Coventry College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آنچه ما انجام می دهیم

این که آیا شما نیاز به بهبود مهارت های اولیه خود و یا تحصیل در رشته تحصیلات عالی دارید، می توانیم بالاترین کیفیت آموزش فنی و حرفه ای را برای اطمینان از موفقیت شما ارائه دهیم.

دوره های ما را پوشش صدها بالقوه Pathways که به بهبود چشم انداز شغلی خود را و کمک به شما برای دانشگاه و فراتر از پیشرفت طراحی شده اند.

قدرت ما از روابط نزدیک ما با صنعت و کارفرمایان محلی کمک می کند که در طراحی دوره های ما شرکت کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها در حال حاضر برای نیازهایشان باقی خواهند ماند. آنها همچنین فرصت های شغلی با ارزش، مشاوره تخصصی و سخنرانان مهمان را ارائه می دهند که این امر شانس شما برای حفظ شغل رویایی شما را افزایش می دهد.

ما با شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که به تمام کمک ها و پشتیبانی هایی که نیاز دارید را دریافت می کنید، چه اینکه شخصی، آموزشی و یا مالی باشد. ما بر این باوریم که کاونتری محل خوبی برای زندگی، کار و رشد است و ما دستاوردهای دانش آموزانمان را جشن می گیریم.

چرا Coventry College ؟

آینده بدون مهارت و / یا مهارت تبدیل شدن به یک مشکل به طور فزاینده ای دشوار است. Coventry College در اینجا برای حمایت از مردم، اطلاعات، آموزش، مهارت و دانش برای کمک به پیشرفت در حرفه های خود و تحقق اهداف خود، به مردم کنوتری کمک می کند.

افتخار در کالج، افتخار در شهر

این کالج جدید زمانی تشکیل شد که کالج کالج کالوینتری و کالج هنلی کالاندی در روز سه شنبه اول اوت 2017 ادغام شدند. ما دو پردیس، Campus شهر و پردیس هنلی داریم که در سایت های قبلی کالج سابق واقع شده اند. ما بزرگترین کالج تحصیلات تکمیلی در شهر و مناطق اطراف آن هستیم. مأموریت ما این است که در این منطقه خدمت کنیم، مهارت ها را بالا ببریم، با حفظ تعالی و لذت بردن از این شهر فوق العاده.

یادگیری برای تمام مراحل و تمام سنین

از مدارک تحصیلی ابتدایی، تا دوره های تخصصی و دوره های تخصصی، برای دانشجویانی که تحصیلات کم و یا بدون تحصیلات رسمی دارند تا کارآزمودهای بالا، وجود دارد.

یک محیط پر جنب و جوش که در آن شما می توانید مردم از زمینه های مختلف و فرهنگ ها را ملاقات کنید.

امکانات عالی

پردیس شهر در سال 2008 تکمیل شد و از مرکز شهر و مسیرهای اتوبوس به آسانی قابل دسترسی است. هنگامی که در داخل شما امکانات فوق العاده را از مناطق ساخت و ساز در فضای باز به رسانه ها و مراکز ضبط می کنید. استودیوهای رقص در کنار سوئیت های IT زندگی می کنند و اتاق های شلوغ را آرام می کنند. اماکن برای خوردن، مطالعه، ملاقات و ایجاد دانش آموزان در تمام دوره ها.

مجتمع جدید کمپانی Henley در ماه مارس 2014 تکمیل شد. امکانات 8 مگابایتی در هنلی عبارتند از دهلیز با فضای نمایشگاهی برای نمایش کار دانشجویی، بلوک جدید با 14 کلاس بزرگ و امکانات کنفرانس پیشرفته، چهار مو جدید سالن های زیبایی، رستوران پر جنب و جوش، مرکز ورزشی و تناسب اندام و مهد کودک.

مکان ها

کاونتری

Address
City Campus
50, Swanswell Street
Coventry

CV1 5DG کاونتری, انگلستان, بریتانیا

کاونتری

Address
Henley Campus
Henley Road
Bell Green
Coventry

CV2 1ED کاونتری, انگلستان, بریتانیا