توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آنچه ما انجام می دهیم

این که آیا شما نیاز به بهبود مهارت های اولیه خود و یا تحصیل در رشته تحصیلات عالی دارید، می توانیم بالاترین کیفیت آموزش فنی و حرفه ای را برای اطمینان از موفقیت شما ارائه دهیم.

دوره های ما را پوشش صدها بالقوه Pathways که به بهبود چشم انداز شغلی خود را و کمک به شما برای دانشگاه و فراتر از پیشرفت طراحی شده اند.

قدرت ما از روابط نزدیک ما با صنعت و کارفرمایان محلی کمک می کند که در طراحی دوره های ما شرکت کنند تا اطمینان حاصل شود که آنها در حال حاضر برای نیازهایشان باقی خواهند ماند. آنها همچنین فرصت های شغلی با ارزش، مشاوره تخصصی و سخنرانان مهمان را ارائه می دهند که این امر شانس شما برای حفظ شغل رویایی شما را افزایش می دهد.

ما با شما کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنید که به تمام کمک ها و پشتیبانی هایی که نیاز دارید را دریافت می کنید، چه اینکه شخصی، آموزشی و یا مالی باشد. ما بر این باوریم که کاونتری محل خوبی برای زندگی، کار و رشد است و ما دستاوردهای دانش آموزانمان را جشن می گیریم.

چرا Coventry College ؟

آینده بدون مهارت و / یا مهارت تبدیل شدن به یک مشکل به طور فزاینده ای دشوار است. Coventry College در اینجا برای حمایت از مردم، اطلاعات، آموزش، مهارت و دانش برای کمک به پیشرفت در حرفه های خود و تحقق اهداف خود، به مردم کنوتری کمک می کند.

افتخار در کالج، افتخار در شهر

این کالج جدید زمانی تشکیل شد که کالج کالج کالوینتری و کالج هنلی کالاندی در روز سه شنبه اول اوت 2017 ادغام شدند. ما دو پردیس، Campus شهر و پردیس هنلی داریم که در سایت های قبلی کالج سابق واقع شده اند. ما بزرگترین کالج تحصیلات تکمیلی در شهر و مناطق اطراف آن هستیم. مأموریت ما این است که در این منطقه خدمت کنیم، مهارت ها را بالا ببریم، با حفظ تعالی و لذت بردن از این شهر فوق العاده.

یادگیری برای تمام مراحل و تمام سنین

از مدارک تحصیلی ابتدایی، تا دوره های تخصصی و دوره های تخصصی، برای دانشجویانی که تحصیلات کم و یا بدون تحصیلات رسمی دارند تا کارآزمودهای بالا، وجود دارد.

یک محیط پر جنب و جوش که در آن شما می توانید مردم از زمینه های مختلف و فرهنگ ها را ملاقات کنید.

امکانات عالی

پردیس شهر در سال 2008 تکمیل شد و از مرکز شهر و مسیرهای اتوبوس به آسانی قابل دسترسی است. هنگامی که در داخل شما امکانات فوق العاده را از مناطق ساخت و ساز در فضای باز به رسانه ها و مراکز ضبط می کنید. استودیوهای رقص در کنار سوئیت های IT زندگی می کنند و اتاق های شلوغ را آرام می کنند. اماکن برای خوردن، مطالعه، ملاقات و ایجاد دانش آموزان در تمام دوره ها.

مجتمع جدید کمپانی Henley در ماه مارس 2014 تکمیل شد. امکانات 8 مگابایتی در هنلی عبارتند از دهلیز با فضای نمایشگاهی برای نمایش کار دانشجویی، بلوک جدید با 14 کلاس بزرگ و امکانات کنفرانس پیشرفته، چهار مو جدید سالن های زیبایی، رستوران پر جنب و جوش، مرکز ورزشی و تناسب اندام و مهد کودک.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Coventry College

این که آیا شما می خواهید فقط انگلیسی یاد بگیرید یا به سادگی بر مهارت های خود تمرکز کنید، می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. Coventry College با رفاه، ب ... [+]

بررسی اجمالی

این که آیا شما می خواهید فقط انگلیسی یاد بگیرید یا به سادگی بر مهارت های خود تمرکز کنید، می توانید برنامه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. Coventry College با رفاه، با کیفیت بالا، کالج عمومی با استادان عالی است. ما شورای بریتانیا برای آموزش زبان انگلیسی معتبر هستیم.

مطالعه هر هفته 15، 18 یا 21 ساعت انگلیسی را مطالعه کنید و از وقت آزاد خود در این شهر دانشجویی فوق العاده لذت ببرید و در دوره تعطیلات به انگلستان سفر کنید.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Coventry College

اگر میخواهید انگلیسی را یاد بگیرید، دوست داشته باشید، از آن لذت ببرید و از انگلستان بیرون بیایید و در ماه ژوئیه و یا آگوست به ما بپیوندید. ... [+]

بررسی اجمالی

اگر میخواهید انگلیسی را یاد بگیرید، دوست داشته باشید، از آن لذت ببرید و از انگلستان بیرون بیایید و در ماه ژوئیه و یا آگوست به ما بپیوندید.

Coventry College خوبی با کیفیت بالا، کالج عمومی در کولتینی با استادان عالی است و ما مدارس عالی تابستانی را با مقرون به صرفه ارائه می دهیم. ما شورای بریتانیا برای آموزش زبان انگلیسی معتبر هستیم.

پس از یادگیری زبان انگلیسی هر روز با آموزگاران بسیار متخصص خود، می توانید در مورد بریتانیا بیشتر بدانید و از طریق پیوستن به برنامه های بعد از ظهر ما، از آن لذت ببرید.... [-]

بریتانیا کاونتری
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Coventry College

دسترسی سریع به دوره آموزش عالی شما را برای تحصیل در دانشگاه آماده می کند و در اکثر دانشگاه های انگلستان به طور گسترده ای شناخته شده است. این برنامه برای کسانی که مدرسه را ... [+]

بررسی اجمالی

دسترسی سریع به دوره آموزش عالی شما را برای تحصیل در دانشگاه آماده می کند و در اکثر دانشگاه های انگلستان به طور گسترده ای شناخته شده است. این برنامه برای کسانی که مدرسه را ترک کرده اند و می خواهند برای کسب مدرک تحصیلی در انگلستان، به اندازه کافی تحصیل کرده باشند، طراحی شده است. دوره پیگیری سریع از ژانویه تا ژوئن اجرا می شود و فقط در 6 ماه کامل می شود.

ساعت مطالعه

ساعات مطالعه شامل 15 ساعت مکالمه کلاس اجباری و 3 ساعت آموزش مهارت و حمایت انگلیس در هفته است. شما همچنین باید به خودآموزی در خارج از زمان کلاس متعهد شوید.... [-]

بریتانیا کاونتری
آگوست 2020
انگلیسی
6 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی