DLD College London

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

DLD قدیمی ترین و یکی از معتبر ترین دانشکده های انگلستان است که، از زمان تأسیس آن در سال 1931، شهرت خوبی در میان دانش آموزان، والدین، مدارس و دانشگاه ها ایجاد کرده است.London, United Kingdom - Palace of Westminster (Houses of Parliament). UNESCO World Heritage Site.

DLD College London از یک دانشگاه هدفمند ساخته شده در قلب لندن در معرض دید وستمینستر و رودخانه تامز است.

ما بر روی هر دانش آموز به عنوان یک فرد تمرکز می کنیم و هر شخصی را بهترین منابع آموزشی و آموزشی را ارائه می دهیم. هدف ما ایجاد اعتماد به نفس در دانش آموزان ما است و آنها را قادر به دسترسی به طیف گسترده ای از دوره های آموزشی در دانشگاه های برتر است. ما یک کالج هستیم که دوستانه و غیرممکن است و ما با دانش آموزانمان به عنوان بزرگسالان جوان رفتار می کنیم.

به عنوان بخشی از گروه آلفا پلاس، کالج DLD قصد دارد یک استاندارد طلایی برای کیفیت آموزشی را حفظ کند. کلاس ها کوچک هستند، و دانش آموزان و معلمان را قادر می سازد تا بر روی روش های موثر یادگیری تمرکز کنند. ما کشش و چالش برای دانش آموزانمان، انگیزه دادن آنها و افزایش انتظارات خودمان از خودمان، علاوه بر این، جامعه یادگیری ما توسط یک پلت فرم یادگیری الکترونیکی پشتیبانی می شود.

کالج ارائه می دهد محل اقامت و منابع آموزشی عالی، مدرن در یکی از امن ترین و قابل دسترس ترین مناطق لندن، پرتاب سنگ از وست مینستر پل و مجلس پارلمان. در حالی که کالج قوی در تمام عرصه های علمی است، هنرهای خلاقانه ما شفاف موفق هستند و تئاتر، هنر و طراحی ما، استودیوهای موسیقی و عکاسی جزییات جالبی دارند.

حدود 500 دانشجوی در کالج وجود دارد ، بعضی از آنها در حال آماده شدن برای سطح A هستند، برخی از آنها برای GCSE های خود و برخی برای BTEC و برنامه های بنیاد بین المللی مطالعه می کنند. شکل ششم بزرگ ما کالج را قادر می سازد تا طیف وسیعی از موضوعات را ارائه دهد که توسط سیستم رفاهی قوی و مشاوره عالی و آموزش عالی ارائه شده است. برای دانش آموزانی که نیاز به مسکن مسکونی دارند، کالج DLD بیش از 200 اتاق را در محل اقامت دانشجویی ما مستقر در بالاتر از محل کالج ما ایجاد می کند. DLD طیف گسترده ای از فعالیت های خارج از کلاس، ورزشی، فرهنگی و اجتماعی است. واضح است که ما معتقدیم که در اینجا چیزی بسیار ویژه ای داریم، چیزی که فقط می توانید با بازدید از ما تجربه کنید. من مشتاق دیدارتان هستم.

ایرفان لطیف، رئیس

مکان ها

لندن

Address
199 Westminster Bridge Road
London
SE1 7FX

SE1 7FX لندن, انگلستان, بریتانیا