Cranfield University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کرانفیلد متخصص کارشناسی ارشد برای تحقیق و تدریس در علوم، مهندسی، فن آوری و مدیریت است. به عنوان یکی از پنج دانشگاه برتر در سطح تحقیقاتی در انگلستان، ما در جهان واقعی تفاوت های زیادی را ایجاد می کنیم و این کار را با همکاری برخی از بزرگترین سازمان های جهان انجام می دهیم.

کرانفیلد در زمینه کمک به نوآوری جهانی در سطح جهانی است. با تاکید ما بر هوافضا، مواد غذایی کشاورزی، دفاع و امنیت، فن آوری زیست محیطی، رهبری و مدیریت، بخش تولید و سیستم های حمل و نقل، ما تغییر کرده ایم که جامعه فکر می کند، کار می کند و یاد می گیرد.

ما تولید و تبدیل دانش، ترجمه آن به نفع جامعه است. شرکای ما، از کوچک SME ها تا بزرگترین شرکت های چند ملیتی آبی چیپس، از دولت های سراسر جهان به سازمان های غیر دولتی و سازمان های خیریه، به ما بگویید که این چیزی است که آنها در مورد Cranfield ارزش می گیرند.

نوآوری بخشی از «DNA شرکتی» کرانفیلد است که بیش از 60 سال تعهد به این دستورالعمل تکامل یافته است.

کار ما خط مشی را برای دولت ها معرفی می کند و فن آوری ها و محصولات جدید را برای دنیای تجارت تولید می کند. ما در این مجموعه تحقیق و مشاوره، به منظور فراهم آوردن دانش آموزان ما با محیط یادگیری "دنیای واقعی" متمایز، اجازه می دهد که آنها را به عنوان حرفه ای ها توسعه دهیم و دانش جدید خود را به اقتصاد جهانی انتقال دهیم. این همیشه "راه Cranfield" بوده است، اما هرگز مهم تر از جهان امروز نبوده است.

محدوده تخصص

  • هوافضا
  • کشاورزی
  • دفاع و امنیت
  • انرژی و قدرت
  • تکنولوژی محیطی
  • رهبری و مدیریت
  • ساخت
  • سیستم های حمل و نقل
  • اب

حقایق و ارقام Cranfield

اعداد دانشجویی

ما در فرهنگ بین المللی خود افتخار می کنیم که دانشجویان از 106 کشور استقبال می کنند.

تعداد کارکنان

موفقیت Cranfield بر دانش، مهارت ها و توانایی های کارکنان ما تأکید دارد که کلید موفقیت مزیت رقابتی ما است.

دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

درآمد ما در سراسر آموزش، تحقیق و سایر فعالیت ها گسترش یافته است.

آموزش و پژوهش

کرانفیلد یک موسسه رویکردی است که در آن آموزش و تحقیقات استثنایی منجر به راه حل های تغییر در جهان می شود.

رتبه بندی دانشگاه جدول لیگ

جداول لایحه دانشگاه برای کمک به دانشجویان در ورود به تحصیلات عالی ایجاد می شوند و مؤسسات ارائه دوره های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را پوشش می دهد.

محیط

ما خودمان را هدف قرار دادن چالش برای کاهش میزان کربن تا سال 2020 تا 50٪ قرار داده ایم که اهداف بلندپروازانه در بخش دانشگاه انگلستان است.

میراث ما

موضوعی که از طریق 60 سال گذشته کرانفیلد به وقوع پیوست ، تعهد و علاقه به تحقیقات کاربردی است که در زمینه علم، فناوری و مدیریت، جهان را متفاوت می کند.

پیشگام Cranfield University دانشکده هواشناسی بود که در سال 1946 ساخته شد و در ایستگاه RAF در Cranfield، Bedfordshire مستقر بود. از طریق 1950s و 1960s توسعه بسیاری از جنبه های تحقیق و طراحی هواپیما منجر به رشد قابل توجه و تنوع در فن آوری های دیگر و به تولید و مدیریت.

در سال 1969، کالج هوانوردی، موسسه فناوری کرانفیلد بود که توسط منشور سلطنتی با مجوز کامل در اختیار داشت و موسسات جدید برای پوشش کار در زمینه های جدید، مانند دانشکده مدیریت کرانفیلد تاسیس شد.

سی سال گذشته شاهد پیشرفت قابل توجهی بوده است، از جمله مشارکت دانشگاهی با آکادمی دفاع، انگلستان، در Shrivenham در ویلتشایر. نتیجه این است که Cranfield رشد کرده است تا بزرگترین مرکز اروپا برای تحقیقات کاربردی، توسعه و طراحی باشد.

جایزه Cranfield و رتبه بندی

دریافت جوایز

سازمانها در سرتاسر جهان، تعالی کرانفیلد را در زمینه آموزش و تحقیق به رسمیت شناخته اند. تشخیصات از آنهایی است که توسط اداره سالگرد سلطنت به ما داده شده است که جایزه سالگرد ملک برای تحصیلات عالی و عالی را به کسانی که به اعضای فردی کارکنان و ادارات اعطا می شود، اختصاص می دهد.

همچنین به عنوان جوایز و تعهدات، ما همچنین از طریق رتبه بندی های تحقیقاتی مانند چارچوب تعالی پژوهشی (REF) که در سال 2014 مورد بررسی قرار گرفته است، 81 درصد از تحقیقات در Cranfield University در سطح جهانی یا بین المللی عالی می دانیم.

جداول لیگ

لازم به ذکر است که جداول لیگ دانشگاه، ایجاد شده برای کمک به دانشجویان ورود به تحصیلات عالی، مؤسساتی را ارائه می دهند که هر دو دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند. همانطور که ما برنامه های کارشناسی نداریم و کاملا تحصیلات تکمیلی دارند، Cranfield University اغلب در رتبه بندی جدول لیگ قرار ندارد. مدارس کسب و کار به طور متفاوتی رتبه بندی می شوند و مدرسه کسب و کار ما به طور مداوم در رتبه بندی کسب و کار مدرسه عملکرد خوبی دارد.

جوایز

ما در جوامعی که در آن تخصص داریم، جوایز را به سازمان ها می دهیم. جوایز خارجی شامل بهترین جوایز کارخانه است که بهترین سازندگان در کشور را برای به اشتراک گذاشتن بهترین تجربه و جشن گرفتن دستاوردهای خود و همچنین کمک به حصول اطمینان از اینکه صنعت تولید بریتانیا در حال پیشرفت است، گرد هم آورده است.

هر ساله ما از طریق جوایز مختلفی که در مراسم فارغ التحصیلی ما ارائه شده است، برتری را در بدن دانشجویان ما به رسمیت می شناسیم.

قضاوت جوایز

کالیبر و تخصص کارکنان ما این است که آنها اغلب از اعضای هیئت داوری خارجی برای جوایز مرتبط با صنعت به دیگران به خاطر موفقیت کسب و کارشان دعوت می شوند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

تماس
آدرس محل سکونت
Swindon, England, GB
آدرس محل سکونت
College Road
Cranfield, England, MK43 0AL GB
رسانه های اجتماعی