توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Docklands Academy، لندن (DAL) یک آکاداد مدرن زبان انگلیسی و آکادمی تحصیلی نزدیک به ناحیه مالی لندن در Canary Wharf با دانشجویان بسیاری از کشورها است.

دوره های زبان انگلیسی از ابتدای تا پیشرفته در سطح عمومی انگلیسی، انگلیسی برای اهداف خاص، آمادگی برای آیلتس و کمبریج انگلیسی: First (FCE) یا Advanced (CAE) هستند. ما دوره های زبان انگلیسی را در تمام طول سال برای بزرگسالان و دانش آموزانی که از 16 سالگی یا بزرگتر هستند ارائه می دهیم. ما همچنین برنامه های تابستانی تابستانی برای گروه های کودکان 10 تا 15 ساله ارائه می دهیم.

به عنوان یک آکادمی تحصیلات عالی، ما گواهینامه، دیپلم یا دوره های کارشناسی ارشد در مدیریت مهمانداری، مدیریت مسافرت و گردشگری، کسب و کار، مدیریت استراتژیک، و همچنین دوره های حرفه ای در غذا را ارائه می دهیم.

ماموریت ما این است که ارائه آموزش های کافی برای رهبران آینده در دنیای کار و کسب و کار.

گالری ما را ببینید

118158_rsz_adobestock_125218431.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های آموزشی

Docklands Academy London

کلاس های آموزش عالی ما شامل برنامه های گواهی و دیپلم در کسب و کار، مدیریت مهمانداری و مسافرت بین المللی می باشد ... [+]

کلاس های آموزش عالی ما شامل برنامه های گواهی و دیپلم در کسب و کار، مدیریت مهمانداری و مسافرت بین المللی می باشد

این دوره ها توسط Pearson اهدا می شود و مدت زمان 1-2 سال است. بودجه دانشجویی برای شهروندان انگلیس و اتحادیه اروپا در دسترس است.

اطلاعات کامل در این دوره ها را می توان از طریق href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education

HNC / HND در کسب و کار

برنامه کسب و کار دانش آموزان را با مهارت و دانش لازم برای کار در محیط کسب و کار جهانی فراهم می کند. این دوره آموزشی در زمینه اصول کسب و کار بدون Pathway حرفه ای متخصص ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر لطفا به آدرس href = "https://docklandsacademy.co.uk/dal-courses/higher-education/btec-higher-national-certificate-diploma-business/... [-]

بریتانیا لندن
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Docklands Academy London

Docklands Academy London دوره های زبان انگلیسی را در تمام طول سال فراهم می کند و دانشجویان می توانند هر روزه به جز تعطیلات آخر هفته و تعطیلات بانکی شروع کنند. ... [+]

Docklands Academy London دوره های زبان انگلیسی را در تمام طول سال فراهم می کند و دانشجویان می توانند هر روزه به جز تعطیلات آخر هفته و تعطیلات بانکی شروع کنند.

دوره های انگلیسی تحت سه عنوان اصلی ارائه می شود:

انگلیسی عمومی

کلاسهای عمومی انگلیسی ما برای دانشجویانی که به دنبال یک دوره انگلیسی برای نیازهای آنها در همه عرصه های انگلیسی مانند صحبت کردن، گوش دادن، خواندن، نوشتن، لغات و دستور زبان هستند، محبوب هستند.... [-]

بریتانیا لندن
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 44 هفته
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Alina from Russia talks about her experience at Docklands Academy London