GQ و تعدادی دیگر از عناوین Condé Nast ، آمیخته اند.

کالج دوره های کاملاً خلاقانه ای را ارائه می دهد که همراه با پایه و اساس محکمی در بخش تجاری این صنعت است. هدف از دوره های ما آماده سازی دانش آموزان برای بسیاری از مشاغل است؛ یک ظاهر طراحی ، روزنامه نگاری ، خرید مد ، بازاریابی ، برندسازی ، طراحی گرافیک ، روابط عمومی ، استراتژی دیجیتال ، تجارت ، کارآفرینی در رویدادها ، تجارت الکترونیکی و بسیاری از مسیرهای شغلی دیگر.

ما در حال حاضر دوره های معتبر زیر را ارائه می دهیم - استراتژی مد رسانه مد ، کارشناسی ارشد مد خلاق برای مد مد ، کارشناسی ارشد روزنامه نگاری مد ، ارتباطات مد MA ، کارآفرینی MA: صنعت مد و خلاق ، MA مدیریت برندهای لوکس (با همکاری دانشگاه ریچموند) ، ارتباطات مد BA (Hons) ، برنامه یک ساله بنیاد Vogue و گواهی ده هفته Vogue Fashion.

دوره های کوتاه ما شامل دوره های تابستانی فشرده چهار هفته Vogue ، دوره های یک هفته ای: دوره شیک مد ، دوره روزنامه نگاری مد ، دوره کسب و کار مد ، کسب و کار زیبایی ، لباس های خیابانی و برند Drop Culture و Vogue Teen Weekend و همچنین شش هفته است برنامه آنلاین مد و تصویر.

اکنون ما برنامه های کاربردی را می پذیریم و مشتاقانه منتظر استقبال شما از خانواده Condé Nast هستیم.


تجربه دانشجویی


تحصیل در کالج مد و طراحی Condé Nast یک تجربه هیجان انگیز ، جذاب و منحصر به فرد غنی سازی است.


با دسترسی به برخی از برجسته ترین ذهن های خلاق در تجارت ، به علاوه دوره های فشرده ، حرفه ای و یک جدول زمانی شلوغ - هم در ساختمان جدید ، هم مدرن ما و هم از آن به گالری ها ، استودیو ها و غیره ، دانش آموزان روزهای خود را در کالج Condé Nast هر دو شلوغ و با ارزش است. ما اعتقاد داریم که دوستی هایی که دانش آموزان هنگام تحصیل با ما دارند ، به همان اندازه فرصت های شبکه ای که با تعداد بسیار زیادی از متخصصان صنعت خارجی برقرار می کنند ، مهم هستند. در نتیجه ، ما یک نگرش غنی ، مشغول و همکارانه را از طرف دانش آموزان خود در حالیکه آنها در کنار ما هستند تشویق می کنیم و به آنها اجازه می دهیم دوستی محکم و مستقیمی را که در پیش خواهد داشت ، در بی شمار و بدون شک ستاره ای ، مشاغل مختلف در سراسر جهان ایجاد کنند.


شغل


کالج Condé Nast دانش آموزان ما را در موقعیتی قرار می دهد تا به حرفه رویایی خود برسند. کالج پیوندها و مشارکتهای عالی در صنعت ارائه می دهد. دانشجویان نه تنها آمادگی کاملی برای زندگی تجاری کسب می کنند ، بلکه پیش از ترک کالج نیز تعامل گسترده ای با دنیای حرفه ای داشته اند. تجربه کار / کارآموزی در Condé Nast ممکن است به یک گروه منتخب با استعدادترین دانشجویان ارائه شود. دانشکده نمی تواند مکان های کاری را در شرکت های دیگر تعهد کند ، اما برای دانشجویان ستاره معرفی و توصیه هایی را ارائه می دهد.
مشاوران شغلی دانشکده قادر به راهنمایی دانشجویان در زمینه تحصیل بیشتر ، فرصت های شغلی ، کارآموزی ، محل کار و پروژه های مربوط به نیازهای هر دانشجو هستند. آنها یک سرویس حرفه ای ارائه می دهند که برای پاسخگویی به نیازهای فردی طراحی شده است.
مشاوران شغلی همچنین کارگاه هایی در زمینه نوشتن CV ، ارائه نمونه کارها ، مهارت های جستجوی کار و تکنیک های مصاحبه برگزار می کنند.
لطفا توجه داشته باشید که راهنمایی های شغلی فردی فقط در دوره های معتبر ما در دسترس دانشجویان است - کلیه برنامه های MA ، ارتباطات مد BA (Hons) ، برنامه بنیاد Vogue و گواهی مد Vogue.


امکانات کالج

کالج مد و طراحی Condé Nast دارای امکانات فوق العاده ای است که با جاه طلبی های دانشکده و دانشجویان در ذهن ما ساخته و ساخته شده است. علاوه بر این ، ما به دانشجویان خود یک محیط یادگیری مدرن ارائه می دهیم که الهام بخش و تحریک آمیز باشد.

کالج در سراسر جهان به عنوان مرکز عالی تعلیم و تربیت شناخته شده است - جایی که نسل جدیدی از بهترین سازندگان مد، PR ها، سبک ها، سردبیران، ناشران و روزنامه نگاران شروع به کار خود می کنند. کالج این را با در نظر گرفتن تمرکز بر پیشرفت، دانش آموزان، "هر جا، هر زمان" یادگیری در قلب عمل ما. به منظور اطمینان از اینکه دانش آموزان ما حداکثر سود را از بینش منحصر به فرد دریافت می کنند به صنعت مد و زمینه تاریخی آن، کالج روش شخصی و بسیار انعطاف پذیر را برای یادگیری دانش آموزان اتخاذ می کند.


محیط یادگیری
دوره های ما مبتنی بر روش های عملی است - نه صرفاً تئوری. تدریس فشرده و حمایتی است و بخش زیادی از جلسات رو در رو را با امکانات یادگیری آنلاین تلفیق می کند. این رویکرد نوین ، آمیخته و یادگیری همچنین به استادان این امکان را می دهد تا پیشرفت دانش آموزان را به طور منظم رصد کنند و بازخورد های مؤثر و مداوم را برای اطمینان از نتایج یادگیری موفقیت آمیز ضروری کنند. دانش آموزان همچنین در ارائه ارائه های بصری ، تجربه ای ارزشمند و عملی را به دست می آورند. اخلاق کالج Condé Nast این است که دانش آموزان را به دانش و مهارت های متناسب با طیف گسترده ای از مشاغل موجود در صنعت مد تجهیز کند یا آنها را برای مطالعه بیشتر در زمینه های مربوط آماده کند.

کتابخانه - چاپ و دیجیتال
دانشجویان به تعداد زیادی از رسانه های چاپی و دیجیتال دسترسی دارند. موقعیت مرکزی کالج لندن همچنین بدان معنی است که دانشجویان به بسیاری از کتابخانه ها و موزه های مهم عمومی از جمله کتابخانه بریتانیا ، کتابخانه ملی هنر در V&A ، موزه طراحی ، کتابخانه مرجع وست مینستر ، کتابخانه تیت و اتاقهای مطالعه بایگانی دسترسی آسان دارند.

مکان ها

لندن

Conde Nast College Of Fashion & Design

Address
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR لندن, انگلستان, بریتانیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید